Lista klasyfikacyjna

Pękała Beata

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: RMKS RYBNIK

Gwóźdź Julia

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: BTS BYTOM

STASZULONEK Karolina

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: PIAST GLIWICE

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Ziem Północnych
2. Challenge Wratislavia
3. Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej
4. Challenge Wratislavia
5. Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej
6. "Muszkieter Trophy"
7. "Gwiazdka ze szpadą"
8. "Gwiazdka ze szpadą"
9. Puchar Ziem Północnych
10. Muszkieter Trophy


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. Pękała Beata 2002 RMKS RYBNIK 108 Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 1
2. Gwóźdź Julia 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 100
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 1

Pkt: 0
M: 2
3. STASZULONEK Karolina 2002 PIAST GLIWICE 96 Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 5
4. WŁOCZKA Oliwia 2002 AZS AWF KATOWICE 96 Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 8

Pkt: 0
M: 6
5. Ziętek Patrycja 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 96 Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
6. KUŚKA Aleksandra 2002 UKS TRÓJKA RADLIN 72
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 11
7. Zgryźniak Kinga 2003 RMKS RYBNIK 72


Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 8

Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 30
8. Frystacka Patrycja 2003 RMKS RYBNIK 58


Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 37


Pkt: 0
M: 7
9. MIESZAŁA Wiktoria 2003 WARTA ŚREM 57


Pkt: 0
M: 68


Pkt: 0
M: 6

Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 8
10. LASZKIEWICZ Aleksandra 2002 KS SZPADA WROCŁAW 56 Pkt: 0
M: 12


Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 21
11. JANELLI Zofia 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 52


Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 18

Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 18
12. PIEKARSKA Helena 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 46
Pkt: 0
M: 74

Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 14
13. PIOTROWSKA Aleksandra 2003 AZS AWF KRAKÓW 44


Pkt: 0
M: 10


Pkt: 0
M: 8


Pkt: 0
M: 19
14. SZULC Małgorzata 2002 RMKS RYBNIK 44 Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 10

Pkt: 0
M: 10

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 15

15. ŁAPKIEWICZ Julia 2003 AZS AWF WARSZAWA 44


Pkt: 0
M: 109
Pkt: 0
M: 13

Pkt: 0
M: 22

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 12
16. ZACHOROWSKA Aleksandra 2002 PIAST GLIWICE 41
Pkt: 0
M: 88
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 79
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 59


17. MURY Julia 2003 BUDOWLANI TORUŃ 34





Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 16
18. KŁOPOTOWSKA Klaudia 2002 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 34 Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 97

Pkt: 0
M: 82
Pkt: 0
M: 6

Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 20
19. SABALSKA Ewelina 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 34


Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 48

Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 17
20. TOMASZEK Weronika 2002 KS SZPADA WROCŁAW 32
Pkt: 0
M: 100

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 19

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 14

21. PINES Anna 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 30
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 20

Pkt: 0
M: 25
22. Wiktor Weronika 2002 AZS AWF KATOWICE 28
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 14



Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 10
23. SZYMANOWSKA Karolina 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 26


Pkt: 0
M: 93
Pkt: 0
M: 22

Pkt: 0
M: 39

Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 31
24. GONDEK Julia 2002 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 23
Pkt: 0
M: 93
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 51


Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 27
25. TOKARSKA Klaudia 2002 Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 21
Pkt: 0
M: 97

Pkt: 0
M: 55


Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 39

Pkt: 0
M: 9
26. TOMASZEWSKA Natalia 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 21



Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 44

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 38
27. RAKOCZY Natalia 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21

Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 13
28. OSTROWSKA Alicja 2003 PIAST GLIWICE 21



Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 55


Pkt: 0
M: 23
29. Budzyń Maja 2003 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 19


Pkt: 0
M: 87
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 21


Pkt: 0
M: 34
30. MAJGIER Klara 2003 PIAST GLIWICE 19


Pkt: 0
M: 111
Pkt: 0
M: 37

Pkt: 0
M: 20


Pkt: 0
M: 24
31. ZIÓŁKOWSKA Weronika 2002 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 18
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 14


32. BOCHENEK Wiktoria 2002 AZS AWF KRAKÓW 18

Pkt: 0
M: 37

Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 37
33. NAWRAT Oliwia 2002 UKS TRÓJKA RADLIN 17

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 14

Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 31


34. CHYTROWSKA Maria 2003 BUDOWLANI TORUŃ 16





Pkt: 0
M: 15


Pkt: 0
M: 28
35. ROSKOSZ Anna 2003 AZS AWF KATOWICE 16


Pkt: 0
M: 80
Pkt: 0
M: 34

Pkt: 0
M: 64


Pkt: 0
M: 15
36. Szklar Katarzyna 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 16 Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 89

Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 33

Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 32
37. MAJGIER Bernadeta 2003 PIAST GLIWICE 14


Pkt: 0
M: 109
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 23


Pkt: 0
M: 51
38. SADOWSKA Paulina 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13





Pkt: 0
M: 66

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 26
39. HAŁADUDA Maja 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 12







Pkt: 0
M: 13

40. PIEJAK Zofia 2003 RMKS RYBNIK 11



Pkt: 0
M: 20

Pkt: 0
M: 50


Pkt: 0
M: 47
41. LEŚNIEWSKA Marta 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 11



Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 40


Pkt: 0
M: 22
42. Kuśmierz Zuzanna 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 11


Pkt: 0
M: 96
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 65

Pkt: 0
M: 41
43. MAJEWSKA Karolina 2003 Uczniowski Klub Sportowy START 11


Pkt: 0
M: 101
Pkt: 0
M: 31



Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 45
44. MUSZER Marta 2003 AKS MIKOŁÓW 10



Pkt: 0
M: 24




Pkt: 0
M: 46
45. BRAWAŃSKA Helena 2002 RMKS RYBNIK 10

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 37


46. WOJTANOWSKA Julia 2002 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 10
Pkt: 0
M: 81
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 33

Pkt: 0
M: 29
47. ZIĘBA Weronika 2002 KS SZPADA WROCŁAW 9


Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 21


Pkt: 0
M: 62


48. Jabłonowska Kaja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 8







Pkt: 0
M: 20

49. WIŚNIEWSKA Maja 2003 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 8







Pkt: 0
M: 21

50. Papużyńska Roksana 2003 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 8







Pkt: 0
M: 22

51. KOWALSKA Daria 2002 BUDOWLANI TORUŃ 7


Pkt: 0
M: 112


Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 33
52. NOWAK Zuzanna 2003 BUDOWLANI TORUŃ 7





Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 50
53. JENDRZEJ Hanna 2003 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 7



Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 65


Pkt: 0
M: 48
54. MALCZOK Karolina 2003 UKS TRÓJKA RADLIN 6



Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 29



55. STYPIŃSKI Kinga 2003 AZS AWF KATOWICE 6



Pkt: 0
M: 33

Pkt: 0
M: 47


Pkt: 0
M: 39
56. SAUER Julia 2002 UKS TRÓJKA RADLIN 6


Pkt: 0
M: 92
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 64

Pkt: 0
M: 39
57. DROBIŃSKA Hanna 2003 AZS AWF WROCŁAW 5


Pkt: 0
M: 94
Pkt: 0
M: 26





58. KIRCHOF Katarzyna 2002 UKS 46 ŁÓDŹ 5



Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 61



59. WOLLNIK Karolina 2002 UKS TRÓJKA RADLIN 5

Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 52



60. WIECZOREK Anna 2003 PIAST GLIWICE 5


Pkt: 0
M: 103


Pkt: 0
M: 32



61. Sobczak-Domańska Maja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4







Pkt: 0
M: 25

62. PASEK Patrycja 2003 MUKS 4







Pkt: 0
M: 26

63. NOWAK Maja 2003 MUKS 4







Pkt: 0
M: 27

64. TYSZKIEWICZ Paulina 2003 MUKS 4







Pkt: 0
M: 28

65. OLSZEWSKA Marcelina 2002 BUDOWLANI TORUŃ 4
Pkt: 0
M: 44

Pkt: 0
M: 31



Pkt: 0
M: 35


66. LENCKOSZ Apolonia 2002 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 4







Pkt: 0
M: 32

67. KRAUSE Marta 2003 UKS TRÓJKA RADLIN 4



Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 36



68. PAWLIKOWSKA Weronika 2002 PIAST GLIWICE 4

Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 45

Pkt: 0
M: 37

Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 36
69. Olejnicka Dominika 2003 IKS WARSZAWA 4





Pkt: 0
M: 38


Pkt: 0
M: 42
70. TROJANOWSKA Julia 2003 MUSZKIETER GLIWICE 4



Pkt: 0
M: 38

Pkt: 0
M: 49



71. KOTULSKA Agata 2003 T.S. GÓRNIK RADLIN 4


Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 44

Pkt: 0
M: 51



72. GORZELAK Julia 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 3


Pkt: 0
M: 61


Pkt: 0
M: 34



73. STYPIŃSKI Olga 2003 AZS AWF KATOWICE 3



Pkt: 0
M: 50




Pkt: 0
M: 35
74. PALUCH Julia 2002 AKS MIKOŁÓW 3


Pkt: 0
M: 106
Pkt: 0
M: 36





75. ŁUCZAK Maja 2002 UKS 46 ŁÓDŹ 3



Pkt: 0
M: 40

Pkt: 0
M: 58



76. ANTCZAK Tatiana 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 3


Pkt: 0
M: 77
Pkt: 0
M: 42





77. ŚWIĘTY Patrycja 2002 T.S. GÓRNIK RADLIN 3


Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 43


Pkt: 0
M: 68


78. Majchrzak Julia 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 3





Pkt: 0
M: 60


Pkt: 0
M: 44
79. DULJASZ Magdalena 2003 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 3



Pkt: 0
M: 55

Pkt: 0
M: 46



79. TUTAK Alina 2003 MUSZKIETER GLIWICE 3



Pkt: 0
M: 46

Pkt: 0
M: 55



81. NIZIO Aniela 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2



Pkt: 0
M: 39





82. JAREK Michalina 2002 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 2





Pkt: 0
M: 41



83. Świstuń Karolina 2003 AZS AWF KRAKÓW 2








Pkt: 0
M: 43
84. MICHALCZYK Laura 2003 T.S. GÓRNIK RADLIN 2



Pkt: 0
M: 47





85. WALCZAK Zuzanna 2003 AKS MIKOŁÓW 2


Pkt: 0
M: 89
Pkt: 0
M: 51





86. SICIŃSKA Ewa 2002 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2


Pkt: 0
M: 100
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 70


87. STĘPIŃSKA Wiktoria 2003 BUDOWLANI TORUŃ 1








Pkt: 0
M: 49
88. PIRSZTUK Barbara 2003 IKS WARSZAWA 1








Pkt: 0
M: 51
89. CHMIELORZ Maria 2003 AKS MIKOŁÓW 1



Pkt: 0
M: 52





90. MICHALCZYK Julia 2003 T.S. GÓRNIK RADLIN 1



Pkt: 0
M: 53





90. RYBICKA Jagoda 2002 Uczniowski Klub Sportowy START 1


Pkt: 0
M: 53






92. BEDNARCZYK Milena 2003 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 1



Pkt: 0
M: 54





93. KRYST Angelika 2002 UKS TRÓJKA RADLIN 1
Pkt: 0
M: 77

Pkt: 0
M: 56



Pkt: 0
M: 50


94. JEZIORAŃSKA Jadwiga 2003 PIAST GLIWICE 1





Pkt: 0
M: 57



95. PODOLSKA Maria 2003 T.S. WISŁA KRAKÓW 1


Pkt: 0
M: 58






96. MUSZER Maria 2003 AKS MIKOŁÓW 1





Pkt: 0
M: 59



96. FLIG Marta 2003 UKS TRÓJKA RADLIN 1



Pkt: 0
M: 59





96. DRONSZCZYK Ewelina 2002 UKS TRÓJKA RADLIN 1


Pkt: 0
M: 59






99. RUSEK Maja 2002 BUDOWLANI TORUŃ 1





Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 44


100. HOJDYS Dominika 2003 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 1





Pkt: 0
M: 63



101. KARWACKA Zuzanna 2002 UKS GRYFEK SZCZECIN 1


Pkt: 0
M: 83






102. CHYZIAK Julia 2002 AZS AWF WARSZAWA 1


Pkt: 0
M: 86



Pkt: 0
M: 69


103. JAWORSKA Alicja 2003 UKS PIAST LEGNICA 1


Pkt: 0
M: 88






104. KŁOSIŃSKA Julia 2002 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 1

Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 97



Pkt: 0
M: 42


105. LUDWICZAK Alicja 2003 BUDOWLANI TORUŃ 1


Pkt: 0
M: 98






106. ZAMBROWSKA Zofia 2003 AZS AWF WARSZAWA 1


Pkt: 0
M: 102






107. BOLEWICZ Zuzanna 2003 UKS GRYFEK SZCZECIN 1


Pkt: 0
M: 104






108. KOROL AMELIA 2003 AZS AWF WARSZAWA 1


Pkt: 0
M: 107






Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content