Lista klasyfikacyjna

PAŁCZYŃSKA Patrycja

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

CIEŚLAR Karolina

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

KOSTRZEWA Michalina

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: O.Ś. AZS POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski II
2. Puchar Świata
3. Puchar Polski II
4. Puchar Polski III
5. Puchar Polski I
6. Puchar Polski II
7. Mistrzostwa Polski
8. Mistrzostwa Polski
9. Puchar Polski II
10. Puchar Polski IV
11. Puchar Polski III
12. Mistrzostwa Polski
13. Mistrzostwa Polski
14. Puchar Polski I
15. Puchar Polski I/PE U 23
16. Puchar Polski III
17. Puchar Polski III


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17.
1. PAŁCZYŃSKA Patrycja 1995 AZS AWF WARSZAWA 330 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 2




2. CIEŚLAR Karolina 1996 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 170 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 22


Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 19


3. KOSTRZEWA Michalina 1996 O.Ś. AZS POZNAŃ 165 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 12
M: 16


4. MAZUREK Marta 1998 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 152 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 75


Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 9

Pkt: 18
M: 8

Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 15




5. KALETA Karolina 1996 KS KARABELA 149 Pkt: 14
M: 11

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 14


6. Matuszak Sylwia 1997 Koniński Klub Szermierczy 128 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 18

Pkt: 12
M: 13


7. DRYGAŁA Gabriela 1995 O.Ś. AZS POZNAŃ 103 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 4
M: 28



8. KRÓLIKOWSKA Nadia 1997 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 97 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 14


Pkt: 12
M: 15


9. Rowińska Karolina 1996 AZS AWF WARSZAWA 92 Pkt: 8
M: 18

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 18
M: 7

Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 8
M: 24



10. TOBIASZEWSKA Martyna 1997 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 91 Pkt: 4
M: 28



Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 12




11. MAKSYM Martyna 1998 Koniński Klub Szermierczy 82 Pkt: 4
M: 26


Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 29


Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 6





12. CIOS Anna 1996 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 72 Pkt: 8
M: 17


Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 5

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 20


13. WALAS Natalia 1998 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 71 Pkt: 4
M: 27


Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 22

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 27

Pkt: 8
M: 23


14. CIESIELSKA Sara 1996 Koniński Klub Szermierczy 69 Pkt: 18
M: 6

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 12
M: 14


Pkt: 0
M: 18

Pkt: 4
M: 27



15. Cieślar Zuzanna 2000 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 68








Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 12





16. WĄTOR Joanna 1996 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 63 Pkt: 12
M: 15

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 28
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 24


17. Dobińska Julia 1996 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 60 Pkt: 14
M: 10


Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 23


Pkt: 8
M: 22


18. WYSOCKA Monika 1997 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 58 Pkt: 8
M: 23


Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 19


Pkt: 4
M: 30
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 26




19. ŁUKASIK Anna 1999 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 53








Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 25




20. MICHALAK Weronika 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 51 Pkt: 14
M: 12


Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 14



Pkt: 12
M: 15






21. TRZMIELEWSKA Martyna 1996 KS KARABELA 50 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 70

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 26



Pkt: 0
M: 20





22. Marciniak Agata 1999 O.Ś. AZS POZNAŃ 48



Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 32


Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 15





23. GERAGA Marta 1996 Koniński Klub Szermierczy 44 Pkt: 4
M: 25

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 26

Pkt: 4
M: 27

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 2
M: 36



24. KORDAS Aleksandra 1996 AZS AWF KATOWICE 43 Pkt: 8
M: 20


Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 28




Pkt: 0
M: 16





25. Okine Marta 2000 KS KARABELA 43




Pkt: 8
M: 22



Pkt: 4
M: 27

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 30




26. REMLEIN Antonina 1997 O.Ś. AZS POZNAŃ 42


Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 34

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 21





27. WASILEWSKA Izabella 1995 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 37 Pkt: 2
M: 33

Pkt: 4
M: 32

Pkt: 12
M: 13

Pkt: 0
M: 20


Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 13





28. POPCZYK Emilia 1998 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 31



Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 16







Pkt: 8
M: 21


29. GICZAN Daria 1997 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 29 Pkt: 8
M: 21


Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 27






Pkt: 0
M: 19





30. SZYMAŃSKA Barbara 1999 AZS AWF WARSZAWA 24



Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 33



Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 32





31. CHOJNACKA Paulina 1999 Koniński Klub Szermierczy 22



Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 24



Pkt: 4
M: 28







32. Kurzyna Urszula 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 18




Pkt: 4
M: 27




Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 30





33. Fic Michalina 1999 Koniński Klub Szermierczy 18



Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 28





Pkt: 0
M: 27





34. BANASZKIEWICZ Sara 1997 AZS AWF WARSZAWA 16



Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 21




Pkt: 4
M: 25






35. ZAWODNIAK Małgorzata 2000 Koniński Klub Szermierczy 12



Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 31




Pkt: 4
M: 26






36. KWIKA Aleksandra 1995 AZS AWF WARSZAWA 10 Pkt: 8
M: 22


Pkt: 4
M: 28

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 30




Pkt: 0
M: 28





37. Nowinowska Natalia 1999 Koniński Klub Szermierczy 10 Pkt: 4
M: 31



Pkt: 4
M: 26






Pkt: 0
M: 31





38. Mieczkowska Gabriela 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 8









Pkt: 8
M: 20






39. REDUCHA Urszula 1995 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 6





Pkt: 0
M: 21




Pkt: 0
M: 29





40. DURNAŚ Aleksandra 1998 DRAGON ŁÓDŹ 4



Pkt: 4
M: 30

Pkt: 0
M: 31










40. GÓROWSKA Natalia 1998 DRAGON ŁÓDŹ 4




Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 35










42. WŁODARSKA Weronika 1997 DRAGON ŁÓDŹ 2




Pkt: 2
M: 33











43. COŁTA Kinga 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 2 Pkt: 2
M: 35



Pkt: 2
M: 35












44. NITCZYŃSKA Izabela 1997 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 2



Pkt: 2
M: 36












45. KRONOWIECKA Nikola 1999 Koniński Klub Szermierczy 2



Pkt: 2
M: 37












Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content