Lista klasyfikacyjna

SHELTON Aleksandra

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub:

Kozaczuk Małgorzata

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

JÓŹWIAK Bogna

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: O.Ś. AZS POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Mistrzostwa Polski
5. Puchar Polski II
6. Puchar Polski III
7. Mistrzostwa Polski
8. Puchar Polski I/PE U 23
9. Puchar Polski IV


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
1. SHELTON Aleksandra 1982 850 Pkt: 18
M: 5
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 1


2. Kozaczuk Małgorzata 1988 AZS AWF WARSZAWA 309 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 0
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 5


3. JÓŹWIAK Bogna 1983 O.Ś. AZS POZNAŃ 270 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 1


Pkt: 0
M: 3


4. KĘDZIORA Katarzyna 1990 Koniński Klub Szermierczy 221


Pkt: 0
M: 5

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 10


5. PASTERNAK Magdalena 1991 AZS AWF KATOWICE 220 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 8


6. Puda Marta 1991 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 180

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 3


7. Wątor Angelika 1994 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 180 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 9


8. Komisarczyk Martyna 1992 KS KARABELA 165 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 6


9. PAŁCZYŃSKA Patrycja 1995 AZS AWF WARSZAWA 150
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 16
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 0
M: 2


10. OSTOJSKA Matylda 1990 AZS AWF WARSZAWA 136


Pkt: 0
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 17


11. WALCZAK Karolina 1993 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 115 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 7


12. KALETA Karolina 1996 KS KARABELA 100 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 16


13. KOSTRZEWA Michalina 1996 O.Ś. AZS POZNAŃ 95 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 29


14. WARSZAWSKA Pamela 1993 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 85 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 13


15. Matuszak Sylwia 1997 Koniński Klub Szermierczy 80
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 18
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 18


16. DRYGAŁA Gabriela 1995 O.Ś. AZS POZNAŃ 75 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 20


17. MAZUREK Marta 1998 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 70

Pkt: 8
M: 19

Pkt: 18
M: 8

Pkt: 0
M: 15


18. BIJAK Sylwia 1993 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 70 Pkt: 4
M: 30

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 27

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 19


19. Grzegorek Małgorzata 1994 KS KARABELA 70 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 22


20. TOBIASZEWSKA Martyna 1997 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 65


Pkt: 0
M: 19
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 12


21. SKUBISZEWSKA Marta 1987 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 60 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 0
M: 21


22. Rowińska Karolina 1996 AZS AWF WARSZAWA 60 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 23


Pkt: 0
M: 23


23. Sajewicz Izabela 1987 AZS AWF WARSZAWA 60
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 12
M: 14



Pkt: 0
M: 14


24. KRÓLIKOWSKA Nadia 1997 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 55


Pkt: 0
M: 25
Pkt: 8
M: 17




25. CIEŚLAR Karolina 1996 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 50 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 22


Pkt: 0
M: 11


26. MAKSYM Martyna 1998 Koniński Klub Szermierczy 45




Pkt: 14
M: 12



27. Dobińska Julia 1996 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 45

Pkt: 4
M: 32

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 18



28. WALAS Natalia 1998 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 45



Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 27


29. ŁUKASIK Anna 1999 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 45




Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 25


30. WĄTOR Joanna 1996 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 45 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 28


31. Cieślar Zuzanna 2000 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 40




Pkt: 8
M: 22



32. WYSOCKA Monika 1997 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 40




Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 26


33. Okine Marta 2000 KS KARABELA 35




Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 30


34. WIĘCKOWSKA Irena 1982 Koniński Klub Szermierczy 30


Pkt: 0
M: 7





35. CIESIELSKA Sara 1996 Koniński Klub Szermierczy 25 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 12
M: 14




36. CIOS Anna 1996 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 25 Pkt: 4
M: 25

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 4
M: 30




37. Marciniak Agata 1999 O.Ś. AZS POZNAŃ 25



Pkt: 8
M: 21




38. DRÓŻDŻ Kinga 1994 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 20 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 17




Pkt: 0
M: 24


39. REMLEIN Antonina 1997 O.Ś. AZS POZNAŃ 20



Pkt: 4
M: 29




40. GICZAN Daria 1997 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 15




Pkt: 8
M: 17



41. POPCZYK Emilia 1998 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 15







Pkt: 8
M: 21
42. ŁUCZAK Martyna 1992 Koniński Klub Szermierczy 15
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 8
M: 23




42. MICHALAK Weronika 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 15

Pkt: 8
M: 23


Pkt: 8
M: 23



44. MACIEJEWSKA Weronika 1992 Koniński Klub Szermierczy 10
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 4
M: 25




45. WASILEWSKA Izabella 1995 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 10
Pkt: 4
M: 32







46. GERAGA Marta 1996 Koniński Klub Szermierczy 10 Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 4
M: 27




47. CHOJNACKA Paulina 1999 Koniński Klub Szermierczy 10








47. KŁODAWSKA Kaja 1990 DRAGON ŁÓDŹ 10
Pkt: 8
M: 21


Pkt: 4
M: 28




Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content