Lista klasyfikacyjna

Jabłonowska Kaja

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: MKS KUSY SZCZECIN

Sobczak-Domańska Maja

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: MKS KUSY SZCZECIN

LACHMAN Antonina

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Challenge Wratislavia
2. Puchar Ziem Północnych
3. Gdańska Kuźnia
4. Europejski Festiwal Szermierki
5. Ogólnopolski Turniej Szermierczy
6. Ogólnopolski Turniej Dzieci
7. XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. Jabłonowska Kaja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 160 Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 2
2. Sobczak-Domańska Maja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 152 Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 1
3. LACHMAN Antonina 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 124 Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
4. JÓŹWIAK Zuzanna 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 120 Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 3
5. WIECZOREK Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 104 Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 8
6. WYWIAŁ Zuzanna 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 104 Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 9
7. KOSTERA Natalia 2002 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 96 Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 9


Pkt: 0
M: 7
8. ZAKRZEWSKA Alicja 2002 UKS ATENA GDAŃSK 96 Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 8


Pkt: 0
M: 5
9. Brzezińska Zofia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 88 Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 17
10. NAPIERKOWSKA Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 84 Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 20
11. KAMIŃSKA Karolina 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 72 Pkt: 0
M: 64


Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 13
12. ŁAKOMSKA Aleksandra 2002 KS POLONIA 1912 LESZNO 72 Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 23
13. Daniewska Michalina 2003 AZS AWF WARSZAWA 64 Pkt: 0
M: 13


Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 26
14. BAN Zofia 2003 AZS AWF WARSZAWA 60 Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 29


Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 16
15. PLUTA Marta 2002 UKS ATENA GDAŃSK 58 Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 21


Pkt: 0
M: 11
16. ŻELECHOWSKA Oliwia 2003 UKS ATENA GDAŃSK 54 Pkt: 0
M: 67

Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 35
17. CZARKOWSKA Agata 2002 UKS ATENA GDAŃSK 48 Pkt: 0
M: 22

Pkt: 0
M: 8



Pkt: 0
M: 15
18. BORZYSZKOWSKA Zofia 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 48
Pkt: 0
M: 19

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 12
19. PATOKA Olga 2002 UKS ATENA GDAŃSK 46 Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 22



20. SZMIT Laura 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 44
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 12



Pkt: 0
M: 6
21. KOŁYSZKO Emilia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 44


Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 14

Pkt: 0
M: 19
22. WIERZCHOWSKA Barbara 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 44

Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 10
23. KRUPIŃSKA Aleksandra 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 44
Pkt: 0
M: 20



Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 14
24. ZACHAREWICZ Ewa 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 44 Pkt: 0
M: 70
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 18



25. Dębicka Oliwia 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 34 Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 13




26. Wasilczuk Karolina 2002 AZS AWF WARSZAWA 34

Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 12

27. KOŁODZIEJCZYK Malwina 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 30 Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 16



Pkt: 0
M: 22
28. CHYZIAK Julia 2002 AZS AWF WARSZAWA 30 Pkt: 0
M: 62

Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 33
29. SZEMPLIŃSKA Natalia 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 28




Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 25
30. MIESZAŁA Wiktoria 2003 WARTA ŚREM 28 Pkt: 0
M: 36



Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 21
31. FAŁDZIŃSKA Ada 2002 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 28 Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 20



32. BUCZYŁO Oliwia 2003 UKS ATENA GDAŃSK 28
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 23



Pkt: 0
M: 27
33. OKLIŃSKA Marta 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 22 Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 10




Pkt: 0
M: 28
34. HYŻYK Oliwia 2002 IKS LESZNO 22



Pkt: 0
M: 20

Pkt: 0
M: 31
35. KOROL AMELIA 2003 AZS AWF WARSZAWA 22

Pkt: 0
M: 25


Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 30
36. ZIOBROWSKA Natalia 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 22

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 19

Pkt: 0
M: 37
37. Cichocka Konstancja 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 20
Pkt: 0
M: 32


Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 29
38. PLENZLER Nadia 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 18
Pkt: 0
M: 25


Pkt: 0
M: 13

Pkt: 0
M: 38
39. Papużyńska Roksana 2003 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 18 Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 14





40. Kręc Emilia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18


Pkt: 0
M: 30



41. SOŁTYS Julia 2003 AZS AWF WARSZAWA 18





Pkt: 0
M: 32
42. OLSZÓWKA Jagoda 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 16 Pkt: 0
M: 68



Pkt: 0
M: 15


43. Dejczer Natasza 2002 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 14 Pkt: 0
M: 72

Pkt: 0
M: 20




44. WITKIEWICZ Joanna 2002 UKS ATENA GDAŃSK 12
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 24




45. STAWIŃSKA Natalia 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 12


Pkt: 0
M: 31



46. GRZELCZYK Marta 2002 UKS-I BOHUN TORUŃ. 10






47. WASIUK Wiktoria 2002 UKS ATENA GDAŃSK 10

Pkt: 0
M: 21




48. MICKIEWICZ Urszula 2002 BUDOWLANI TORUŃ 10





Pkt: 0
M: 39
49. KWIATKOWSKA Julita 2003 ZJEDNOCZENI PABIANICE 10





Pkt: 0
M: 24
50. KOZUBOWSKA Julia 2002 UKS ATENA GDAŃSK 9
Pkt: 0
M: 29





51. LEWUSZ Aleksandra 2004 KS POLONIA 1912 LESZNO 8



Pkt: 0
M: 18


52. NIZIO Aniela 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 8
Pkt: 0
M: 21





53. KURKOWSKA Victoria 2002 AZS UKW BYDGOSZCZ 8
Pkt: 0
M: 23





54. JANUCHTA Emilia 2002 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 8 Pkt: 0
M: 26






55. CZERWIŃSKA Lena 2004 AZS AWF WARSZAWA 8 Pkt: 0
M: 43






56. REJEK Klaudia 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 8






57. KANDULSKA Maria 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6


Pkt: 0
M: 26


Pkt: 0
M: 34
58. KISIELEWSKA Alicja 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6

Pkt: 0
M: 26




59. PIOTROWSKA Nikola 2003 UKS ATENA GDAŃSK 6
Pkt: 0
M: 28





60. MIELCAREK Monika 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 6






61. CIEŚLEWICZ Emilia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 5






62. GRZEŚKOWIAK Hanna 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 4
Pkt: 0
M: 26





63. FABIAŃCZYK Oliwia 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 4






64. TRZECIAK Justyna 2002 4
Pkt: 0
M: 30





64. DĄBROWSKA Laura 2003 UKS ATENA GDAŃSK 4

Pkt: 0
M: 30




66. SABALSKA Ewelina 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4
Pkt: 0
M: 31





67. KANAS Konstancja 2004 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4


Pkt: 0
M: 32



68. KOŃCZYŁO Simona 2004 Klub Szermierczy Wrocławianie 4






69. CHYZIAK Maciej 1979 AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 4






70. WINKEL Emilia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4






71. POWĄSKA Oliwia 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 4






72. JUSZCZYK Dominika 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 2






72. ŁĘCZUK Martyna 2003 UKS RONDO SZCZECIN 2
Pkt: 0
M: 33





74. HAŁADUDA Maja 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2
Pkt: 0
M: 34





75. KUDRYCKA Zuzanna 2002 UKS ATENA GDAŃSK 2






75. Sroka Aleksandra 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2






75. JABŁONKA Marta 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 2






78. LENKIEWICZ Agata 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 2






79. KLÓJ Aleksandra 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2






79. BUDKIEWICZ Iga 2003 UKS ATENA GDAŃSK 2






81. KOKOSIŃSKA Nicola 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 2






82. Woźniak Natalia 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2






83. MICHALSKA Katarzyna 2004 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2






84. ŚWIDERSKA Anna 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 2






85. KUBACZYK Klaudia 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2






85. SERAFIN Lilia 2003 UKS ATENA GDAŃSK 2






87. Telatyńska Bianka 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2






87. KOZANECKA Anastazja 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2






89. ŻURAWSKA Karolina 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 2 Pkt: 0
M: 49






90. OŁDAK Alicja 2002 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2 Pkt: 0
M: 60






91. BORKOWSKA Zuzanna 2004 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 2






92. KOWALSKA OLIWIA 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 2






93. KANIEWSKA Anna 2002 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2






94. PRZEDPEŁSKA Zuzanna 2002 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2






95. CIENKI Maria 2003 KS POLONIA 1912 LESZNO 2






96. KOŃCZYŁO Marika 2004 Klub Szermierczy Wrocławianie 2






97. SZATARSKA Maja 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 2






98. MAZUR Julia 2002 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2






99. MIĘTKA Gabriela 2004 KS POLONIA 1912 LESZNO 2






100. DŁUGIEWICZ Olga 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 1






Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content