Lista klasyfikacyjna

Oklińska Marta

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: UKS DE LA SALLE GDAŃSK

SZEMPLIŃSKA Natalia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: UKS DE LA SALLE GDAŃSK

LACHMAN Antonina

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Challenge Wratislavia
2. Puchar Ziem Północnych
3. XII Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy
4. Puchar Ziem Północnych
5. Challenge Wratislavia
6. Mistrzostwa Bydgoszczy
7. Gdańska Kuźnia
8. Europejskiego Festiwalu Szermierki
9. Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików
10. Europejski Festiwal Szermierki
11. Gdańska Kuźnia


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
1. Oklińska Marta 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 144 Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 2



2. SZEMPLIŃSKA Natalia 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 120

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 9


3. LACHMAN Antonina 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 120 Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 7

4. ZACHAREWICZ Ewa 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 112 Pkt: 0
M: 70
Pkt: 0
M: 22

Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 19
5. BAN Zofia 2003 AZS AWF WARSZAWA 108 Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 29
6. SOŁTYS Julia 2003 AZS AWF WARSZAWA 88

Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 7


7. WIERZCHOWSKA Barbara 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 84

Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 22
8. KOŁODZIEJCZYK Malwina 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 80 Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 12


Pkt: 0
M: 16
9. Daniewska Michalina 2003 AZS AWF WARSZAWA 76 Pkt: 0
M: 13

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 15

10. SZMIT Laura 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 68
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 10


Pkt: 0
M: 12
11. KISIELEWSKA Alicja 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 66


Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 92
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 15


Pkt: 0
M: 26
12. Dębicka Oliwia 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 64 Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 5

Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 30



Pkt: 0
M: 13
13. BUCZYŁO Oliwia 2003 UKS ATENA GDAŃSK 64
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 18


Pkt: 0
M: 23
14. SZPEJNA Daniela 2004 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 64


Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 46

Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 6


15. SZATARSKA Maja 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 58


Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 89
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 20



16. ŻURAWSKA Karolina 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 54 Pkt: 0
M: 49



Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 8


17. OLSZÓWKA Jagoda 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 50 Pkt: 0
M: 68


Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 13


18. MICHAŁEK Paulina 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 44


Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 21




19. JERZ Lena 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 40


Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 73
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 15


20. BORKOWSKA Zuzanna 2004 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 38



Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 29


21. Turbo Sonia 2004 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 36


Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 48

Pkt: 0
M: 14

Pkt: 0
M: 20


22. Liszka Aleksandra 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 32


Pkt: 0
M: 33

Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 3


23. LEWANDOWSKA Karolina 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 32


Pkt: 0
M: 34

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 37



24. ŻELECHOWSKA Oliwia 2003 UKS ATENA GDAŃSK 28 Pkt: 0
M: 67

Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 38

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 15
25. Woźniak Natalia 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 28


Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 80
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 25


26. PRAŁAT Klaudia 2003 KS POLONIA 1912 LESZNO 28


Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 77
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 19


27. KANAS Konstancja 2004 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27


Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 76
Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 32

28. KLÓJ Aleksandra 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26


Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 10


29. NAKLICKA Julia 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 26


Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 19

Pkt: 0
M: 17


30. JADCZAK Dominika 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 24



Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 7





31. BEKALARCZYK Katarzyna 2004 UKS ATENA GDAŃSK 23


Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 22


32. JUSZCZYK Dominika 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 22



Pkt: 0
M: 55


Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 14


33. PLICHTA Dominika 2004 UKS ATENA GDAŃSK 22



Pkt: 0
M: 85
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 20




34. MIESZAŁA Wiktoria 2003 WARTA ŚREM 16 Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 21




Pkt: 0
M: 11



35. Papużyńska Roksana 2003 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 16 Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 14

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 37

Pkt: 0
M: 32




36. KOKOSIŃSKA Nicola 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 14



Pkt: 0
M: 79


Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 24


37. MIĘTKA Gabriela 2004 KS POLONIA 1912 LESZNO 14


Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 30


38. JABŁONKA Marta 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 12



Pkt: 0
M: 43



Pkt: 0
M: 21


39. KUBACZYK Klaudia 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 12


Pkt: 0
M: 28



Pkt: 0
M: 22



40. OLSZEWSKA Amelia 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12




Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 23




41. CISOWSKA Zuzanna 2004 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12



Pkt: 0
M: 82
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 44



42. STACHULAK Oliwia 2004 BUDOWLANI TORUŃ 10




Pkt: 0
M: 35


Pkt: 0
M: 18


43. SMYK Milena 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 10



Pkt: 0
M: 95


Pkt: 0
M: 19



44. ANDERS Wiktoria 2003 Klub Szermierczy Wrocławianie 10



Pkt: 0
M: 74

Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 36


45. KRUPIŃSKA Aleksandra 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 8
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 34






46. Sroka Aleksandra 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 8




Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 32



47. SERAFIN Lilia 2003 UKS ATENA GDAŃSK 6





Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 33



48. WINIECKA Matylda 2005 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6



Pkt: 0
M: 60



Pkt: 0
M: 26


49. KOWALSKA OLIWIA 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 6



Pkt: 0
M: 75


Pkt: 0
M: 26



50. JANUSZKIEWICZ Karolina 2003 IKS LESZNO 6






Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 28


51. GINTER Anna 2003 IKS LESZNO 6






Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 35


52. SABALSKA Ewelina 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6
Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 70






53. PRZYBYŁ Ewa 2004 BUDOWLANI TORUŃ 6



Pkt: 0
M: 83
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 38




54. BUDKIEWICZ Iga 2003 UKS ATENA GDAŃSK 5





Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 53



55. GORZKOWSKA Zofia 2004 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 5




Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 41


56. NEHRING Natalia 2003 Klub Szermierczy Wrocławianie 4







Pkt: 0
M: 27


57. RÓG Nadia 2004 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 4


Pkt: 0
M: 32







57. TRACZ Weronika 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 4







Pkt: 0
M: 32


59. MICHALSKA Katarzyna 2004 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4




Pkt: 0
M: 33


Pkt: 0
M: 33


60. SOBOLEWSKA Weronika 2003 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 4



Pkt: 0
M: 86


Pkt: 0
M: 40



61. HUK Anna 2003 Klub Szermierczy Wrocławianie 4






Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 42


62. LENKIEWICZ Agata 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 4



Pkt: 0
M: 90


Pkt: 0
M: 42



63. MIELCAREK Agata 2004 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 2





Pkt: 0
M: 33




64. KOROL AMELIA 2003 AZS AWF WARSZAWA 2

Pkt: 0
M: 30




Pkt: 0
M: 36


Pkt: 0
M: 25
64. FIRCH Julia 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 2





Pkt: 0
M: 36




66. PIOTROWSKA Nikola 2003 UKS ATENA GDAŃSK 2
Pkt: 0
M: 28




Pkt: 0
M: 37




66. ROMPCZYK Karolina 2006 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 2







Pkt: 0
M: 37


68. Bartol Antonina 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2







Pkt: 0
M: 38


69. KOŃCZYŁO Marika 2004 Klub Szermierczy Wrocławianie 2







Pkt: 0
M: 39


70. URYSZ Nadia 2003 Klub Szermierczy Wrocławianie 2







Pkt: 0
M: 40


71. DŁUGIEWICZ Olga 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2







Pkt: 0
M: 43


72. KOŃCZYŁO Simona 2004 Klub Szermierczy Wrocławianie 2







Pkt: 0
M: 44


73. KATARZYŃSKA Julia 2003 IKS LESZNO 2






Pkt: 0
M: 48



74. PODMIOTKO Urszula 2003 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2



Pkt: 0
M: 49






75. WIECZOREK Weronika 2003 Klub Szermierczy Wrocławianie 2



Pkt: 0
M: 90






76. LEWUSZ Aleksandra 2004 KS POLONIA 1912 LESZNO 2



Pkt: 0
M: 93






77. LIPIEC Oliwia 2003 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2



Pkt: 0
M: 94






Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content