Lista klasyfikacyjna

Bartosz Roksana

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: DRAGON ŁÓDŹ

Rowińska Emilia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

ROMAŃCZYK Aleksandra

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: UKS RIPOSTA OLSZTYN

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Ogólnopolski Turniej Młodzików
2. O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła
3. O Puchar Prezesa KKSz Konin
4. O Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 6 w Koninie
5. Ogólnopolski Turniej w szabli
6. Mistrzostwa Polski
7. O Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła
8. Mistrzostwa Polski
9. Ogólnopolski Turniej młodzików o Puchar Prezesa KKSz Konin
10. Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. Bartosz Roksana 2002 DRAGON ŁÓDŹ 82 Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 3
2. Rowińska Emilia 2002 AZS AWF WARSZAWA 80 Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3


3. ROMAŃCZYK Aleksandra 2001 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 79 Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 5


4. Szulc Barbara 2001 O.Ś. AZS POZNAŃ 79

Pkt: 0
M: 10

Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 1


5. WALERIAŃCZYK Weronika 2001 Koniński Klub Szermierczy 74

Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 39

Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 2


6. GĄDZIK Karolina 2001 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 69 Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 11


7. NOWICKA Małgorzata 2002 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 58 Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 6
8. STOPIŃSKA Oliwia 2002 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 54 Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 22

Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 9


9. KACZMARCZYK Julia 2001 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 53 Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 17



10. MALISZEWSKA Weronika 2002 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 52


Pkt: 0
M: 28


Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 6


11. NOWICKA Aleksandra 2001 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 50 Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 21

Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 13

Pkt: 0
M: 15
12. Papuzińska Alicja 2001 Koniński Klub Szermierczy 49

Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 14



13. GŁOWACKA Izabela 2001 Koniński Klub Szermierczy 49 Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 15


Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 18


14. WYSOCKA Natalia 2001 Koniński Klub Szermierczy 46

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 8

Pkt: 0
M: 13
15. ŚWIERC Zuzanna 2002 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 46 Pkt: 0
M: 34


Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 22

Pkt: 0
M: 8
16. PAWŁOWSKA Nicola 2001 DRAGON ŁÓDŹ 46
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 14


17. Borkowska Weronika 2001 KS KARABELA 46


Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 12


18. JAKIMOWICZ Marta 2001 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 43 Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 3



19. Bieniasz Weronika 2002 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 42


Pkt: 0
M: 22


Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 7


20. KOŁTOŃ Konstancja 2001 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 42 Pkt: 0
M: 36


Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 10

Pkt: 0
M: 29
21. Gałecka Natalia 2002 AZS AWF WARSZAWA 42 Pkt: 0
M: 37

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 17


22. Cieślar Julia 2002 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 40


Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 18



Pkt: 0
M: 9
23. MULARSKA Wiktoria 2002 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 36 Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 11


Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 32
24. BARTNIK Liliana 2001 Koniński Klub Szermierczy 36


Pkt: 0
M: 31


Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 21

Pkt: 0
M: 12
25. PAJĄK Julia 2001 O.Ś. AZS POZNAŃ 34

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 34



26. GWARDYŚ Emilia 2001 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 32
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 5



27. OLEJKO Daria 2001 UKS SZABLA BRZOZA 28


Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 25


Pkt: 0
M: 26


28. Malgrem Klaudia 2003 KS KARABELA 28


Pkt: 0
M: 27


Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 33


29. HADJ BACHIR Aischa 2002 Koniński Klub Szermierczy 28

Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 39



Pkt: 0
M: 27


30. ŚWITAŁA Jagoda 2002 UKS SZABLA BRZOZA 26



Pkt: 0
M: 40

Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 23


31. Zając Ewa 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 26


Pkt: 0
M: 34


Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 24


32. Kozieł Klaudia 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 24





Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 22
33. NOWIK Justyna 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 24


Pkt: 0
M: 29


Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 32


34. REMLEIN Aleksandra 2001 O.Ś. AZS POZNAŃ 22



Pkt: 0
M: 30


Pkt: 0
M: 42


35. SZYMAŃSKA Julia 2001 Koniński Klub Szermierczy 22

Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 24


Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 36


36. JACKOWSKA Maria 2001 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 20





Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 16


37. ŻYZNOWSKA Antonina 2003 AZS AWF WARSZAWA 20





Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 21
38. FIGUŁA Anastazja 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 20






Pkt: 0
M: 47


39. FRYDRYCHOWSKA Adrianna 2002 Koniński Klub Szermierczy 20


Pkt: 0
M: 36



Pkt: 0
M: 38


40. JOPEK Wiktoria 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 20






Pkt: 0
M: 30


41. ANDRYSZEWSKA Marta 2002 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 20


Pkt: 0
M: 30


Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 46


42. WAŁOWSKA Julia 2002 Koniński Klub Szermierczy 20





Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 31
43. TARASIUK Marcelina 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 18


Pkt: 0
M: 43


Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 50


44. ZIĘBACZ Wiktoria 2002 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 16






Pkt: 0
M: 19

Pkt: 0
M: 36
45. TROJANOWSKA Michalina 2001 Koniński Klub Szermierczy 16 Pkt: 0
M: 38

Pkt: 0
M: 40







46. OUDEJANS Maria 2001 AZS AWF WARSZAWA 16 Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 21


Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 31


47. MYRTA Emilia 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 16


Pkt: 0
M: 44


Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 52


48. NARKIEWICZ Zofia 2001 AZS AWF WARSZAWA 14

Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 27


Pkt: 0
M: 39


49. LEWANDOWSKA Aleksandra 2002 DRAGON ŁÓDŹ 14






Pkt: 0
M: 54


50. Woźniak Nikola 2003 Koniński Klub Szermierczy 12









51. SUSZCZYŃSKA Kinga 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 12





Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 34


52. KARBOWA Wiktoria 2003 Koniński Klub Szermierczy 12









53. FRANTCZAK Klaudia 2002 Koniński Klub Szermierczy 12


Pkt: 0
M: 40


Pkt: 0
M: 45



54. DZIĘCIELAK Martyna 2003 Koniński Klub Szermierczy 10






Pkt: 0
M: 51


55. JASTROWSKA Julia 2001 UKS SZABLA BRZOZA 10

Pkt: 0
M: 38







56. GRABOWSKA Zuzanna 2001 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 8








Pkt: 0
M: 27
56. ANDRZEJEWSKA Amelia 2003 Koniński Klub Szermierczy 8









58. SKWARK Zuzanna 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 8









59. ROJ Nadia 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 8









60. HOFFMANN Magdalena 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 8









61. JERCZYŃSKA Eliza 2001 UKS SZABLA BRZOZA 6


Pkt: 0
M: 35






62. PIPCZYŃSKA Maja 2003 DRAGON ŁÓDŹ 6









63. MODRZEJEWSKA Kamila 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 6









64. WAWRZYNIAK Miszelina 2002 UKS SZABLA BRZOZA 6









65. ANDRZEJAK Natalia 2003 O.Ś. AZS POZNAŃ 6


Pkt: 0
M: 41






66. STACHOWIAK Katarzyna 2001 O.Ś. AZS POZNAŃ 6


Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 35





66. LASKOWSKA Marta 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 6





Pkt: 0
M: 42



68. TRAGER Dominika 2003 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 6






Pkt: 0
M: 44


68. KOŁUCKA Weronika 2003 O.Ś. AZS POZNAŃ 6








Pkt: 0
M: 44
70. TYMA Justyna 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 6








Pkt: 0
M: 47
71. PIOTROWICZ Aleksandra 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 6








Pkt: 0
M: 48
72. ROGALSKA Gabriela 2002 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 4






Pkt: 0
M: 49


73. CYBULA Jagoda 2001 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 4









74. WŁOSEK Amelia 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4






Pkt: 0
M: 56


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content