Lista klasyfikacyjna

SZYMCZAK Anna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Chrzanowska Julia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ

Walczyk-Klimaszyk Julia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski I
3. Puchar Polski II
4. Puchar Polski II
5. Puchar Polski III
6. Puchar Świata
7. Puchar Europy
8. Puchar Polski III
9. Mistrzostwa Polski
10. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
11. Puchar Polski II
12. Puchar Polski II
13. Puchar Polski III
14. Puchar Świata
15. Mistrzostwa Polski
16. Puchar Europy
17. Puchar Polski III
18. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. SZYMCZAK Anna 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 360 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 3


2. Chrzanowska Julia 1997 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 279 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 8


3. Walczyk-Klimaszyk Julia 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 269 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 1


4. ŻUROWSKA Beata 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 162 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 7


5. FRĄCKOWIAK Aleksandra 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 136 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 0
M: 22
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 5


6. FRĄCKOWIAK Adrianna 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 128 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 0
M: 3
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 19


7. TOMCZAK Renata 1999 IKS LESZNO 107

Pkt: 2
M: 36




Pkt: 2
M: 35


Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 10


8. SZOSTAKIEWICZ Alicja 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 76 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 32



Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 41

Pkt: 14
M: 9
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 24


9. MECH Marta 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 76

Pkt: 2
M: 37



Pkt: 0
M: 54
Pkt: 2
M: 37


Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 23


10. BRONIKOWSKA Zofia 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 75

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 28


Pkt: 0
M: 12
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 18


11. STRACHOWSKA Julia 1998 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 71 Pkt: 12
M: 14

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 1
M: 44


Pkt: 0
M: 42
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 45


12. LIDZBARSKA Julia 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 61

Pkt: 12
M: 15



Pkt: 0
M: 32
Pkt: 1
M: 46


Pkt: 4
M: 32

Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 40


13. ŻELECHOWSKA Sara 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 56 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 0
M: 57
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 65


14. KAPRAL Karolina 1998 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 48 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 38




Pkt: 4
M: 28

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 36


Pkt: 0
M: 12


15. STRACHOWSKA Małgorzata 1998 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 48 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 8
M: 23



Pkt: 0
M: 44
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 14


16. Wojtaluk Julia 1998 KU AZS-UAM POZNAŃ 42 Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 28
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 42


17. SZEWCZYK Wiktoria 1998 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 41 Pkt: 2
M: 35

Pkt: 1
M: 43



Pkt: 0
M: 50
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 31


18. KOLAK Ewelina 1998 IKS LESZNO 28

Pkt: 2
M: 39




Pkt: 4
M: 31


Pkt: 12
M: 14



Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 60


19. ZAJĄC Katarzyna 1997 BUDOWLANI TORUŃ 28
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 31


Pkt: 0
M: 46
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 2
M: 33


Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 37


20. Toporska Joanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 22

Pkt: 1
M: 45




Pkt: 4
M: 32


Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 32


Pkt: 0
M: 58


21. Matysiak Katarzyna 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 21 Pkt: 1
M: 42

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 0
M: 47

Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 2
M: 35

Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 39


22. RUDZIŃSKA Patrycja 1998 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 21 Pkt: 1
M: 47

Pkt: 4
M: 31

Pkt: 2
M: 37




Pkt: 0
M: 29
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 36


23. BOBER Zuzanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 17 Pkt: 1
M: 46






Pkt: 0
M: 56


Pkt: 2
M: 35

Pkt: 1
M: 44


Pkt: 0
M: 48


24. Kaczmarek Marta 1999 IKS LESZNO 17 Pkt: 2
M: 34






Pkt: 2
M: 36


Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 40


Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 71


25. MUKLEWICZ Natalia 1999 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 17





Pkt: 0
M: 61
Pkt: 2
M: 38


Pkt: 4
M: 25
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 1
M: 41


Pkt: 0
M: 73


26. SZABELSKA Oliwia 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 14






Pkt: 0
M: 57


Pkt: 14
M: 11




Pkt: 0
M: 61


27. KOLIBABKA Karina 1998 KU AZS-UAM POZNAŃ 14






Pkt: 0
M: 51


Pkt: 0
M: 51



Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 53


28. MAKARSKA Karolina 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 14









Pkt: 2
M: 40



Pkt: 0
M: 43



29. Wisoky Weronika 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 13 Pkt: 2
M: 36

Pkt: 4
M: 32




Pkt: 4
M: 29


Pkt: 4
M: 29




Pkt: 0
M: 41


30. DRÓŻDŻ Zuzanna 1999 AZS AWF WARSZAWA 13









Pkt: 8
M: 18
Pkt: 1
M: 46






31. PAŁKA Dominika 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 13 Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 40



Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 53


Pkt: 0
M: 52




Pkt: 0
M: 66


32. Jeglińska Aleksandra 1999 AZS AWF WARSZAWA 12

Pkt: 8
M: 17



Pkt: 0
M: 60
Pkt: 8
M: 24


Pkt: 0
M: 64







33. KRÓL Weronika 1999 KS POLONIA 1912 LESZNO 12









Pkt: 2
M: 38




Pkt: 0
M: 76


34. CURYŁO Matylda 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 10 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 42


Pkt: 4
M: 27

Pkt: 0
M: 27








35. DOMBROWSKA Monika 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 10






Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 68


36. ŚNIAROWSKA Paula 1999 AZS AWF WARSZAWA 9









Pkt: 1
M: 44




Pkt: 0
M: 84


37. ŚNIAROWSKA Karolina 2001 AZS AWF WARSZAWA 8









Pkt: 1
M: 47






Pkt: 8
M: 20
38. STAWIARSKA Katarzyna 1999 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 7 Pkt: 1
M: 45

Pkt: 1
M: 42







Pkt: 0
M: 58




Pkt: 0
M: 54


39. BOBKOWSKA Kamila 1999 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 7









Pkt: 4
M: 28




Pkt: 0
M: 57


40. KRECZETOWSKA Monika 1997 KS POLONIA 1912 LESZNO 7 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 48






Pkt: 0
M: 25
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 1
M: 48





41. SADOWSKA Maria 2000 KS POLONIA 1912 LESZNO 7









Pkt: 1
M: 46






Pkt: 4
M: 25
42. STANISŁAWSKA Luiza 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 7 Pkt: 2
M: 33

Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 47



Pkt: 1
M: 47


Pkt: 4
M: 27

Pkt: 1
M: 42





43. CZERWIŃSKA Marzena 1999 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 7






Pkt: 1
M: 42


Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 47





Pkt: 4
M: 27
44. KUBIAK Aurora 1999 ZJEDNOCZENI PABIANICE 7









Pkt: 1
M: 43
Pkt: 1
M: 45



Pkt: 0
M: 74


45. MICHNIEWICZ Julia 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 7






Pkt: 1
M: 45


Pkt: 4
M: 29




Pkt: 0
M: 55


46. Pander Julia 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 7 Pkt: 1
M: 44













Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 46


47. Pijaczyńska Kinga 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6









Pkt: 8
M: 23







48. DARDA Paulina 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6









Pkt: 1
M: 45






Pkt: 1
M: 48
49. MAJSZEWSKA Kinga 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 5









Pkt: 8
M: 21




Pkt: 0
M: 77


50. SALI Sesil 1999 KS AZS-AWF POZNAŃ 5









Pkt: 2
M: 38







51. ŁAWSKA Magdalena 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 5









Pkt: 0
M: 53






Pkt: 2
M: 34
52. WIERZCHOWSKA Agnieszka 2000 UKS ATENA GDAŃSK 5






Pkt: 1
M: 41


Pkt: 0
M: 62




Pkt: 0
M: 49


53. SCHMIDT Patrycja 1999 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 5 Pkt: 2
M: 37

Pkt: 1
M: 46







Pkt: 0
M: 57






Pkt: 1
M: 42
54. WYGANOWSKA Anna 2000 UKS ATENA GDAŃSK 4






Pkt: 0
M: 52


Pkt: 4
M: 31




Pkt: 0
M: 85


55. POLEK Alicja 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 4









Pkt: 1
M: 48







56. DYBA Jagoda 1999 KS POLONIA 1912 LESZNO 4









Pkt: 1
M: 42






Pkt: 0
M: 54
57. Kolibabka Julia 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 3
















Pkt: 8
M: 21
58. TURKIEWICZ Katarzyna 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 3
















Pkt: 4
M: 31
59. Włosińska Julia 2000 AZS AWF WARSZAWA 3






Pkt: 0
M: 55


Pkt: 0
M: 54




Pkt: 0
M: 51


60. KOZŁOWSKA Alicja 2000 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 3 Pkt: 2
M: 38






Pkt: 0
M: 54







Pkt: 0
M: 72


61. PIETROSZEK Karolina 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3









Pkt: 0
M: 61




Pkt: 0
M: 79


62. KRAŚNICKA Martyna 2000 BUDOWLANI TORUŃ 2
















Pkt: 2
M: 37
63. HAŁABURDA Zofia 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 2
















Pkt: 2
M: 38
64. Polewicz Zuzanna 2000 IKS LESZNO 2
















Pkt: 2
M: 40
65. LAMENT Marcelina 2001 UKS ATENA GDAŃSK 2
















Pkt: 1
M: 41
66. OGAR Marina 2000 UKS ATENA GDAŃSK 2
















Pkt: 1
M: 48
67. ROMPCZYK Zuzanna 2000 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 2






Pkt: 0
M: 49


Pkt: 0
M: 60






Pkt: 0
M: 52
68. CHMIEL Julia 1999 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 1









Pkt: 0
M: 49







69. JANOTA Wiktoria 1997 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 1
















Pkt: 0
M: 50
69. MUSZYŃSKA Julia 2000 UKS ATENA GDAŃSK 1
















Pkt: 0
M: 50
69. JANIK Julia 2000 UKS ATENA GDAŃSK 1









Pkt: 0
M: 50







72. Bytner Malwina 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 1

















73. KĘDZIORA Zofia 2000 UKS ATENA GDAŃSK 1









Pkt: 0
M: 55







73. WINIARSKA Katarzyna 2001 UKS ATENA GDAŃSK 1














Pkt: 0
M: 80


75. TULEWICZ Sandra 2001 KS POLONIA 1912 LESZNO 1
















Pkt: 0
M: 56
75. MURAWSKA Karolina 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 1









Pkt: 0
M: 56




Pkt: 0
M: 83


77. SZAFRAŃSKA Aleksandra 1998 AZS UKW BYDGOSZCZ 1









Pkt: 0
M: 59







78. RYBAK Magdalena 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1









Pkt: 0
M: 63







Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content