Lista klasyfikacyjna

Majewski Michał

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

RAJSKI Leszek

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WROCŁAWIANIE

KAWIECKI Paweł

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I / Puchar Europy U23
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski IV
4. Mistrzostwa Polski
5. Puchar Polski III
6. Puchar Polski I / Puchar Europy U23
7. Puchar Polski II
8. Puchar Polski III
9. Puchar Polski IV
10. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. Majewski Michał 1987 AZS AWF WARSZAWA 470 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 8


2. RAJSKI Leszek 1983 Klub Szermierczy Wrocławianie 368 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 10


3. KAWIECKI Paweł 1981 KS AZS AWFIS GDAŃSK 296 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3


4. OSMAŃSKI Paweł 1989 KS AZS AWFIS GDAŃSK 248 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 9


5. GLONEK Radosław 1983 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 200 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 30
M: 1

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 30
M: 1


6. PŁOCHARSKI Filip 1990 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 190 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 25
M: 2


7. JANDA Michał 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 170 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 11


8. Ciepły Tomasz 1980 KS AZS-AWF POZNAŃ 163 Pkt: 1
M: 45
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 22
M: 3


9. Janda Piotr 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 155 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 5


10. ŁUKOWSKI Bartosz 1989 148 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 14


11. WŁOSEK Maciej 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 125 Pkt: 8
M: 22




Pkt: 4
M: 28
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 5


12. SZUMIELEWICZ Paweł 1986 Klub Szermierczy Wrocławianie 123 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 19


13. GMEREK Tomasz 1988 Klub Szermierczy Wrocławianie 110 Pkt: 1
M: 46
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 18
M: 7


14. PIETRUSIEWICZ Radosław 1982 Klub Szermierczy Wrocławianie 110 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 12


15. CZERWIŃSKI Krzysztof 1991 AZS AWF WARSZAWA 95 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 16


16. Surwiłło Jakub 1993 AZS AWF WARSZAWA 90 Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 40



Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 9



17. SINORACKI Tomasz 1989 KS AZS AWFIS GDAŃSK 85

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 25


18. PRZYBYSŁAWSKI Michał 1987 AZS AWF WARSZAWA 85 Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 4
M: 27


19. NOWOSIELSKI Ksawery 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 80 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 2
M: 35


Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 20


20. RZĄDKOWSKI Andrzej 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 76
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 0
M: 20

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 30



21. SIESS Michał 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 71 Pkt: 0
M: 52
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 24



22. KOZŁOWSKI Szymon 1994 KS AZS-AWF POZNAŃ 70 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 14




23. METZA Oskar 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 63 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 0
M: 36
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 18


24. GRYGLEWSKI Krystian 1994 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 60
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 7




25. Cegielski Bartosz 1995 KS AZS-AWF POZNAŃ 60 Pkt: 0
M: 51
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 28


26. SOSNOWSKI Dominik 1989 AZS AWF WARSZAWA 55
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 8
M: 19
27. KOPER Damian 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 54 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 12
M: 13


28. SOBCZAK Piotr 1995 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 51
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 24


29. ULANOWSKI Mateusz 1991 AZS AWF WARSZAWA 48 Pkt: 2
M: 39

Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 22


30. BASIŃSKI Mikołaj 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 46 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 8
M: 21


31. KNITTER Mateusz 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 46
Pkt: 8
M: 21



Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 4
M: 26


32. CHOIŃSKI Patryk 1995 AZS AWF WARSZAWA 45




Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 31


33. DE BAZELAIRE Ludwik 1997 AZS AWF WARSZAWA 41 Pkt: 1
M: 42

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 37

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 29



34. ZABŁOCKI Wojciech 1987 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 40

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 4
M: 29





35. PODRALSKI Maciej 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 39 Pkt: 0
M: 50

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 12
M: 15



36. KOLAK Patryk 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 37 Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 2
M: 35
37. WIŚNIEWSKI Rafał 1993 KS AZS-AWF POZNAŃ 36



Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 33



38. KOZIEJOWSKI Sebastian 1980 IKS WARSZAWA 34

Pkt: 4
M: 26


Pkt: 0
M: 54
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 32


39. ŻABICKI Ignacy 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 27 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 46



Pkt: 0
M: 64

Pkt: 2
M: 39


40. JUREWICZ Jakub 1993 ZJEDNOCZENI PABIANICE 26
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 35


41. PRZYŁUSKI Dominik 1995 AZS AWF WARSZAWA 26
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 10

Pkt: 2
M: 40

Pkt: 1
M: 43


42. SZUMIELEWICZ Rafał 1987 Klub Szermierczy Wrocławianie 20
Pkt: 1
M: 44




Pkt: 0
M: 50



43. Przystajko Daniel 1985 KU AZS ASzWoj 20




Pkt: 0
M: 59
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 54

Pkt: 4
M: 31
44. STRZELECKI Alex 1995 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 1
M: 46


45. MAŁECKI Bartosz 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 20





Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 56


46. PALUSZKIEWICZ Kasper 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 20





Pkt: 1
M: 47



47. Serafin Błażej 1984 AZS AWF WARSZAWA 16 Pkt: 0
M: 55

Pkt: 4
M: 32


Pkt: 1
M: 47



Pkt: 4
M: 26
48. Kończyło Tomasz 1973 KU AZS ASzWoj 16
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 4
M: 30


49. ŻURAWSKI Bartosz 1997 KS AZS-AWF POZNAŃ 16




Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 2
M: 34


50. FRANCESON Filip 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15 Pkt: 2
M: 38
Pkt: 18
M: 8



Pkt: 8
M: 21




51. MAĆKOWIAK Kacper 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 15




Pkt: 0
M: 57

Pkt: 8
M: 23


51. MALANOWSKI Marek 1986 AZS AWF WARSZAWA 15









53. NARUSZEWICZ Tomasz 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14






Pkt: 2
M: 37


54. KUBIAK Filip 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 14






Pkt: 2
M: 38


55. OLSZOWSKI Daniel 1998 BUDOWLANI TORUŃ 12





Pkt: 0
M: 55
Pkt: 1
M: 48

Pkt: 2
M: 34
56. NIEDZIELSKI Piotr 1997 KS POLONIA 1912 LESZNO 12




Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 36


Pkt: 0
M: 51
57. SZEWCZYK Szymon 1994 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 45


58. KASPRZYK Dawid 1995 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10




Pkt: 0
M: 52

Pkt: 4
M: 29


59. PERESADA Wojciech 1992 AZS AWF WARSZAWA 10




Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 51



60. TARASIEWICZ Maxime 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 8




Pkt: 0
M: 50




61. ORSZYŃSKI Oskar 1997 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 8




Pkt: 0
M: 51




62. MALINOWSKI Piotr 1983 UKS-I BOHUN TORUŃ. 8



Pkt: 1
M: 41


Pkt: 0
M: 50


63. GRĄCKI Krzysztof 1981 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6






Pkt: 2
M: 33


64. GLUMA Mateusz 1996 IKS LESZNO 6





Pkt: 0
M: 59
Pkt: 2
M: 36


65. OLSZEWSKI Wiktor 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6





Pkt: 2
M: 37



66. Lica Marcin 1996 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 6






Pkt: 2
M: 40


67. SZULPIN Patryk 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 39

Pkt: 1
M: 41




67. ADAMSKI Łukasz 1994 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 6






Pkt: 1
M: 41


69. MODRZEWSKI Krzysztof 1991 IKS WARSZAWA 6




Pkt: 1
M: 42




70. KOZŁOWSKI Mateusz 1995 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6





Pkt: 1
M: 43



71. KALINOWSKI Jakub 1996 Klub Szermierczy Wrocławianie 6






Pkt: 1
M: 44


71. KOZICKI Michał 1995 6





Pkt: 1
M: 44



73. NIEDZIELSKI Łukasz 1992 KS POLONIA 1912 LESZNO 6 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 38



Pkt: 0
M: 53

Pkt: 1
M: 47


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content