Lista klasyfikacyjna

Marta OKLIŃSKA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS DE LA SALLE GDAŃSK

Natalia SZEMPLIŃSKA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS DE LA SALLE GDAŃSK

Antonina LACHMAN

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Marta OKLIŃSKA 144
  • Challenge Wratislavia, M: 50, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 28, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 8, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 1, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 2, P: 0
2. Natalia SZEMPLIŃSKA 120
  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 25, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 6, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 9, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 8, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 5, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 9, P: 0
3. Antonina LACHMAN 120
  • Challenge Wratislavia, M: 12, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 7, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 19, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 5, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 7, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 3, P: 0
4. Ewa ZACHAREWICZ 112
  • Challenge Wratislavia, M: 70, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 19, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 18, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 22, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 2, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 8, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 3, P: 0
5. Zofia BAN 108
  • Challenge Wratislavia, M: 69, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 29, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 16, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 17, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 1, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 5, P: 0
6. Julia SOŁTYS 88
  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 32, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 58, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 7, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 6, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 9, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 21, P: 0
7. Barbara WIERZCHOWSKA 84
  • Gdańska Kuźnia, M: 22, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 28, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 16, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 11, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 14, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 18, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 8, P: 0
8. Malwina KOŁODZIEJCZYK 80
  • Challenge Wratislavia, M: 71, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 16, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 22, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 29, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 2, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 6, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 12, P: 0
9. Michalina Daniewska 76
  • Challenge Wratislavia, M: 13, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 15, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 26, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 24, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 12, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 9, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 24, P: 0
10. Laura SZMIT 68
  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 12, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 6, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 44, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 24, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 10, P: 0
11. Alicja KISIELEWSKA 66
  • Gdańska Kuźnia, M: 26, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 92, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 18, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 12, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 15, P: 0
12. Oliwia Dębicka 64
  • Challenge Wratislavia, M: 58, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 13, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 11, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 17, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 30, P: 0
13. Oliwia BUCZYŁO 64
  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 23, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 27, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 19, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 22, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 2, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 18, P: 0
14. Daniela SZPEJNA 64
  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 46, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 6, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 10, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 13, P: 0
15. Maja SZATARSKA 58
  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 89, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 10, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 13, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 20, P: 0
16. Karolina ŻURAWSKA 54
  • Challenge Wratislavia, M: 49, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 54, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 8, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 18, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 15, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 14, P: 0
17. Jagoda OLSZÓWKA 50
  • Challenge Wratislavia, M: 68, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 51, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 13, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 12, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 16, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 46, P: 0
18. Paulina MICHAŁEK 44
  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 5, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 21, P: 0
19. Lena JERZ 40
  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 73, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 15, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 20, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 21, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 30, P: 0
20. Zuzanna BORKOWSKA 38
  • Challenge Wratislavia, M: 67, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 29, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 11, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 17, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 17, P: 0
21. Sonia Turbo 36
  • Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 48, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 20, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 14, P: 0
22. Aleksandra LISZKA 32
  • Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 3, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 28, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 45, P: 0
23. Karolina LEWANDOWSKA 32
  • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 13, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 11, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 37, P: 0
24. Oliwia ŻELECHOWSKA 28
  • Challenge Wratislavia, M: 67, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 15, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 29, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 35, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 71, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 16, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 27, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 38, P: 0
25. Natalia Woźniak 28
  • Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 80, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 25, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 28, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 27, P: 0
26. Klaudia PRAŁAT 28
  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 77, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 19, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 21, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 35, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 54, P: 0
27. Konstancja KANAS 27
  • Europejski Festiwal Szermierki, M: 32, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 76, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 16, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 27, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 50, P: 0
28. Aleksandra KLÓJ 26
  • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 10, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 25, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 43, P: 0
29. Julia NAKLICKA 26
  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 57, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 17, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 19, P: 0
30. Dominika JADCZAK 24
  • Challenge Wratislavia, M: 38, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 7, P: 0
31. Katarzyna BEKALARCZYK 23
  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 22, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 23, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 34, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 52, P: 0
32. Dominika JUSZCZYK 22
  • Challenge Wratislavia, M: 55, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 14, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 22, P: 0
33. Dominika PLICHTA 22
  • Challenge Wratislavia, M: 85, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 15, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 20, P: 0
34. Wiktoria MIESZAŁA 16
  • Challenge Wratislavia, M: 36, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 21, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 11, P: 0
35. Roksana PAPUŻYŃSKA 16
  • Challenge Wratislavia, M: 59, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 37, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 32, P: 0
36. Nicola KOKOSIŃSKA 14
  • Challenge Wratislavia, M: 79, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 24, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 29, P: 0
37. Gabriela MIĘTKA 14
  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 30, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 32, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 34, P: 0
38. Marta JABŁONKA 12
  • Challenge Wratislavia, M: 43, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 21, P: 0
39. Klaudia KUBACZYK 12
  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 22, P: 0
40. Amelia OLSZEWSKA 12
  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 26, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 23, P: 0
41. Zuzanna CISOWSKA 12
  • Challenge Wratislavia, M: 82, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 29, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 29, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 44, P: 0
42. Oliwia STACHULAK 10
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 18, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 35, P: 0
43. Milena SMYK 10
  • Challenge Wratislavia, M: 95, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 19, P: 0
44. Wiktoria ANDERS 10
  • Challenge Wratislavia, M: 74, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 36, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 31, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 41, P: 0
45. Aleksandra KRUPIŃSKA 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 14, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 34, P: 0
46. Aleksandra SROKA 8
  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 31, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 32, P: 0
47. Lilia SERAFIN 6
  • Gdańska Kuźnia, M: 26, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 33, P: 0
48. Matylda WINIECKA 6
  • Challenge Wratislavia, M: 60, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 26, P: 0
49. OLIWIA KOWALSKA 6
  • Challenge Wratislavia, M: 75, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 26, P: 0
50. Karolina JANUSZKIEWICZ 6
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 28, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 39, P: 0
51. Anna GINTER 6
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 35, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 31, P: 0
52. Ewelina SABALSKA 6
  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 70, P: 0
53. Ewa PRZYBYŁ 6
  • Challenge Wratislavia, M: 83, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 34, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 38, P: 0
54. Iga BUDKIEWICZ 5
  • Gdańska Kuźnia, M: 25, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 53, P: 0
55. Zofia GORZKOWSKA 5
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 41, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 36, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 51, P: 0
56. Natalia NEHRING 4
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 27, P: 0
57. Nadia RÓG 4
  • Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0
57. Weronika TRACZ 4
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 32, P: 0
59. Katarzyna MICHALSKA 4
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 33, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 33, P: 0
60. Weronika SOBOLEWSKA 4
  • Challenge Wratislavia, M: 86, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 40, P: 0
61. Anna HUK 4
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 42, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 47, P: 0
62. Agata LENKIEWICZ 4
  • Challenge Wratislavia, M: 90, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 42, P: 0
63. Agata MIELCAREK 2
  • Gdańska Kuźnia, M: 33, P: 0
64. AMELIA KOROL 2
  • Gdańska Kuźnia, M: 25, P: 0

  • XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 30, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 36, P: 0
64. Julia FIRCH 2
  • Gdańska Kuźnia, M: 36, P: 0
66. Nikola PIOTROWSKA 2
  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 37, P: 0
66. Karolina ROMPCZYK 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 37, P: 0
68. Antonina Bartol 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 38, P: 0
69. Marika KOŃCZYŁO 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 39, P: 0
70. Nadia URYSZ 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 40, P: 0
71. Olga DŁUGIEWICZ 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 43, P: 0
72. Simona KOŃCZYŁO 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 44, P: 0
73. Julia KATARZYŃSKA 2
  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 48, P: 0
74. Urszula PODMIOTKO 2
  • Challenge Wratislavia, M: 49, P: 0
75. Weronika WIECZOREK 2
  • Challenge Wratislavia, M: 90, P: 0
76. Aleksandra LEWUSZ 2
  • Challenge Wratislavia, M: 93, P: 0
77. Oliwia LIPIEC 2
  • Challenge Wratislavia, M: 94, P: 0

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy