Lista klasyfikacyjna

TOMCZAK Renata

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: IKS LESZNO

SZEWCZYK Wiktoria

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: UKS DE LA SALLE GDAŃSK

Matysiak Katarzyna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski II
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Puchar Świata
5. Mistrzostwa Polski
6. Puchar Polski I
7. Puchar Polski II
8. Puchar Polski III
9. Puchar Polski III
10. Puchar Polski I
11. Puchar Polski II
12. Puchar Europy
13. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
14. Puchar Europy
15. Mistrzostwa Polski
16. Puchar Polski III
17. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17.
1. TOMCZAK Renata 1999 IKS LESZNO 219 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 21


2. SZEWCZYK Wiktoria 1998 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 162 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 0
M: 40
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 8


3. Matysiak Katarzyna 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 157 Pkt: 8
M: 22

Pkt: 2
M: 35

Pkt: 0
M: 33
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 26


4. MECH Marta 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 132 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 11
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 14


5. LIDZBARSKA Julia 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 124 Pkt: 4
M: 32

Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 7


6. SZABELSKA Oliwia 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 88 Pkt: 14
M: 11




Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 61

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 17


7. BRONIKOWSKA Zofia 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 87 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 18
M: 7
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 22


8. SZOSTAKIEWICZ Alicja 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 76 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 9

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 34

Pkt: 18
M: 6
9. Wojtaluk Julia 1998 KU AZS-UAM POZNAŃ 70 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 32


10. Wisoky Weronika 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 58 Pkt: 4
M: 29




Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 18


11. Toporska Joanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 56 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 32


Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 27


12. RUDZIŃSKA Patrycja 1998 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 50 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 40


Pkt: 2
M: 33
13. KAPRAL Karolina 1998 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 41 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 36


Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 54



14. Kaczmarek Marta 1999 IKS LESZNO 41 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 40


Pkt: 0
M: 44
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 15


15. STAWIARSKA Katarzyna 1999 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 35 Pkt: 0
M: 58




Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 49


Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 17


Pkt: 8
M: 24
16. BOBER Zuzanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 35 Pkt: 2
M: 35

Pkt: 1
M: 44


Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 19


17. DOMBROWSKA Monika 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 31 Pkt: 4
M: 26

Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 34


Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 47

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 68

Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 33


18. STRACHOWSKA Julia 1998 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 31 Pkt: 12
M: 15

Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 5




19. ŁAWSKA Magdalena 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 30 Pkt: 0
M: 53







Pkt: 2
M: 34
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 26


Pkt: 0
M: 56



20. STRACHOWSKA Małgorzata 1998 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 29 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 0
M: 37
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 15




21. MICHNIEWICZ Julia 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26 Pkt: 4
M: 29




Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 55





22. KOLAK Ewelina 1998 IKS LESZNO 26 Pkt: 12
M: 14



Pkt: 0
M: 45
Pkt: 1
M: 48

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 31


23. WASILCZUK Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 25




Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 19






24. Jeglińska Aleksandra 1999 AZS AWF WARSZAWA 25 Pkt: 0
M: 64






Pkt: 4
M: 27

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 37


25. KRÓL Weronika 1999 KS POLONIA 1912 LESZNO 23 Pkt: 2
M: 38




Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 76
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 80
Pkt: 0
M: 36


26. MUKLEWICZ Natalia 1999 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 23 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 1
M: 41



Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 73
Pkt: 0
M: 26




27. Włosińska Julia 2000 AZS AWF WARSZAWA 22 Pkt: 0
M: 54




Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 25


28. Pijaczyńska Kinga 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 22 Pkt: 8
M: 23





Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 15






29. OGAR Marina 2000 UKS ATENA GDAŃSK 19





Pkt: 1
M: 46

Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 60



Pkt: 0
M: 51


30. SADOWSKA Jagoda 2000 AZS AWF WARSZAWA 19




Pkt: 8
M: 18



Pkt: 4
M: 28







31. DARDA Paulina 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 18 Pkt: 1
M: 45





Pkt: 0
M: 51

Pkt: 1
M: 48

Pkt: 4
M: 31


Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 48


32. HAŁABURDA Zofia 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 17







Pkt: 2
M: 38

Pkt: 12
M: 16






33. SUCHOMSKA Zuzanna 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 17








Pkt: 0
M: 59
Pkt: 14
M: 11






34. MAJSZEWSKA Kinga 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 16 Pkt: 8
M: 21





Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 77

Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 45

Pkt: 8
M: 19
35. KOZŁOWSKA Alicja 2000 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 15




Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 72


Pkt: 0
M: 49


36. DRÓŻDŻ Zuzanna 1999 AZS AWF WARSZAWA 14 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 1
M: 46



Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 28


37. WIERZCHOWSKA Agnieszka 2000 UKS ATENA GDAŃSK 14 Pkt: 0
M: 62






Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 49


Pkt: 0
M: 43


38. Polewicz Zuzanna 2000 IKS LESZNO 12







Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 61



Pkt: 0
M: 44


39. PAŁKA Dominika 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 12 Pkt: 0
M: 52




Pkt: 4
M: 25
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 53


40. KOLIBABKA Karina 1998 KU AZS-UAM POZNAŃ 10 Pkt: 0
M: 51



Pkt: 0
M: 35






Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 21




41. WYGANOWSKA Anna 2000 UKS ATENA GDAŃSK 10 Pkt: 4
M: 31




Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 85


Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 57
42. MAKARSKA Karolina 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 9 Pkt: 2
M: 40



Pkt: 0
M: 43



Pkt: 4
M: 32
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 40

Pkt: 4
M: 27
43. SADOWSKA Maria 2000 KS POLONIA 1912 LESZNO 8 Pkt: 1
M: 46





Pkt: 1
M: 48

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 22



Pkt: 0
M: 50


44. BORKOWSKA Anna 2000 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 8






Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 58




Pkt: 0
M: 47

Pkt: 1
M: 46
45. PALUCH Aleksandra 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 6









Pkt: 8
M: 24



Pkt: 0
M: 46


46. LENARD Sylwia 1999 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 6








Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 27






47. Gondek Natalia 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 6








Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 43





Pkt: 1
M: 42
48. POLEK Alicja 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 5 Pkt: 1
M: 48








Pkt: 0
M: 65
Pkt: 4
M: 25


Pkt: 0
M: 47


Pkt: 1
M: 45
49. DZIWOSZ Hanna 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 5








Pkt: 1
M: 44



Pkt: 0
M: 79


Pkt: 4
M: 26
50. TURKIEWICZ Katarzyna 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 5







Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 48






51. DYBA Jagoda 1999 KS POLONIA 1912 LESZNO 5 Pkt: 1
M: 42






Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 66


Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 52

Pkt: 4
M: 32
52. Rogóż Alicja 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 5









Pkt: 2
M: 34



Pkt: 0
M: 39


53. Figler Andżelika 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 5








Pkt: 0
M: 61
Pkt: 4
M: 32





Pkt: 0
M: 54
54. NECZYŃSKA Adrianna 2001 IKS LESZNO 4








Pkt: 0
M: 55






Pkt: 8
M: 20
55. Bytner Malwina 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 4








Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 63






56. MURAWSKA Karolina 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 4 Pkt: 0
M: 56









Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 83

Pkt: 0
M: 55


Pkt: 2
M: 40
57. Kolibabka Julia 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4







Pkt: 8
M: 21

Pkt: 2
M: 40





Pkt: 2
M: 38
58. KUBIAK Aurora 1999 ZJEDNOCZENI PABIANICE 4 Pkt: 1
M: 43
Pkt: 1
M: 45






Pkt: 4
M: 28
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 74





59. WIECZOREK Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 4








Pkt: 0
M: 62
Pkt: 1
M: 46


Pkt: 0
M: 52


Pkt: 0
M: 49
60. ŚNIAROWSKA Karolina 2001 AZS AWF WARSZAWA 3 Pkt: 1
M: 47







Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 21



Pkt: 0
M: 61



61. BRODA Michalina 1999 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 3








Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 51






62. JÓŹWIAK Zuzanna 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 3









Pkt: 1
M: 44





Pkt: 0
M: 58
63. SZAFRAŃSKA Aleksandra 1998 AZS UKW BYDGOSZCZ 3 Pkt: 0
M: 59








Pkt: 1
M: 46






Pkt: 0
M: 53
64. WINIARSKA Katarzyna 2001 UKS ATENA GDAŃSK 3







Pkt: 0
M: 55
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 80





65. Brzezińska Zofia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 3








Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 64





Pkt: 1
M: 48
66. TULEWICZ Sandra 2001 KS POLONIA 1912 LESZNO 3







Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 49





Pkt: 0
M: 52
67. LACHMAN Antonina 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 2












Pkt: 0
M: 72


Pkt: 2
M: 37
68. ŚNIAROWSKA Paula 1999 AZS AWF WARSZAWA 2 Pkt: 1
M: 44





Pkt: 1
M: 41




Pkt: 0
M: 84
Pkt: 0
M: 30




68. TOMASZEWSKA Dominika 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 2









Pkt: 0
M: 68





Pkt: 1
M: 41
70. SOBIECH Paulina 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2









Pkt: 1
M: 42






71. KOŁODZIEJCZYK Malwina 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 2









Pkt: 0
M: 65





Pkt: 1
M: 43
72. KĘDZIORA Zofia 2000 UKS ATENA GDAŃSK 2 Pkt: 0
M: 55






Pkt: 0
M: 51








Pkt: 1
M: 44
73. JANIK Julia 2000 UKS ATENA GDAŃSK 2 Pkt: 0
M: 50






Pkt: 1
M: 48









74. Jabłonowska Kaja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2









Pkt: 0
M: 50





Pkt: 0
M: 56
75. OKLIŃSKA Marta 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 2









Pkt: 0
M: 55





Pkt: 0
M: 51
76. MACHOWIAK Michalina 2000 IKS LESZNO 1





Pkt: 0
M: 50


Pkt: 0
M: 50







76. ARCISZEWSKA Oliwia 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 1















Pkt: 0
M: 50
78. RADAJEWSKA Anna 2000 IKS LESZNO 1








Pkt: 0
M: 51







78. PIOTROWSKA Daria 1998 BUDOWLANI TORUŃ 1








Pkt: 0
M: 51







80. SZMIT Laura 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 1









Pkt: 0
M: 52






81. BUCZYŁO Oliwia 2003 UKS ATENA GDAŃSK 1















Pkt: 0
M: 55
82. KIELAR Aleksandra 1999 ZJEDNOCZENI PABIANICE 1








Pkt: 0
M: 56







83. GABRIEL Aniela 2001 UKS ATENA GDAŃSK 1









Pkt: 0
M: 58






83. KISIELEWSKA Alicja 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 1















Pkt: 0
M: 58
85. RADOSZ Klaudia 1999 1






Pkt: 0
M: 52








Pkt: 0
M: 60
86. ZACHAREWICZ Ewa 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 1









Pkt: 0
M: 62






87. Pander Julia 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 1



Pkt: 0
M: 41



Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 46





88. PESCICANI Laura 2000 ZJEDNOCZENI PABIANICE 1








Pkt: 0
M: 64







Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content