Lista klasyfikacyjna

RUTZ Barbara

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

JARECKA Aleksandra

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

MROSZCZAK Anna

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: RMKS RYBNIK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski II
2. Puchar Polski III
3. Puchar Polski I
4. Puchar Polski II
5. Puchar Polski III
6. Puchar Polski I
7. Mistrzostwa Polski
8. Puchar Polski I
9. Puchar Polski III
10. Puchar Polski II
11. Mistrzostwa Polski
12. Puchar Polski II
13. Puchar Polski III
14. Puchar Polski IV/Puchar Europy U23
15. Mistrzostwa Polski
16. Mistrzostwa Polski
17. Puchar Polski IV/PE U 23


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17.
1. RUTZ Barbara 1995 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 445 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 5
2. JARECKA Aleksandra 1995 AZS AWF KRAKÓW 355 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 25
M: 2

Pkt: 0
M: 15
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 6

Pkt: 0
M: 1
3. MROSZCZAK Anna 1997 RMKS RYBNIK 269 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 8

Pkt: 0
M: 3
4. MROCHEM Karolina 1995 AZS AWF KATOWICE 216 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 9

Pkt: 0
M: 2
5. JAGIEŁKO Justyna 1997 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 177 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 2
M: 34




6. SZKLAR Aleksandra 1995 AZS AWF KATOWICE 116 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 14

Pkt: 0
M: 3
7. KRZEMIŃSKA Natalia 1996 T.S. WISŁA KRAKÓW 84 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 6


Pkt: 2
M: 40




Pkt: 0
M: 6
8. RABCZEWSKA Weronika 1998 AZS AWF WROCŁAW 76
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 11
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 0
M: 52



Pkt: 0
M: 34

Pkt: 0
M: 9
9. ROLEK Agnieszka 1997 AZS AWF KATOWICE 74 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 51

Pkt: 8
M: 21

Pkt: 0
M: 14
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 14
10. MAZANEK Karolina 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 72 Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 66

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 57
11. KOŚCIELNIAK Kaja 1996 MUSZKIETER GLIWICE 69 Pkt: 8
M: 21



Pkt: 0
M: 55

Pkt: 0
M: 45
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 22
M: 3


Pkt: 8
M: 21



Pkt: 0
M: 10
12. ŁUSZCZ Weronika 1996 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 63 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 17
13. Piekarska Barbara 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 60 Pkt: 0
M: 52
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 49



Pkt: 0
M: 30

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 15
14. GAJOWNICZEK Magdalena 1995 AZS AWF WARSZAWA 59 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 1
M: 48


Pkt: 1
M: 42

Pkt: 18
M: 7
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 18
15. WILASZEK Paulina 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 57 Pkt: 12
M: 15

Pkt: 1
M: 45

Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 15
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 28



Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 35
16. BRYCH Barbara 2000 AZS AWF KRAKÓW 56







Pkt: 14
M: 11
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 47





Pkt: 0
M: 12
17. PTASZYŃSKA Paulina 1996 T.S. GÓRNIK RADLIN 53 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 42



Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 54

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 62



Pkt: 0
M: 8
18. KACZMARSKA Agnieszka 1998 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 52 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 0
M: 56



Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 11




Pkt: 0
M: 48

Pkt: 0
M: 31
19. PYTKA Sara 1995 AZS AWF WARSZAWA 50 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 12
M: 13

Pkt: 0
M: 50
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 16
20. Kawencka Ewa 2000 PIAST GLIWICE 42




Pkt: 4
M: 27

Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 38

Pkt: 0
M: 51



Pkt: 0
M: 44
21. WASYLUK Magdalena 1995 AZS AWF WROCŁAW 39 Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 61

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 38

Pkt: 0
M: 53
Pkt: 1
M: 44


Pkt: 0
M: 39
22. TOMICKA Olimpia 1998 KS SZPADA WROCŁAW 36 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 45


Pkt: 2
M: 33


Pkt: 0
M: 23
23. BRAWAŃSKA Kinga 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 36 Pkt: 0
M: 61
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 0
M: 49



Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 8
M: 24


Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 39

Pkt: 0
M: 19
24. KOLANKO Julia 1998 AZS AWF WROCŁAW 34 Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 54




Pkt: 0
M: 63
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 62

Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 36
25. Falińska Julia 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 32






Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 35



Pkt: 0
M: 24
26. JANECKA Iga 1995 T.S. WISŁA KRAKÓW 32 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 21



Pkt: 0
M: 53

Pkt: 0
M: 22
27. WERYK Małgorzata 1997 T.S. WISŁA KRAKÓW 31
Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 59



Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 47
28. OBOŃSKA Aleksandra 1997 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 30
Pkt: 0
M: 55





Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 13







Pkt: 0
M: 21
29. Przeniosło Joanna 1997 AZS AWF KRAKÓW 29 Pkt: 0
M: 54





Pkt: 0
M: 52
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 1
M: 47






Pkt: 0
M: 7
30. RUCIŃSKA Michalina 1996 AZS AWF KATOWICE 29 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 2
M: 37



Pkt: 0
M: 33
31. Białek Marta 1996 AZS AWF WARSZAWA 25



Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 38
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 59


Pkt: 4
M: 27

Pkt: 0
M: 46

Pkt: 0
M: 46
32. JANICKA Weronika 1999 AZS AWF KATOWICE 24 Pkt: 0
M: 58






Pkt: 4
M: 32


Pkt: 0
M: 32



Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 11
33. Pernach Aleksandra 2000 AZS AWF KRAKÓW 23







Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 27






Pkt: 0
M: 34
34. BIELA Karolina 1999 AZS AWF WROCŁAW 23 Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 54





Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 1
M: 45


Pkt: 0
M: 56



Pkt: 0
M: 13
35. MALOWANIEC Oliwia 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 22 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 0
M: 39
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 0
M: 54





Pkt: 0
M: 29
36. BASAŁYGO Zuzanna 1998 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 20 Pkt: 0
M: 65
Pkt: 4
M: 27





Pkt: 0
M: 49
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 14
M: 12






Pkt: 0
M: 69
37. ZAMACHOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF KRAKÓW 16
Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 64
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 27


Pkt: 0
M: 50


Pkt: 0
M: 30
38. KES Agata 1999 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 16 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 18
M: 8





Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 31






Pkt: 0
M: 27
39. KRAKOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF WROCŁAW 15 Pkt: 0
M: 69
Pkt: 4
M: 30






Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 44



Pkt: 0
M: 45

Pkt: 0
M: 40
40. KYRCZ Julia 1999 PIAST GLIWICE 14 Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 61






Pkt: 2
M: 33
Pkt: 12
M: 15







41. KUŚKA Patrycja 1999 T.S. GÓRNIK RADLIN 14
Pkt: 0
M: 53


Pkt: 0
M: 59


Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 1
M: 48







42. MUSIAŁ Anna 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 14






Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 66






43. SKORUPA Weronika 1997 T.S. GÓRNIK RADLIN 14 Pkt: 0
M: 66
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 0
M: 62
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 64

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 49



Pkt: 0
M: 59
44. LEŚNIEWSKA Anna 1998 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 13 Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 59


Pkt: 0
M: 56
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 46

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 63



Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 42
45. JAROSZ Gabriela 1997 12






Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 51






Pkt: 0
M: 55
46. KONWICKA Izabella 1998 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12








Pkt: 12
M: 16






Pkt: 0
M: 73
46. KRODKIEWSKA Joanna 1998 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12
Pkt: 0
M: 64





Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 53







48. Guzik Dominika 1996 AZS AWF KRAKÓW 12 Pkt: 0
M: 60
Pkt: 4
M: 28





Pkt: 4
M: 30


Pkt: 0
M: 51



Pkt: 0
M: 40

Pkt: 0
M: 60
49. BŁASZCZYK Martyna 1995 KS SZPADA WROCŁAW 12


Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 27




Pkt: 2
M: 38




Pkt: 0
M: 28
50. PUŁA Klaudia 1997 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12
Pkt: 1
M: 47




Pkt: 0
M: 54

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 57

Pkt: 1
M: 48



Pkt: 0
M: 51
51. Pawłowska Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 11






Pkt: 8
M: 22








Pkt: 0
M: 41
52. MROCHEM Patrycja 1999 AZS AWF KATOWICE 10





Pkt: 0
M: 37

Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 58






Pkt: 0
M: 20
53. ROŻNIECKA Dorota 1997 10





Pkt: 0
M: 16


Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 33



Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 24
54. ŻUROWSKA Olga 1998 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 9 Pkt: 0
M: 64
Pkt: 1
M: 48




Pkt: 0
M: 24
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 1
M: 45






Pkt: 0
M: 37
55. MARKOWICZ Dominika 1997 PIAST GLIWICE 8 Pkt: 0
M: 54







Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 65


Pkt: 0
M: 63



Pkt: 0
M: 67
56. PINERO-VALIENTE Laura 1998 AZS AWF KRAKÓW 8






Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 2
M: 40






Pkt: 0
M: 32
57. BIELECKA Katarzyna 1999 AZS AWF KATOWICE 7
Pkt: 0
M: 50




Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 61






Pkt: 0
M: 48
58. GRYSZKA Agnieszka 1997 KS SZPADA WROCŁAW 6 Pkt: 2
M: 39

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 34


Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 51




Pkt: 0
M: 55



Pkt: 0
M: 26
59. ELIAS Wioletta 1997 T.S. GÓRNIK RADLIN 6
Pkt: 4
M: 31



Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 57








Pkt: 0
M: 65
59. LEŚNIEWSKA Aneta 1998 STSZERM LEGIA WARSZAWA 6










Pkt: 1
M: 48





61. TARASIEWICZ Katarzyna 1997 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 6 Pkt: 4
M: 27





Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 30







62. ŚLIWIŃSKA Paulina 2000 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 6






Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 52







63. STACHURSKA Aleksandra 1995 AZS AWF KATOWICE 6 Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 60




Pkt: 0
M: 47
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 65





Pkt: 0
M: 56
64. MAJNUSZ Kinga 1996 PIAST GLIWICE 5



Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 34


Pkt: 2
M: 36






Pkt: 0
M: 38
65. STANUCH Aleksandra 1999 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 5






Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 49






Pkt: 0
M: 45
66. CHWIEJCZAK Klaudia 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 4








Pkt: 4
M: 25






Pkt: 0
M: 52
67. PIETROSZEK Karolina 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4






Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 58







Pkt: 0
M: 53
68. DENES Weronika 1999 KS SZPADA WROCŁAW 4






Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 2
M: 38






Pkt: 0
M: 68
69. KNAPIK Agata 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 4







Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 44






Pkt: 0
M: 54
70. WILAMOWSKA Klaudia 2000 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 3






Pkt: 0
M: 53








Pkt: 0
M: 43
71. SIWOŃ Aleksandra 1997 T.S. GÓRNIK RADLIN 2 Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 58


Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 55

Pkt: 0
M: 59




72. MAJGIER Katarzyna 1999 PIAST GLIWICE 2






Pkt: 0
M: 61

Pkt: 2
M: 37


Pkt: 0
M: 60




73. FIDALI Oliwia 1998 AZS AWF KRAKÓW 2
Pkt: 4
M: 32





Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 60






Pkt: 0
M: 49
74. WRONA Patrycja 1995 KS SZPADA WROCŁAW 2






Pkt: 0
M: 51

Pkt: 2
M: 39






Pkt: 0
M: 58
75. SKRZYPCZAK Wiktoria 1999 AZS AWF WARSZAWA 2 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 26




Pkt: 0
M: 33
Pkt: 2
M: 40









76. TULISZKA Alicja 2000 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 2






Pkt: 1
M: 45









77. BYSTROŃSKA Maria 2000 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2







Pkt: 1
M: 46








78. OWSIANKO Nikola 1999 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 1
M: 45




Pkt: 0
M: 29
Pkt: 1
M: 48








Pkt: 0
M: 61
78. URBAN Monika 1997 T.S. GÓRNIK RADLIN 2







Pkt: 1
M: 48








Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content