Lista klasyfikacyjna

Łyczbińska Hanna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Łyczbińska Marta

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ

Synoradzka Martyna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I/PE U 23
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Mistrzostwa Polski
5. Puchar Polski I/PE U 23
6. Puchar Polski II
7. Puchar Polski III
8. Puchar Polski IV
9. Mistrzostwa Polski
10. Puchar Polski IV
11. Puchar Świata


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
1. Łyczbińska Hanna 1990 KU AZS-UAM POZNAŃ 428 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 10


2. Łyczbińska Marta 1990 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 395 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 1


3. Synoradzka Martyna 1988 KS AZS-AWF POZNAŃ 356 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 9


4. Jelińska Martyna 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 345 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 8

Pkt: 18
M: 5
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 8


5. KNOP Magdalena 1981 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 330


Pkt: 0
M: 9
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 7


6. WOJTKOWIAK Małgorzata 1982 KS AZS-AWF POZNAŃ 310



Pkt: 30
M: 1
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 0
M: 3


7. RYGIELSKA Emilia 1990 KS AZS AWFIS GDAŃSK 235 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 2


8. Chrzanowska - Kasprzyk Marika 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 190 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 16


9. CHLEWIŃSKA Karolina 1983 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 180


Pkt: 0
M: 2
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 11


10. GRUCHAŁA - BĄCZEK Sylwia 1981 KS AZS AWFIS GDAŃSK 178






Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 5


11. Walczyk-Klimaszyk Julia 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 145 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 18


12. GOŁĘBIOWSKA Natalia 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 130 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 3


13. SZYMCZAK Anna 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 118 Pkt: 8
M: 19


Pkt: 0
M: 11
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 20


14. Długosz Martyna 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 118 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 25


15. LACHMAN Katarzyna 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 100 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 34


16. Chrzanowska Julia 1997 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 95 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 6


17. ANUSZEWSKA Justyna 1989 KS AZS AWFIS GDAŃSK 90 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 17



Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 17


18. SUSFAŁ Małgorzata 1988 KS AZS-AWF POZNAŃ 90 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 0
M: 15


19. PALISZEWSKA Monika 1990 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 75 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 12


20. SULIK Sandra 1996 Klub Szermierczy Wrocławianie 70 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 28


21. Matysiak Katarzyna 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 65


Pkt: 0
M: 15
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 13


22. ŻUROWSKA Beata 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 65 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 21


23. TOMCZAK Renata 1999 IKS LESZNO 60 Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 14


24. FRĄCKOWIAK Adrianna 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 55 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 24


25. SOBCZAK Zuzanna 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 55 Pkt: 4
M: 28

Pkt: 14
M: 10

Pkt: 4
M: 32



Pkt: 0
M: 19


26. Vetulani Maria 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 45 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 26


27. MECH Marta 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 41 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 23


28. FRĄCKOWIAK Aleksandra 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 40 Pkt: 1
M: 42
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 25


Pkt: 0
M: 22


29. LIDZBARSKA Julia 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 40
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 30


Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 21



30. CZAJKA Weronika 1995 ZJEDNOCZENI PABIANICE 40 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 31


31. WASILEWSKA Barbara 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 35
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 38


Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 16



32. SZEWCZYK Wiktoria 1998 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 35


Pkt: 0
M: 29
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 41


33. SZABELSKA Oliwia 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 35


Pkt: 0
M: 42
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 29


34. PTAK Halina 1993 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 31


Pkt: 0
M: 28

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 32


35. OPOLSKA Aleksandra 1993 AZS AWF WARSZAWA 29 Pkt: 2
M: 34


Pkt: 0
M: 47
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 38


36. Wisoky Weronika 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 27



Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 19




37. Wojtaluk Julia 1998 KU AZS-UAM POZNAŃ 27
Pkt: 1
M: 46


Pkt: 0
M: 51
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 27


38. BURACZEWSKA Julia 1996 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 27
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 30


39. GUTOWSKA Katarzyna 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 26 Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 34


Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 26



40. ABRACHAMCZYK Sara 2006 IKS BUSHIDO RYBNIK 25




Pkt: 12
M: 15





41. OLBROMSKA Iwona 1991 KS AZS AWFIS GDAŃSK 25 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 18





42. OPOLSKA Maja 1995 AZS AWF WARSZAWA 24 Pkt: 2
M: 36


Pkt: 0
M: 20
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 28


Pkt: 0
M: 44


43. RUDZIŃSKA Patrycja 1998 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 22
Pkt: 2
M: 39


Pkt: 1
M: 46

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 31



44. Toporska Joanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 21
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 8
M: 24



45. STARZ Aleksandra 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 20 Pkt: 4
M: 31


Pkt: 0
M: 36

Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 35


46. Jeglińska Aleksandra 1999 AZS AWF WARSZAWA 20



Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 47

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 36


47. ŻELECHOWSKA Sara 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 18 Pkt: 4
M: 30

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 37




48. KAPRAL Karolina 1998 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 18


Pkt: 0
M: 40
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 40




49. BRONIKOWSKA Zofia 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 16


Pkt: 0
M: 22
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 27





50. DRAPELLA Magdalena 1996 KS AZS AWFIS GDAŃSK 16 Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 4
M: 29



51. CZAJKA Justyna 1995 ZJEDNOCZENI PABIANICE 16
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 31

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 29




52. DOMBROWSKA Monika 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 16





Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 33



53. KRÓL Weronika 1999 KS POLONIA 1912 LESZNO 14





Pkt: 2
M: 38

Pkt: 0
M: 41


54. SZOSTAKIEWICZ Alicja 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12
Pkt: 2
M: 36


Pkt: 0
M: 56
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 2
M: 38



55. PAŁKA Dominika 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 12





Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 42



56. WIADEREK Alicja 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 8

Pkt: 8
M: 22





Pkt: 0
M: 33


57. SADOWSKA Maria 2000 KS POLONIA 1912 LESZNO 8







Pkt: 0
M: 37


58. ZAJĄC Katarzyna 1997 BUDOWLANI TORUŃ 8



Pkt: 0
M: 50



Pkt: 0
M: 39


59. Pijaczyńska Kinga 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 8







Pkt: 0
M: 40


60. DYBA Jagoda 1999 KS POLONIA 1912 LESZNO 8







Pkt: 0
M: 43


61. PTAK Roma 1994 KS AZS-AWF POZNAŃ 6

Pkt: 2
M: 39



Pkt: 2
M: 34




62. KOLAK Ewelina 1998 IKS LESZNO 6


Pkt: 0
M: 44



Pkt: 2
M: 39



63. Gondek Natalia 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 6



Pkt: 2
M: 40






64. BOBER Zuzanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6


Pkt: 0
M: 43



Pkt: 1
M: 41



65. Kaczmarek Marta 1999 IKS LESZNO 6


Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 51


Pkt: 1
M: 43



66. OGAR Marina 2000 UKS ATENA GDAŃSK 6






Pkt: 1
M: 44



67. MEJZA Agnieszka 1996 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6 Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 37

Pkt: 1
M: 46





Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content