Lista klasyfikacyjna

Długosz Martyna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Walczyk-Klimaszyk Julia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Chrzanowska Julia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3.
1. Długosz Martyna 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 125 Pkt: 25
M: 2


2. Walczyk-Klimaszyk Julia 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 99 Pkt: 22
M: 3


3. Chrzanowska Julia 1997 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 89 Pkt: 18
M: 6


4. SZYMCZAK Anna 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 70 Pkt: 14
M: 11


5. SULIK Sandra 1996 Klub Szermierczy Wrocławianie 60 Pkt: 18
M: 5


6. BURACZEWSKA Julia 1996 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 46 Pkt: 18
M: 7


7. ŻUROWSKA Beata 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 46 Pkt: 8
M: 21


8. FRĄCKOWIAK Aleksandra 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 36 Pkt: 14
M: 10


9. Vetulani Maria 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 20 Pkt: 4
M: 26


10. FRĄCKOWIAK Adrianna 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 18 Pkt: 2
M: 37


11. JERECZEK Anna 1997 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14 Pkt: 2
M: 35


12. WIADEREK Alicja 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 14 Pkt: 4
M: 25


13. ZAJĄC Katarzyna 1997 BUDOWLANI TORUŃ 12 Pkt: 8
M: 23

Pkt: 4
M: 31
14. SZYMAŃSKA Joanna 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 10 Pkt: 8
M: 17


15. MATUSZEWSKA Michalina 1996 IKS LESZNO 10 Pkt: 4
M: 29


16. LACHMAN Katarzyna 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 10 Pkt: 4
M: 27


17. WĄSOWICZ Julia 1997 UKS ATENA GDAŃSK 8 Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 49
18. ŻELECHOWSKA Sara 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 8 Pkt: 4
M: 31


19. BURKACKA Lidia 1996 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 8 Pkt: 1
M: 41


20. PISKORSKA Karolina 1997 UKS ATENA GDAŃSK 6 Pkt: 2
M: 39


21. Wojtaluk Julia 1998 KU AZS-UAM POZNAŃ 6 Pkt: 4
M: 32


22. SZOSTAKIEWICZ Alicja 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6 Pkt: 1
M: 47

Pkt: 4
M: 32
23. WIEWIÓRKA Patrycja 1996 AZS AWF WARSZAWA 6 Pkt: 2
M: 36


24. ADAMSKA Klaudia 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 6 Pkt: 2
M: 40


25. CURYŁO Matylda 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 6 Pkt: 1
M: 45


26. BRONIKOWSKA Zofia 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4

Pkt: 4
M: 28
27. JANKOWSKA Marianna 1997 UKS ATENA GDAŃSK 4 Pkt: 2
M: 34


28. DRAPELLA Magdalena 1996 KS AZS AWFIS GDAŃSK 4


29. Matysiak Katarzyna 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4


30. MEJZA Agnieszka 1996 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2 Pkt: 2
M: 33


31. MATUSZEWSKA Zuzanna 1997 UKS ATENA GDAŃSK 2

Pkt: 2
M: 35
32. RUDZIŃSKA Patrycja 1998 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 2


33. KRECZETOWSKA Monika 1997 KS POLONIA 1912 LESZNO 2 Pkt: 1
M: 42


34. AVIRMED Anna 1998 UKS ATENA GDAŃSK 2 Pkt: 1
M: 43


35. STRACHOWSKA Małgorzata 1998 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 2 Pkt: 1
M: 44


35. STRACHOWSKA Julia 1998 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 2

Pkt: 1
M: 44
37. KAPRAL Karolina 1998 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2 Pkt: 1
M: 46


38. STANISŁAWSKA Luiza 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 2

Pkt: 1
M: 47
39. PAŁKA Dominika 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2 Pkt: 1
M: 48


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content