Lista klasyfikacyjna

BORATYN Filip

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WKS KOLEJARZ WROCŁAW

Bem Maciej

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Jurkiewicz Jan

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Challenge Wratislavia
2. Puchar Ziem Północnych
3. Gdańska Kuźnia
4. Europejski Festiwal Szermierki
5. Ogólnopolski Turniej Dzieci
6. XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy
7. Ogólnopolski Turniej Szermierczy


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. BORATYN Filip 2000 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 152 Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 17

2. Bem Maciej 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 116 Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 1
3. Jurkiewicz Jan 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 112 Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 2
4. CIERLUK Jakub 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 92 Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 9

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 9

5. GRZEGORZEWSKI Jan 2000 ZJEDNOCZENI PABIANICE 88 Pkt: 0
M: 19


Pkt: 0
M: 5

Pkt: 0
M: 1

6. Szczypiński Kacper 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 88 Pkt: 0
M: 90
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 6

7. MIKOŁAJCZYK Wincenty 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 84 Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
8. Zakrzewski Jan 2000 AZS AWF WARSZAWA 74 Pkt: 0
M: 67

Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 1

Pkt: 0
M: 3

9. CHTIOUI Michał 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 72 Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 10
10. FIJAŁKOWSKI Jędrzej 2000 AZS AWF WARSZAWA 68 Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 30

11. Dołżycki Jakub 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 64 Pkt: 0
M: 120
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 14

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 7
12. MROZEK Mikołaj 2001 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 56 Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 22

13. SZCZUROWSKI Jakub 2000 AZS AWF WARSZAWA 54 Pkt: 0
M: 100

Pkt: 0
M: 12


Pkt: 0
M: 7

14. Bołąkowski Mateusz 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 54
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 13

Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 11

15. Martyniak Patryk 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 48 Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 8


Pkt: 0
M: 13

16. Skrzypa Michał 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 48 Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 9
17. LOBA Kamil 2000 BUDOWLANI TORUŃ 46 Pkt: 0
M: 132
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 6
18. STACHERA Wiktor 2000 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 46 Pkt: 0
M: 63


Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 10

19. SZYPULSKI Ignacy 2000 IKS WARSZAWA 44


Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 31

20. Fredrych Michał 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 42 Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 33

Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 3
21. Iżycki Filip 2000 AZS AWF WARSZAWA 42 Pkt: 0
M: 72


Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 19

22. BRZEZIŃSKI Jan 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 40 Pkt: 0
M: 120
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 8
23. DRUSZKOWSKI Marcel 2000 UKS ATENA GDAŃSK 38 Pkt: 0
M: 115

Pkt: 0
M: 3


Pkt: 0
M: 16

24. SZYMAŃSKI Filip 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 36

Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 5
25. KARPOWICZ Krzysztof 2000 UKS ATENA GDAŃSK 36 Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 27


26. SKRABURSKI Filip 2000 UKS ATENA GDAŃSK 36 Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 22


Pkt: 0
M: 12

27. Szymański Hubert 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 34 Pkt: 0
M: 102
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 35

28. GOC Bartosz 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 33 Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 14




29. PIOTROWSKI Miłosz 2001 BUDOWLANI TORUŃ 30

Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 12
30. KOZIELEWSKI Kosma 2000 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 30 Pkt: 0
M: 97

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 30


31. Seyfried Kacper 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 30 Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 21

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 14

32. KAMIŃSKI Oliver 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 27 Pkt: 0
M: 98

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 24


Pkt: 0
M: 13
33. TOPOLSKI Konrad 2000 IKS LESZNO 26 Pkt: 0
M: 108
Pkt: 0
M: 33

Pkt: 0
M: 25


Pkt: 0
M: 11
34. DUDZIAK Maksymilian 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26

Pkt: 0
M: 34

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 15
35. KRUŻEWSKI Aleksander 2001 IKS WARSZAWA 23 Pkt: 0
M: 79



Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 25

36. Stachowiak Piotr 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 18


Pkt: 0
M: 45


Pkt: 0
M: 14
37. CZAJA Franciszek 2001 AZS AWF WARSZAWA 18 Pkt: 0
M: 123

Pkt: 0
M: 38


Pkt: 0
M: 18

38. Zuzański Antoni 2001 AZS AWF WARSZAWA 17
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 41

39. BŁOCIAN Iwo 2001 IKS LESZNO 16
Pkt: 0
M: 62




Pkt: 0
M: 16
40. MAZUR Aleksander 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 16 Pkt: 0
M: 87

Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 26



41. ALEKS Kacper 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 16






42. RUCZYŃSKI Bartosz 2000 UKS ATENA GDAŃSK 14 Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 23


Pkt: 0
M: 39

43. LIJEWSKI Filip 2000 UKS ATENA GDAŃSK 14
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 24


Pkt: 0
M: 37

44. OLEKSY Michał 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 13 Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 20




45. SOCHACZEWSKI Victor 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 13 Pkt: 0
M: 149
Pkt: 0
M: 52





46. KOWALSKI Tomasz 2001 IKS LESZNO 12


Pkt: 0
M: 38



47. DAJEWSKI Kacper 2000 KS POLONIA 1912 LESZNO 12






48. Krajewski Stanisław 2001 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 32


Pkt: 0
M: 29

49. FRĄCEK Witold 2000 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12 Pkt: 0
M: 88
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 47



50. WOŹNIAK Jakub 2001 IKS LESZNO 11 Pkt: 0
M: 141






51. DOLATA Wiktor 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 11
Pkt: 0
M: 60

Pkt: 0
M: 35



52. GRYC Jarosław 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 10 Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 27


53. LEWANDOWSKI Bartosz 2000 PKSZERM WARSZAWA 8 Pkt: 0
M: 31






54. ZIELONKA Jędrzej 2000 IKS LESZNO 8
Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 32



55. MAZUR Juliusz 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 8 Pkt: 0
M: 92

Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 39



56. DIERING Damian 2000 UKS ATENA GDAŃSK 8 Pkt: 0
M: 106
Pkt: 0
M: 43



Pkt: 0
M: 40

57. KRYSZTOFIK Tomasz 2001 UKS ATENA GDAŃSK 7 Pkt: 0
M: 76
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 36




58. GERASIK Dawid 2001 UKS ATENA GDAŃSK 7 Pkt: 0
M: 156
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 37




59. GOŹDZIELEWSKI Kacper 2000 UKS ATENA GDAŃSK 6

Pkt: 0
M: 25


Pkt: 0
M: 42

60. SOBCZAK Dawid 2000 IKS LESZNO 6


Pkt: 0
M: 42



61. Januszewski Kuba 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6 Pkt: 0
M: 135
Pkt: 0
M: 46





62. GRADZIK Bartłomiej 2001 ZJEDNOCZENI PABIANICE 6






63. KLIMEK Mateusz 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 5
Pkt: 0
M: 57


Pkt: 0
M: 31


64. KAŹMIERCZAK Filip 2001 IKS LESZNO 5


Pkt: 0
M: 34



65. Sieradzan Jakub 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 5
Pkt: 0
M: 60





66. MARSZALEC Adam 2001 UKS ATENA GDAŃSK 5 Pkt: 0
M: 143
Pkt: 0
M: 64





67. NESTORUK Mikołaj 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 5 Pkt: 0
M: 150
Pkt: 0
M: 45





68. KAPLIŃSKI Franciszek 2001 AZS AWF WARSZAWA 5


Pkt: 0
M: 49



69. GRABOWSKI Piotr 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 4 Pkt: 0
M: 92


Pkt: 0
M: 33



70. FILANOWSKI Filip 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 4



Pkt: 0
M: 34


71. CZEMARMAZOWICZ Stanisław 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 4 Pkt: 0
M: 74






72. KORZENIEWSKI Krystian 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 4 Pkt: 0
M: 145






73. ZAGÓRNY Mateusz 2001 IKS WARSZAWA 4 Pkt: 0
M: 142






74. GINTER Aleksander 2001 IKS LESZNO 4 Pkt: 0
M: 157


Pkt: 0
M: 44



75. DREWEK Piotr 2001 UKS ATENA GDAŃSK 4






76. PAŁASZ Jakub 2001 UKS ATENA GDAŃSK 4 Pkt: 0
M: 153


Pkt: 0
M: 50



77. CIOŁEK Viktor 2000 AZS AWF WARSZAWA 3






78. PYTKOWSKI Jakub 2001 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 3






79. NEHRING Paweł 2000 IKS LESZNO 3 Pkt: 0
M: 127






80. RUSZKOWSKI Hubert 2001 UKS ATENA GDAŃSK 3 Pkt: 0
M: 112
Pkt: 0
M: 54





81. LECH Marcin 2000 IKS LESZNO 3






82. KRZYWIAK Aleksander 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 3






83. ALABA Adam 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2


Pkt: 0
M: 36



84. STASIENIUK Paweł 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2
Pkt: 0
M: 41





85. JASIŃSKI Michał 2001 UKS ATENA GDAŃSK 2






86. PAJZERT Emilian 2000 IKS LESZNO 2


Pkt: 0
M: 43



87. OROWICZ Konrad 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2






88. Stachowiak Piotr 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2


Pkt: 0
M: 45


Pkt: 0
M: 14
89. FILIKS Marcin 2001 KS AZS AWFIS GDAŃSK 2 Pkt: 0
M: 110






90. STOKOWSKI Aleksander 2001 PKSZERM WARSZAWA 2 Pkt: 0
M: 114






91. WOJTCZAK Mikołaj 2000 PKSZERM WARSZAWA 2 Pkt: 0
M: 134






92. HERMAN Kacper 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 2 Pkt: 0
M: 140






93. ZYCH Piotr 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2 Pkt: 0
M: 144






94. PRACHNIO Daniel 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2 Pkt: 0
M: 147






95. ZATOŃSKI Jakub 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2






96. JANIK Bartłomiej 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2






97. KOTWICKI Damian 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 2






98. MARKOWSKI Kacper 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 2






99. SOŁODUCHA Kacper 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 2






100. LEWANDOWSKI Wojciech 2001 IKS WARSZAWA 2






101. WIŚNIEWSKI Mateusz 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2






102. PODZIEWSKI Michał 2001 PKSZERM WARSZAWA 2






103. BILSKI Rafał 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2






104. SZORNAK Jan 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2






105. ROMANOWSKI Alex 2001 IKS WARSZAWA 2






106. CYLWIK Jakub 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 2






107. CZECHOWSKI Grzegorz 2000 PKSZERM WARSZAWA 2






108. NOWAK Franciszek 2001 IKS WARSZAWA 2






109. MACHOJ Jakub 2000 IKS LESZNO 2






110. PALICA Michał 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 2






111. BONKORT Mateusz 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 2






112. FELCZEREK Aleksander 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 2






113. NANOWSKI Stanisław 2001 UKS ATENA GDAŃSK 2
Pkt: 0
M: 57





114. PIJANOWSKI Paweł 2000 1
Pkt: 0
M: 59





115. KRZYSZTOFIK Nikodem 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 1






116. FABISIAK Jakub 2001 1
Pkt: 0
M: 63





117. BARANOWSKI Mateusz 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 1






118. PELZER Oskar 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 1






118. ZADORA Marcel 2001 UKS ATENA GDAŃSK 1






120. BAŚKIEWICZ Michał 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 1






121. ORZECHOWSKI Błażej 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1






122. BŁACHOWIAK Mateusz 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1






123. KWIATKOWSKI Norbert 2001 1






124. KUCHCIŃSKI Albert 2001 1






125. DZIADURA Krzysztof 2001 1






126. NOWAK Bartosz 2001 1






127. PLISZKA Jakub 2000 1






Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content