Lista klasyfikacyjna

PODRALSKI Adam

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

MLICKI Szymon

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

HAŁADUDA Kacper

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: MKS KUSY SZCZECIN

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Challenge Wratislavia
2. Mistrzostwa Bydgoszczy
3. Gdańska Kuźnia
4. Europejskiego Festiwalu Szermierki
5. Ogólnopolski Turniej Dzieci
6. Challenge Wratislavia
7. Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików
8. "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku
9. Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców
10. XI Puchar Ziem Północnych
11. Puchar Ziem Północnych
12. Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików
13. Ogólnopolski Turniej Dzieci
14. Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
1. PODRALSKI Adam 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 132 Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 2




2. MLICKI Szymon 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 96 Pkt: 0
M: 73
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 110
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 11


3. HAŁADUDA Kacper 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 88 Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 19


4. BOŁDZIŁO Igor 2002 KU AZS-UAM POZNAŃ 88 Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 9




5. Pichłacz Szymon 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 80 Pkt: 0
M: 126

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 99
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 11




6. KOGUC Filip 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 76
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 19



7. Frącek Maciej 2003 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 64



Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 108

Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 12




8. JAKUBOWSKI Adam 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 58



Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 25




9. CHMIELEWSKI Ryszard 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 56



Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 14




10. POLIDOWSKI Wojciech 2002 UKS ATENA GDAŃSK 52
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 21

Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 26



11. DEPTUŁA Kacper 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 52 Pkt: 0
M: 105
Pkt: 0
M: 14

Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 17



12. Berestek Jeremi 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 42 Pkt: 0
M: 91

Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 84
Pkt: 0
M: 24


Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 21



13. MECH Filip 2002 UKS ATENA GDAŃSK 38




Pkt: 0
M: 60

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 7




14. Pawski Alan 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 38

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 135
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 29




15. SREBNIAK Tomasz 2003 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 36



Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 127
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 39





16. ŚWIERZYŃSKI Adam 2003 UKS ATENA GDAŃSK 36




Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 23




17. Wiśnik Olaf 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 34 Pkt: 0
M: 125
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 61




Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 33


18. CHTIOUI Adam 2003 BUDOWLANI TORUŃ 34



Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 94
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 34




19. GÓRSKI Max 2002 PKSZERM WARSZAWA 32



Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 147

Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 38





20. KAŚKÓW Piotr 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 30



Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 111

Pkt: 0
M: 8

Pkt: 0
M: 20




21. SURMA Jakub 2003 AZS AWF WARSZAWA 28



Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 27





22. NIZIO Bartłomiej 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 26



Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 130
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 44





23. Płaszczewski Mikołaj 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 26




Pkt: 0
M: 106
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 32






24. BOBRAS Filip 2002 UKS ATENA GDAŃSK 20

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 18



Pkt: 0
M: 20

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 37



25. CZERWIŃSKI Iwo 2002 AZS AWF WARSZAWA 18 Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 23


Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 35





26. KASZYCKI Alex 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 16



Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 26



Pkt: 0
M: 24




27. MAJEWSKI Błażej 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 16




Pkt: 0
M: 138
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 30






28. WĄSOWICZ Maksymilian 2003 UKS ATENA GDAŃSK 14






Pkt: 0
M: 13

Pkt: 0
M: 33




29. KORZENIEWSKI Stanisław 2003 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 14





Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 19

Pkt: 0
M: 30




30. BOHDAN Bartosz 2003 UKS-I BOHUN TORUŃ. 14



Pkt: 0
M: 39


Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 30





31. MAJEWSKI Filip 2003 14



Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 95

Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 32




32. OSSENTOWSKI Mikołaj 2003 IKS LESZNO 14




Pkt: 0
M: 89


Pkt: 0
M: 46





33. DOWNAR Wiktor 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 14




Pkt: 0
M: 81
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 28






34. KOWALSKI Jakub 2003 Klub Szermierczy Wrocławianie 12




Pkt: 0
M: 121
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 40




35. LEWANDOWSKI Oliwier 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 10








Pkt: 0
M: 18




36. SZCZEPANIAK Franciszek 2002 ZJEDNOCZENI PABIANICE 10 Pkt: 0
M: 68




Pkt: 0
M: 52








37. SZENK Iwo 2003 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 10




Pkt: 0
M: 120
Pkt: 0
M: 38

Pkt: 0
M: 35





38. PACZKOWSKI Kamil 2002 BUDOWLANI TORUŃ 10






Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 37




39. Gajda Arkadiusz 2003 IKS LESZNO 8












Pkt: 0
M: 18
40. ŻEROMSKI Mateusz 2003 UKS ATENA GDAŃSK 8




Pkt: 0
M: 98

Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 35




41. WODZIŃSKI Adrian 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 8






Pkt: 0
M: 27






42. Matusewicz Kamil 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 8






Pkt: 0
M: 31






43. FIJAŁKOWSKI Krzysztof 2003 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 8



Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 42





44. JANCZUKOWICZ Rafał 2002 UKS ATENA GDAŃSK 6

Pkt: 0
M: 18


Pkt: 0
M: 76



Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 24



45. Firch Paweł 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 6




Pkt: 0
M: 138


Pkt: 0
M: 33





46. JÓZEFOWSKI Wiktor 2003 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 6




Pkt: 0
M: 105

Pkt: 0
M: 37






47. BIELAWSKI Antoni 2003 UKS-I BOHUN TORUŃ. 5













48. JĘDROSZKOWIAK Eryk 2002 KS POLONIA 1912 LESZNO 5





Pkt: 0
M: 49


Pkt: 0
M: 36




49. SOROCZYŃSKI Tomasz 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 5






Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 49





50. Kwiatkowski Mateusz 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 4






Pkt: 0
M: 29






51. ZDONEK Adam 2003 IKS LESZNO 4












Pkt: 0
M: 30
52. SADOWSKI Nikodem 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4 Pkt: 0
M: 99


Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 118




Pkt: 0
M: 41



53. PACZYŃSKI Mateusz 2003 UKS ATENA GDAŃSK 4






Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 38




54. BUDZANOWSKI Michał 2003 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 4



Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 129


Pkt: 0
M: 41





55. PAZOŁA Wiktor 2003 IKS LESZNO 4




Pkt: 0
M: 137








56. HUMIENNY Stanisław 2003 UKS-I BOHUN TORUŃ. 4







Pkt: 0
M: 51





57. PANDER Tymoteusz 2003 Klub Szermierczy Wrocławianie 3




Pkt: 0
M: 136








58. WRÓBLEWSKI Mateusz 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 2






Pkt: 0
M: 39


Pkt: 0
M: 38



59. PEŁSZYK Szymon 2003 IKS LESZNO 2












Pkt: 0
M: 40
59. Smuda Jakub 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 2







Pkt: 0
M: 40





61. DIERING Bartosz 2003 UKS ATENA GDAŃSK 2






Pkt: 0
M: 41






62. PIWOWARSKI Jakub 2002 AZS AWF WARSZAWA 2







Pkt: 0
M: 43





63. LIJEWSKI Wiktor 2003 UKS ATENA GDAŃSK 2






Pkt: 0
M: 44






64. BRABAŃSKI Karol 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2







Pkt: 0
M: 47





65. SŁOMIŃSKI Kacper 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 2







Pkt: 0
M: 48





66. Biedrzycki Mateusz 2002 AZS AWF WARSZAWA 2 Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 6

Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 50





Pkt: 0
M: 18


67. Cieślik Jakub 2002 PKSZERM WARSZAWA 2




Pkt: 0
M: 88








68. Socha Jan 2002 PKSZERM WARSZAWA 2 Pkt: 0
M: 120




Pkt: 0
M: 132








69. LOTYCZ Jan 2003 AZS AWF WARSZAWA 2




Pkt: 0
M: 148








70. PIOTROWSKI Kamil 2003 IKS LESZNO 1













71. GINTER Karol 2002 UKS Wołodyjowski Śrem - Nochowo 1













72. KOŁACKI Dawid 2002 UKS Wołodyjowski Śrem - Nochowo 1













73. MAGROWSKI Adrian 2003 UKS-I BOHUN TORUŃ. 1













Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content