Lista klasyfikacyjna

Długosz Martyna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Walczyk-Klimaszyk Julia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Chrzanowska Julia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Puchar Polski I/PE U 23
5. Puchar Polski II
6. Puchar Polski III
7. Puchar Polski IV
8. Mistrzostwa Polski
9. Mistrzostwa Polski
10. Puchar Polski I
11. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
12. Puchar Polski I
13. Puchar Polski III
14. Puchar Polski III
15. Mistrzostwa Polski
16. Mistrzostwa Polski
17. Puchar Polski IV
18. Puchar Świata
19. Puchar Polski II


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19.
1. Długosz Martyna 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 379 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 1



2. Walczyk-Klimaszyk Julia 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 360 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 30
M: 1


3. Chrzanowska Julia 1997 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 288 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 2



4. SZYMCZAK Anna 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 226 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 6


Pkt: 0
M: 7



5. TOMCZAK Renata 1999 IKS LESZNO 176 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 10
Pkt: 14
M: 10


6. LACHMAN Katarzyna 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 170 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 18
M: 7


7. SULIK Sandra 1996 Klub Szermierczy Wrocławianie 136 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 17



8. Vetulani Maria 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 129 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 18
M: 6


9. ŻUROWSKA Beata 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 121
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 6



10. FRĄCKOWIAK Aleksandra 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 109 Pkt: 2
M: 39
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 25


Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 15



11. Jeglińska Aleksandra 1999 AZS AWF WARSZAWA 102

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 47

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 14
M: 11


12. LIDZBARSKA Julia 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 96 Pkt: 1
M: 42
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 0
M: 7
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 14
M: 12


13. FRĄCKOWIAK Adrianna 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 93 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 8


Pkt: 0
M: 16



14. SZEWCZYK Wiktoria 1998 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 92 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 18
M: 8

Pkt: 0
M: 8



15. Matysiak Katarzyna 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 91 Pkt: 4
M: 30

Pkt: 18
M: 6
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 8
M: 17


16. MECH Marta 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 87 Pkt: 2
M: 38
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 12
M: 15


17. Wisoky Weronika 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 72 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 19


Pkt: 0
M: 18


Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 12
M: 16


18. Wojtaluk Julia 1998 KU AZS-UAM POZNAŃ 70 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 14
M: 9


19. WIADEREK Alicja 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 62 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 17




Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 12
M: 13


20. DOMBROWSKA Monika 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 51

Pkt: 2
M: 33


Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 0
M: 33
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 40



21. WASILCZUK Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 51 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 45







Pkt: 4
M: 28
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 38



22. BRONIKOWSKA Zofia 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 48 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 27



Pkt: 0
M: 22
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 13



23. WINIARSKA Katarzyna 2001 UKS ATENA GDAŃSK 48








Pkt: 1
M: 44
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 8
M: 20


24. ŻELECHOWSKA Sara 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 48 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 37


Pkt: 0
M: 29
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 41
Pkt: 8
M: 22


25. SZABELSKA Oliwia 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 44 Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 12
M: 13


Pkt: 0
M: 21



26. SADOWSKA Maria 2000 KS POLONIA 1912 LESZNO 41
Pkt: 1
M: 48





Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 50



Pkt: 8
M: 24
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 8
M: 23


27. BOBER Zuzanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 39 Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 32



Pkt: 1
M: 41

Pkt: 0
M: 19
Pkt: 1
M: 41



Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 41

Pkt: 8
M: 18


28. Pijaczyńska Kinga 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 38
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 39




Pkt: 0
M: 40



Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 4
M: 26


29. Toporska Joanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 38 Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 4
M: 27

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 4
M: 28


30. ZAJĄC Katarzyna 1997 BUDOWLANI TORUŃ 35 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 50



Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 8
M: 18


Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 31



31. MURAWSKA Karolina 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 33









Pkt: 2
M: 35
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 8
M: 24


32. Gondek Natalia 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 33


Pkt: 2
M: 40






Pkt: 1
M: 47

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 32



33. KOLAK Ewelina 1998 IKS LESZNO 32 Pkt: 1
M: 48

Pkt: 2
M: 36



Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 31
Pkt: 2
M: 35


Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 0
M: 47



34. SADOWSKA Jagoda 2000 AZS AWF WARSZAWA 29 Pkt: 8
M: 18









Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 20

Pkt: 0
M: 28



35. Włosińska Julia 2000 AZS AWF WARSZAWA 29 Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 30






Pkt: 0
M: 25



Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 30



36. KOZŁOWSKA Alicja 2000 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 29 Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 2
M: 40





Pkt: 0
M: 49
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 42


Pkt: 0
M: 46
Pkt: 4
M: 25


37. STAWIARSKA Katarzyna 1999 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 28 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 49







Pkt: 2
M: 39

Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 33



38. KAPRAL Karolina 1998 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 21 Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 40



Pkt: 2
M: 38

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 34


Pkt: 0
M: 33



39. SZOSTAKIEWICZ Alicja 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 19
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 2
M: 38

Pkt: 0
M: 34


Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 38



40. PALUCH Aleksandra 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 18







Pkt: 0
M: 46


Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 38






41. Rogóż Alicja 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 18







Pkt: 0
M: 39

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 34



Pkt: 0
M: 18



42. Kaczmarek Marta 1999 IKS LESZNO 18 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 51


Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 15
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 8
M: 19






43. Figler Andżelika 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 15










Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 33


Pkt: 0
M: 48



44. MEJZA Agnieszka 1996 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 14 Pkt: 1
M: 43



Pkt: 1
M: 46



Pkt: 0
M: 54


Pkt: 4
M: 31




Pkt: 4
M: 27


45. ŁAWSKA Magdalena 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 14










Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 25






46. PAŁKA Dominika 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 12 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 27


Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 0
M: 53


Pkt: 4
M: 26







47. Polewicz Zuzanna 2000 IKS LESZNO 12







Pkt: 0
M: 44

Pkt: 1
M: 46
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 39






48. KOLIBABKA Karina 1998 KU AZS-UAM POZNAŃ 11








Pkt: 2
M: 36

Pkt: 1
M: 42



Pkt: 0
M: 43



49. Kolibabka Julia 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 11










Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 44


Pkt: 0
M: 37



50. DARDA Paulina 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 10
Pkt: 0
M: 51






Pkt: 0
M: 48






Pkt: 0
M: 24



51. RÓŻYCKA Magda 2001 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 10











Pkt: 8
M: 23






52. MICHNIEWICZ Julia 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10 Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 54








Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 39





53. RUDZIŃSKA Patrycja 1998 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 8 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 31







Pkt: 0
M: 35




54. SUCHOMSKA Zuzanna 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 7










Pkt: 1
M: 44



Pkt: 0
M: 45



55. BURACZEWSKA Julia 1996 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 30







Pkt: 0
M: 26



56. TURKIEWICZ Katarzyna 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 6














Pkt: 0
M: 29



57. ARCISZEWSKA Oliwia 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 5











Pkt: 1
M: 43


Pkt: 0
M: 44



58. HAŁABURDA Zofia 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 4


















59. BORKOWSKA Anna 2000 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 4

Pkt: 1
M: 46





Pkt: 0
M: 47


Pkt: 2
M: 35
Pkt: 1
M: 48






60. NECZYŃSKA Adrianna 2001 IKS LESZNO 4











Pkt: 1
M: 45






61. MAJSZEWSKA Kinga 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 3
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 38





Pkt: 0
M: 45






Pkt: 0
M: 42



62. CURYŁO Matylda 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 2


















63. DYBA Jagoda 1999 KS POLONIA 1912 LESZNO 2

Pkt: 1
M: 47




Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 52


Pkt: 1
M: 46







63. TULEWICZ Sandra 2001 KS POLONIA 1912 LESZNO 2











Pkt: 1
M: 46






65. MACHOWIAK Michalina 2000 IKS LESZNO 2
Pkt: 0
M: 50









Pkt: 1
M: 47







66. MIŁOGRODZKA Martyna 1999 UKS ATENA GDAŃSK 2










Pkt: 1
M: 48







Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content