Jabłonowska Kaja
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: MKS KUSY SZCZECIN
Sobczak-Domańska Maja
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: MKS KUSY SZCZECIN
LACHMAN Antonina
Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF POZNAŃ
Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji: | |
---|---|
1. | Challenge Wratislavia |
2. | Puchar Ziem Północnych |
3. | Gdańska Kuźnia |
4. | Europejski Festiwal Szermierki |
5. | Ogólnopolski Turniej Szermierczy |
6. | Ogólnopolski Turniej Dzieci |
7. | XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy |
Miejsce | Imię i Nazwisko | Rocznik | Klub | Suma punktów | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | 7. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Jabłonowska Kaja | 2002 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 160 | Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 2 |
2. | Sobczak-Domańska Maja | 2002 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 152 | Pkt: 0 M: 33 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 1 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 1 |
3. | LACHMAN Antonina | 2003 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 124 | Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 3 |
|
4. | JÓŹWIAK Zuzanna | 2002 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 120 | Pkt: 0 M: 66 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 3 |
5. | WIECZOREK Aleksandra | 2002 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 104 | Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 8 |
6. | WYWIAŁ Zuzanna | 2002 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 104 | Pkt: 0 M: 40 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 9 |
7. | KOSTERA Natalia | 2002 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 96 | Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 2 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 7 |
|||
8. | ZAKRZEWSKA Alicja | 2002 | UKS ATENA GDAŃSK | 96 | Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 5 |
||
9. | Brzezińska Zofia | 2002 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 88 | Pkt: 0 M: 45 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 17 |
10. | NAPIERKOWSKA Aleksandra | 2002 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 84 | Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 6 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 20 |
11. | KAMIŃSKA Karolina | 2002 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 72 | Pkt: 0 M: 64 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 3 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 13 |
||
12. | ŁAKOMSKA Aleksandra | 2002 | KS POLONIA 1912 LESZNO | 72 | Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 23 |
|
13. | Daniewska Michalina | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 64 | Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 26 |
|||
14. | BAN Zofia | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 60 | Pkt: 0 M: 69 |
Pkt: 0 M: 9 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 16 |
||
15. | PLUTA Marta | 2002 | UKS ATENA GDAŃSK | 58 | Pkt: 0 M: 62 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 21 |
Pkt: 0 M: 11 |
||
16. | ŻELECHOWSKA Oliwia | 2003 | UKS ATENA GDAŃSK | 54 | Pkt: 0 M: 67 |
Pkt: 0 M: 15 |
Pkt: 0 M: 29 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 35 |
|
17. | CZARKOWSKA Agata | 2002 | UKS ATENA GDAŃSK | 48 | Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 8 |
Pkt: 0 M: 15 |
||||
18. | BORZYSZKOWSKA Zofia | 2002 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 48 | Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 12 |
||
19. | PATOKA Olga | 2002 | UKS ATENA GDAŃSK | 46 | Pkt: 0 M: 51 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 22 |
|||
20. | SZMIT Laura | 2003 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 44 | Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 12 |
Pkt: 0 M: 6 |
||||
21. | KOŁYSZKO Emilia | 2002 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 44 | Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 19 |
||||
22. | WIERZCHOWSKA Barbara | 2003 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 44 | Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 10 |
|||
23. | KRUPIŃSKA Aleksandra | 2003 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 44 | Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 14 |
||||
24. | ZACHAREWICZ Ewa | 2003 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 44 | Pkt: 0 M: 70 |
Pkt: 0 M: 22 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 18 |
|||
25. | Dębicka Oliwia | 2003 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 34 | Pkt: 0 M: 58 |
Pkt: 0 M: 5 |
Pkt: 0 M: 13 |
||||
26. | Wasilczuk Karolina | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 34 | Pkt: 0 M: 28 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 12 |
||||
27. | KOŁODZIEJCZYK Malwina | 2003 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 30 | Pkt: 0 M: 71 |
Pkt: 0 M: 24 |
Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 22 |
|||
28. | CHYZIAK Julia | 2002 | AZS AWF WARSZAWA | 30 | Pkt: 0 M: 62 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 33 |
||
29. | SZEMPLIŃSKA Natalia | 2003 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 28 | Pkt: 0 M: 7 |
Pkt: 0 M: 25 |
|||||
30. | MIESZAŁA Wiktoria | 2003 | WARTA ŚREM | 28 | Pkt: 0 M: 36 |
Pkt: 0 M: 11 |
Pkt: 0 M: 21 |
||||
31. | FAŁDZIŃSKA Ada | 2002 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 28 | Pkt: 0 M: 30 |
Pkt: 0 M: 14 |
Pkt: 0 M: 20 |
||||
32. | BUCZYŁO Oliwia | 2003 | UKS ATENA GDAŃSK | 28 | Pkt: 0 M: 16 |
Pkt: 0 M: 23 |
Pkt: 0 M: 27 |
||||
33. | OKLIŃSKA Marta | 2003 | UKS DE LA SALLE GDAŃSK | 22 | Pkt: 0 M: 50 |
Pkt: 0 M: 10 |
Pkt: 0 M: 28 |
||||
34. | HYŻYK Oliwia | 2002 | IKS LESZNO | 22 | Pkt: 0 M: 20 |
Pkt: 0 M: 31 |
|||||
35. | KOROL AMELIA | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 22 | Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 18 |
Pkt: 0 M: 30 |
||||
36. | ZIOBROWSKA Natalia | 2002 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 22 | Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 19 |
Pkt: 0 M: 37 |
|||
37. | Cichocka Konstancja | 2002 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 20 | Pkt: 0 M: 32 |
Pkt: 0 M: 17 |
Pkt: 0 M: 29 |
||||
38. | PLENZLER Nadia | 2002 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 18 | Pkt: 0 M: 25 |
Pkt: 0 M: 13 |
Pkt: 0 M: 38 |
||||
39. | PAPUŻYŃSKA Roksana | 2003 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 18 | Pkt: 0 M: 59 |
Pkt: 0 M: 14 |
|||||
40. | Kręc Emilia | 2002 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 18 | Pkt: 0 M: 30 |
||||||
41. | SOŁTYS Julia | 2003 | AZS AWF WARSZAWA | 18 | Pkt: 0 M: 32 |
||||||
42. | OLSZÓWKA Jagoda | 2004 | UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY | 16 | Pkt: 0 M: 68 |
Pkt: 0 M: 15 |
|||||
43. | Dejczer Natasza | 2002 | UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA | 14 | Pkt: 0 M: 72 |
Pkt: 0 M: 20 |
|||||
44. | WITKIEWICZ Joanna | 2002 | UKS ATENA GDAŃSK | 12 | Pkt: 0 M: 27 |
Pkt: 0 M: 24 |
|||||
45. | STAWIŃSKA Natalia | 2002 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 12 | Pkt: 0 M: 31 |
||||||
46. | GRZELCZYK Marta | 2002 | UKS-I BOHUN TORUŃ. | 10 | |||||||
47. | WASIUK Wiktoria | 2002 | UKS ATENA GDAŃSK | 10 | Pkt: 0 M: 21 |
||||||
48. | MICKIEWICZ Urszula | 2002 | BUDOWLANI TORUŃ | 10 | Pkt: 0 M: 39 |
||||||
49. | KWIATKOWSKA Julita | 2003 | ZJEDNOCZENI PABIANICE | 10 | Pkt: 0 M: 24 |
||||||
50. | KOZUBOWSKA Julia | 2002 | UKS ATENA GDAŃSK | 9 | Pkt: 0 M: 29 |
||||||
51. | LEWUSZ Aleksandra | 2004 | KS POLONIA 1912 LESZNO | 8 | Pkt: 0 M: 18 |
||||||
52. | NIZIO Aniela | 2003 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 8 | Pkt: 0 M: 21 |
||||||
53. | KURKOWSKA Victoria | 2002 | AZS UKW BYDGOSZCZ | 8 | Pkt: 0 M: 23 |
||||||
54. | JANUCHTA Emilia | 2002 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 8 | Pkt: 0 M: 26 |
||||||
55. | CZERWIŃSKA Lena | 2004 | AZS AWF WARSZAWA | 8 | Pkt: 0 M: 43 |
||||||
56. | REJEK Klaudia | 2002 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 8 | |||||||
57. | KANDULSKA Maria | 2002 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 6 | Pkt: 0 M: 26 |
Pkt: 0 M: 34 |
|||||
58. | KISIELEWSKA Alicja | 2003 | KS AZS AWFIS GDAŃSK | 6 | Pkt: 0 M: 26 |
||||||
59. | PIOTROWSKA Nikola | 2003 | UKS ATENA GDAŃSK | 6 | Pkt: 0 M: 28 |
||||||
60. | MIELCAREK Monika | 2002 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 6 | |||||||
61. | CIEŚLEWICZ Emilia | 2002 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 5 | |||||||
62. | GRZEŚKOWIAK Hanna | 2002 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 4 | Pkt: 0 M: 26 |
||||||
63. | FABIAŃCZYK Oliwia | 2002 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 4 | |||||||
64. | TRZECIAK Justyna | 2002 | 4 | Pkt: 0 M: 30 |
|||||||
64. | DĄBROWSKA Laura | 2003 | UKS ATENA GDAŃSK | 4 | Pkt: 0 M: 30 |
||||||
66. | SABALSKA Ewelina | 2003 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 4 | Pkt: 0 M: 31 |
||||||
67. | KANAS Konstancja | 2004 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 4 | Pkt: 0 M: 32 |
||||||
68. | KOŃCZYŁO Simona | 2004 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 4 | |||||||
69. | CHYZIAK Maciej | 1979 | AKADEMIA SZERMIERKI W-WA | 4 | |||||||
70. | WINKEL Emilia | 2002 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 4 | |||||||
71. | POWĄSKA Oliwia | 2002 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 4 | |||||||
72. | JUSZCZYK Dominika | 2003 | Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska | 2 | |||||||
72. | ŁĘCZUK Martyna | 2003 | UKS RONDO SZCZECIN | 2 | Pkt: 0 M: 33 |
||||||
74. | HAŁADUDA Maja | 2003 | Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY | 2 | Pkt: 0 M: 34 |
||||||
75. | KUDRYCKA Zuzanna | 2002 | UKS ATENA GDAŃSK | 2 | |||||||
75. | Sroka Aleksandra | 2003 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 2 | |||||||
75. | JABŁONKA Marta | 2003 | Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska | 2 | |||||||
78. | LENKIEWICZ Agata | 2003 | Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska | 2 | |||||||
79. | KLÓJ Aleksandra | 2003 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 2 | |||||||
79. | BUDKIEWICZ Iga | 2003 | UKS ATENA GDAŃSK | 2 | |||||||
81. | KOKOSIŃSKA Nicola | 2003 | Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska | 2 | |||||||
82. | Woźniak Natalia | 2004 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 2 | |||||||
83. | MICHALSKA Katarzyna | 2004 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 2 | |||||||
84. | ŚWIDERSKA Anna | 2002 | KS AZS-AWF POZNAŃ | 2 | |||||||
85. | KUBACZYK Klaudia | 2003 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 2 | |||||||
85. | SERAFIN Lilia | 2003 | UKS ATENA GDAŃSK | 2 | |||||||
87. | Telatyńska Bianka | 2007 | WKS KOLEJARZ WROCŁAW | 2 | |||||||
87. | KOZANECKA Anastazja | 2003 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 2 | |||||||
89. | ŻURAWSKA Karolina | 2004 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 2 | Pkt: 0 M: 49 |
||||||
90. | OŁDAK Alicja | 2002 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 2 | Pkt: 0 M: 60 |
||||||
91. | BORKOWSKA Zuzanna | 2004 | Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy | 2 | |||||||
92. | KOWALSKA OLIWIA | 2004 | TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU | 2 | |||||||
93. | KANIEWSKA Anna | 2002 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 2 | |||||||
94. | PRZEDPEŁSKA Zuzanna | 2002 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 2 | |||||||
95. | CIENKI Maria | 2003 | KS POLONIA 1912 LESZNO | 2 | |||||||
96. | KOŃCZYŁO Marika | 2004 | Klub Szermierczy Wrocławianie | 2 | |||||||
97. | SZATARSKA Maja | 2004 | FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU | 2 | |||||||
98. | MAZUR Julia | 2002 | KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW | 2 | |||||||
99. | MIĘTKA Gabriela | 2004 | KS POLONIA 1912 LESZNO | 2 | |||||||
100. | DŁUGIEWICZ Olga | 2003 | WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ | 1 |