Lista klasyfikacyjna

Synoradzka Martyna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

CHLEWIŃSKA Karolina

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU

KNOP Magdalena

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Świata GP - The Artus Court PKO BP
2. Puchar Polski I / Puchar Europy U23
3. Puchar Polski II
4. Puchar Polski III
5. Puchar Polski IV
6. Mistrzostwa Polski
7. Puchar Świata GP - The Artus Court PKO BP
8. Puchar Polski I / Puchar Europy U23
9. Puchar Polski II
10. Puchar Polski III
11. Puchar Polski IV
12. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. Synoradzka Martyna 1988 KS AZS-AWF POZNAŃ 538 Pkt: 0
M: 60
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 22
M: 3


2. CHLEWIŃSKA Karolina 1983 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 450 Pkt: 0
M: 53
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 30
M: 1


3. KNOP Magdalena 1981 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 403 Pkt: 0
M: 51
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 14
M: 11


4. WOJTKOWIAK Małgorzata 1982 KS AZS-AWF POZNAŃ 370 Pkt: 0
M: 16
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 0
M: 5



Pkt: 25
M: 2


5. Łyczbińska Hanna 1990 KU AZS-UAM POZNAŃ 341 Pkt: 0
M: 42
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5


6. RYBICKA Anna 1977 KS AZS AWFIS GDAŃSK 293 Pkt: 0
M: 7
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 25
M: 2

Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 6

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 18
M: 7
7. Łyczbińska Marta 1990 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 256 Pkt: 0
M: 77
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3


8. Jelińska Martyna 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 240
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 12


9. PALISZEWSKA Monika 1990 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 175
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 15


10. RYGIELSKA Emilia 1990 KS AZS AWFIS GDAŃSK 160
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 7


11. GOŁĘBIOWSKA Natalia 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 155 Pkt: 0
M: 32
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 8



12. SZYMCZAK Anna 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 145
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 11



13. Chrzanowska - Kasprzyk Marika 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 135 Pkt: 0
M: 85
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 16

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 23



14. SOBCZAK Zuzanna 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 130





Pkt: 0
M: 52
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 10


15. Walczyk-Klimaszyk Julia 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 125

Pkt: 4
M: 32

Pkt: 4
M: 29


Pkt: 18
M: 6
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 12
M: 14


16. GUTOWSKA Katarzyna 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 105
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 26

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 9


17. Długosz Martyna 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 101



Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 30

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 28



18. BREŚ Aleksandra 1990 AZS AWF WARSZAWA 90
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 12


Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 18


19. OLBROMSKA Iwona 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 85
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 24

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 22


20. BOCHENEK Magdalena 1993 BUDOWLANI TORUŃ 80
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 8
M: 23




Pkt: 8
M: 22
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 16


21. Vetulani Maria 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 76



Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 31

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 18
M: 8


22. Chrzanowska Julia 1997 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 75

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 32

Pkt: 12
M: 15




23. KUROWSKA Dominika 1992 Klub Szermierczy Wrocławianie 70 Pkt: 0
M: 84
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 21

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 12
M: 13


24. CZAJKA Weronika 1995 ZJEDNOCZENI PABIANICE 66

Pkt: 4
M: 30




Pkt: 2
M: 37
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 2
M: 33


25. HAUSMAN Marta 1992 BUDOWLANI TORUŃ 60 Pkt: 0
M: 67
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 14

Pkt: 18
M: 7




26. LIDZBARSKA Anna 1987 KS AZS AWFIS GDAŃSK 60








Pkt: 8
M: 24


27. SULIK Sandra 1996 Klub Szermierczy Wrocławianie 51
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 10

Pkt: 1
M: 44

Pkt: 8
M: 19


28. ŻUROWSKA Beata 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 51

Pkt: 4
M: 25


Pkt: 0
M: 7


Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 30


29. FRĄCKOWIAK Adrianna 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 45






Pkt: 8
M: 20




30. PRZYBYŁOWICZ Martyna 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 45
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 32


Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 27



31. WASILEWSKA Barbara 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 43
Pkt: 4
M: 31





Pkt: 2
M: 38
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 25


32. CZAJKA Justyna 1995 ZJEDNOCZENI PABIANICE 43


Pkt: 4
M: 26



Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 42


33. GOSPODAROWICZ Aleksandra 1993 Klub Szermierczy Wrocławianie 41







Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 31


34. LACHMAN Katarzyna 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 38








Pkt: 8
M: 23


35. WIADEREK Alicja 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 37






Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 8
M: 20
36. OPOLSKA Maja 1995 AZS AWF WARSZAWA 32
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 34

Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 2
M: 36
37. KUROWSKA Sylwia 1989 Klub Szermierczy Wrocławianie 30
Pkt: 12
M: 14


Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 20

Pkt: 8
M: 19

Pkt: 8
M: 21


38. SZYMAŃSKA Joanna 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 29








Pkt: 8
M: 19


39. TOBOŁA Dagmara 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 27

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 36


Pkt: 1
M: 41
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 1
M: 45


40. DRAPELLA Magdalena 1996 KS AZS AWFIS GDAŃSK 27






Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 37


41. STRACHOWSKA Julia 1998 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 27






Pkt: 1
M: 45




42. MADAJCZYK Zuzanna 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 26
Pkt: 4
M: 32


Pkt: 2
M: 33


Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 35


43. ANUSZEWSKA Justyna 1989 KS AZS AWFIS GDAŃSK 25 Pkt: 0
M: 82
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 12
M: 14




44. FRĄCKOWIAK Aleksandra 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 25



Pkt: 2
M: 34


Pkt: 4
M: 31




45. WIECZOREK Zuzanna 1995 KS AZS-AWF POZNAŃ 25








Pkt: 4
M: 29


46. STRACHOWSKA Małgorzata 1998 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 24






Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 1
M: 42
47. SZCZYGIOŁ Anna 1991 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 23


Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 8
M: 17




48. ZIELONKA Agnieszka 1985 KS AZS AWFIS GDAŃSK 21 Pkt: 0
M: 87
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 2
M: 33



49. MATUSZEWSKA Michalina 1996 IKS LESZNO 20






Pkt: 4
M: 25



Pkt: 4
M: 30
50. LASIC Aleksandra 1994 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 20
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 33

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 29



51. BARON Karolina 1993 BUDOWLANI TORUŃ 20

Pkt: 2
M: 36





Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 39


52. CIESIELSKA Marta 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 16
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 27


Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 26


53. SZOSTAKIEWICZ Alicja 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 16








Pkt: 4
M: 32

Pkt: 2
M: 35
54. OPOLSKA Aleksandra 1993 AZS AWF WARSZAWA 16

Pkt: 8
M: 19





Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 36


55. MATYSIK Marta 1985 AZS AWF WARSZAWA 15



Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 18



Pkt: 8
M: 17


56. PISKORSKA Karolina 1997 UKS ATENA GDAŃSK 15







Pkt: 8
M: 22



57. MIĘTKA Barbara 1994 Klub Szermierczy Wrocławianie 14



Pkt: 2
M: 35




Pkt: 2
M: 38


58. KAPRAL Karolina 1998 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 12







Pkt: 1
M: 48


Pkt: 2
M: 33
59. BURACZEWSKA Julia 1996 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12






Pkt: 2
M: 34



Pkt: 2
M: 40
60. PTAK Halina 1993 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 12






Pkt: 2
M: 35
Pkt: 1
M: 45



61. ZAJĄC Katarzyna 1997 BUDOWLANI TORUŃ 12








Pkt: 1
M: 43

Pkt: 2
M: 39
62. Wojtaluk Julia 1998 KU AZS-UAM POZNAŃ 10










Pkt: 4
M: 26
62. HOPPE Sylwia 1993 Klub Szermierczy Wrocławianie 10
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 14
M: 12


Pkt: 0
M: 15


Pkt: 4
M: 26



64. KRYTSYNA Aliaksandra 1994 AZS AWF WROCŁAW 10







Pkt: 4
M: 30



65. STARZ Aleksandra 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 8











66. KRECZETOWSKA Monika 1997 KS POLONIA 1912 LESZNO 8











67. WĄSOWICZ Julia 1997 UKS ATENA GDAŃSK 6
Pkt: 4
M: 28


Pkt: 12
M: 16


Pkt: 2
M: 36




68. Matysiak Katarzyna 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6








Pkt: 2
M: 40


69. SZEWCZYK Wiktoria 1998 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6










Pkt: 1
M: 41
69. BRONIKOWSKA Zofia 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6








Pkt: 1
M: 41


71. Lipkowska Dominika 1984 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6







Pkt: 1
M: 43



72. MATUSZEWSKA Zuzanna 1997 UKS ATENA GDAŃSK 6







Pkt: 1
M: 44



73. STRACHOWSKA Magdalena 1996 ZJEDNOCZENI PABIANICE 6








Pkt: 1
M: 46


73. LEWAŃCZYK Laura 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6
Pkt: 2
M: 33






Pkt: 1
M: 46



Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content