Lista klasyfikacyjna

Knapik-Miazga Renata

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

STROKA Małgorzata

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III - II Memoriał Fechtmistrza Mjr. Andrzeja Przeździeckiego
4. Puchar Polski IV / Puchar Europy U23
5. Mistrzostwa Polski
6. Puchar Polski I
7. Puchar Polski II
8. Puchar Polski III
9. Puchar Polski IV / Puchar Europy U23
10. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. Knapik-Miazga Renata 1988 AZS AWF KRAKÓW 438 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2


2. PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena 1986 AZS AWF WARSZAWA 338 Pkt: 30
M: 1

Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 3


Pkt: 12
M: 15


3. STROKA Małgorzata 1980 AZS AWF WARSZAWA 215 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 14
M: 9


4. BŁACH Blanka 1991 AZS AWF WROCŁAW 198 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 22
M: 3


5. BEREZA Małgorzata 1984 AZS AWF KATOWICE 188 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1

Pkt: 14
M: 9
6. MOSLER Dominika 1989 T.S. GÓRNIK RADLIN 183 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 22
M: 3


7. DĄBROWA Katarzyna 1989 AZS AWF WARSZAWA 170 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 25
M: 2



8. TEREBA-ZAWROTNIAK Beata 1981 AZS AWF KRAKÓW 168 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 5


9. JARECKA Aleksandra 1995 AZS AWF KRAKÓW 148
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 4
M: 26



10. EICHLER-IWANICHA Joanna 1981 T.S. WISŁA KRAKÓW 135



Pkt: 0
M: 19
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 10


11. KRÓLAK Natalia 1990 AZS AWF WARSZAWA 131 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 30
M: 1

Pkt: 2
M: 34


12. PYTKA Kamila 1994 AZS AWF WARSZAWA 125 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 15



13. TRZEBIŃSKA Ewa 1989 AZS AWF KATOWICE 120 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 6
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 30
M: 1



14. MROCHEM Karolina 1995 AZS AWF KATOWICE 116
Pkt: 8
M: 21


Pkt: 0
M: 14
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 18
M: 6



15. Swatowska-Wenglarczyk Martyna 1994 AZS AWF KATOWICE 110 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 21


16. Pawłowska Magdalena 1994 AZS AWF WARSZAWA 105 Pkt: 1
M: 45
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 12


17. KACA Justyna 1993 AZS AWF WROCŁAW 100 Pkt: 4
M: 32






Pkt: 18
M: 8


18. MIZERA Olga 1991 AZS AWF WARSZAWA 100 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 17


19. LUŻYŃSKA Magdalena 1993 AZS AWF KATOWICE 90 Pkt: 1
M: 48






Pkt: 18
M: 6


20. ZAGAŁA Jagoda 1994 PIAST GLIWICE 80

Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 5



21. Mielańczyk Martyna 1989 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 80 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 27


22. POLIS Anna 1989 AZS AWF KRAKÓW 76 Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 18
M: 7



23. RUTZ Barbara 1995 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 75
Pkt: 12
M: 15


Pkt: 0
M: 40


Pkt: 8
M: 20


24. BŁASZCZYK Martyna 1995 KS SZPADA WROCŁAW 70
Pkt: 2
M: 39





Pkt: 4
M: 30


25. SZKLAR Aleksandra 1995 AZS AWF KATOWICE 69 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 1
M: 47

Pkt: 0
M: 31
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 18
M: 7


26. ROSTKOWSKA Anna 1989 Klub Szermierzy Warszawianka 66 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 41

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 22


27. KLIMEK Stella 1994 AZS AWF KATOWICE 66

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 1
M: 46


28. ŁUSZCZ Weronika 1996 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 60





Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 11


29. WASYLUK Magdalena 1995 AZS AWF WROCŁAW 54 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 2
M: 39


Pkt: 0
M: 42
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 18


30. MYKA Marta 1992 AZS AWF WARSZAWA 53 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 24


31. MAJCHER Marta 1991 AZS AWF KATOWICE 52

Pkt: 2
M: 34
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 40



32. KISIEL Olga 1993 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 51 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 2
M: 33


33. MALINOWSKA Agnieszka 1992 PKSZERM WARSZAWA 46 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 12
M: 14


34. Saritaş Józefina 1993 AZS AWF WARSZAWA 42 Pkt: 8
M: 20



Pkt: 0
M: 44
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 4
M: 31


35. JAKUBOWICZ Anna 1993 Klub Szermierzy Warszawianka 41

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 2
M: 34
36. GAWLIKOWSKA Sylwia 1983 ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 40




Pkt: 4
M: 29
Pkt: 14
M: 9



37. ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra 1991 AZS AWF WARSZAWA 39 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 0
M: 38


Pkt: 12
M: 13


38. JĘDRZEJEWSKA Klaudia 1994 AZS AWF KATOWICE 39 Pkt: 4
M: 31

Pkt: 2
M: 40


Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 1
M: 45


39. GNATOWICZ Pamela 1995 Uczniowski Klub Sportowy START 37





Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 36


40. RUCIŃSKA Michalina 1996 AZS AWF KATOWICE 37




Pkt: 0
M: 54
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 48


41. MARSZOŁEK Angelika 1990 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 36 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 0
M: 36
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 49



42. PISARSKA Katarzyna 1994 Krakowski Klub Szermierzy 35





Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 28


43. MROSZCZAK Anna 1997 RMKS RYBNIK 35




Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 19


44. GAJOWNICZEK Magdalena 1995 AZS AWF WARSZAWA 34 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 25



45. JANECKA Iga 1995 T.S. WISŁA KRAKÓW 34




Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 25


46. STRUG Kamila 1994 AZS AWF WROCŁAW 32 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 45



47. CICHOWSKA Aleksandra 1988 AZS AWF WARSZAWA 28

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 2
M: 37
48. Kruk Magdalena 1991 AZS AWF KRAKÓW 26 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 4
M: 25
49. Nowacka Oktawia 1991 Klub Szermierzy Warszawianka 25




Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 17



50. RABCZEWSKA Weronika 1998 AZS AWF WROCŁAW 25






Pkt: 4
M: 29


51. JURECKA Julia 1994 AZS AWF WROCŁAW 23 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 8
M: 19




52. SZARKOWSKA Kinga 1995 AZS AWF WARSZAWA 20
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 4
M: 29

Pkt: 1
M: 43




53. DYJEWSKA Anetta 1990 AZS AWF WARSZAWA 20

Pkt: 1
M: 44


Pkt: 1
M: 46
Pkt: 1
M: 43



54. PACIORKIEWICZ Ewelina 1990 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 18

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 23





55. MARKOWSKA Paula 1994 ZKS DRZONKÓW 18




Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 35


56. INEKSIAK Aleksandra 1995 STSZERM LEGIA WARSZAWA 16






Pkt: 4
M: 32

Pkt: 1
M: 47
57. STACHURSKA Aleksandra 1995 AZS AWF KATOWICE 15





Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 49


58. PYTKA Sara 1995 AZS AWF WARSZAWA 15









59. ŚWIĄTEK Justyna 1992 ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 14

Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 2
M: 35



60. ŚWITAKOWSKA Monika 1993 ST. SPORTOWE GOCŁAW WARSZAWA 14 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 26






61. KRZEMIŃSKA Natalia 1996 T.S. WISŁA KRAKÓW 12





Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 50


62. GALIŃSKA Aleksandra 1993 STSZERM LEGIA WARSZAWA 12 Pkt: 1
M: 43


Pkt: 8
M: 23



Pkt: 2
M: 38

Pkt: 2
M: 40
63. Piekarska Barbara 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 12




Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 51


64. MAĆKOWIAK Sandra 1995 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 10





Pkt: 4
M: 30



65. JAGIEŁKO Justyna 1997 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10




Pkt: 4
M: 32




66. NIEGOWSKA Julia 1998 AZS AWF WROCŁAW 8









67. NYCZ Anna 1991 PIAST GLIWICE 8









68. OLBROMSKA Iwona 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 8









69. KOŚCIELNIAK Kaja 1996 MUSZKIETER GLIWICE 6
Pkt: 4
M: 31




Pkt: 2
M: 34



70. PTAK Katarzyna 1987 STSZERM LEGIA WARSZAWA 6 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 2
M: 36




71. GOJNY Mirosława 1995 T.S. GÓRNIK RADLIN 6





Pkt: 0
M: 51
Pkt: 2
M: 38


72. ELIAS Wioletta 1997 T.S. GÓRNIK RADLIN 6






Pkt: 2
M: 40


73. SIWOŃ Aleksandra 1997 T.S. GÓRNIK RADLIN 6





Pkt: 1
M: 41



74. TOMICKA Olimpia 1998 KS SZPADA WROCŁAW 6






Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 53
75. WITCZAK Katarzyna 1995 ST PIĘCIOBÓJ POLSKI CWKS LEGIA 6






Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 56
76. MALISZEWSKA Anna 1993 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 6

Pkt: 14
M: 9
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 52


77. RIDZEWSKA Anna 1993 PIAST GLIWICE 6
Pkt: 2
M: 37


Pkt: 0
M: 32

Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 54


78. MICHLA Ewa 1994 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6





Pkt: 1
M: 47



78. SZKLAR Bożena 1992 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6








Pkt: 1
M: 47
80. GRYSZKA Agnieszka 1997 KS SZPADA WROCŁAW 6




Pkt: 1
M: 48




80. ZAMACHOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF KRAKÓW 6





Pkt: 1
M: 48



Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content