Lista klasyfikacyjna

RZĄDKOWSKI Andrzej

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WROCŁAWIANIE

PODRALSKI Maciej

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

DE BAZELAIRE Ludwik

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski I
3. Puchar Polski II
4. Puchar Polski II
5. Puchar Polski III
6. Puchar Świata
7. Puchar Polski III
8. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
9. Puchar Polski II
10. Puchar Polski II
11. Puchar Świata
12. Puchar Polski III
13. Mistrzostwa Polski
14. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
15. Mistrzostwa Polski
16. Puchar Polski III
17. Puchar Europy


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17.
1. RZĄDKOWSKI Andrzej 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 347 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 1



2. PODRALSKI Maciej 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 250 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 15


3. DE BAZELAIRE Ludwik 1997 AZS AWF WARSZAWA 214 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 2

Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 8

Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 13


4. TARASIEWICZ Maxime 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 158 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 19


5. MILLER Jakub 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 104 Pkt: 4
M: 25

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 4
M: 29


Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 40


6. Wojtkowiak Adrian 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 91 Pkt: 1
M: 44

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 40


Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 18



7. ORSZYŃSKI Oskar 1997 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 83 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 19


Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 29


8. ŻURAWSKI Bartosz 1997 KS AZS-AWF POZNAŃ 69 Pkt: 0
M: 49
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 3



9. NARUSZEWICZ Tomasz 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 64 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 41


10. KOŚLICKI Michał 1998 KU AZS-UAM POZNAŃ 59 Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 1
M: 47

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 46


11. SZULPIN Patryk 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 52 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 8

Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 20


12. GLEZMAN Jakub 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 51 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 60



Pkt: 0
M: 32

Pkt: 12
M: 16

Pkt: 18
M: 5

Pkt: 0
M: 9



13. OLSZOWSKI Daniel 1998 BUDOWLANI TORUŃ 46 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 38


Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 10



14. OLSZEWSKI Wiktor 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 45 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 34





Pkt: 0
M: 24
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 6



15. Rudnicki Mikołaj 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 45 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 8
M: 18

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 12



16. STRÓŻYŃSKI Tomasz 1998 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 45 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 25


Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 14
M: 10


Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 13



17. KUBIAK Filip 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 42 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 47


18. PILSZAK Łukasz 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 29

Pkt: 1
M: 46



Pkt: 0
M: 62

Pkt: 18
M: 7
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 4
M: 28

Pkt: 0
M: 16



19. JASIŃSKI Krystian 1998 AZS AWF WARSZAWA 26 Pkt: 2
M: 39

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 8
M: 23

Pkt: 8
M: 21


Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 21



20. Czartoryski Szymon 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 21





Pkt: 1
M: 43

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 17



21. KORPACZEWSKI Adam 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 21 Pkt: 8
M: 23

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 56


Pkt: 18
M: 8

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 27



22. Borowiec Piotr 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 19 Pkt: 1
M: 45

Pkt: 4
M: 32



Pkt: 2
M: 34

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 2
M: 35

Pkt: 0
M: 22



23. ZARĘBA Gaweł 1997 AZS AWF WARSZAWA 18 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 64


Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 50




24. LEWANDOWSKI Szczepan 1997 IKS WARSZAWA 18

Pkt: 1
M: 48





Pkt: 0
M: 58
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 12
M: 16

Pkt: 0
M: 32



25. WIETRZYKOWSKI Mikołaj 1997 KS POLONIA 1912 LESZNO 17 Pkt: 4
M: 27



Pkt: 4
M: 32

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 23



Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 36


26. Kasprzyk Sławomir 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 17 Pkt: 1
M: 47





Pkt: 4
M: 28

Pkt: 4
M: 28


Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 19



27. NIEDZIELSKI Piotr 1997 KS POLONIA 1912 LESZNO 16 Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 8
M: 21

Pkt: 8
M: 17


Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 44


28. ŚWIERGOCKI Krzysztof 1999 AZS AWF WARSZAWA 16





Pkt: 0
M: 52

Pkt: 4
M: 31


Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 24



29. Szpygiel Jędrzej 1998 AZS AWF WARSZAWA 14 Pkt: 1
M: 42

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 57


Pkt: 1
M: 48

Pkt: 2
M: 35


Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 26



30. OLBROMSKI Michał 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 14





Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 59


Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 29



31. GORALEWSKI Wojciech 1999 AZS UKW BYDGOSZCZ 14

Pkt: 4
M: 31





Pkt: 8
M: 22


Pkt: 1
M: 42

Pkt: 0
M: 25



32. KOZIELEWSKI Jarema 1998 IKS WARSZAWA 13

Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 59


Pkt: 0
M: 50

Pkt: 1
M: 41


Pkt: 4
M: 27

Pkt: 0
M: 29



33. PERA Aleksander 1999 KS AZS-AWF POZNAŃ 13







Pkt: 2
M: 37


Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 31



34. KAMIŃSKI Robert 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 12 Pkt: 0
M: 55







Pkt: 4
M: 32


Pkt: 0
M: 49





35. Sowa Mikołaj 1998 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12 Pkt: 4
M: 32

Pkt: 2
M: 37



Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 1
M: 47


Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 28



36. ŁUKASIEWICZ Karol 1999 UKS ATENA GDAŃSK 11 Pkt: 0
M: 60







Pkt: 1
M: 44



Pkt: 0
M: 30




37. Jurkiewicz Jan 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 9







Pkt: 4
M: 25


Pkt: 8
M: 22





38. DOŁŻYCKI Mateusz 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 9





Pkt: 0
M: 55

Pkt: 4
M: 26


Pkt: 2
M: 33





39. MOŻEJKO Mateusz 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 9







Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 47

Pkt: 1
M: 45





40. WIŚNIEWSKI Adam 1999 UKS ATENA GDAŃSK 9 Pkt: 0
M: 52

Pkt: 2
M: 35



Pkt: 0
M: 49

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 36




41. KEGEL Aleksander 1997 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 8 Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 49



Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 15





Pkt: 0
M: 23



42. WIELIŃSKI Jerzy 1999 UKS ATENA GDAŃSK 8





Pkt: 1
M: 46

Pkt: 2
M: 40


Pkt: 2
M: 39





43. BORATYN Filip 2000 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 6 Pkt: 0
M: 56





Pkt: 0
M: 60

Pkt: 2
M: 36


Pkt: 2
M: 37





44. WŁADYKA Bartosz 1998 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6

Pkt: 0
M: 56








Pkt: 1
M: 46





45. CHTIOUI Michał 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 5







Pkt: 2
M: 33


Pkt: 0
M: 60





46. MALCZYK Patryk 1999 KS AZS-AWF POZNAŃ 5







Pkt: 2
M: 34


Pkt: 0
M: 57





47. DAMS Bartłomiej 1998 Klub Szermierczy Wrocławianie 5








Pkt: 1
M: 48

Pkt: 0
M: 49





48. MIKOŁAJCZYK Wincenty 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4










Pkt: 0
M: 58





49. Bem Maciej 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 4










Pkt: 4
M: 32





50. PERA Maksymilian 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 4





Pkt: 0
M: 59

Pkt: 0
M: 71


Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 44




51. SKRABURSKI Filip 2000 UKS ATENA GDAŃSK 4







Pkt: 2
M: 39


Pkt: 2
M: 40





52. BEM Kacper 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 4 Pkt: 0
M: 59

Pkt: 2
M: 39



Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 1
M: 46








53. KOSYCARZ Konrad 1999 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 3 Pkt: 2
M: 38

Pkt: 0
M: 52














54. Szczypiński Kacper 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 3










Pkt: 4
M: 30





55. Gościński Ireneusz 1999 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 3 Pkt: 0
M: 51





Pkt: 2
M: 38










56. MROZEK Mikołaj 2001 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 3







Pkt: 1
M: 42


Pkt: 0
M: 56





57. SZYPULSKI Ignacy 2000 IKS WARSZAWA 3





Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 52


Pkt: 1
M: 44





58. STACHERA Wiktor 2000 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 3







Pkt: 0
M: 50


Pkt: 1
M: 46





59. FIJAŁKOWSKI Jędrzej 2000 AZS AWF WARSZAWA 3







Pkt: 0
M: 64


Pkt: 0
M: 59





60. GRZEGORZEWSKI Jan 2000 ZJEDNOCZENI PABIANICE 2 Pkt: 1
M: 48
















60. PIECHOTA Szymon 1999 IKS LESZNO 2







Pkt: 2
M: 38


Pkt: 0
M: 69





62. DRUSZKOWSKI Marcel 2000 UKS ATENA GDAŃSK 2







Pkt: 0
M: 66


Pkt: 1
M: 41





63. KUZAKA Błażej 1999 IKS WARSZAWA 2







Pkt: 0
M: 67








64. KARPOWICZ Krzysztof 2000 UKS ATENA GDAŃSK 2







Pkt: 1
M: 48


Pkt: 0
M: 65





65. Martyniak Patryk 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 2







Pkt: 0
M: 51


Pkt: 0
M: 54





66. FILIKS Marcin 2001 KS AZS AWFIS GDAŃSK 2







Pkt: 0
M: 53


Pkt: 0
M: 55





67. Skrzypa Michał 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 2







Pkt: 0
M: 53


Pkt: 0
M: 64





68. Dołżycki Jakub 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 2







Pkt: 0
M: 60


Pkt: 0
M: 62





69. RYBIŃSKI Radosław 1997 IKS LESZNO 2

Pkt: 2
M: 35



Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 61


Pkt: 0
M: 61





70. CIERLUK Jakub 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 1







Pkt: 0
M: 49








71. ZUZAŃSKI Antoni 2001 UKS ATENA GDAŃSK 1
















72. GOC Bartosz 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 1







Pkt: 0
M: 73


Pkt: 0
M: 51





73. LOBA Kamil 2000 BUDOWLANI TORUŃ 1










Pkt: 0
M: 52





74. Iżycki Filip 2000 AZS AWF WARSZAWA 1







Pkt: 0
M: 55


Pkt: 0
M: 66





74. KLIMEK Mateusz 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1

Pkt: 0
M: 58














76. Bołąkowski Mateusz 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1







Pkt: 0
M: 56








77. BRZEZIŃSKI Jan 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 1







Pkt: 0
M: 57








78. SIDORUK Wojciech 1998 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1 Pkt: 0
M: 53







Pkt: 0
M: 62


Pkt: 0
M: 70





79. RUCZYŃSKI Bartosz 2000 UKS ATENA GDAŃSK 1







Pkt: 0
M: 63








79. LIJEWSKI Filip 2000 UKS ATENA GDAŃSK 1










Pkt: 0
M: 63





Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content