Lista klasyfikacyjna

Sowa Piotr

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: WKS KOLEJARZ WROCŁAW

BEDNER Filip

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: MKS KUSY SZCZECIN

Olszewski Mikołaj

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Challenge Wratislavia
2. Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików
3. Ogólnopolski Turniej Dzieci
4. Challenge Wratislavia
5. Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików
6. Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka
7. "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku
8. Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców
9. XI Puchar Ziem Północnych
10. Mistrzostwa Bydgoszczy
11. Gdańska Kuźnia
12. Europejskiego Festiwalu Szermierki
13. Puchar Ziem Północnych


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13.
1. Sowa Piotr 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 160 Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 1




2. BEDNER Filip 2005 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 116 Pkt: 0
M: 111

Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 6




3. Olszewski Mikołaj 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 112
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 32


4. KANIA Dominik 2004 Klub Szermierczy Wrocławianie 112 Pkt: 0
M: 111
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 30


5. Gorczyca Tomasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 112
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 8




6. Kotek Jakub 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 108

Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 1

Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 24


7. Tomeczek Kamil 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 104 Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 29


8. Mach Oskar 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 100


Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 16



9. JURCZAK Mateusz 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 72

Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 28


Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3





10. LESZYŃSKI Karol 2004 UKS-I BOHUN TORUŃ. 68

Pkt: 0
M: 19

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 7

Pkt: 0
M: 2

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 15


11. Nowak Jan 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 68

Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 9




12. Bem Antoni 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 66

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 8

Pkt: 0
M: 12





13. Ginda Piotr 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 60
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 16





14. Kulpaczyński Łukasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 56

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 3




15. Woźniak Igor 2004 KS AZS-AWF POZNAŃ 56

Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 75
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 14




16. GAWENDA Patryk 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 54


Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 15




17. Wieczorek Michał 2004 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 50

Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 8


Pkt: 0
M: 29



18. Łopatniuk Krzysztof 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 48






Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 26


19. Krawczyński Melchior 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 48 Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 13






20. Prajzner Mikołaj 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 48

Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 15





21. KRUSZONA Bartosz 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 48
Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 12




22. KUL Michał 2005 UKS ATENA GDAŃSK 40

Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 21


Pkt: 0
M: 21





23. SACHARCZUK Bartosz 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 38


Pkt: 0
M: 73
Pkt: 0
M: 10

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 13




24. Jurczak Tomasz 2005 AZS AWF WARSZAWA 28 Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 12



Pkt: 0
M: 15






25. Lewicki Tymon 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 26

Pkt: 0
M: 20

Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 23





26. KANCI Maksymilian 2005 KS POLONIA 1912 LESZNO 24

Pkt: 0
M: 22




Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 19




27. Gonda Jakub 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 20

Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 84
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 35







28. BUCZYŁO Konrad 2005 UKS ATENA GDAŃSK 20


Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 48

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 17




29. LANGA Emil 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 18


Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 27


Pkt: 0
M: 14

Pkt: 0
M: 33



30. Fedorowicz Karol 2005 AZS AWF WARSZAWA 18


Pkt: 0
M: 79
Pkt: 0
M: 19


Pkt: 0
M: 20





31. STERNAU Stanisław 2004 UKS ATENA GDAŃSK 18


Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 30





32. ROGACKI Piotr 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 16

Pkt: 0
M: 15


Pkt: 0
M: 38

Pkt: 0
M: 36





33. ULEWICZ Maksymilian 2004 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 12
Pkt: 0
M: 24






Pkt: 0
M: 16




34. ROBACKI Borys 2005 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 12






Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 20




35. MAJCHER Kajetan 2005 UKS Wołodyjowski Śrem - Nochowo 10




Pkt: 0
M: 41


Pkt: 0
M: 18




36. SOŁTYSIAK Mateusz 2004 UKS ATENA GDAŃSK 10 Pkt: 0
M: 120





Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 43





37. PACHOLCZYK Szymon 2004 IKS LESZNO 10

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 81









38. BIELAWSKI Jan 2005 UKS-I BOHUN TORUŃ. 8

Pkt: 0
M: 29


Pkt: 0
M: 25







39. ANDRZEJEWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 8

Pkt: 0
M: 30


Pkt: 0
M: 40

Pkt: 0
M: 36





40. JACEWICZ Tymoteusz 2004 Klub Szermierzy Warszawianka 7



Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 42





41. PANCER Jan 2005 UKS ATENA GDAŃSK 7


Pkt: 0
M: 80
Pkt: 0
M: 54


Pkt: 0
M: 32





42. GORCZYCA Jakub 2007 UKS ATENA GDAŃSK 6

Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 46








43. KULAS Kacper 2004 UKS-I BOHUN TORUŃ. 6

Pkt: 0
M: 32


Pkt: 0
M: 39







44. Łokaj Jędrzej 2004 AZS AWF WARSZAWA 6



Pkt: 0
M: 32


Pkt: 0
M: 44





45. JANKOWSKI Jan 2005 UKS-I BOHUN TORUŃ. 6



Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 38





46. JURGA Stanisław 2006 ZJEDNOCZENI PABIANICE 5

Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 50








47. KWIATKOWSKI Karol 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 4

Pkt: 0
M: 26










48. HEBISZ Kosma 2004 BUDOWLANI TORUŃ 4

Pkt: 0
M: 28






Pkt: 0
M: 31



49. Socha Antoni 2004 PKSZERM WARSZAWA 4 Pkt: 0
M: 82


Pkt: 0
M: 36









50. WILKE Oskar 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 4



Pkt: 0
M: 43


Pkt: 0
M: 33

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 31


51. SZOPA Michał 2005 AZS AWF WARSZAWA 4



Pkt: 0
M: 45


Pkt: 0
M: 35





52. KAPAŁA Adrian 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 4



Pkt: 0
M: 38


Pkt: 0
M: 40





53. SCHWENDNER Kamil 2004 Klub Szermierczy Wrocławianie 3



Pkt: 0
M: 51


Pkt: 0
M: 41





54. JURAŁOWICZ Jerema 2004 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2




Pkt: 0
M: 34







54. SKRZYPA Maciej 2004 Klub Szermierczy Wrocławianie 2



Pkt: 0
M: 34








54. SPYCHALSKI Igor 2004 IKS LESZNO 2






Pkt: 0
M: 34





57. DOLAŃSKI Stanisław 2005 UKS ATENA GDAŃSK 2






Pkt: 0
M: 39





57. Fogt Jakub 2006 KS POLONIA 1912 LESZNO 2



Pkt: 0
M: 39








59. Surma Maciej 2006 AZS AWF WARSZAWA 2



Pkt: 0
M: 41








60. Kruszona Adam 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 2



Pkt: 0
M: 42








61. MAZUR Maksymilian 2004 AKADEMIA SZERMIERKI W-WA 2




Pkt: 0
M: 45







62. ABRACHAMCZYK Sara 2006 IKS BUSHIDO RYBNIK 2




Pkt: 0
M: 46







63. GLINKA Jan 2004 PKSZERM WARSZAWA 2


Pkt: 0
M: 56





Pkt: 0
M: 13



64. KIERZKOWSKI Wiktor 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 2 Pkt: 0
M: 81


Pkt: 0
M: 73









65. STARKOWSKI Filip 2006 KS POLONIA 1912 LESZNO 1



Pkt: 0
M: 52








66. DYNKOWSKI Hubert 2005 UKS RONDO SZCZECIN 1



Pkt: 0
M: 53








67. KUCHTA-KALKOWSKI Ludwik 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1



Pkt: 0
M: 55








68. HRYNIEWIECKI Filip 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 1



Pkt: 0
M: 56








69. JĘDROSZKOWIAK Igor 2005 KS POLONIA 1912 LESZNO 1



Pkt: 0
M: 58








70. PAWŁOWSKI Tymoteusz 2005 UKS ATENA GDAŃSK 1



Pkt: 0
M: 59








Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content