Lista klasyfikacyjna

CIEŚLAR Karolina

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY

Matuszak Sylwia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KKSZ KONIN

KALETA Karolina

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS KARABELA

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I/PE U 23
2. Puchar Polski I
3. Puchar Polski II
4. Puchar Polski III
5. Mistrzostwa Polski
6. Puchar Polski I
7. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
8. Puchar Polski I
9. Puchar Polski II
10. Mistrzostwa Polski
11. Puchar Polski III
12. Puchar Polski IV
13. Mistrzostwa Polski
14. Mistrzostwa Polski
15. III Puchar Polski
16. Puchar Polski II
17. Puchar Polski III
18. Puchar Polski IV


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. CIEŚLAR Karolina 1996 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 332 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 30
M: 1



2. Matuszak Sylwia 1997 Koniński Klub Szermierczy 272 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 12
M: 15


3. KALETA Karolina 1996 KS KARABELA 159 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 16
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9


4. MAZUREK Marta 1998 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 152
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 12
M: 14


Pkt: 0
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 8


5. KOSTRZEWA Michalina 1996 O.Ś. AZS POZNAŃ 145 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 13


6. TOBIASZEWSKA Martyna 1997 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 114
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 12

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 4
M: 26


7. Cieślar Zuzanna 2000 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 94


Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 7


Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 8
M: 24



8. KRÓLIKOWSKA Nadia 1997 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 89 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 17


9. MAKSYM Martyna 1998 Koniński Klub Szermierczy 88
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 8


Pkt: 4
M: 30

Pkt: 0
M: 5




10. WĄTOR Joanna 1996 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 84 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 6
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 22


11. Kurzyna Urszula 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 77

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 30


Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 14
M: 12



12. Okine Marta 2000 KS KARABELA 72

Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 25

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 30

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 14
M: 11



13. Dobińska Julia 1996 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 69 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 9


Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 18


14. WALAS Natalia 1998 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 67 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 20


15. Rowińska Karolina 1996 AZS AWF WARSZAWA 67
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 0
M: 22

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 12
M: 13



16. Nowinowska Natalia 1999 Koniński Klub Szermierczy 62
Pkt: 4
M: 26


Pkt: 0
M: 31

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 15


Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 8
Pkt: 8
M: 17



17. STRACHOWSKA Julia 1998 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 60





Pkt: 12
M: 16

Pkt: 4
M: 25

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 4
M: 25



18. ŁUKASIK Anna 1999 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 58


Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 25


Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 12
M: 15



19. POPCZYK Emilia 1998 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 53 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 19


Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 14
M: 10



20. ZAWODNIAK Małgorzata 2000 Koniński Klub Szermierczy 50
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 4
M: 29


Pkt: 0
M: 15
Pkt: 8
M: 23



21. DOMAŃSKA Lidia 1999 DRAGON ŁÓDŹ 34







Pkt: 4
M: 28




Pkt: 0
M: 32




22. MICHALAK Weronika 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 34
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 4
M: 25

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 16









23. CHOJNACKA Paulina 1999 Koniński Klub Szermierczy 33
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 24




Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 8
M: 22



Pkt: 12
M: 16



24. WYSOCKA Monika 1997 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 32
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 26



Pkt: 0
M: 18
Pkt: 4
M: 27



25. Marciniak Agata 1999 O.Ś. AZS POZNAŃ 32
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 2
M: 33


Pkt: 8
M: 24


Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 31

Pkt: 8
M: 21


26. SZYMAŃSKA Barbara 1999 AZS AWF WARSZAWA 30
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 32






Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 12




27. REMLEIN Antonina 1997 O.Ś. AZS POZNAŃ 30
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 21



Pkt: 12
M: 13




Pkt: 0
M: 29

Pkt: 4
M: 29


28. WALERIAŃCZYK Weronika 2001 Koniński Klub Szermierczy 28






Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 33


Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 4
M: 26



29. WYSOCKA Natalia 2001 Koniński Klub Szermierczy 28




Pkt: 2
M: 34

Pkt: 8
M: 22





Pkt: 0
M: 28
Pkt: 8
M: 20



30. CIOS Anna 1996 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 23 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 5








Pkt: 0
M: 16
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 30


31. GORGOLEWSKA Marta 2000 Koniński Klub Szermierczy 22






Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 21




Pkt: 0
M: 30




32. RUTECKA Nikola 2000 Koniński Klub Szermierczy 20









Pkt: 4
M: 30


Pkt: 0
M: 22




33. STRACHOWSKA Małgorzata 1998 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 20






Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 4
M: 28







34. GŁOWACKA Izabela 2001 Koniński Klub Szermierczy 17






Pkt: 2
M: 35
Pkt: 8
M: 22




Pkt: 0
M: 34
Pkt: 4
M: 28



35. Papuzińska Alicja 2001 Koniński Klub Szermierczy 15






Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 23




Pkt: 0
M: 35




36. GÓROWSKA Natalia 1998 DRAGON ŁÓDŹ 12

Pkt: 4
M: 30





Pkt: 4
M: 26





Pkt: 4
M: 31



37. ROMAŃCZYK Aleksandra 2001 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 11






Pkt: 4
M: 31





Pkt: 0
M: 33
Pkt: 4
M: 29



38. GICZAN Daria 1997 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 10
Pkt: 4
M: 27


Pkt: 0
M: 19








Pkt: 0
M: 20




39. Fic Michalina 1999 Koniński Klub Szermierczy 10
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 0
M: 27


Pkt: 2
M: 36
Pkt: 8
M: 20









40. Szulc Barbara 2001 O.Ś. AZS POZNAŃ 10






Pkt: 4
M: 25





Pkt: 0
M: 27




41. Borkowska Weronika 2001 KS KARABELA 8







Pkt: 4
M: 32





Pkt: 4
M: 32



42. SZTYBER Magdalena 1997 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 6






Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 30









43. MIKOŁAJCZYK Zuzanna 2000 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 5






Pkt: 1
M: 41





Pkt: 0
M: 36




44. GERAGA Marta 1996 Koniński Klub Szermierczy 4
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 17



Pkt: 4
M: 29






Pkt: 4
M: 27


45. Mieczkowska Gabriela 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 4


Pkt: 8
M: 20




Pkt: 4
M: 31









46. PRZYBYLSKA Wiktoria 2000 Koniński Klub Szermierczy 4






Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 34









47. SZYMAŃSKA Julia 2001 Koniński Klub Szermierczy 2






Pkt: 2
M: 38










48. OLEJNICZAK Anna 2000 Koniński Klub Szermierczy 2






Pkt: 1
M: 42










Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content