Lista klasyfikacyjna

KLASIK Alicja

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: RMKS RYBNIK

Osadnik Maja

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS WOŁODYJOWSKI SIEM. ŚL.

Zgryźniak Kinga

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: RMKS RYBNIK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Challenge Wratislavia
2. \"Dzień Edukacji Narodowej\"
3. Puchar Ziem Północnych
4. Challenge Wratislavia
5. Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej
6. Gwiazdka ze szpadą 2013
7. "Muszkieter Trophy"
8. "Gwiazdka ze szpadą"
9. Muszkieter - Trophy
10. Puchar Ziem Północnych


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. KLASIK Alicja 2004 RMKS RYBNIK 120 Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1


2. Osadnik Maja 2004 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 100

Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 2


3. Zgryźniak Kinga 2003 RMKS RYBNIK 72

Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 7

Pkt: 0
M: 20

4. SABALSKA Ewelina 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 72 Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 13
5. Frystacka Patrycja 2003 RMKS RYBNIK 64
Pkt: 0
M: 53

Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 17

6. JAWORSKA Alicja 2003 UKS PIAST LEGNICA 61

Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 65


Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 36

7. BŁAŻEWICZ Maja 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 56
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 48

Pkt: 0
M: 4

Pkt: 0
M: 27
8. ŁAPKIEWICZ Julia 2003 AZS AWF WARSZAWA 56 Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 68

Pkt: 0
M: 32


9. PODOLSKA Maria 2003 T.S. WISŁA KRAKÓW 52 Pkt: 0
M: 60



Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 35

10. HERBUT Gabriela 2003 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 52 Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 10
11. Adamska Martyna 2004 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 52

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 39


12. ROSKOSZ Anna 2003 AZS AWF KATOWICE 49 Pkt: 0
M: 42


Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 47

13. JAROSZEK Emilia 2004 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 48


Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 24


14. MAJGIER Bernadeta 2003 PIAST GLIWICE 44 Pkt: 0
M: 36


Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 10

15. Budzyń Maja 2003 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 42 Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 22

Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 32

16. HAŁADUDA Maja 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 42
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 53

Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 12
17. MAJGIER Klara 2003 PIAST GLIWICE 40 Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 21

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 6

Pkt: 0
M: 15

18. MICHALCZYK Marta 2004 Klub Szermierzy Warszawianka 40 Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 11


Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 10


19. TOMASZEWSKA Natalia 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 37

Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 17


Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 21
20. PIOTROWSKA Aleksandra 2003 AZS AWF KRAKÓW 32
Pkt: 0
M: 19



Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 22
21. Korkus Emilia 2004 PIAST GLIWICE 32


Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 70
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 34


22. KOTULSKA Agata 2003 T.S. GÓRNIK RADLIN 32
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 42

23. WIECZOREK Anna 2003 PIAST GLIWICE 29


Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 40

24. CHYTROWSKA Maria 2003 BUDOWLANI TORUŃ 28
Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 9
25. NIZIO Aniela 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 28
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 20


Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 37
26. KRAUSE Marta 2003 UKS TRÓJKA RADLIN 25
Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 55

Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 28

27. MIESZAŁA Wiktoria 2003 WARTA ŚREM 24 Pkt: 0
M: 3


Pkt: 0
M: 3






28. JEZIORAŃSKA Jadwiga 2003 PIAST GLIWICE 24 Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 19


Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 18


29. MALCZOK Karolina 2003 UKS TRÓJKA RADLIN 22



Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 42


30. OSTROWSKA Alicja 2003 PIAST GLIWICE 22
Pkt: 0
M: 48

Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 19

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 30

31. ZDZIŃSKA Julia 2003 MUKS 20

Pkt: 0
M: 8







32. Nowak Aleksandra 2004 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 20

Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 40


33. PERDJON Hanna 2003 18
Pkt: 0
M: 59

Pkt: 0
M: 40



Pkt: 0
M: 9


34. PIEJAK Zofia 2003 RMKS RYBNIK 16





Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 15


35. KUNYSZ Zofia 2004 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 16

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 47


Pkt: 0
M: 34



36. Tatoj Anna 2004 AZS AWF KATOWICE 16 Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 44

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 27


37. MURY Julia 2003 BUDOWLANI TORUŃ 14
Pkt: 0
M: 20

Pkt: 0
M: 14

Pkt: 0
M: 69

Pkt: 0
M: 33

Pkt: 0
M: 20
38. WOJDYLAK Matylda 2004 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 14

Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 34





39. TUTAK Alina 2003 MUSZKIETER GLIWICE 14


Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 21

Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 37


40. SZYMANOWSKA Karolina 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 13


Pkt: 0
M: 63


Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 46

41. JAWORSKA Oliwia 2004 Uczniowski Klub Sportowy START 12





Pkt: 0
M: 13



41. BOLEWICZ Zuzanna 2003 UKS GRYFEK SZCZECIN 12






Pkt: 0
M: 13

Pkt: 0
M: 30
43. OCHAŁ Amelia 2004 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 12






Pkt: 0
M: 14


43. Papużyńska Roksana 2003 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 12

Pkt: 0
M: 14







45. STĘPIŃSKA Michalina 2003 BUDOWLANI TORUŃ 11
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 66

Pkt: 0
M: 61

Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 7
46. MALINOWSKA Kornelia 2003 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 11
Pkt: 0
M: 64

Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 48

Pkt: 0
M: 23
47. MAZUR Antonina 2003 RMKS RYBNIK 10



Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 47


48. PIGALL Michalina 2004 UKS GRYFEK SZCZECIN 9

Pkt: 0
M: 17




Pkt: 0
M: 66


49. Makowska Agnieszka 2004 AZS AWF KATOWICE 9



Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 46

Pkt: 0
M: 49


50. GORZELAK Julia 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 9





Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 62


51. KOBYLNICKA Michalina 2004 PIAST GLIWICE 9





Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 56


52. Czajkowska Róża 2004 AZS AWF WARSZAWA 8






Pkt: 0
M: 17


53. ZIMIŃSKA Weronika 2004 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 8

Pkt: 0
M: 21







54. WIŚNIEWSKA Maja 2003 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 8
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 22


Pkt: 0
M: 42



Pkt: 0
M: 26
55. PASEK Patrycja 2003 MUKS 8

Pkt: 0
M: 23







56. DENES Martyna 2003 KS SZPADA WROCŁAW 8

Pkt: 0
M: 24






Pkt: 0
M: 39
57. Danek Łucja 2004 Krakowski Klub Szermierzy 7



Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 63


58. Zarek Zuzanna 2004 Uczniowski Klub Sportowy START 7


Pkt: 0
M: 73
Pkt: 0
M: 37

Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 43


59. GOŁĘBIOWSKA Daria 2003 UKS TRÓJKA RADLIN 5


Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 26





60. TROJANOWSKA Julia 2003 MUSZKIETER GLIWICE 5



Pkt: 0
M: 33

Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 64


61. KOŁODZIEJ Emilia 2003 UKS TRÓJKA RADLIN 5



Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 70
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 58


62. Turbo Sonia 2004 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4

Pkt: 0
M: 25







63. TYSZKIEWICZ Paulina 2003 MUKS 4

Pkt: 0
M: 26







64. NOWAK Maja 2003 MUKS 4

Pkt: 0
M: 27







65. PĘKALSKA Jagoda 2003 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 4





Pkt: 0
M: 28



65. ZAMBROWSKA Zofia 2003 AZS AWF WARSZAWA 4
Pkt: 0
M: 54



Pkt: 0
M: 39

Pkt: 0
M: 28


67. SIWOŃ Emilia 2004 T.S. GÓRNIK RADLIN 4



Pkt: 0
M: 30





67. LUDWICZAK Alicja 2003 BUDOWLANI TORUŃ 4
Pkt: 0
M: 63



Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 30


69. BENCHARQUI Laila 2004 4 Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 29



Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 31


70. TOKARZ Aleksandra 2004 RMKS RYBNIK 4
Pkt: 0
M: 35


Pkt: 0
M: 32





70. Olejnicka Dominika 2003 IKS WARSZAWA 4





Pkt: 0
M: 32



72. STYPIŃSKI Olga 2003 AZS AWF KATOWICE 4





Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 35


73. RYŚ Patrycja 2004 MUSZKIETER GLIWICE 4





Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 45


74. WITA Patrycja 2004 T.S. GÓRNIK RADLIN 3



Pkt: 0
M: 35


Pkt: 0
M: 65


75. PIETRZAK Julia 2003 KS SZPADA WROCŁAW 3


Pkt: 0
M: 74


Pkt: 0
M: 36



76. STYPIŃSKI Kinga 2003 AZS AWF KATOWICE 3





Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 53


77. JAKUBOWICZ Nicola 2003 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 2





Pkt: 0
M: 33



78. DROBIŃSKA Hanna 2003 AZS AWF WROCŁAW 2


Pkt: 0
M: 35






79. GAJDA Wiktoria 2004 UKS TRÓJKA RADLIN 2



Pkt: 0
M: 36





80. JÓRASZ Oliwia 2004 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 2





Pkt: 0
M: 37



81. CHRAPKA Anna 2004 2



Pkt: 0
M: 39





81. MAJEWSKA Karolina 2003 Uczniowski Klub Sportowy START 2


Pkt: 0
M: 39

Pkt: 0
M: 66


Pkt: 0
M: 45

83. KRYNICKA Aleksandra 2004 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 2





Pkt: 0
M: 40



84. PAKULSKA Agnieszka 2004 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 2


Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 37




85. NOWICKA Julia 2003 2


Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 64


Pkt: 0
M: 21

86. STĘPIŃSKA Wiktoria 2003 BUDOWLANI TORUŃ 2
Pkt: 0
M: 50



Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 44

Pkt: 0
M: 24
87. PALIAN Anna 2003 PIAST GLIWICE 2





Pkt: 0
M: 45



88. KRYGIER Emilia 2004 Krakowski Klub Szermierzy 2





Pkt: 0
M: 46



89. ANTCZAK Tatiana 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 2


Pkt: 0
M: 70



Pkt: 0
M: 52


90. KACZMAREK Wiktoria 2003 KS SZPADA WROCŁAW 1


Pkt: 0
M: 50






91. ŚWIĄTKIEWICZ Magdalena 2004 MUSZKIETER GLIWICE 1


Pkt: 0
M: 57






91. OPOŃ Oliwia 2004 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 1






Pkt: 0
M: 57


93. PAZGAN Dominika 2004 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 1






Pkt: 0
M: 59


94. NIKIEL Marta 2004 PIAST GLIWICE 1






Pkt: 0
M: 60


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content