Lista klasyfikacyjna

Karolina ŻURAWSKA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU

OLIWIA KOWALSKA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU

Amelia OLSZEWSKA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK.

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Karolina ŻURAWSKA 160
  • Challenge Wratislavia, M: 54, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 8, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 18, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 15, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 14, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 1, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 9, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 1, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 1, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 1, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 1, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0
2. OLIWIA KOWALSKA 136
  • Challenge Wratislavia, M: 75, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 26, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 12, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 2, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 8, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 7, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 16, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0
3. Amelia OLSZEWSKA 124
  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 26, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 23, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 8, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 5, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 5, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 9, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 5, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0
4. Maja SZATARSKA 120
  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 89, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 10, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 13, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 20, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 23, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 6, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 2, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0
5. Natalia Woźniak 116
  • Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 80, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 25, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 28, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 27, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 9, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 8, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 6, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 10, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 14, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0
6. Daniela SZPEJNA 108
  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 46, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 6, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 10, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 13, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 11, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 28, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 7, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 12, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 2, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0
7. Sonia Turbo 104
  • Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 48, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 20, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 14, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 7, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 22, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 2, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 5, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 17, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0
8. Lena JERZ 104
  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 73, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 15, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 20, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 21, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 30, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 13, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 8, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 11, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 18, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0
9. Konstancja KANAS 88
  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 76, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 16, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 27, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 50, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 2, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 27, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 10, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 5, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 19, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0
10. Zuzanna BORKOWSKA 84
  • Challenge Wratislavia, M: 67, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 29, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 11, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 17, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 17, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 10, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 14, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 13, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 6, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0
11. Karolina LEWANDOWSKA 76
  • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 13, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 11, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 37, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 15, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 41, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 13, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0
12. Katarzyna BEKALARCZYK 76
  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 22, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 23, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 34, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 52, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 6, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 18, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 9, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 27, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0
13. Matylda WINIECKA 76
  • Challenge Wratislavia, M: 60, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 26, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 14, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 20, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 11, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 12, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0
14. Gabriela MIĘTKA 64
  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 30, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 32, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 34, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 51, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 15, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 16, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 23, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0
15. Paulina MICHAŁEK 60
  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 5, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 21, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 19, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 8, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0
16. Aleksandra Nowakowska 60
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 26, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 59, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 27, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0
17. Oliwia Kulpaczyńska 60
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 26, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 32, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 12, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 35, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0
18. Lena PIĄTKOWSKA 56
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 5, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 37, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 48, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0
19. Zuzanna CISOWSKA 52
  • Challenge Wratislavia, M: 82, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 29, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 29, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 44, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 13, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 33, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 30, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 15, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 12, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0
20. Karolina FUDALA 52
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 17, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 83, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 35, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 17, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 10, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0
21. Laura SZCZECHOWSKA 44
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 28, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 50, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 14, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0
22. Róża WYKLAND 40
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 19, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 20, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0
23. Antonina Bartol 36
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 38, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 18, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 30, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 31, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 15, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 30, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0
24. Laura NAKLICKA 34
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 24, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 34, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0
25. Oliwia STACHULAK 30
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 18, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 35, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 19, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 72, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 33, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 25, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 13, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0
26. Barbara MICHALSKA 30
  • Challenge Wratislavia, M: 56, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 21, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 32, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0
27. Sara ROMPCZYK 30
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 16, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 40, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 31, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 46, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0
28. Julia GRACZYK 30
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 22, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 24, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 22, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 45, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0
29. Jagoda OLSZÓWKA 28
  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 51, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 13, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 12, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 16, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 46, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 31, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 42, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0
30. Lena CICHOROWSKA 20
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 21, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 49, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 23, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0
31. Aleksandra LEWUSZ 18
  • Challenge Wratislavia, M: 93, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 48, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 24, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0
32. Weronika TRACZ 16
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 32, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 25, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 32, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 24, P: 0
33. Oliwia SOLIWODA 16
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 29, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 24, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0
34. Lena LANGA 16
  • Challenge Wratislavia, M: 70, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 29, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 36, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0
35. Daria FILIPOWICZ 16
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 24, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 33, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0
36. Antonina KWIATKOWSKA 16
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 23, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 70, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 46, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 33, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 38, P: 0
37. Adrianna WIERZCHOWSKA 16
  • Challenge Wratislavia, M: 81, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 40, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 34, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 43, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0
38. Paulina GERASIK 14
  • Challenge Wratislavia, M: 61, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 16, P: 0
39. Ewa PRZYBYŁ 14
  • Challenge Wratislavia, M: 83, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 34, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 38, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 19, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 47, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0
40. Julia MULAK 14
  • Challenge Wratislavia, M: 80, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 18, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 38, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0
41. Natalia PROWIŃSKA 12
  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 20, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 29, P: 0
42. Weronika SKOCZYLAS 10
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 33, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 19, P: 0
43. Anna SZCZEPANIAK 10
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 20, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 37, P: 0
44. Aleksandra SZPEJANKOWSKA 10
  • Challenge Wratislavia, M: 64, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0
45. Agata BAJKÓW 10
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0
46. NATALIA LEWANDOWSKA 10
  • Challenge Wratislavia, M: 68, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 21, P: 0
47. Julia JAKUBOWSKA 10
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 45, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 27, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0
48. Rozalia ŁOPUSZYŃSKA 10
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 32, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 30, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0
49. Zuzanna KĘDZIORA 10
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 36, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 31, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0
50. Anna ŚWIĄTKOWSKA 9
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 30, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 53, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 38, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0
51. Weronika STELMACH 8
  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 21, P: 0
52. Maja Urban 8
  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 32, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0
53. Julia SŁABIŃSKI 6
  • Challenge Wratislavia, M: 75, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 25, P: 0
54. Martyna WÓJCIK 6
  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 26, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 48, P: 0
55. Matylda WOJDYLAK 6
  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 28, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0
56. Alicja TOMASZEWSKA 6
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 47, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 29, P: 0
57. Amelia CIEŚLICKA 6
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 36, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 38, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 35, P: 0
58. Oliwia GOŹDZIŃSKA 5
  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 28, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 49, P: 0
59. Iga SMORGOWICZ 4
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 28, P: 0
59. Xxx XXXXX 4
  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0
61. Aleksandra NOWAK 4
  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0
62. Katarzyna MICHALSKA 4
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 33, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 33, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 36, P: 0
63. Magdalena DĄBECKA 4
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 34, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0
64. Dominika HAŁUSZKIEWICZ 4
  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 41, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0
65. Marika KOŃCZYŁO 4
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 39, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 62, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 43, P: 0
66. Alina LAURENTOWICZ 4
  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 44, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0
67. Martyna TOMASZEWSKA 3
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 34, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 49, P: 0
68. Maja BRZOZOWSKA 3
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 37, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 49, P: 0
69. Maja MICHNIEWICZ 3
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 50, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0
70. Emilia ADRIANEK 3
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 51, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0
71. Simona KOŃCZYŁO 3
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 44, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 65, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 54, P: 0
72. Julia Wiśniewska 3
  • Challenge Wratislavia, M: 67, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 56, P: 0
73. Nadia JASZCZOŁT 2
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 35, P: 0
74. Zofia GORZKOWSKA 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 41, P: 0

  • Mistrzostwa Bydgoszczy, M: 36, P: 0

  • Europejskiego Festiwalu Szermierki , M: 51, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 36, P: 0
75. Matylda SEREDA 2
  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 37, P: 0
76. Nel NILEK 2
  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 40, P: 0
76. Pola LAMENT 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 40, P: 0
78. Karolina GOŁĄBEK 2
  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 41, P: 0
79. Nina GEMBAL 2
  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 42, P: 0
80. Natalia JAROSIEWICZ 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 44, P: 0
81. Lena CZERWIŃSKA 2
  • Challenge Wratislavia, M: 53, P: 0
82. Karolina ROMPCZYK 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 37, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 66, P: 0
83. Wiktoria KOC 2
  • Challenge Wratislavia, M: 84, P: 0
84. Natalia BLICHARZ 1
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 51, P: 0
85. Aniela KOLASKA 1
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 52, P: 0
85. Dominika WYTYK 1
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 52, P: 0
87. Wiktoria KASPRZYK 1
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 55, P: 0
88. Zuzanna WALCZYK 1
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 57, P: 0
89. Blanka WRONA 1
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 58, P: 0
90. Linda FALKIEWICZ 1
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 59, P: 0

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy