Lista klasyfikacyjna

MILLER Jakub

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ

Czartoryski Szymon

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WROCŁAWIANIE

Rudnicki Mikołaj

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski II
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Puchar Świata
5. Puchar Polski III
6. Mistrzostwa Polski
7. Puchar Polski I
8. Puchar Polski II
9. Puchar Polski III
10. Puchar Polski I
11. Puchar Polski II
12. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
13. Puchar Europy
14. Mistrzostwa Polski
15. Puchar Polski III
16. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
17. Puchar Europy


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17.
1. MILLER Jakub 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 172 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 1

2. Czartoryski Szymon 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 156 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 39

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 3

3. Rudnicki Mikołaj 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 151 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 5

4. Wojtkowiak Adrian 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 136 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 9

5. OLSZOWSKI Daniel 1998 BUDOWLANI TORUŃ 108 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 6

6. OLSZEWSKI Wiktor 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 103 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 24


Pkt: 1
M: 43

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 2

7. Borowiec Piotr 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 92 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 2
M: 35

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 12

8. KUBIAK Filip 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 84 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 62
9. KOŚLICKI Michał 1998 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 84 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 7

10. CIERLUK Jakub 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 67 Pkt: 0
M: 49





Pkt: 2
M: 37


Pkt: 4
M: 29
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 17

11. BORATYN Filip 2000 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 53 Pkt: 2
M: 36



Pkt: 2
M: 37


Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 25
M: 2


Pkt: 0
M: 30
Pkt: 14
M: 12


12. DOŁŻYCKI Mateusz 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 51 Pkt: 4
M: 26

Pkt: 2
M: 38

Pkt: 2
M: 33

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 21

13. Jurkiewicz Jan 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 51 Pkt: 4
M: 25



Pkt: 8
M: 22

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 11

14. STRÓŻYŃSKI Tomasz 1998 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 51 Pkt: 14
M: 10

Pkt: 12
M: 16

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 8

15. Szpygiel Jędrzej 1998 AZS AWF WARSZAWA 46 Pkt: 2
M: 35



Pkt: 8
M: 17

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 35
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 10

16. Kasprzyk Sławomir 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 39 Pkt: 4
M: 28



Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 18

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 15

17. JASIŃSKI Krystian 1998 AZS AWF WARSZAWA 32 Pkt: 8
M: 21



Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 4
M: 32


18. MOŻEJKO Mateusz 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 29 Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 47


Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 49
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 29

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 25

19. CHTIOUI Michał 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 29 Pkt: 2
M: 33



Pkt: 0
M: 60

Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 31

20. WIŚNIEWSKI Adam 1999 UKS ATENA GDAŃSK 28 Pkt: 1
M: 43
Pkt: 1
M: 42


Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 36




Pkt: 18
M: 6

Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 14

21. Zakrzewski Jan 2000 AZS AWF WARSZAWA 27





Pkt: 1
M: 45

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 23

22. Iżycki Filip 2000 AZS AWF WARSZAWA 27 Pkt: 0
M: 55



Pkt: 0
M: 66


Pkt: 0
M: 54
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 26

23. ŚWIERGOCKI Krzysztof 1999 AZS AWF WARSZAWA 25 Pkt: 4
M: 31



Pkt: 4
M: 26


Pkt: 0
M: 53
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 24



Pkt: 0
M: 22

24. ŁUKASIEWICZ Karol 1999 UKS ATENA GDAŃSK 24 Pkt: 1
M: 44

Pkt: 1
M: 48


Pkt: 0
M: 30
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 41

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 30

25. KOZIELEWSKI Kosma 2000 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 23 Pkt: 0
M: 72







Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 4
M: 30


Pkt: 0
M: 51
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 28

26. Sowa Mikołaj 1998 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 22 Pkt: 1
M: 47



Pkt: 2
M: 36

Pkt: 1
M: 48

Pkt: 1
M: 41
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 40

Pkt: 1
M: 44


27. OLBROMSKI Michał 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 22 Pkt: 0
M: 59

Pkt: 1
M: 46

Pkt: 4
M: 31

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 32
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 16

28. Bem Maciej 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 20



Pkt: 4
M: 32




Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 52

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 20

29. Martyniak Patryk 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 18 Pkt: 0
M: 51



Pkt: 0
M: 54


Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 0
M: 44

Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 13

30. SZYPULSKI Ignacy 2000 IKS WARSZAWA 16 Pkt: 0
M: 52



Pkt: 1
M: 44




Pkt: 1
M: 45
Pkt: 8
M: 17


Pkt: 0
M: 45

Pkt: 0
M: 19

31. GOC Bartosz 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 16 Pkt: 0
M: 73



Pkt: 0
M: 51




Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 25



Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 18

32. PILSZAK Łukasz 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 16 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 1
M: 47

Pkt: 4
M: 28

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 16


Pkt: 8
M: 17


33. MALCZYK Patryk 1999 KS AZS-AWF POZNAŃ 14 Pkt: 2
M: 34



Pkt: 0
M: 57


Pkt: 1
M: 46

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 27




Pkt: 0
M: 29

34. Szczypiński Kacper 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 12



Pkt: 4
M: 30




Pkt: 0
M: 54
Pkt: 8
M: 20



Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 27

35. GORALEWSKI Wojciech 1999 AZS UKW BYDGOSZCZ 11 Pkt: 8
M: 22



Pkt: 1
M: 42




Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 25



Pkt: 0
M: 24

36. MIKOŁAJCZYK Wincenty 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 11



Pkt: 0
M: 58


Pkt: 1
M: 41

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 16






37. BEM Kacper 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 11 Pkt: 1
M: 46












Pkt: 0
M: 48
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 32

38. Gościński Ireneusz 1999 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 9








Pkt: 2
M: 36







39. PERA Maksymilian 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 9 Pkt: 0
M: 71



Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 0
M: 49

Pkt: 4
M: 29


40. PERA Aleksander 1999 KS AZS-AWF POZNAŃ 9 Pkt: 2
M: 37



Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 1
M: 46


Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 56

Pkt: 4
M: 30


41. SZCZUROWSKI Jakub 2000 AZS AWF WARSZAWA 8







Pkt: 0
M: 50
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 38


Pkt: 0
M: 49
Pkt: 4
M: 26


42. KOZIELEWSKI Jarema 1998 IKS WARSZAWA 8 Pkt: 1
M: 41



Pkt: 4
M: 27

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 29


Pkt: 2
M: 39


43. LOBA Kamil 2000 BUDOWLANI TORUŃ 8



Pkt: 0
M: 52

Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 52



Pkt: 1
M: 45


44. MROZEK Mikołaj 2001 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 5 Pkt: 1
M: 42



Pkt: 0
M: 56





Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 39

Pkt: 8
M: 23


45. Dołżycki Jakub 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 5 Pkt: 0
M: 60



Pkt: 0
M: 62




Pkt: 0
M: 49
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 50


46. Bołąkowski Mateusz 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 5 Pkt: 0
M: 56








Pkt: 0
M: 55
Pkt: 2
M: 40



Pkt: 2
M: 38


47. PODRALSKI Adam 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 5








Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 49



Pkt: 1
M: 48


48. BRZEZIŃSKI Jan 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 5 Pkt: 0
M: 57








Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 54



Pkt: 1
M: 46


49. FILIKS Marcin 2001 KS AZS AWFIS GDAŃSK 4 Pkt: 0
M: 53



Pkt: 0
M: 55





Pkt: 1
M: 46



Pkt: 2
M: 33


50. WOJTECKI Kacper 1998 BUDOWLANI TORUŃ 4 Pkt: 0
M: 70








Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 0
M: 60




51. Pichłacz Szymon 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 4









Pkt: 1
M: 47



Pkt: 2
M: 34


52. Fredrych Michał 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 4



Pkt: 0
M: 68





Pkt: 1
M: 43



Pkt: 1
M: 41


53. FIJAŁKOWSKI Jędrzej 2000 AZS AWF WARSZAWA 4 Pkt: 0
M: 64



Pkt: 0
M: 59


Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 53






54. DAMS Bartłomiej 1998 Klub Szermierczy Wrocławianie 3
Pkt: 1
M: 48


Pkt: 0
M: 49




Pkt: 4
M: 30







55. Seyfried Kacper 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 3









Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 2
M: 35


56. CZAJA Franciszek 2001 AZS AWF WARSZAWA 3



Pkt: 0
M: 71





Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 62

Pkt: 1
M: 42


57. GÓRNIAK Bartosz 1999 UKS Wołodyjowski Śrem - Nochowo 3









Pkt: 1
M: 44



Pkt: 0
M: 55


58. Skrzypa Michał 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 2 Pkt: 0
M: 53



Pkt: 0
M: 64




Pkt: 1
M: 41







59. Surowiak Teodor 2002 AZS AWF WARSZAWA 2








Pkt: 1
M: 42







59. GRZEGORZEWSKI Jan 2000 ZJEDNOCZENI PABIANICE 2









Pkt: 1
M: 42






61. LIJEWSKI Filip 2000 UKS ATENA GDAŃSK 2



Pkt: 0
M: 63









Pkt: 1
M: 43


62. KUZAKA Błażej 1999 IKS WARSZAWA 2 Pkt: 0
M: 67








Pkt: 1
M: 45







63. CHMIELEWSKI Ryszard 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2











Pkt: 0
M: 45

Pkt: 1
M: 47


64. KLIMEK Mateusz 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2









Pkt: 1
M: 48






64. PIOTROWSKI Miłosz 2001 BUDOWLANI TORUŃ 2








Pkt: 1
M: 48







66. Biedrzycki Mateusz 2002 AZS AWF WARSZAWA 2








Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 59






67. MLICKI Szymon 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 2









Pkt: 0
M: 60

Pkt: 0
M: 61

Pkt: 0
M: 57


68. Zuzański Antoni 2001 AZS AWF WARSZAWA 1











Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 49


69. STACHERA Wiktor 2000 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 1 Pkt: 0
M: 50



Pkt: 1
M: 46







Pkt: 0
M: 53

Pkt: 0
M: 52


69. JAKUBOWSKI Adam 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 1













Pkt: 0
M: 52


71. RADOMSKI Maciej 2002 UKS ATENA GDAŃSK 1













Pkt: 0
M: 54


72. GERASIK Dawid 2001 UKS ATENA GDAŃSK 1









Pkt: 0
M: 55






73. DUDZIAK Maksymilian 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 1













Pkt: 0
M: 56


74. POLIDOWSKI Wojciech 2002 UKS ATENA GDAŃSK 1








Pkt: 0
M: 57







74. Sieradzan Jakub 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1









Pkt: 0
M: 57






76. FRĄCEK Witold 2000 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1



Pkt: 0
M: 67





Pkt: 0
M: 61






77. HAŁADUDA Kacper 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1









Pkt: 0
M: 62






78. STOCHOWSKI Hubert 2000 1









Pkt: 0
M: 63






79. Januszewski Kuba 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1 Pkt: 0
M: 69









Pkt: 0
M: 64






Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content