Lista klasyfikacyjna

RZĄDKOWSKI Andrzej

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WROCŁAWIANIE

Cegielski Bartosz

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

PODRALSKI Maciej

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski II
2. Puchar Świata
3. Puchar Polski I/PE U 23
4. Puchar Polski II
5. Mistrzostwa Polski
6. Puchar Polski I
7. Puchar Polski III
8. Mistrzostwa Polski
9. Puchar Polski I/PE U 23
10. Puchar Polski IV
11. Mistrzostwa Polski
12. Mistrzostwa Polski
13. Puchar Polski III
14. Puchar Polski III
15. Puchar Polski II
16. Puchar Świata
17. Puchar Polski II
18. Puchar Polski III


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. RZĄDKOWSKI Andrzej 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 316 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 1






2. Cegielski Bartosz 1995 KS AZS-AWF POZNAŃ 234 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 41


3. PODRALSKI Maciej 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 228 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 19


Pkt: 0
M: 37
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 22
M: 3



4. SOBCZAK Piotr 1995 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 142 Pkt: 12
M: 13

Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 13

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 18
M: 6



5. TARASIEWICZ Maxime 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 139 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 81


6. DE BAZELAIRE Ludwik 1997 AZS AWF WARSZAWA 135 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 2
M: 38


Pkt: 0
M: 7
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 70


7. STRZELECKI Alex 1995 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 108 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 22
M: 3



8. Wojtkowiak Adrian 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 84 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 18
M: 5



9. CHOIŃSKI Patryk 1995 AZS AWF WARSZAWA 81 Pkt: 14
M: 10

Pkt: 1
M: 44
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 19



10. ŻURAWSKI Bartosz 1997 KS AZS-AWF POZNAŃ 64 Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 49
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 44

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 25



11. OLSZOWSKI Daniel 1998 BUDOWLANI TORUŃ 64 Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 57
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 40


Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 12
M: 16



12. MAŁECKI Bartosz 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 64 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 18
M: 7



13. KUBIAK Filip 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 62 Pkt: 8
M: 22



Pkt: 0
M: 32
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 0
M: 53
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 14
M: 10



14. KONIECZNY Tomasz 1996 AZS AWF WARSZAWA 59 Pkt: 4
M: 25

Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 1
M: 42


Pkt: 0
M: 16
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 12
M: 15



15. ŻMIJEWSKI Filip 1995 AZS AWF WARSZAWA 58 Pkt: 4
M: 28

Pkt: 4
M: 29

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 12


Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 12
M: 13



16. Rudnicki Mikołaj 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 57 Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 55
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 0
M: 14
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 18
M: 8



17. SZULPIN Patryk 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 55 Pkt: 18
M: 8

Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 0
M: 46
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 47




18. KRUKOWSKI Jędrzej 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 51




Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 52


Pkt: 0
M: 17

Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 31



19. MILLER Jakub 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 51 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 57


Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 8
M: 18



20. OLSZEWSKI Wiktor 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 48 Pkt: 2
M: 39


Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 24

Pkt: 1
M: 43

Pkt: 1
M: 48


Pkt: 0
M: 5
Pkt: 2
M: 34





21. WIETRZYKOWSKI Mikołaj 1997 KS POLONIA 1912 LESZNO 46



Pkt: 0
M: 49
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 14
M: 11


Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 20






22. Borowiec Piotr 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 45 Pkt: 1
M: 45




Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 48



Pkt: 0
M: 34
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 4
M: 30



23. MAĆKOWIAK Kacper 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 42 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 45

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 4
M: 32


Pkt: 0
M: 10


Pkt: 8
M: 20



24. Lica Marcin 1996 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 40 Pkt: 2
M: 35

Pkt: 1
M: 41

Pkt: 0
M: 41
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 52


Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 8
M: 24



25. KOŚLICKI Michał 1998 KU AZS-UAM POZNAŃ 40 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 61


Pkt: 0
M: 31
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 38


Pkt: 8
M: 24

Pkt: 14
M: 11



26. KORPACZEWSKI Adam 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 38 Pkt: 8
M: 22



Pkt: 0
M: 33
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 12
M: 14



27. Czartoryski Szymon 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 31 Pkt: 2
M: 40



Pkt: 0
M: 39

Pkt: 4
M: 30

Pkt: 0
M: 53

Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 14
M: 12



28. KOZŁOWSKI Mateusz 1995 KS AZS AWFIS GDAŃSK 30 Pkt: 14
M: 12

Pkt: 2
M: 38

Pkt: 0
M: 22
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 8
M: 22



29. RYGUS Mikołaj 1996 KS POLONIA 1912 LESZNO 28 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 47


Pkt: 0
M: 15
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 51


Pkt: 0
M: 24
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 4
M: 27



30. SAMOREK Dominik 1996 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 27 Pkt: 8
M: 20


Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 16




Pkt: 0
M: 42


Pkt: 4
M: 28



31. BIES Michał 1995 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 26





Pkt: 8
M: 20




Pkt: 0
M: 25


Pkt: 2
M: 36



32. STRÓŻYŃSKI Tomasz 1998 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 26



Pkt: 0
M: 14
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 47

Pkt: 0
M: 36
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 26



33. ORSZYŃSKI Oskar 1997 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 24 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 64

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 51

Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 31


Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 71


34. Szpygiel Jędrzej 1998 AZS AWF WARSZAWA 21




Pkt: 1
M: 42
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 50


Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 35


Pkt: 0
M: 49



35. GLEZMAN Jakub 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 19 Pkt: 12
M: 16




Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 39



Pkt: 0
M: 40


Pkt: 8
M: 21



36. SAWCZYN Mateusz 1996 Klub Szermierczy Wrocławianie 18



Pkt: 0
M: 20






Pkt: 0
M: 23


Pkt: 8
M: 23



37. PRZYŁUSKI Dominik 1995 AZS AWF WARSZAWA 18 Pkt: 14
M: 11


Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 13





Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 17



38. Iżycki Filip 2000 AZS AWF WARSZAWA 16





Pkt: 2
M: 40


Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 50


Pkt: 0
M: 54



39. NIEDZIELSKI Piotr 1997 KS POLONIA 1912 LESZNO 15

Pkt: 0
M: 59


Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 34




Pkt: 0
M: 46
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 2
M: 34



40. Zakrzewski Jan 2000 AZS AWF WARSZAWA 15




Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 30


Pkt: 1
M: 48

Pkt: 0
M: 37






41. Sowa Mikołaj 1998 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 14




Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 41










Pkt: 4
M: 27
42. CIERLUK Jakub 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 12




Pkt: 2
M: 37





Pkt: 0
M: 19






43. BORATYN Filip 2000 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12





Pkt: 2
M: 33




Pkt: 0
M: 30


Pkt: 4
M: 29



44. OLBROMSKI Michał 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12




Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 56


Pkt: 0
M: 32
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 2
M: 33



45. CHTIOUI Michał 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 11




Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 27




Pkt: 0
M: 38


Pkt: 2
M: 39



46. DOŁŻYCKI Mateusz 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 11




Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 36




Pkt: 0
M: 47
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 1
M: 42



47. MAĆKOWIAK Kacper 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 10 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 45

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 4
M: 32


Pkt: 0
M: 10


Pkt: 8
M: 20



48. MASZKOWSKI Marek 1995 AZS AWF WARSZAWA 8




Pkt: 8
M: 22












49. Jurkiewicz Jan 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 7




Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 43




Pkt: 0
M: 41


Pkt: 0
M: 52



50. JASIŃSKI Krystian 1998 AZS AWF WARSZAWA 7



Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 0
M: 55


Pkt: 0
M: 39


Pkt: 2
M: 40



51. GLUMA Mateusz 1996 IKS LESZNO 6



Pkt: 0
M: 46






Pkt: 0
M: 28

Pkt: 2
M: 35




52. Seyfried Kacper 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6







Pkt: 1
M: 41


Pkt: 0
M: 52






53. ŁUKASIEWICZ Karol 1999 UKS ATENA GDAŃSK 6



Pkt: 0
M: 30
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 35





Pkt: 1
M: 48





54. PILSZAK Łukasz 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6 Pkt: 4
M: 32




Pkt: 1
M: 43






Pkt: 1
M: 47

Pkt: 4
M: 32



55. LOBA Kamil 2000 BUDOWLANI TORUŃ 6




Pkt: 1
M: 44
Pkt: 1
M: 47







Pkt: 2
M: 36



56. KOZIELEWSKI Jarema 1998 IKS WARSZAWA 4




Pkt: 1
M: 47








Pkt: 2
M: 38



57. Martyniak Patryk 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 4





Pkt: 2
M: 39







Pkt: 1
M: 48



58. PERA Maksymilian 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 4



Pkt: 0
M: 44
Pkt: 2
M: 40








Pkt: 1
M: 43



59. MOŻEJKO Mateusz 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 4 Pkt: 1
M: 47




Pkt: 0
M: 49
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 58






Pkt: 1
M: 47



60. WIŚNIEWSKI Adam 1999 UKS ATENA GDAŃSK 3 Pkt: 1
M: 42



Pkt: 0
M: 36






Pkt: 0
M: 43






61. SZYPULSKI Ignacy 2000 IKS WARSZAWA 3










Pkt: 0
M: 45






62. BEM Kacper 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 3










Pkt: 0
M: 48






63. MIKOŁAJCZYK Wincenty 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2













Pkt: 1
M: 41



64. Kasprzyk Sławomir 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 2



Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 52







Pkt: 1
M: 44



65. ŚWIERGOCKI Krzysztof 1999 AZS AWF WARSZAWA 2





Pkt: 1
M: 45







Pkt: 0
M: 53



65. FIJAŁKOWSKI Jędrzej 2000 AZS AWF WARSZAWA 2













Pkt: 1
M: 45



67. MALCZYK Patryk 1999 KS AZS-AWF POZNAŃ 2













Pkt: 1
M: 46



67. PERA Aleksander 1999 KS AZS-AWF POZNAŃ 2



Pkt: 0
M: 40
Pkt: 1
M: 46












Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content