Lista klasyfikacyjna

Kaja Jabłonowska

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: MKS KUSY SZCZECIN

Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: MKS KUSY SZCZECIN

Antonina LACHMAN

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Kaja Jabłonowska 160
  • Challenge Wratislavia, M: 5, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 5, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 9, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 1, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 2, P: 0
2. Maja SOBCZAK-DOMAŃSKA 152
  • Challenge Wratislavia, M: 33, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 1, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 1, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 3, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 1, P: 0
3. Antonina LACHMAN 124
  • Challenge Wratislavia, M: 12, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 7, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 7, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 3, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0
4. Zuzanna JÓŹWIAK 120
  • Challenge Wratislavia, M: 66, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 6, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 5, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 2, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0
5. Aleksandra WIECZOREK 104
  • Challenge Wratislavia, M: 21, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 9, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 6, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 2, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 8, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 8, P: 0
6. Zuzanna WYWIAŁ 104
  • Challenge Wratislavia, M: 40, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 10, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 8, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 5, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 9, P: 0
7. Natalia KOSTERA 96
  • Challenge Wratislavia, M: 28, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 2, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 9, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 7, P: 0
8. Alicja ZAKRZEWSKA 96
  • Challenge Wratislavia, M: 25, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 8, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 5, P: 0
9. Zofia Brzezińska 88
  • Challenge Wratislavia, M: 45, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 11, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 19, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 10, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 6, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 17, P: 0
10. Aleksandra NAPIERKOWSKA 84
  • Challenge Wratislavia, M: 17, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 17, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 12, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 6, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 13, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 20, P: 0
11. Karolina KAMIŃSKA 72
  • Challenge Wratislavia, M: 64, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 13, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 16, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 13, P: 0
12. Aleksandra ŁAKOMSKA 72
  • Challenge Wratislavia, M: 24, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 14, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 12, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 9, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 23, P: 0
13. Michalina Daniewska 64
  • Challenge Wratislavia, M: 13, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 15, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 11, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 26, P: 0
14. Zofia BAN 60
  • Challenge Wratislavia, M: 69, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 29, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 15, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 16, P: 0
15. Marta PLUTA 58
  • Challenge Wratislavia, M: 62, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 10, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 21, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 11, P: 0
16. Oliwia ŻELECHOWSKA 54
  • Challenge Wratislavia, M: 67, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 15, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 29, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 5, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 10, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 35, P: 0
17. Agata CZARKOWSKA 48
  • Challenge Wratislavia, M: 22, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 8, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 15, P: 0
18. Zofia BORZYSZKOWSKA 48
  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 27, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 16, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 17, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 12, P: 0
19. Olga PATOKA 46
  • Challenge Wratislavia, M: 51, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 7, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 22, P: 0
20. Laura SZMIT 44
  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 12, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 6, P: 0
21. Emilia KOŁYSZKO 44
  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 11, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 14, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 19, P: 0
22. Barbara WIERZCHOWSKA 44
  • Gdańska Kuźnia, M: 22, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 28, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 20, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 10, P: 0
23. Aleksandra KRUPIŃSKA 44
  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 14, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 14, P: 0
24. Ewa ZACHAREWICZ 44
  • Challenge Wratislavia, M: 70, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 19, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 18, P: 0
25. Oliwia Dębicka 34
  • Challenge Wratislavia, M: 58, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 13, P: 0
26. Karolina Wasilczuk 34
  • Gdańska Kuźnia, M: 28, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 24, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 12, P: 0
27. Malwina KOŁODZIEJCZYK 30
  • Challenge Wratislavia, M: 71, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 16, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 22, P: 0
28. Julia CHYZIAK 30
  • Challenge Wratislavia, M: 62, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 18, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 23, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 19, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 33, P: 0
29. Natalia SZEMPLIŃSKA 28
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 7, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 25, P: 0
30. Wiktoria MIESZAŁA 28
  • Challenge Wratislavia, M: 36, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 11, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 21, P: 0
31. Ada FAŁDZIŃSKA 28
  • Challenge Wratislavia, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 14, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 20, P: 0
32. Oliwia BUCZYŁO 28
  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 23, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 27, P: 0
33. Marta OKLIŃSKA 22
  • Challenge Wratislavia, M: 50, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 28, P: 0
34. Oliwia HYŻYK 22
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 20, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 31, P: 0
35. AMELIA KOROL 22
  • Gdańska Kuźnia, M: 25, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 18, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 30, P: 0
36. Natalia ZIOBROWSKA 22
  • Gdańska Kuźnia, M: 27, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 25, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 19, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 37, P: 0
37. Konstancja CICHOCKA 20
  • Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 17, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 29, P: 0
38. Nadia PLENZLER 18
  • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 13, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 38, P: 0
39. Roksana PAPUŻYŃSKA 18
  • Challenge Wratislavia, M: 59, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0
40. Emilia Kręc 18
  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 30, P: 0
41. Julia SOŁTYS 18
  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 32, P: 0
42. Jagoda OLSZÓWKA 16
  • Challenge Wratislavia, M: 68, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 15, P: 0
43. Natasza Dejczer 14
  • Challenge Wratislavia, M: 72, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 20, P: 0
44. Joanna WITKIEWICZ 12
  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 24, P: 0
45. Natalia STAWIŃSKA 12
  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 31, P: 0
46. Marta GRZELCZYK 10
    47. Wiktoria WASIUK 10
    • Gdańska Kuźnia, M: 21, P: 0
    48. Urszula MICKIEWICZ 10
    • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 39, P: 0
    49. Julita KWIATKOWSKA 10
    • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 24, P: 0
    50. Julia KOZUBOWSKA 9
    • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0
    51. Aleksandra LEWUSZ 8
    • Ogólnopolski Turniej Szermierczy, M: 18, P: 0
    52. Aniela NIZIO 8
    • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0
    53. Victoria KURKOWSKA 8
    • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0
    54. Emilia JANUCHTA 8
    • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0
    55. Lena CZERWIŃSKA 8
    • Challenge Wratislavia, M: 43, P: 0
    56. Klaudia REJEK 8
      57. Maria KANDULSKA 6
      • Europejski Festiwal Szermierki, M: 26, P: 0

      • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 34, P: 0
      58. Alicja KISIELEWSKA 6
      • Gdańska Kuźnia, M: 26, P: 0
      59. Nikola PIOTROWSKA 6
      • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0
      60. Monika MIELCAREK 6
        61. Emilia CIEŚLEWICZ 5
          62. Hanna GRZEŚKOWIAK 4
          • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0
          63. Oliwia FABIAŃCZYK 4
            64. Justyna TRZECIAK 4
            • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0
            64. Laura DĄBROWSKA 4
            • Gdańska Kuźnia, M: 30, P: 0
            66. Ewelina SABALSKA 4
            • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0
            67. Konstancja KANAS 4
            • Europejski Festiwal Szermierki, M: 32, P: 0
            68. Simona KOŃCZYŁO 4
              69. Maciej CHYZIAK 4
                70. Emilia WINKEL 4
                  71. Oliwia POWĄSKA 4
                    72. Dominika JUSZCZYK 2
                      72. Martyna ŁĘCZUK 2
                      • Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0
                      74. Maja HAŁADUDA 2
                      • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0
                      75. Zuzanna KUDRYCKA 2
                        75. Aleksandra SROKA 2
                          75. Marta JABŁONKA 2
                            78. Agata LENKIEWICZ 2
                              79. Aleksandra KLÓJ 2
                                79. Iga BUDKIEWICZ 2
                                  81. Nicola KOKOSIŃSKA 2
                                    82. Natalia Woźniak 2
                                      83. Katarzyna MICHALSKA 2
                                        84. Anna ŚWIDERSKA 2
                                          85. Klaudia KUBACZYK 2
                                            85. Lilia SERAFIN 2
                                              87. Bianka Telatyńska 2
                                                87. Anastazja KOZANECKA 2
                                                  89. Karolina ŻURAWSKA 2
                                                  • Challenge Wratislavia, M: 49, P: 0
                                                  90. Alicja OŁDAK 2
                                                  • Challenge Wratislavia, M: 60, P: 0
                                                  91. Zuzanna BORKOWSKA 2
                                                    92. OLIWIA KOWALSKA 2
                                                      93. Anna KANIEWSKA 2
                                                        94. Zuzanna PRZEDPEŁSKA 2
                                                          95. Maria CIENKI 2
                                                            96. Marika KOŃCZYŁO 2
                                                              97. Maja SZATARSKA 2
                                                                98. Julia MAZUR 2
                                                                  99. Gabriela MIĘTKA 2
                                                                    100. Olga DŁUGIEWICZ 1

                                                                      Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy