Lista klasyfikacyjna

WRÓBLEWSKA Agata

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

DĘBICKA Ewa

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: MUSZKIETER GLIWICE

STASZULONEK Karolina

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: PIAST GLIWICE

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Challenge Wratislavia
2. \"Dzień Edukacji Narodowej\"
3. Puchar Ziem Północnych
4. Puchar Ziem Północnych
5. Challenge Wratislavia
6. Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej
7. Muszkieter - Trophy
8. Gwiazdka ze szpadą 2013
9. "Muszkieter Trophy"
10. "Gwiazdka ze szpadą"


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. WRÓBLEWSKA Agata 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 108 Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 3


2. DĘBICKA Ewa 2001 MUSZKIETER GLIWICE 84
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 22


3. STASZULONEK Karolina 2002 PIAST GLIWICE 84


Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 8




4. Gwóźdź Julia 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 80



Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 12




5. Kwiecień Julia 2001 PIAST GLIWICE 76 Pkt: 0
M: 76
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 27


6. WŁOCZKA Oliwia 2002 AZS AWF KATOWICE 72


Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 14




7. MARUCHA Weronika 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 68 Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 9


Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 21


8. Ziętek Patrycja 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 68


Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 23




9. SZMER Wiktoria 2001 MUSZKIETER GLIWICE 64 Pkt: 0
M: 56


Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 29


10. ZIÓŁKOWSKA Weronika 2002 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 62



Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 1




11. OBAL Aleksandra 2001 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 60 Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 24


Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 27


12. Pękała Beata 2002 RMKS RYBNIK 60


Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 7




13. FUCHS Anita 2001 KS SZPADA WROCŁAW 56

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 24


14. BYTOMSKA Zuzanna 2001 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 52
Pkt: 0
M: 19



Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 26


15. SZULC Małgorzata 2002 RMKS RYBNIK 50


Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 10




16. Wiktor Weronika 2002 AZS AWF KATOWICE 44



Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 6




17. Denes Dominika 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 36

Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 33


18. LASZKIEWICZ Aleksandra 2002 KS SZPADA WROCŁAW 33


Pkt: 0
M: 12






19. LULEWICZ Nina 2001 MUSZKIETER GLIWICE 33



Pkt: 0
M: 96
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 32



20. JAROSZEK Aleksandra 2001 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 28 Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 10


Pkt: 0
M: 30


Pkt: 0
M: 19

Pkt: 0
M: 3
21. MICHALAK Julia 2001 MUSZKIETER GLIWICE 26
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 37


22. WARDACKA Zofia 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 25 Pkt: 0
M: 77

Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 42


23. KALETA Karolina 2001 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 25
Pkt: 0
M: 29


Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 35



24. KRUPA Kamila 2001 KS SZPADA WROCŁAW 25



Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 39


25. PINES Anna 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21



Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 31




26. KUŚKA Aleksandra 2002 UKS TRÓJKA RADLIN 20



Pkt: 0
M: 29





27. SULEJ Zuzanna 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 17



Pkt: 0
M: 56





28. Politowska Julia 2001 AZS AWF KRAKÓW 16



Pkt: 0
M: 24





29. GONDEK Julia 2002 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 15



Pkt: 0
M: 93
Pkt: 0
M: 13




30. ZAŁOGA Wiktoria 2002 RMKS RYBNIK 13


Pkt: 0
M: 13






31. FRĄCKOWIAK Antonina 2001 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 13

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 84

Pkt: 0
M: 37


Pkt: 0
M: 28
32. PIEKARSKA Helena 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 13



Pkt: 0
M: 74





33. WOJTANOWSKA Julia 2002 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 13



Pkt: 0
M: 81
Pkt: 0
M: 22




34. MARKOWSKA Martyna 2002 UKS RONDO SZCZECIN 12


Pkt: 0
M: 14






35. PARSZUTO Ewa 2001 AZS AWF WROCŁAW 12
Pkt: 0
M: 22


Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 29



36. WROŃSKA Wiktoria 2001 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 12




Pkt: 0
M: 25



Pkt: 0
M: 22
37. WALASEK Aleksandra 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 12

Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 28




38. SOKOŁOWSKA Klaudia 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 12


Pkt: 0
M: 19

Pkt: 0
M: 38




39. Szklar Katarzyna 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 12


Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 89





40. PRZYBYSŁAWSKA Dominika 2001 10


Pkt: 0
M: 21

Pkt: 0
M: 33




41. BRAWAŃSKA Helena 2002 RMKS RYBNIK 10




Pkt: 0
M: 24




42. KŁOPOTOWSKA Klaudia 2002 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 10


Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 97





43. TUREK Kornelia 2001 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 10
Pkt: 0
M: 32



Pkt: 0
M: 36




44. MAKUCH Zuzanna 2002 MUSZKIETER GLIWICE 10




Pkt: 0
M: 26




45. RAKOCZY Natalia 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 10




Pkt: 0
M: 34




46. ZACHOROWSKA Aleksandra 2002 PIAST GLIWICE 10



Pkt: 0
M: 88
Pkt: 0
M: 32




47. WSZOŁA Oliwia 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 9


Pkt: 0
M: 23






48. SZAŁACIŃSKA Zofia 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 9 Pkt: 0
M: 78



Pkt: 0
M: 57





49. Kluszczyńska Sandra 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 8



Pkt: 0
M: 18





50. CZEBOTAR Paulina 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 8


Pkt: 0
M: 22






51. PILNIAKOWSKA Julia 2001 MKS GRYF MIELEC 8 Pkt: 0
M: 65



Pkt: 0
M: 23





52. JANELLI Zofia 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 8









53. NAWRAT Oliwia 2002 UKS TRÓJKA RADLIN 8




Pkt: 0
M: 29




54. KADYS Weronika 2001 AZS AWF WROCŁAW 6 Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 23


Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 31


55. SICIŃSKA Ewa 2002 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 5









56. PAWLIKOWSKA Weronika 2002 PIAST GLIWICE 5




Pkt: 0
M: 42




57. GAJDULEWICZ Sandra 2002 UKS RONDO SZCZECIN 4


Pkt: 0
M: 25






58. MARZEJEWSKA Jagoda 2002 BUDOWLANI TORUŃ 4



Pkt: 0
M: 28





59. WOLLNIK Karolina 2002 UKS TRÓJKA RADLIN 4




Pkt: 0
M: 30




60. KŁOSIŃSKA Julia 2002 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 4




Pkt: 0
M: 35




61. OLSZEWSKA Marcelina 2002 BUDOWLANI TORUŃ 4



Pkt: 0
M: 44





62. OGÓRCZYK Emilia 2001 UKS TRÓJKA RADLIN 4




Pkt: 0
M: 38




63. RZEPA Wioletta 2002 STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY GRASS-HOPPER. KALWARIA 4









64. FUKS Zuzanna 2002 MUSZKIETER GLIWICE 3









65. KRZĄSTEK Alicja 2001 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 3 Pkt: 0
M: 75



Pkt: 0
M: 85

Pkt: 0
M: 40


Pkt: 0
M: 36
66. TOMASZEK Weronika 2002 KS SZPADA WROCŁAW 3



Pkt: 0
M: 100





67. Kuśmierz Zuzanna 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 3









68. TOKARSKA Klaudia 2002 Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 3



Pkt: 0
M: 97





69. ZABAWA Sandra 2001 T.S. GÓRNIK RADLIN 3









70. MACIEJAK Aleksandra 2002 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 3



Pkt: 0
M: 93





71. MERCHUT Martyna 2001 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 2





Pkt: 0
M: 36



72. BOCHENEK Wiktoria 2002 AZS AWF KRAKÓW 2




Pkt: 0
M: 37




73. ACHTELIK Aleksandra 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 2




Pkt: 0
M: 40




74. MAŃCZYK Julia 2001 T.S. GÓRNIK RADLIN 2




Pkt: 0
M: 41




75. KOZERSKA Joanna 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 2




Pkt: 0
M: 43




76. RUSEK Maja 2002 BUDOWLANI TORUŃ 2









77. LEWCZAK Julia 2002 BUDOWLANI TORUŃ 2









78. KRYST Angelika 2002 UKS TRÓJKA RADLIN 2



Pkt: 0
M: 77





79. CZERWIK Sonia 2001 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 1

Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 50


Pkt: 0
M: 40


80. DRWAL Paulina 2002 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 1









81. Korczak Natalia 2001 AZS AWF WARSZAWA 1









82. MUSIOŁ Łucja 2002 Uczniowski Klub Sportowy Kosynier Gliwice 1









83. MARKIEWCZ Martyna 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 1



Pkt: 0
M: 58





84. ZIĘBA Weronika 2002 KS SZPADA WROCŁAW 1









85. KOWALSKA Daria 2002 BUDOWLANI TORUŃ 1









85. JAWORSKA Maria 2001 AZS AWF WROCŁAW 1 Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 30


Pkt: 0
M: 63


Pkt: 0
M: 38


87. KĘPCZYŃSKA Ada 2002 Uczniowski Klub Sportowy START 1



Pkt: 0
M: 64





87. SAUER Julia 2002 UKS TRÓJKA RADLIN 1









89. ŚWIĘTY Patrycja 2002 T.S. GÓRNIK RADLIN 1









90. CHYZIAK Julia 2002 AZS AWF WARSZAWA 1









91. ŁADA Weronika 2002 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 1



Pkt: 0
M: 79





92. PUDO Anna 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 1



Pkt: 0
M: 83





93. MOLENDOWSKA Marcelina 2001 WARTA ŚREM 1



Pkt: 0
M: 91





94. OWCZAREK Jagoda 2001 WARTA ŚREM 1 Pkt: 0
M: 71



Pkt: 0
M: 103





Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content