Lista klasyfikacyjna

MLICKI Szymon

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK.

BOŁDZIŁO Igor

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ.

HAŁADUDA Kacper

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: MKS KUSY SZCZECIN

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. MLICKI Szymon 156
  • Challenge Wratislavia, M: 5, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 1, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 1, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 7, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 5, P: 0
2. BOŁDZIŁO Igor 132
  • Challenge Wratislavia, M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 7, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 27, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 2, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 3, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0
3. HAŁADUDA Kacper 128
  • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 2, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 9, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 1, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 1, P: 0
4. KOGUC Filip 104
  • Challenge Wratislavia, M: 60, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 16, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 15, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 2, P: 0
5. Berestek Jeremi 96
  • Challenge Wratislavia, M: 38, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 5, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 11, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 2, P: 0
6. Cieślik Jakub 92
  • Challenge Wratislavia, M: 34, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 10, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 3, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0
7. Pichłacz Szymon 88
  • Challenge Wratislavia, M: 105, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 28, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 18, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 11, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 7, P: 0
8. PODRALSKI Adam 84
  • Challenge Wratislavia, M: 20, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 9, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 25, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 9, P: 0
9. KASZYCKI Alex 84
  • Challenge Wratislavia, M: 51, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 10, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 19, P: 0
10. Biedrzycki Mateusz 80
  • Challenge Wratislavia, M: 14, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 6, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 12, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 6, P: 0
11. JÓZEFOWSKI Wiktor 76
  • Challenge Wratislavia, M: 41, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 13, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 40, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 8, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 10, P: 0
12. Sowa Piotr 68
  • Challenge Wratislavia, M: 6, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 14, P: 0
13. SKRZYPKOWSKI Miłosz 66
  • Challenge Wratislavia, M: 55, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 14, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 2, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 24, P: 0
14. JANCZUKOWICZ Rafał 64
  • Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 8, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 5, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 16, P: 0
15. CHMIELEWSKI Ryszard 62
  • Challenge Wratislavia, M: 75, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 6, P: 0
16. DEPTUŁA Kacper 58
  • Challenge Wratislavia, M: 84, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 18, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 20, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 3, P: 0
17. BOBRAS Filip 58
  • Challenge Wratislavia, M: 73, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 15, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 6, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 17, P: 0
18. CZERWIŃSKI Iwo 56
  • Challenge Wratislavia, M: 29, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 19, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 9, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 20, P: 0
19. Frącek Maciej 56
  • Challenge Wratislavia, M: 49, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 17, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 24, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 14, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 11, P: 0
20. POLIDOWSKI Wojciech 54
  • Challenge Wratislavia, M: 57, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 23, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 41, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 5, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 12, P: 0
21. BOROWIEC Paweł 52
  • Challenge Wratislavia, M: 28, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 11, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 23, P: 0
22. SKRZYPCZAK Mikolaj 52
  • Challenge Wratislavia, M: 36, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 36, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 7, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 17, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 13, P: 0
23. ROGOZIŃSKI Michał 50
  • Challenge Wratislavia, M: 66, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 13, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 6, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 15, P: 0
24. Socha Jan 44
  • Challenge Wratislavia, M: 25, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 10, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 8, P: 0
25. CHTIOUI Adam 44
  • Challenge Wratislavia, M: 75, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 21, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 39, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 8, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 25, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 30, P: 0
26. Wiśnik Olaf 38
  • Puchar Ziem Północnych, M: 37, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 33, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 43, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 12, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 18, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 26, P: 0
27. FIJAŁKOWSKI Krzysztof 36
  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 42, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 12, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 18, P: 0
28. PANDER Tymoteusz 36
  • Challenge Wratislavia, M: 41, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 35, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 10, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 20, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 29, P: 0
29. PIWOWARSKI Jakub 34
  • Challenge Wratislavia, M: 107, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 31, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 23, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 22, P: 0
30. KULSKI Karol 30
  • Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 22, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 23, P: 0
31. OSSENTOWSKI Mikołaj 28
  • Challenge Wratislavia, M: 101, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 32, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 5, P: 0
32. NIZIO Bartłomiej 28
  • Challenge Wratislavia, M: 107, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 25, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 38, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 16, P: 0
33. MECH Filip 26
  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 45, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 25, P: 0
34. SŁOMIŃSKI Mikołaj 24
  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 29, P: 0
35. SZCZEPANIAK Franciszek 24
  • Challenge Wratislavia, M: 65, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 37, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 19, P: 0
36. SURMA Jakub 24
  • Challenge Wratislavia, M: 110, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 27, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 48, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 24, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 34, P: 0
37. Napieralski Marcin 23
  • Puchar Ziem Północnych, M: 43, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 30, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 11, P: 0
38. WASILEWSKI Mikołaj 22
  • Puchar Ziem Północnych, M: 40, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 12, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 33, P: 0
39. SZENK Iwo 22
  • Challenge Wratislavia, M: 103, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 21, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 21, P: 0
40. KAŚKÓW Piotr 22
  • Challenge Wratislavia, M: 59, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 19, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 26, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 31, P: 0
41. SREBNIAK Tomasz 20
  • Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 46, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 33, P: 0
42. LEWUSZ Lukasz 18
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 9, P: 0
43. KRUSZONA Bartosz 16
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 13, P: 0
44. LUDKIEWICZ Ignacy 16
  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 29, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 21, P: 0
45. WĄSOWICZ Maksymilian 16
  • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 22, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 27, P: 0
46. Surowiak Teodor 16
  • Challenge Wratislavia, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 25, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 32, P: 0
47. ROESLER Adrian 15
  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 24, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 52, P: 0
48. BOHDAN Bartosz 15
  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 27, P: 0
49. EMILIANOWICZ Jakub 14
  • Challenge Wratislavia, M: 71, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0
50. Bem Antoni 13
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 14, P: 0
51. LEWANDOWSKI Oliwier 12
  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 26, P: 0
52. KOWALSKI Jakub 12
  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 41, P: 0
53. PLENIKOWSKI Michał 11
  • Challenge Wratislavia, M: 51, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 20, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 53, P: 0
54. DURCZAK Michał 10
  • Challenge Wratislavia, M: 88, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0
55. DURNAŚ Michał 10
  • Challenge Wratislavia, M: 89, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0
56. JOPPEK Oskar 9
  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 38, P: 0
57. DROZGOWSKI Grzegorz 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0
58. WRÓBLEWSKI Mateusz 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 41, P: 0
59. Kwiatkowski Mateusz 8
  • Challenge Wratislavia, M: 112, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 32, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 42, P: 0
60. JEZIOREK Oktawiusz 8
    61. FERLAS-WOJCIECHOWSKI Tymoteusz 6
    • Puchar Ziem Północnych, M: 47, P: 0
    62. PACZYŃSKI Mateusz 6
    • Puchar Ziem Północnych, M: 46, P: 0

    • Gdańska Kuźnia, M: 34, P: 0

    • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 36, P: 0
    63. ŚWIERZYŃSKI Adam 5
    • Gdańska Kuźnia, M: 36, P: 0

    • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 39, P: 0
    64. PIOTROWSKI Kamil 5
    • Challenge Wratislavia, M: 110, P: 0
    65. BEDNARSKI Kamil 5
    • Puchar Ziem Północnych, M: 45, P: 0
    66. MARSZALEC Tomasz 5
      67. BRABAŃSKI Karol 4
      • Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0
      68. SANOGHO Eryk 4
      • Challenge Wratislavia, M: 105, P: 0

      • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0
      69. JEZIERSKI Kosma 4
        70. KANIA Dominik 4
        • Challenge Wratislavia, M: 113, P: 0
        71. BUDZANOWSKI Michał 4
        • Gdańska Kuźnia, M: 39, P: 0
        72. JEZIERSKI Piotr 4
        • Challenge Wratislavia, M: 86, P: 0
        73. DIERING Bartosz 4
        • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 44, P: 0
        74. GAJEK Jakub 4
          75. STASZKIEWICZ Kuba 4
            76. KORZENIEWSKI Stanisław 3
            • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 37, P: 0
            77. WYSOCKI Wojciech 3
              78. SŁOMIŃSKI Kacper 3
                79. GAJEK Maciej 3
                  80. FRYDRYSZAK Bartosz 2
                  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 35, P: 0
                  81. MAŁECKI Dawid 2
                  • Puchar Ziem Północnych, M: 36, P: 0
                  82. GAFFKE Jakub 2
                  • Gdańska Kuźnia, M: 37, P: 0
                  83. ŚWIĄTEK Kacper 2
                  • Gdańska Kuźnia, M: 38, P: 0
                  83. SZUMLEWSKI Oskar 2
                  • Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0
                  85. NICZYJ Oskar 2
                  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 40, P: 0
                  85. WOJCIECHOWSKI Igor 2
                  • Gdańska Kuźnia, M: 40, P: 0
                  87. BUCHOLC Norbert 2
                    88. PRZYJEMSKI Tomasz 2
                    • Puchar Ziem Północnych, M: 42, P: 0
                    89. BOBECKI Dawid 2
                    • Puchar Ziem Północnych, M: 44, P: 0
                    89. JASIŃSKI Igor 2
                      89. CICHOWSKI Jan 2
                        92. GINTER Karol 2
                          92. KAZANECKI Konrad 2
                            94. KUL Maksymilian 2
                              95. LIJEWSKI Wiktor 2
                                95. TUSZKOWSKI Miłosz 2
                                  97. GRUŻEWSKI Marcel 2
                                    97. ZIELIŃSKI Mateusz 2
                                    • Puchar Ziem Północnych, M: 48, P: 0
                                    99. KULSKI Konrad 2
                                    • Challenge Wratislavia, M: 70, P: 0
                                    100. KARDASZEWSKI Olaf 2
                                    • Challenge Wratislavia, M: 75, P: 0
                                    101. DĘBICKI Maciej 2
                                    • Challenge Wratislavia, M: 80, P: 0
                                    102. NAJS Michał 2
                                    • Challenge Wratislavia, M: 83, P: 0
                                    103. DUL Jakub 2
                                    • Challenge Wratislavia, M: 90, P: 0
                                    104. LESZYŃSKI Karol 2
                                    • Challenge Wratislavia, M: 94, P: 0
                                    105. NOSSARZEWSKI Antoni 2
                                    • Challenge Wratislavia, M: 99, P: 0
                                    106. CHALECKI Kajetan 2
                                    • Challenge Wratislavia, M: 104, P: 0
                                    107. ZDORT Ludwik 2
                                      108. LESZCZYŃSKI Vincent 2
                                        109. Prajzner Mikołaj 2
                                          110. AKSAMIT Grzegorz 2
                                            111. KONTAK Jakub 2
                                              112. KIEŁPIKOWSKI Wojciech 2
                                                113. KRAWCZYŃSKI Paweł 2
                                                  114. AMERNIK Kacper 2
                                                    115. KRAŚNER Stanisław 2
                                                      116. Olszewski Mikołaj 2
                                                        117. Krawczyński Melchior 2
                                                          117. KABABUS Michał 2
                                                            117. ĆWIK Cezary 2
                                                              120. JANOCHA Bartosz 2
                                                                121. SICIŃSKI Karol 2
                                                                  122. DURKA Oskar 1
                                                                    122. SZELIGOWSKI Bartłomiej 1
                                                                    • Puchar Ziem Północnych, M: 49, P: 0
                                                                    122. ZAWADA Michał 1
                                                                      125. ŚCIBIWOŁK Piotr 1
                                                                      • Puchar Ziem Północnych, M: 50, P: 0
                                                                      125. JAKUBOWSKI Adam 1
                                                                        127. MAŁECKI Kamil 1
                                                                        • Puchar Ziem Północnych, M: 51, P: 0
                                                                        127. ŻEROMSKI Mateusz 1
                                                                          127. POPIOŁEK Mikołaj 1
                                                                            130. SUCHODOLSKI Wojciech 1
                                                                              130. ŻEBROWSKI Krzysztof 1
                                                                              • Puchar Ziem Północnych, M: 52, P: 0
                                                                              132. SWĘDROWSKI Patryk 1
                                                                                133. Płaszczewski Mikołaj 1
                                                                                • Europejski Festiwal Szermierki, M: 55, P: 0
                                                                                134. KOŁACKI Dawid 1
                                                                                  135. Wieczorek Michał 1
                                                                                    136. KONOPCZYŃSKI Maksymilian 1
                                                                                      137. KONOPCZYŃSKI Jan 1
                                                                                        138. SŁONIMSKI Hubert 1
                                                                                          139. MAJEWSKI Błażej 1
                                                                                            140. CIEPŁY Oliwier 1
                                                                                              141. KAŁUŻA Antoni 1
                                                                                                142. DOWNAR Wiktor 1
                                                                                                  143. SCHUMACHER Eryk 1
                                                                                                    144. KRAJEWSKI Edmund 1

                                                                                                      Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

                                                                                                      Partner Pucharów Polski w szermierce

                                                                                                      Partner Główny

                                                                                                      Należymy do struktur

                                                                                                      Partnerzy