Lista klasyfikacyjna

Zawrotniak Radosław

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

MIKOŁAJCZAK Krzysztof

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: STSZERM LEGIA WARSZAWA

Adamek Michał

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WROCŁAW

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Puchar Polski IV / Puchar Europy U23
5. Mistrzostwa Polski
6. Puchar Polski I
7. Puchar Polski II
8. Puchar Polski III
9. Puchar Polski IV / Puchar Europy U23
10. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. Zawrotniak Radosław 1981 AZS AWF KRAKÓW 635 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 25
M: 2


2. MIKOŁAJCZAK Krzysztof 1984 STSZERM LEGIA WARSZAWA 390 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 7



Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 24


3. Adamek Michał 1987 AZS AWF WROCŁAW 240 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 8

Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 21


4. Motyka Tomasz 1981 AZS AWF WROCŁAW 208
Pkt: 30
M: 1


Pkt: 0
M: 3

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9


5. BRZOZOWSKI Seweryn 1992 STSZERM LEGIA WARSZAWA 173 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 8
M: 17


6. Baś Marcel 1989 PIAST GLIWICE 153 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 22
M: 3


7. Broniszewski Filip 1990 AZS AWF WROCŁAW 138 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6


8. CAPAJA Mateusz 1988 MUSZKIETER GLIWICE 132 Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 22
M: 3


9. Nycz Mateusz 1989 PIAST GLIWICE 125 Pkt: 1
M: 43
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 7


10. SKATUŁA Daniel 1987 T.S. GÓRNIK RADLIN 125

Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 12
M: 13

Pkt: 14
M: 10
11. KRUCZEK Piotr 1988 AZS AWF KRAKÓW 113 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 23


12. SZUMSKI Maciej 1986 AZS AWF WROCŁAW 110 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 30
M: 1



13. KRAWCZYK Paweł 1989 PIAST GLIWICE 105 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 14


14. MACIEJCZYK Piotr 1989 AZS AWF KRAKÓW 95
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 12


15. BIELEC Maciej 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 95




Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 9


16. Antkiewicz Mateusz 1993 AZS AWF KATOWICE 91 Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 25



17. WRONA Kamil 1991 Krakowski Klub Szermierzy 91 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 33


18. Sobiecki Jan 1991 Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków 90 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 14
M: 11


19. GRIPAS Artiom 1984 Klub Szermierzy Warszawianka 84 Pkt: 2
M: 38
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 5


20. ROK Mateusz 1994 T.S. GÓRNIK RADLIN 81 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 22
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 12
M: 16


21. KRUK Tomasz 1993 AZS AWF KRAKÓW 80 Pkt: 14
M: 11




Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 25


22. Zieliński Dariusz 1969 PIAST GLIWICE 75

Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 28

Pkt: 14
M: 9



23. Gromada Roland 1985 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 73 Pkt: 1
M: 41
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 15


24. SZWALBE Rafał 1991 STSZERM LEGIA WARSZAWA 70 Pkt: 0
M: 52
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 34
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 26



25. Wenglarczyk Jan 1993 AZS AWF KATOWICE 66 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 38



26. LIMARDO GASCON Ruben Dario 1985 KS SZPADA ŁÓDŹ 65


Pkt: 22
M: 3





Pkt: 30
M: 1
27. STAŚKIEWICZ Szymon 1987 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 55
Pkt: 8
M: 18




Pkt: 4
M: 30



28. KRAUZE Paweł 1973 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 51





Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 27


29. FRAŚ Felix 1993 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 51 Pkt: 1
M: 45
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 18
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 37



30. BLANIK Paweł 1990 T.S. GÓRNIK RADLIN 51

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 18


31. Jendryś Marek 1974 PIAST GLIWICE 50 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 36

Pkt: 14
M: 12



32. NOWAK Michał 1990 AZS AWF KRAKÓW 49 Pkt: 0
M: 55
Pkt: 1
M: 47

Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 75
Pkt: 4
M: 29


33. Majgier Sebastian 1995 PIAST GLIWICE 47
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 47



34. DROZD Michał 1991 Krakowski Klub Szermierzy 42 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 1
M: 47
35. KOLER Jarosław 1989 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 38 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 15


Pkt: 0
M: 58
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 50


36. STASZULONEK Aleksander 1993 PIAST GLIWICE 37
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 16
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 1
M: 41


37. PACEK Andrzej 1991 Klub Szermierzy Warszawianka 34 Pkt: 2
M: 40

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 28


38. BĄCZEK Marek 1985 STSZERM LEGIA WARSZAWA 31
Pkt: 2
M: 33


Pkt: 0
M: 23
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 12
M: 15



39. STOCKI Piotr 1982 Klub Szermierzy Warszawianka 30 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 35


Pkt: 0
M: 63


40. FRAŚ Mieszko 1995 T.S. WISŁA KRAKÓW 30 Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 81


41. GUENTHER Grzegorz 1992 Uczniowski Klub Sportowy START 30

Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 39
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 45


42. Zabawa Marek 1994 T.S. GÓRNIK RADLIN 30 Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 40


43. SZLAMA Patryk 1996 PIAST GLIWICE 25

Pkt: 0
M: 60



Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 22


44. Mielniczek Ignacy 1995 T.S. WISŁA KRAKÓW 24




Pkt: 2
M: 40




45. ROKOSZ Krzysztof 1993 MUSZKIETER GLIWICE 21




Pkt: 8
M: 17
Pkt: 1
M: 46



46. RAJTOR Paweł 1983 PIAST GLIWICE 21
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 7

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 36


47. SZWALBE Leszek 1989 STSZERM LEGIA WARSZAWA 21




Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 55


48. Ćwioro Krzysztof 1960 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20



Pkt: 0
M: 43

Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 43


49. STASZAK Michał 1987 AZS AWF WROCŁAW 18 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 70


50. BUDEK Szczepan 1992 Krakowski Klub Szermierzy 16 Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 2
M: 38


51. SWOROWSKI Wojciech 1991 RMKS RYBNIK 15 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 47

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 58


52. KOSZUTSKI Radosław 1994 KS SZPADA WROCŁAW 15




Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 51



53. SORYS Sergiusz 1991 KS SZERMIERZ ŁOMIANKI 15









54. MAJKUT Filip 1996 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 15





Pkt: 0
M: 56



55. ŻYGOWSKI Robert 1990 STSZERM LEGIA WARSZAWA 14



Pkt: 0
M: 42


Pkt: 2
M: 37


56. NIESTRÓJ Daniel 1995 PIAST GLIWICE 14 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 55

Pkt: 0
M: 69
Pkt: 2
M: 39


57. LESZCZYŃSKI Marek 1991 PIAST GLIWICE 12 Pkt: 0
M: 60
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 62

Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 35


58. FAJKIS Krystian 1994 RMKS RYBNIK 12 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 68


59. KOCZERGIN Aleksander 1975 PIAST GLIWICE 10






Pkt: 4
M: 26


59. KAPAŁA Piotr 1997 PIAST GLIWICE 10




Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 56


61. KOSTKA Karol 1986 Stowarzyszenie Sportowe Klub Sportowy AGH Kraków 10 Pkt: 8
M: 22








Pkt: 4
M: 27
62. ŁAPIŃSKI Michał 1993 STSZERM LEGIA WARSZAWA 10 Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 59




Pkt: 4
M: 29


63. MORDEL Adam 1985 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 10




Pkt: 4
M: 30




64. Golec Paweł 1995 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 10




Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 94
64. KOWALCZE Jakub 1992 Klub Szermierzy Warszawianka 10 Pkt: 2
M: 36




Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 4
M: 32


64. JĘZYK Bartłomiej 1978 T.S. WISŁA KRAKÓW 10 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 10


Pkt: 0
M: 50
Pkt: 4
M: 32



67. MALISZ Jacek 1993 Uczniowski Klub Sportowy START 8 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 55

Pkt: 0
M: 63


Pkt: 0
M: 69



68. MERKEL Damian 1990 AZS AWF KATOWICE 8

Pkt: 1
M: 46







69. Drapella Maciej 1964 KS AZS AWFIS GDAŃSK 8









70. Koc Tadeusz 1995 T.S. WISŁA KRAKÓW 6




Pkt: 2
M: 33




71. BUDEK Władysław 1963 Krakowski Klub Szermierzy 6 Pkt: 0
M: 59

Pkt: 0
M: 55

Pkt: 0
M: 61
Pkt: 2
M: 34




72. CZAPLA Mateusz 1989 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 6




Pkt: 2
M: 37




73. SMÓŁKA Mikołaj 1992 AZS AWF KATOWICE 6 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 60


74. KORONKIEWICZ Jan 1995 KS SZPADA WROCŁAW 6
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 65


75. Stasiak Sebastian 1994 UKS ŻOLIBORZ WARSZAWA 6





Pkt: 0
M: 68
Pkt: 1
M: 42


76. Haśko Sergiusz 1974 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 6





Pkt: 1
M: 45



77. MARCOL Daniel 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 6

Pkt: 0
M: 50


Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 59

Pkt: 0
M: 73
78. GERAGHTY Michael 1992 STSZERM LEGIA WARSZAWA 6 Pkt: 0
M: 64




Pkt: 0
M: 56

Pkt: 1
M: 47


79. KUCZA Przemysław 1991 AZS AWF KRAKÓW 6

Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 45

Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 69


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content