Lista klasyfikacyjna

Matuszak Sylwia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KKSZ KONIN

KRÓLIKOWSKA Nadia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

MAZUREK Marta

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: UKS 13 BIAŁYSTOK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski I
3. Puchar Polski II
4. Puchar Polski II
5. Puchar Europy
6. Puchar Polski III
7. Puchar Polski III
8. Mistrzostwa Polski
9. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
10. Puchar Europy
11. Puchar Polski II
12. Puchar Polski II
13. Puchar Świata
14. Puchar Polski III
15. Puchar Polski III
16. Mistrzostwa Polski
17. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
18. Puchar Świata


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. Matuszak Sylwia 1997 Koniński Klub Szermierczy 275 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 2

Pkt: 0
M: 2
2. KRÓLIKOWSKA Nadia 1997 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 169 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 1
3. MAZUREK Marta 1998 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 139 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 75

Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 9

Pkt: 0
M: 3
4. TOBIASZEWSKA Martyna 1997 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 96 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 52



Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 25
M: 2


Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 3
5. MICHALAK Weronika 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 65 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 2
M: 36




Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 14

Pkt: 0
M: 11
6. POPCZYK Emilia 1998 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 62 Pkt: 8
M: 22


Pkt: 8
M: 20


Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 22


Pkt: 8
M: 18


Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 6
7. UBOWSKA Natalia 1997 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 59 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 45


Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 8
M: 19




8. SOKOŁOWSKA Agnieszka 1998 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 52 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 62

Pkt: 8
M: 20

Pkt: 0
M: 18

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 18
M: 8

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 22
M: 3


Pkt: 0
M: 9
9. MAKSYM Martyna 1998 Koniński Klub Szermierczy 49

Pkt: 2
M: 33



Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 4
M: 26


Pkt: 12
M: 16
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 5
10. WALAS Natalia 1998 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 46 Pkt: 4
M: 28


Pkt: 4
M: 27


Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 32

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 22

Pkt: 0
M: 14
11. LENGOWSKA Katarzyna 1997 Koniński Klub Szermierczy 44 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 8
M: 17


Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 13


Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 12
12. WYSOCKA Monika 1997 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 42 Pkt: 4
M: 26


Pkt: 4
M: 26


Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 19

Pkt: 0
M: 10
13. GICZAN Daria 1997 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 41 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 29


Pkt: 0
M: 60

Pkt: 12
M: 15

Pkt: 0
M: 17

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 12


Pkt: 0
M: 7
14. REMLEIN Antonina 1997 O.Ś. AZS POZNAŃ 32 Pkt: 4
M: 32

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 36


Pkt: 4
M: 25

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 55



Pkt: 4
M: 26
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 34

Pkt: 0
M: 17
15. DOMAŃSKA Lidia 1999 DRAGON ŁÓDŹ 30 Pkt: 8
M: 19


Pkt: 8
M: 24





Pkt: 0
M: 61
Pkt: 4
M: 29



Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 15
16. Marciniak Agata 1999 O.Ś. AZS POZNAŃ 28


Pkt: 2
M: 34










Pkt: 4
M: 25


Pkt: 0
M: 13
17. SZYMAŃSKA Barbara 1999 AZS AWF WARSZAWA 27








Pkt: 0
M: 49

Pkt: 8
M: 23


Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 33

Pkt: 0
M: 8
18. DURNAŚ Aleksandra 1998 DRAGON ŁÓDŹ 26 Pkt: 14
M: 10


Pkt: 2
M: 38


Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 31





Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 20
19. WIDERA Paulina 1997 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 24 Pkt: 12
M: 16

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 53







Pkt: 0
M: 24
20. Nowinowska Natalia 1999 Koniński Klub Szermierczy 24









Pkt: 4
M: 31
Pkt: 12
M: 15


Pkt: 12
M: 16


Pkt: 0
M: 21
21. DZIUBLEWSKA Martyna 1997 Koniński Klub Szermierczy 21 Pkt: 4
M: 29


Pkt: 4
M: 28


Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 33


Pkt: 2
M: 34
Pkt: 14
M: 10


Pkt: 4
M: 27



22. COŁTA Kinga 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 17





Pkt: 4
M: 31



Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 25


Pkt: 8
M: 19


Pkt: 0
M: 23
23. NITCZYŃSKA Izabela 1997 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 15 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 32





Pkt: 0
M: 19








Pkt: 0
M: 19
24. CHOJNACKA Paulina 1999 Koniński Klub Szermierczy 15










Pkt: 4
M: 26


Pkt: 2
M: 36


Pkt: 0
M: 18
25. SZTYBER Magdalena 1997 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 15





Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 34



Pkt: 4
M: 29


Pkt: 2
M: 35


Pkt: 0
M: 22
26. Fic Michalina 1999 Koniński Klub Szermierczy 15










Pkt: 8
M: 19


Pkt: 4
M: 28


Pkt: 0
M: 28
27. GÓROWSKA Natalia 1998 DRAGON ŁÓDŹ 15 Pkt: 4
M: 27


Pkt: 4
M: 31

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 32






Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 27
28. BANASZKIEWICZ Sara 1997 AZS AWF WARSZAWA 13













Pkt: 4
M: 32


Pkt: 0
M: 16
29. Kurzyna Urszula 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 12










Pkt: 12
M: 16


Pkt: 8
M: 24



30. KULIKOWSKA Oliwia 1998 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 12 Pkt: 2
M: 36


Pkt: 4
M: 32







Pkt: 8
M: 17





Pkt: 0
M: 30
31. STRYSZOWSKA Agnieszka 1997 KS AZS-AWF POZNAŃ 12 Pkt: 2
M: 35

Pkt: 4
M: 31








Pkt: 4
M: 30





Pkt: 0
M: 26
32. DOMŻAŁOWSKA Natalia 1998 Koniński Klub Szermierczy 11













Pkt: 8
M: 17


Pkt: 0
M: 25
33. ŁAPIŃSKA Emilia 1999 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 10










Pkt: 2
M: 33


Pkt: 2
M: 39


Pkt: 0
M: 29
34. Okine Marta 2000 KS KARABELA 9


Pkt: 2
M: 33







Pkt: 4
M: 27


Pkt: 12
M: 14



35. CHRZANOWSKA Karolina 1999 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 9













Pkt: 8
M: 20


Pkt: 0
M: 32
36. Cieślar Zuzanna 2000 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 9













Pkt: 4
M: 30



37. KĘSY Julianna 1999 Koniński Klub Szermierczy 8
















Pkt: 0
M: 31
38. KUCZERA Teresa 1998 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 7










Pkt: 4
M: 28


Pkt: 1
M: 41



39. ROMAŃCZYK Aleksandra 2001 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 7










Pkt: 4
M: 32


Pkt: 2
M: 40



40. ŁUKASIK Anna 1999 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 6













Pkt: 4
M: 26



41. Szulc Barbara 2001 O.Ś. AZS POZNAŃ 6













Pkt: 2
M: 38



42. GORGOLEWSKA Marta 2000 Koniński Klub Szermierczy 3













Pkt: 8
M: 22



43. STRZYCZKOWSKA Magdalena 2000 Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy "VICTOR" WARSZAWA 3













Pkt: 8
M: 23



44. STOSIO Anna 1999 DRAGON ŁÓDŹ 3

















45. ZAWODNIAK Małgorzata 2000 Koniński Klub Szermierczy 3













Pkt: 4
M: 29



46. WŁODARSKA Weronika 1997 DRAGON ŁÓDŹ 3

















46. Bartosz Roksana 2002 DRAGON ŁÓDŹ 3













Pkt: 4
M: 31



48. SIEDLEC Ewelina 1999 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 3 Pkt: 2
M: 39

















49. GRUDZIEŃ Oktawia 1997 Koniński Klub Szermierczy 2

















50. KRONOWIECKA Nikola 1999 Koniński Klub Szermierczy 2

















50. TURAŁA Aleksandra 2000 DRAGON ŁÓDŹ 2













Pkt: 2
M: 34



52. ŁAKOMY Natalia 1998 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2










Pkt: 2
M: 35






53. SKOMPSKA Natalia 1999 Koniński Klub Szermierczy 2













Pkt: 2
M: 37



53. AL DAHABI Aida 1998 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 2

















55. KUBACIK Anna 1999 Koniński Klub Szermierczy 2













Pkt: 1
M: 42



Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content