Lista klasyfikacyjna

Falińska Julia

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KSz WARSZAWIANKA

BRYCH Barbara

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

JANICKA Weronika

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Puchar Polski I
5. Puchar Polski II
6. Puchar Polski III
7. Puchar Europy
8. Mistrzostwa Polski
9. Puchar Polski I
10. Puchar Polski II
11. Puchar Polski III
12. Puchar Polski I
13. Puchar Polski II
14. Puchar Polski III
15. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
16. Mistrzostwa Polski
17. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17.
1. Falińska Julia 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 179 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 23


2. BRYCH Barbara 2000 AZS AWF KRAKÓW 157
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 5


Pkt: 0
M: 1


3. JANICKA Weronika 1999 AZS AWF KATOWICE 126 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 8
M: 18

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 2


4. Pernach Aleksandra 2000 AZS AWF KRAKÓW 103
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 0
M: 9


5. Pawłowska Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 81 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 12
M: 15



Pkt: 0
M: 41
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 25
M: 2





6. Kawencka Ewa 2000 PIAST GLIWICE 77 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 20


7. KES Agata 1999 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 77 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 15


8. KNAPIK Katarzyna 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 72 Pkt: 0
M: 59
Pkt: 1
M: 47

Pkt: 4
M: 26

Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 62
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 13

Pkt: 0
M: 18
9. SKRZYPCZAK Wiktoria 1999 AZS AWF WARSZAWA 69 Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 14
M: 11





Pkt: 0
M: 56
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 19


10. BIELA Karolina 1999 AZS AWF WROCŁAW 65 Pkt: 1
M: 42
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 12
M: 13

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 27


11. MROCHEM Patrycja 1999 AZS AWF KATOWICE 55
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 12


12. KNAPIK Agata 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 53
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 54
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 17


Pkt: 0
M: 3
13. WRÓBLEWSKA Agata 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 51
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 8
M: 24

Pkt: 12
M: 13



Pkt: 8
M: 24
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 16


14. KYRCZ Julia 1999 PIAST GLIWICE 51
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 61

Pkt: 0
M: 53
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 9




15. Kwiecień Julia 2001 PIAST GLIWICE 49
Pkt: 0
M: 53

Pkt: 2
M: 40

Pkt: 4
M: 32




Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 14
M: 11



16. Olchowik Zuzanna 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 46 Pkt: 0
M: 55
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 63



Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 18
M: 7



17. STANUCH Aleksandra 1999 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 42 Pkt: 1
M: 44
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 45



Pkt: 8
M: 18
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 18


18. Wiktor Weronika 2002 AZS AWF KATOWICE 40




Pkt: 0
M: 49





Pkt: 22
M: 3

Pkt: 12
M: 13



19. MARUCHA Weronika 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 40
Pkt: 0
M: 59

Pkt: 4
M: 30




Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 18
M: 6



20. MUSIAŁ Anna 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 36 Pkt: 1
M: 43
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 1
M: 43


Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 3


21. Strzelczyk Olga 2000 UKS PIAST LEGNICA 33 Pkt: 0
M: 56
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 2
M: 36

Pkt: 8
M: 24


Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 2
M: 36



22. FORCZEK Klaudia 2000 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 28
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 53




Pkt: 12
M: 15


Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 18
M: 8



23. WŁOCZKA Oliwia 2002 AZS AWF KATOWICE 26


Pkt: 0
M: 75

Pkt: 0
M: 53





Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 22
M: 3



24. MAJGIER Katarzyna 1999 PIAST GLIWICE 26 Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 77

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 46


Pkt: 1
M: 46

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 31



25. GAJÓWKA Maria 1999 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 26
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 12
M: 16


Pkt: 0
M: 69
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 30


26. BYSTROŃSKA Maria 2000 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 64

Pkt: 18
M: 8


Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 48

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 0
M: 24


27. ROŻNIECKA Barbara 2000 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 22
Pkt: 0
M: 51

Pkt: 4
M: 25

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 21


28. ŚLIWIŃSKA Paulina 2000 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 21 Pkt: 1
M: 41
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 51


Pkt: 0
M: 50
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 22

Pkt: 0
M: 45
29. Gwóźdź Julia 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 20
Pkt: 0
M: 60









Pkt: 0
M: 51
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 14
M: 10



30. DĘBICKA Ewa 2001 MUSZKIETER GLIWICE 18
Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 55

Pkt: 4
M: 31





Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 14



31. Frystacka Patrycja 2003 RMKS RYBNIK 18










Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 31



32. WILAMOWSKA Klaudia 2000 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 17 Pkt: 0
M: 53
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 72

Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 1
M: 42

Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 23
33. Uryga Patrycja 2000 PIAST GLIWICE 17 Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 62

Pkt: 0
M: 73

Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 32




34. KRUPA Kamila 2001 KS SZPADA WROCŁAW 16




Pkt: 0
M: 52


Pkt: 0
M: 67


Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 35




35. SULEJ Zuzanna 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 16


Pkt: 0
M: 80

Pkt: 0
M: 57


Pkt: 4
M: 31

Pkt: 1
M: 48
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 34



36. Ziętek Patrycja 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 12
Pkt: 4
M: 32



Pkt: 1
M: 42






Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 18



37. OBAL Aleksandra 2001 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 12
Pkt: 0
M: 82



Pkt: 0
M: 77


Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 72



38. Pękała Beata 2002 RMKS RYBNIK 10
Pkt: 0
M: 57



Pkt: 0
M: 56





Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 69



39. Kucharczyk Dominika 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 8
Pkt: 0
M: 56

Pkt: 4
M: 29

Pkt: 0
M: 61





Pkt: 1
M: 47
Pkt: 8
M: 24




40. JAKUBOWSKA Martyna 2000 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 8


Pkt: 0
M: 82






Pkt: 0
M: 59
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 4
M: 28


Pkt: 0
M: 58
41. JAROSZEK Aleksandra 2001 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 7










Pkt: 0
M: 57

Pkt: 12
M: 15



42. SZULC Małgorzata 2002 RMKS RYBNIK 7
Pkt: 0
M: 67









Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 8
M: 19



43. STEBEL Ewa 2000 T.S. GÓRNIK RADLIN 6
Pkt: 0
M: 78

Pkt: 2
M: 33

Pkt: 0
M: 68



Pkt: 0
M: 61

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 65



44. SOBOLEWSKA Aleksandra 1999 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 6








Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 43




45. LULEWICZ Nina 2001 MUSZKIETER GLIWICE 5


Pkt: 0
M: 74








Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 38



46. Zgryźniak Kinga 2003 RMKS RYBNIK 5











Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 30



47. GĘSIKOWSKA Emilia 1999 AZS AWF WARSZAWA 5
Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 68

Pkt: 0
M: 65





Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 49



48. STASZULONEK Karolina 2002 PIAST GLIWICE 5










Pkt: 0
M: 53
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 35



49. RUSIECKA Daria 2000 AZS AWF WROCŁAW 5 Pkt: 0
M: 65
Pkt: 1
M: 44





Pkt: 0
M: 70
Pkt: 0
M: 49


Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 1
M: 43



50. KALETA Karolina 2001 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 4











Pkt: 0
M: 52
Pkt: 8
M: 24



51. SKIBA Paulina 2000 4 Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 71

Pkt: 0
M: 60


Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 50


Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 48


Pkt: 0
M: 55
52. KUŚKA Aleksandra 2002 UKS TRÓJKA RADLIN 4




Pkt: 1
M: 44





Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 50



53. STELLA Czyszewicz 1999 AZS AWF WROCŁAW 3







Pkt: 0
M: 62


Pkt: 4
M: 25





53. JANELLI Zofia 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 3
















55. BANASZAK Barbara 2000 PIAST GLIWICE 3
Pkt: 0
M: 68

Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 71





Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 51




56. BILIŃSKA Agnieszka 2000 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 3
Pkt: 0
M: 64

Pkt: 1
M: 48

Pkt: 0
M: 78



Pkt: 0
M: 59

Pkt: 0
M: 58
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 76



57. MICHALESKUL Julia 2000 PIAST GLIWICE 3
Pkt: 0
M: 76

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 63


Pkt: 0
M: 61

Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 2
M: 37




58. BUCHOLC Wiktoria 2001 STSZERM LEGIA WARSZAWA 3










Pkt: 0
M: 60
Pkt: 1
M: 41




59. LOTEK Jagoda 2002 BUDOWLANI TORUŃ 3










Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 59



60. PODOLSKA Maria 2003 T.S. WISŁA KRAKÓW 3










Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 62




61. FRĄCKOWIAK Zofia 1999 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 3
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 65






Pkt: 0
M: 53

Pkt: 0
M: 60
Pkt: 1
M: 46



62. SABALSKA Ewelina 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3











Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 62



63. BRAWAŃSKA Helena 2002 RMKS RYBNIK 3










Pkt: 0
M: 79
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 1
M: 47



64. NYCZ Aleksandra 2000 PIAST GLIWICE 2
Pkt: 0
M: 54

Pkt: 1
M: 42

Pkt: 2
M: 34





Pkt: 2
M: 36





65. SZMER Wiktoria 2001 MUSZKIETER GLIWICE 2
Pkt: 0
M: 81

Pkt: 2
M: 37

Pkt: 1
M: 48





Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 84



66. TOKARSKA Klaudia 2002 Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 2










Pkt: 0
M: 72
Pkt: 2
M: 40




66. SZAŁACIŃSKA Zofia 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 2


Pkt: 0
M: 72







Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 69
Pkt: 2
M: 40


Pkt: 0
M: 56
68. TULISZKA Alicja 2000 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 2 Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 61









Pkt: 1
M: 42



69. CZEKAJSKA Wiktoria 2000 Klub Szermierzy Warszawianka 2
Pkt: 0
M: 66

Pkt: 4
M: 28

Pkt: 1
M: 44





Pkt: 1
M: 43





70. BYTOMSKA Zuzanna 2001 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 2
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 59







Pkt: 0
M: 74

Pkt: 1
M: 44



71. WNĘTKOWSKA Wiktoria 2000 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 2




Pkt: 0
M: 50





Pkt: 0
M: 72

Pkt: 1
M: 45



72. DOMAŃSKA Agata 2000 STSZERM LEGIA WARSZAWA 2










Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 65




73. KŁOPOTOWSKA Klaudia 2002 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2











Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 58



74. NAWRAT Oliwia 2002 UKS TRÓJKA RADLIN 2










Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 62



75. Denes Dominika 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 2




Pkt: 0
M: 62





Pkt: 0
M: 63





76. Pamuła Zuzanna 2000 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 2


Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 58


Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 58





77. JAWORSKA Maria 2001 AZS AWF WROCŁAW 2







Pkt: 0
M: 63


Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 59




78. ŁAPKIEWICZ Julia 2003 AZS AWF WARSZAWA 1












Pkt: 0
M: 51



79. RYBICKA Jagoda 2002 Uczniowski Klub Sportowy START 1












Pkt: 0
M: 52



79. KADYS Weronika 2001 AZS AWF WROCŁAW 1
Pkt: 0
M: 69

Pkt: 0
M: 69







Pkt: 0
M: 52





81. Korczak Natalia 2001 AZS AWF WARSZAWA 1










Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 53




82. PAWLIKOWSKA Weronika 2002 PIAST GLIWICE 1











Pkt: 0
M: 54




83. PIETROSZEK Karolina 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 79
Pkt: 0
M: 58




Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 72


Pkt: 0
M: 55





83. PIEKARSKA Helena 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 1


Pkt: 0
M: 85

Pkt: 2
M: 40











85. DEKA Nikola 1999 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1
Pkt: 0
M: 72

Pkt: 0
M: 78

Pkt: 4
M: 30

Pkt: 0
M: 66




Pkt: 0
M: 56




85. GRABOWSKA Anna 2000 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 1







Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 51


Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 56



87. FUCHS Anita 2001 KS SZPADA WROCŁAW 1
Pkt: 0
M: 73









Pkt: 0
M: 77





88. WIECZOREK Anna 2003 PIAST GLIWICE 1












Pkt: 0
M: 61



89. PINES Anna 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 1










Pkt: 0
M: 64





Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content