Lista klasyfikacyjna

Mikołaj RADOSZ

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

Bartłomiej GODLEWSKI

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: WKS KOLEJARZ WROCŁAW.

Jakub Cieślik

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: PKSZERM WARSZAWA

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Mikołaj RADOSZ 112
  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 15, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 8, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 1, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 2, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 1, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 40, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 2, P: 0
2. Bartłomiej GODLEWSKI 92
  • Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 27, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 2, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 6, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 5, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 13, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 3, P: 0
3. Jakub Cieślik 92
  • Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 6, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 11, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 9, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 3, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 24, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 3, P: 0
4. Jan Socha 84
  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 13, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 9, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 7, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 9, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 5, P: 0
5. Robert Buśko 84
  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 2, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 13, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 7, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 26, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 13, P: 0
6. Szymon OGONOWSKI 84
  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 7, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 17, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 3, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 11, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 6, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 11, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 9, P: 0
7. Maciej Gramza 80
  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 30, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 25, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 8, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 31, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 12, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 21, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 11, P: 0
8. Antoni NOSSARZEWSKI 68
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 12, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 30, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 1, P: 0
9. Jan BULANDRA 68
  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 24, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 32, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 14, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 29, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 2, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 46, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 7, P: 0
10. Piotr Urban 68
  • Challenge Wratislavia, M: 7, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 13, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0
11. Przemysław Cnotalski 64
  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 14, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 10, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 7, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 19, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 18, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 25, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 6, P: 0
12. Paweł Urban 52
  • Challenge Wratislavia, M: 46, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 20, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 8, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 18, P: 0
13. Piotr Migas 50
  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 22, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 34, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 3, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 10, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 28, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 20, P: 0
14. Sebastian MANDRYSZ 46
  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 31, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 39, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 5, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 21, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 15, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 17, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 14, P: 0
15. MACIEJ KAŹMIERSKI 46
  • Challenge Wratislavia, M: 101, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 34, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 16, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 15, P: 0
16. Ryszard CHMIELEWSKI 40
  • Challenge Wratislavia, M: 5, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 25, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 22, P: 0
17. Bartosz KITLIŃSKI 40
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 17, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 24, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 12, P: 0
18. Dominik GŁOWACKI 38
  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 37, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 10, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 15, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 25, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 23, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 10, P: 0
19. Jan PAKUŁA 36
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 11, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 8, P: 0
20. Dominik Sojka 36
  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 35, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 69, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 15, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 37, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 17, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 50, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 24, P: 0
21. Hubert STACHOWSKI 31
  • Challenge Wratislavia, M: 80, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 40, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 17, P: 0
22. Jan LEWANOWICZ 26
  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 42, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 42, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 21, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 14, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 60, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 26, P: 0
23. Szymon Tarachanowicz 25
  • Challenge Wratislavia, M: 65, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 26, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 32, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0
24. Jakub EMILIANOWICZ 23
  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 70, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 39, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 21, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0
25. Wojciech ŚMIEJA 22
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 16, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 35, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 23, P: 0
26. Kacper ŁUCKI 22
  • Challenge Wratislavia, M: 53, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 22, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 39, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 21, P: 0
27. Kacper HAŁADUDA 20
  • Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0
28. Jeremi BERESTEK 20
  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0
29. Stefan CHRAPKA 20
  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 8, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 29, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 12, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 22, P: 0
30. Michał DURNAŚ 20
  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 35, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 19, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 58, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 36, P: 0
31. Kacper Morek 20
  • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 32, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 38, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 25, P: 0
32. Wiktor Wałach 17
  • Challenge Wratislavia, M: 85, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 31, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 16, P: 0
33. Mateusz PUCHAŁA 17
  • Challenge Wratislavia, M: 74, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 29, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 19, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 29, P: 0
34. Bartłomiej NIZIO 16
  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0
35. Artur BIAŁY 14
  • Challenge Wratislavia, M: 48, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 46, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 21, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 38, P: 0
36. Olaf Jakubowski 14
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 41, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 29, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 32, P: 0
37. Michał KRUK 13
  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 43, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 76, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 38, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 41, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0
38. Filip BYTOMSKI 13
  • Challenge Wratislavia, M: 79, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 24, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 31, P: 0
39. Maciej MRÓZ 12
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 28, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 23, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 66, P: 0
40. Szymon PALUCH 11
  • Challenge Wratislavia, M: 71, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 18, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 42, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 62, P: 0
41. Franciszek STOKŁOSA 11
  • Challenge Wratislavia, M: 82, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 34, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 20, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 37, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 35, P: 0
42. Antoni Antoniak 11
  • Challenge Wratislavia, M: 89, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 35, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 26, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 30, P: 0
43. Jakub Sikorski 11
  • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 33, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 56, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 30, P: 0

  • "Muszkieter Trophy", M: 30, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 34, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 56, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 28, P: 0
44. Miłosz MAZURKIEWICZ 10
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 23, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 36, P: 0
45. Wiktor RURA 10
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 37, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0
46. Karol BRABAŃSKI 9
  • Challenge Wratislavia, M: 91, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 43, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 34, P: 0
47. Michał KAPŁON 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0
48. Kacper Frydrych 8
    49. Jędrzej KRZEMIŃSKI 8
    • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 36, P: 0

    • "Gwiazdka ze szpadą", M: 43, P: 0

    • Muszkieter Trophy, M: 27, P: 0
    50. Michał DURCZAK 7
    • Challenge Wratislavia, M: 63, P: 0

    • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 45, P: 0

    • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0
    51. Marcel ŁUSZCZEK 7
    • Challenge Wratislavia, M: 92, P: 0

    • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 38, P: 0

    • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0
    52. Jakub CYGNAROWSKI 7
    • Challenge Wratislavia, M: 58, P: 0

    • "Gwiazdka ze szpadą", M: 33, P: 0

    • Muszkieter Trophy, M: 31, P: 0
    53. Kacper BIERZYŃSKI 6
    • "Gwiazdka ze szpadą", M: 27, P: 0

    • "Gwiazdka ze szpadą", M: 48, P: 0

    • Muszkieter Trophy, M: 43, P: 0
    54. Daniel KOCZERGIN 6
    • Challenge Wratislavia, M: 36, P: 0

    • "Gwiazdka ze szpadą", M: 28, P: 0

    • "Gwiazdka ze szpadą", M: 38, P: 0
    55. Michał PŁACZEK 5
    • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0

    • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 44, P: 0

    • Challenge Wratislavia, M: 60, P: 0

    • "Muszkieter Trophy", M: 40, P: 0

    • "Gwiazdka ze szpadą", M: 46, P: 0

    • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0
    56. Karol ROŻEK 5
    • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 50, P: 0

    • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0
    57. Szymon Przybyła 5
    • Challenge Wratislavia, M: 81, P: 0

    • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 42, P: 0

    • "Gwiazdka ze szpadą", M: 65, P: 0

    • Muszkieter Trophy, M: 42, P: 0
    58. Mirosław GOŃDA 4
    • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 27, P: 0
    59. Marcin ŁABĘDA 4
    • Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0
    60. Paweł PŁOTCZYK 4
    • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 33, P: 0

    • Muszkieter Trophy, M: 33, P: 0
    61. Radosław Jędrzejczyk 3
    • Challenge Wratislavia, M: 55, P: 0

    • Muszkieter Trophy, M: 37, P: 0
    62. Michał CEMPA 3
    • Challenge Wratislavia, M: 106, P: 0

    • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 47, P: 0
    63. Dariusz KONIECZNY 2
    • "Gwiazdka ze szpadą", M: 37, P: 0
    64. Karol PYSZNY 2
    • Muszkieter Trophy, M: 39, P: 0
    65. Kornel ORDOWSKI 2
    • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 40, P: 0
    65. Wojciech KIN 2
      67. Krystian OLCHAWA 2
        68. Maksylilian KABULAK 2
        • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 44, P: 0
        68. Marek SZUMSKI 2
        • "Gwiazdka ze szpadą", M: 44, P: 0
        70. Paweł KWIJAS 2
        • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 48, P: 0
        71. Jakub GOC 1
        • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 49, P: 0
        72. Rafał DOBROWOLSKI 1
        • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 36, P: 0

        • Challenge Wratislavia, M: 57, P: 0

        • "Gwiazdka ze szpadą", M: 34, P: 0
        73. Maksymilian BRZEZINKA 1
        • Challenge Wratislavia, M: 73, P: 0
        74. Igor PATRYAS 1
        • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 48, P: 0

        • Challenge Wratislavia, M: 75, P: 0
        75. Nikodem Kocełuch 1
        • Challenge Wratislavia, M: 86, P: 0

        • "Gwiazdka ze szpadą", M: 64, P: 0
        76. Arkadiusz KOZŁOWSKI 1
        • Challenge Wratislavia, M: 93, P: 0
        77. Krzysztof PAŃCZYSZYN 1
        • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0

        • Międzynarodowy Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 47, P: 0

        • Challenge Wratislavia, M: 94, P: 0

        • "Gwiazdka ze szpadą", M: 51, P: 0
        78. Michał PANKIEWICZ 1
        • Challenge Wratislavia, M: 97, P: 0
        79. Tomasz PRZYBYSZ 1
        • Challenge Wratislavia, M: 99, P: 0
        80. Dominik PIEKUŚ 1
        • Challenge Wratislavia, M: 104, P: 0

        Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy