Lista klasyfikacyjna

JÓŹWIAK Zuzanna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

WIECZOREK Aleksandra

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

OKLIŃSKA Marta

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: UKS DE LA SALLE GDAŃSK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Ziem Północnych
2. Challenge Wratislavia
3. Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików
4. Mistrzostwa Bydgoszczy
5. Gdańska Kuźnia
6. Europejskiego Festiwalu Szermierki
7. Ogólnopolski Turniej Dzieci
8. Ogólnopolski Turniej Dzieci
9. Challenge Wratislavia
10. Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików
11. Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka
12. "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku
13. Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców
14. XI Puchar Ziem Północnych


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
1. JÓŹWIAK Zuzanna 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 132 Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 17
2. WIECZOREK Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 124 Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 86
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 7
3. OKLIŃSKA Marta 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 112







Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 11
4. LACHMAN Antonina 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 112





Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 34
5. Brzezińska Zofia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 104 Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 62

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 8
6. Jabłonowska Kaja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 100 Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 12
7. ZACHAREWICZ Ewa 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 80





Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 15
8. KOŁODZIEJCZYK Malwina 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 72







Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 22
9. WYWIAŁ Zuzanna 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 64 Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 75
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 8


Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 13
10. SZMIT Laura 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 52







Pkt: 0
M: 70
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 14
11. Sobczak-Domańska Maja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 52 Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 10

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 16
12. Wasilczuk Karolina 2002 AZS AWF WARSZAWA 44
Pkt: 0
M: 100
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 9

Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 18
13. WIERZCHOWSKA Barbara 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 44





Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 39
14. Daniewska Michalina 2003 AZS AWF WARSZAWA 44





Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 23
15. SZEMPLIŃSKA Natalia 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 42





Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 21
16. Dębicka Oliwia 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 36







Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 9
17. HYŻYK Oliwia 2002 IKS LESZNO 34
Pkt: 0
M: 87



Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 78

Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 21

18. CZARKOWSKA Agata 2002 UKS ATENA GDAŃSK 30 Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 81





Pkt: 0
M: 26



Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 25
19. Cichocka Konstancja 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 30


Pkt: 0
M: 38


Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 30



Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 35
20. KOŁYSZKO Emilia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 28 Pkt: 0
M: 37

Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 20


Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 7



21. BAN Zofia 2003 AZS AWF WARSZAWA 28





Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 20

22. BORZYSZKOWSKA Zofia 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 26


Pkt: 0
M: 40

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 46


Pkt: 0
M: 20

Pkt: 0
M: 38
23. Dejczer Natasza 2002 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 24

Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 48


Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 10

Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 25


24. Kręc Emilia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 24
Pkt: 0
M: 108
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 31
25. KISIELEWSKA Alicja 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 22








Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 26
26. Liszka Aleksandra 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 20





Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 42

27. SOŁTYS Julia 2003 AZS AWF WARSZAWA 20





Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 29
28. NAPIERKOWSKA Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 18 Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 97


Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 81

Pkt: 0
M: 13


Pkt: 0
M: 27
29. PLUTA Marta 2002 UKS ATENA GDAŃSK 14



Pkt: 0
M: 29


Pkt: 0
M: 31



Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 33

30. Papużyńska Roksana 2003 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 14










Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 30
31. BUCZYŁO Oliwia 2003 UKS ATENA GDAŃSK 14





Pkt: 0
M: 20

Pkt: 0
M: 80
Pkt: 0
M: 25


Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 32
32. ZIOBROWSKA Natalia 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 14





Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 27


Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 36
33. NAKLICKA Julia 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 12






Pkt: 0
M: 22



Pkt: 0
M: 26


34. ŻELECHOWSKA Oliwia 2003 UKS ATENA GDAŃSK 12





Pkt: 0
M: 32



Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 33
35. Sroka Aleksandra 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 12






Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 32


36. KLÓJ Aleksandra 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 12







Pkt: 0
M: 75
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 28


37. KOSTERA Natalia 2002 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 8
Pkt: 0
M: 16


Pkt: 0
M: 6



Pkt: 0
M: 28





38. KUBACZYK Klaudia 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6





Pkt: 0
M: 39


Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 37



39. KOZUBOWSKA Julia 2002 UKS ATENA GDAŃSK 6


Pkt: 0
M: 41




Pkt: 0
M: 82


Pkt: 0
M: 27


40. GINTER Anna 2003 IKS LESZNO 6







Pkt: 0
M: 83

Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 45

41. GOŁEMBSKA Katarzyna 2003 KS POLONIA 1912 LESZNO 6








Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 36

42. SABALSKA Ewelina 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4












Pkt: 0
M: 28
43. PLENZLER Nadia 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 4 Pkt: 0
M: 41


Pkt: 0
M: 41




Pkt: 0
M: 44





44. WINKEL Emilia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4

Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 35




Pkt: 0
M: 89

Pkt: 0
M: 39



45. DĄBROWSKA Laura 2003 UKS ATENA GDAŃSK 2










Pkt: 0
M: 33


46. PRAŁAT Klaudia 2003 KS POLONIA 1912 LESZNO 2






Pkt: 0
M: 34






47. TRAGER Dominika 2003 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 2










Pkt: 0
M: 35


48. GRZELCZYK Wiktoria 2002 UKS Wołodyjowski Śrem - Nochowo 2









Pkt: 0
M: 41



49. CZORNIK Wiktoria 2002 UKS Wołodyjowski Śrem - Nochowo 2









Pkt: 0
M: 42



50. SZLAFKA Malgorzata 2002 UKS Wołodyjowski Śrem - Nochowo 2









Pkt: 0
M: 44



51. URYSZ Nadia 2003 Klub Szermierczy Wrocławianie 2











Pkt: 0
M: 46

51. NEHRING Natalia 2003 Klub Szermierczy Wrocławianie 2








Pkt: 0
M: 46




53. ANDERS Wiktoria 2003 Klub Szermierczy Wrocławianie 2







Pkt: 0
M: 71





54. MIESZAŁA Wiktoria 2003 WARTA ŚREM 2







Pkt: 0
M: 84





55. PODMIOTKO Urszula 2003 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2





Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 85





56. WITKIEWICZ Joanna 2002 UKS ATENA GDAŃSK 2


Pkt: 0
M: 34




Pkt: 0
M: 87





Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content