Lista klasyfikacyjna

Mateusz GODLEWSKI

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KKSZ KONIN

Karol Lademann

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

Krzysztof Kaczkowski

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Mateusz GODLEWSKI 178
  • Puchar Polski I, M: 7, P: 18

  • Puchar Polski I, M: 23, P: 8

  • Puchar Polski II, M: 15, P: 12

  • Puchar Polski II, M: 5, P: 18

  • Puchar Polski III, M: 9, P: 14

  • Puchar Polski III, M: 1, P: 30

  • Mistrzostwa Polski, M: 5, P: 0

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 1, P: 0

  • Puchar Polski II, M: 3, P: 22

  • Puchar Polski II, M: 1, P: 30

  • Puchar Świata, M: 70, P: 0

  • Puchar Polski III, M: 6, P: 18

  • Puchar Polski III, M: 6, P: 18

  • Mistrzostwa Polski, M: 5, P: 0

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 3, P: 0
2. Karol Lademann 142
  • Puchar Polski I, M: 6, P: 18

  • Puchar Polski II, M: 11, P: 14

  • Puchar Polski III, M: 13, P: 12

  • Puchar Polski II, M: 20, P: 8

  • Puchar Polski II, M: 10, P: 14

  • Puchar Polski III, M: 28, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 8, P: 18

  • Mistrzostwa Polski, M: 15, P: 0

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 2, P: 0
3. Krzysztof Kaczkowski 112
  • Puchar Polski I, M: 23, P: 8

  • Puchar Polski I, M: 31, P: 4

  • Puchar Polski II, M: 1, P: 30

  • Puchar Polski III, M: 23, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 7, P: 18

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 15, P: 0

  • Puchar Polski II, M: 8, P: 18

  • Puchar Polski II, M: 3, P: 22

  • Puchar Świata, M: 80, P: 0

  • Puchar Polski III, M: 18, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 2, P: 25

  • Mistrzostwa Polski, M: 7, P: 0

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 1, P: 0
4. Adrian DZWONIARSKI 104
  • Puchar Polski I, M: 22, P: 8

  • Puchar Polski II, M: 25, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 27, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 11, P: 14

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 3, P: 0

  • Puchar Polski II, M: 14, P: 12

  • Puchar Polski II, M: 2, P: 25

  • Puchar Polski III, M: 8, P: 18

  • Puchar Polski III, M: 9, P: 14

  • Mistrzostwa Polski, M: 14, P: 0

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 19, P: 0
5. Mateusz Knez 91
  • Puchar Polski I, M: 5, P: 18

  • Puchar Polski I, M: 30, P: 4

  • Puchar Polski II, M: 17, P: 8

  • Puchar Polski II, M: 10, P: 14

  • Puchar Europy, M: 51, P: 0

  • Puchar Polski III, M: 3, P: 22

  • Mistrzostwa Polski, M: 28, P: 0

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 13, P: 0

  • Puchar Polski II, M: 6, P: 18

  • Puchar Polski II, M: 8, P: 18

  • Puchar Polski III, M: 14, P: 12

  • Puchar Polski III, M: 3, P: 22

  • Mistrzostwa Polski, M: 16, P: 0

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 5, P: 0
6. Bartosz STREJZA 86
  • Puchar Polski I, M: 11, P: 14

  • Puchar Polski I, M: 16, P: 12

  • Puchar Polski II, M: 29, P: 4

  • Puchar Polski II, M: 13, P: 12

  • Puchar Europy, M: 62, P: 0

  • Puchar Polski III, M: 20, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 9, P: 14

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 16, P: 0

  • Puchar Polski II, M: 7, P: 18

  • Puchar Polski II, M: 3, P: 22

  • Puchar Polski III, M: 17, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 5, P: 18

  • Mistrzostwa Polski, M: 17, P: 0

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 8, P: 0
7. Michał KISIEL 85
  • Puchar Polski I, M: 9, P: 14

  • Puchar Polski I, M: 32, P: 4

  • Puchar Polski II, M: 19, P: 8

  • Puchar Polski II, M: 16, P: 12

  • Puchar Europy, M: 31, P: 0

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 22, P: 0

  • Puchar Polski II, M: 9, P: 14

  • Puchar Polski II, M: 5, P: 18

  • Puchar Świata, M: 87, P: 0

  • Puchar Polski III, M: 21, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 1, P: 30

  • Mistrzostwa Polski, M: 20, P: 0
8. Patryk JASKULSKI 62
  • Puchar Polski I, M: 17, P: 8

  • Puchar Polski I, M: 17, P: 8

  • Puchar Polski II, M: 22, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 12, P: 14

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 17, P: 0

  • Puchar Polski II, M: 10, P: 14

  • Puchar Polski II, M: 12, P: 14

  • Puchar Polski III, M: 16, P: 12

  • Puchar Polski III, M: 3, P: 22

  • Mistrzostwa Polski, M: 19, P: 0

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 10, P: 0
9. Cezary Białecki 47
  • Puchar Polski II, M: 39, P: 2

  • Puchar Polski III, M: 25, P: 4

  • Puchar Polski II, M: 27, P: 4

  • Puchar Polski II, M: 11, P: 14

  • Puchar Polski III, M: 34, P: 2

  • Puchar Polski III, M: 17, P: 8

  • Mistrzostwa Polski, M: 24, P: 0

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 7, P: 0
10. Piotr KURZYNA 44
  • Puchar Polski II, M: 27, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 29, P: 4

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 30, P: 0

  • Puchar Polski II, M: 22, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 12, P: 14

  • Mistrzostwa Polski, M: 12, P: 0

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 14, P: 0
11. Jakub KUPCZYŃSKI 43
  • Puchar Polski I, M: 30, P: 4

  • Puchar Polski II, M: 33, P: 2

  • Puchar Polski II, M: 30, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 16, P: 12

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 23, P: 0

  • Puchar Polski III, M: 26, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 14, P: 12

  • Mistrzostwa Polski, M: 30, P: 0

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 3, P: 0
12. Dawid OGŁY 43
  • Puchar Polski I, M: 36, P: 2

  • Puchar Polski II, M: 21, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 25, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 32, P: 4

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 9, P: 0

  • Puchar Polski II, M: 17, P: 8

  • Puchar Polski II, M: 6, P: 18

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 6, P: 0
13. Jakub DAMS 34
  • Puchar Polski I, M: 25, P: 4

  • Puchar Polski II, M: 15, P: 12

  • Puchar Polski III, M: 34, P: 2

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 29, P: 0

  • Puchar Polski II, M: 18, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 30, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 13, P: 12

  • Mistrzostwa Polski, M: 34, P: 0

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 9, P: 0
14. Paweł RYCZKOWSKI 31
  • Puchar Polski II, M: 32, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 20, P: 8

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 24, P: 0

  • Puchar Polski III, M: 23, P: 8

  • Mistrzostwa Polski, M: 31, P: 0

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 16, P: 0
15. Mateusz Prokopowicz 31
  • Puchar Polski II, M: 31, P: 4

  • Puchar Polski II, M: 9, P: 14

  • Puchar Polski III, M: 38, P: 2

  • Puchar Polski III, M: 7, P: 18

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 17, P: 0
16. Bartosz GRZEŚKOWIAK 28
  • Puchar Polski II, M: 23, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 30, P: 4

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 26, P: 0

  • Puchar Polski III, M: 20, P: 8

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 11, P: 0
17. Tomasz GĄDZIK 23
  • Puchar Polski I, M: 31, P: 4

  • Puchar Polski II, M: 34, P: 2

  • Puchar Polski III, M: 26, P: 4

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 27, P: 0

  • Puchar Polski II, M: 14, P: 12

  • Puchar Polski III, M: 41, P: 1

  • Puchar Polski III, M: 11, P: 14

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 31, P: 0
18. Jan KRUSZEWSKI 22
  • Puchar Polski II, M: 41, P: 1

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 14, P: 0

  • Puchar Polski II, M: 17, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 35, P: 2

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 18, P: 0
19. Jakub WESOŁY 22
  • Puchar Polski II, M: 42, P: 1

  • Puchar Polski III, M: 15, P: 12

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 20, P: 0
20. Maurycy Dziublewski 21
  • Puchar Polski II, M: 19, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 32, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 16, P: 12

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 23, P: 0
21. Łukasz KUPCZYŃSKI 21
  • Puchar Polski II, M: 33, P: 2

  • Puchar Polski III, M: 22, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 18, P: 8

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 27, P: 0
22. Krystian WYSOCKI 19
  • Puchar Polski II, M: 35, P: 2

  • Puchar Polski III, M: 24, P: 8

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 12, P: 0
23. Krystian Borkiewicz 19
  • Puchar Polski II, M: 40, P: 2

  • Puchar Polski III, M: 28, P: 4

  • Puchar Polski II, M: 21, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 40, P: 2

  • Puchar Polski III, M: 32, P: 4

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 13, P: 0
24. Michał ZANDECKI 19
  • Puchar Polski II, M: 34, P: 2

  • Puchar Polski II, M: 22, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 30, P: 4

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 15, P: 0
25. Wojciech KORZYŃSKI 17
  • Puchar Polski II, M: 24, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 22, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 37, P: 2

  • Puchar Polski III, M: 21, P: 8

  • Mistrzostwa Polski, M: 35, P: 0

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 21, P: 0
26. Piotr Sosulski 14
  • Puchar Polski II, M: 20, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 10, P: 14
27. Jędrzej Troć 14
  • Puchar Polski III, M: 33, P: 2

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 26, P: 0
28. Jakub KNAPIK 14
  • Puchar Polski II, M: 32, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 28, P: 4

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 29, P: 0
29. Grzegorz ŁAKOMY 14
  • Puchar Polski II, M: 31, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 37, P: 2

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 32, P: 0
30. Bartosz Mikołajczyk 13
  • Puchar Polski III, M: 35, P: 2

  • Puchar Polski III, M: 22, P: 8

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 22, P: 0
31. Marcin SOBOL 13
  • Puchar Polski II, M: 33, P: 2

  • Puchar Polski II, M: 40, P: 2

  • Puchar Polski III, M: 26, P: 4

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 28, P: 0
32. Rafał Ziarnowski 12
  • Puchar Polski II, M: 34, P: 2

  • Puchar Polski III, M: 34, P: 2

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 24, P: 0
33. Hubert STĘPIEŃ 11
  • Puchar Polski III, M: 46, P: 1

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 30, P: 0
34. Beniamin BADURA 8
  • Puchar Polski I, M: 13, P: 12

  • Puchar Polski II, M: 3, P: 22

  • Puchar Polski III, M: 22, P: 8

  • Puchar Polski III, M: 6, P: 18

  • Mistrzostwa Polski, M: 31, P: 0

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 10, P: 0
35. Mateusz PYCHYŃSKI 8
  • Puchar Polski I, M: 14, P: 12

  • Puchar Polski I, M: 19, P: 8

  • Puchar Polski II, M: 26, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 22, P: 8

  • Mistrzostwa Polski, M: 19, P: 0

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 7, P: 0
36. Daniel PAKUŁA 8
  • Puchar Polski II, M: 38, P: 2

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 25, P: 0
37. Szymon LACH 8
  • Puchar Polski I, M: 37, P: 2

  • Puchar Polski III, M: 33, P: 2

  • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, M: 28, P: 0

  • Puchar Polski II, M: 26, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 38, P: 2
38. Hubert Glasner 8
  • Puchar Polski II, M: 28, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 39, P: 2
39. Kacper POGORZELSKI 7
  • Puchar Polski II, M: 37, P: 2

  • Puchar Polski III, M: 25, P: 4
40. Jakub Broniszewski 6
  • Puchar Polski II, M: 25, P: 4

  • Puchar Polski III, M: 19, P: 8
41. Ignacy SZULC 6
  • Puchar Polski III, M: 41, P: 1

  • Puchar Polski III, M: 38, P: 2
42. Piotr Szczepanik 5
  • Puchar Polski II, M: 36, P: 2

  • Puchar Polski III, M: 27, P: 4
43. Adam KAWKA 5
    43. Dawid ŁOGWINOWICZ 5
    • Puchar Polski II, M: 45, P: 1

    • Puchar Polski II, M: 33, P: 2
    45. Michał BATOGOWSKI 5
    • Puchar Polski II, M: 35, P: 2

    • Puchar Polski III, M: 31, P: 4
    46. Kamil ŚWIĄTNICKI 4
    • Puchar Polski III, M: 42, P: 1
    47. Andrzej PASZTALENIEC 4
    • Puchar Polski II, M: 39, P: 2
    48. Paweł PAŹDZIOR 4
    • Puchar Polski II, M: 40, P: 2

    • Puchar Polski III, M: 47, P: 1
    49. Marcin Lipiński 3
    • Puchar Polski III, M: 29, P: 4
    50. Michał RYCZKOWSKI 2
    • Puchar Polski III, M: 35, P: 2
    51. Szymon WOJTASIK 2
    • Puchar Polski III, M: 36, P: 2
    52. Krystian PTAK 2
    • Puchar Polski III, M: 40, P: 2
    53. Bartosz SZEPIETOWSKI 2
      53. Mikołaj GÓRSKI 2
      • Puchar Polski III, M: 41, P: 1
      55. Marek GIETKA 2
      • Puchar Polski II, M: 42, P: 1
      56. Jakub KOWALSKI 2
      • Puchar Polski III, M: 43, P: 1
      57. Kacper NARKIEWICZ 2
      • Puchar Polski III, M: 44, P: 1
      58. Krystian WASZAK 2
      • Puchar Polski III, M: 45, P: 1
      59. Tomasz ZAMOROWSKI 2
      • Puchar Polski III, M: 48, P: 1
      60. Adam GRUSZCZYŃSKI 1
      • Puchar Polski III, M: 49, P: 0

      Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy