Lista klasyfikacyjna

MROSZCZAK Anna

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: RMKS RYBNIK

MAZANEK Karolina

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

ŁUSZCZ Weronika

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski I
3. Puchar Polski III
4. Puchar Polski II
5. Puchar Polski II
6. Puchar Polski III
7. Puchar Polski IV/Puchar Europy U23
8. Mistrzostwa Polski
9. Mistrzostwa Polski
10. Puchar Polski I
11. Puchar Polski II
12. Puchar Polski I
13. Puchar Polski II
14. Puchar Polski III
15. Puchar Polski III
16. Puchar Polski IV/Puchar Europy U23
17. Mistrzostwa Polski
18. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
1. MROSZCZAK Anna 1997 RMKS RYBNIK 209 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 25
M: 14
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 8


2. MAZANEK Karolina 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 171 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 30
M: 11
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 30
M: 1




3. ŁUSZCZ Weronika 1996 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 147 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 24


4. RABCZEWSKA Weronika 1998 AZS AWF WROCŁAW 122
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 5




Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 15
M: 19
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 22



5. JAGIEŁKO Justyna 1997 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 121 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 2
M: 34



Pkt: 0
M: 57

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 18



6. BRYCH Barbara 2000 AZS AWF KRAKÓW 116

Pkt: 14
M: 11
Pkt: 14
M: 9




Pkt: 0
M: 12
Pkt: 10
M: 31

Pkt: 14
M: 9
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 4
M: 30



7. MALOWANIEC Oliwia 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 93
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 4
M: 30





Pkt: 0
M: 29
Pkt: 30
M: 12
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 1
M: 42


8. Falińska Julia 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 87
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 35


Pkt: 0
M: 24
Pkt: 6
M: 38

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 14
M: 12


9. JANICKA Weronika 1999 AZS AWF KATOWICE 80
Pkt: 4
M: 32





Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 15
M: 18
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 25
M: 2




10. Pernach Aleksandra 2000 AZS AWF KRAKÓW 74

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 27




Pkt: 0
M: 34
Pkt: 15
M: 23
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 16



11. KOŚCIELNIAK Kaja 1996 MUSZKIETER GLIWICE 68
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 8
M: 21


Pkt: 0
M: 10

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 20



12. Piekarska Barbara 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 65

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 6
M: 45

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 2
M: 33


13. WILASZEK Paulina 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 57
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 14
M: 10



Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 6
M: 46

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 22
M: 3




14. KACZMARSKA Agnieszka 1998 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 56
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 11



Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 6
M: 37

Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 15




15. SKRZYPCZAK Wiktoria 1999 AZS AWF WARSZAWA 55
Pkt: 2
M: 40










Pkt: 0
M: 56
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 1
M: 43



16. MROCHEM Patrycja 1999 AZS AWF KATOWICE 47

Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 58




Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 53

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 44



17. ZAMACHOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF KRAKÓW 46
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 57


Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 46


18. KES Agata 1999 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 46
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 31




Pkt: 0
M: 27


Pkt: 2
M: 37
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 1
M: 44


19. PTASZYŃSKA Paulina 1996 T.S. GÓRNIK RADLIN 44 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 62


Pkt: 0
M: 8

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 2
M: 33




20. SKORUPA Weronika 1997 T.S. GÓRNIK RADLIN 44 Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 64

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 49


Pkt: 0
M: 59
Pkt: 10
M: 29
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 49
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 4
M: 31



21. KONWICKA Izabella 1998 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 42


Pkt: 12
M: 16




Pkt: 0
M: 73
Pkt: 0
M: 59

Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 1
M: 45



22. ROLEK Agnieszka 1997 AZS AWF KATOWICE 41
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 14


Pkt: 25
M: 2






23. TOMICKA Olimpia 1998 KS SZPADA WROCŁAW 40 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 8
M: 22


Pkt: 2
M: 33

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 10
M: 27
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 25



24. MARKOWICZ Dominika 1997 PIAST GLIWICE 39

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 65

Pkt: 0
M: 63


Pkt: 0
M: 67


Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 31


25. Guzik Dominika 1996 AZS AWF KRAKÓW 38
Pkt: 4
M: 30





Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 51


26. KOLANKO Julia 1998 AZS AWF WROCŁAW 38
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 36

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 39



27. KNAPIK Agata 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 37

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 44




Pkt: 0
M: 54


Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 58




28. KNAPIK Katarzyna 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 36
Pkt: 0
M: 59






Pkt: 0
M: 62


Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 18
M: 7




29. BRAWAŃSKA Kinga 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 32
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 10
M: 28
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 2
M: 38


30. BASAŁYGO Zuzanna 1998 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 14
M: 12




Pkt: 0
M: 69
Pkt: 10
M: 32

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 0
M: 60

Pkt: 0
M: 46
31. Kawencka Ewa 2000 PIAST GLIWICE 30 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 51


Pkt: 0
M: 44
Pkt: 6
M: 33

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 59


32. WERYK Małgorzata 1997 T.S. WISŁA KRAKÓW 30 Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 55



Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 6
M: 43
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 49


33. Strzelczyk Olga 2000 UKS PIAST LEGNICA 29
Pkt: 0
M: 56









Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 18
M: 8




34. Olchowik Zuzanna 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 29
Pkt: 0
M: 55

Pkt: 0
M: 63







Pkt: 8
M: 23
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 1
M: 46




35. MUSIAŁ Anna 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 26
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 20







Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 25




36. PETROWSKAYA Ilaria 1997 AZS AWF WARSZAWA 25








Pkt: 0
M: 49
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 36




37. Kwiecień Julia 2001 PIAST GLIWICE 24












Pkt: 4
M: 31




38. Żelichowska Sandra 1997 AZS AWF WARSZAWA 24




Pkt: 0
M: 64


Pkt: 0
M: 64
Pkt: 6
M: 41


Pkt: 8
M: 21





39. Białek Marta 1996 AZS AWF WARSZAWA 22
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 59

Pkt: 4
M: 27

Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 6
M: 48
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 50


40. ROŻNIECKA Dorota 1997 20


Pkt: 0
M: 56



Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 24


Pkt: 14
M: 12
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 45




41. WRÓBLEWSKA Agata 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20











Pkt: 8
M: 24
Pkt: 1
M: 42




42. PUŁA Klaudia 1997 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 19

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 1
M: 48


Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 55

Pkt: 4
M: 28

Pkt: 0
M: 62




43. BIELA Karolina 1999 AZS AWF WROCŁAW 19
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 56


Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 63

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 12
M: 13





44. ŚLIWIŃSKA Paulina 2000 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 15
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 52







Pkt: 0
M: 50
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 29




45. FIDALI Oliwia 1998 AZS AWF KRAKÓW 14
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 60




Pkt: 0
M: 49


Pkt: 0
M: 67
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 1
M: 42




46. MARUCHA Weronika 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 13










Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 2
M: 40




47. FORCZEK Klaudia 2000 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 12










Pkt: 12
M: 15






48. WILAMOWSKA Klaudia 2000 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 12
Pkt: 0
M: 53






Pkt: 0
M: 43


Pkt: 0
M: 52
Pkt: 2
M: 39





49. JAROSZ Gabriela 1997 10
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 51




Pkt: 0
M: 55


Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 54




50. SULEJ Zuzanna 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 9










Pkt: 4
M: 31

Pkt: 1
M: 48




51. ROŻNIECKA Barbara 2000 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 8







Pkt: 0
M: 50


Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 57




52. KRZEMIŃSKA Natalia 1996 T.S. WISŁA KRAKÓW 8 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 2
M: 40



Pkt: 0
M: 6








Pkt: 0
M: 43
53. OBOŃSKA Aleksandra 1997 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 8
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 13





Pkt: 0
M: 21


Pkt: 1
M: 41



Pkt: 0
M: 55


54. TARASIEWICZ Katarzyna 1997 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 8
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 30







Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 47



55. KRAKOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF WROCŁAW 7

Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 43



Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 0
M: 56

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 34




56. Kucharczyk Dominika 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 6














Pkt: 1
M: 45


57. LEŚNIEWSKA Anna 1998 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6 Pkt: 1
M: 45

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 41



Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 61

Pkt: 0
M: 59
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 27




58. ELIAS Wioletta 1997 T.S. GÓRNIK RADLIN 6 Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 57






Pkt: 0
M: 65


Pkt: 1
M: 44
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 41




59. GAJÓWKA Maria 1999 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 5

Pkt: 0
M: 59






Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 69
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 61




60. Uryga Patrycja 2000 PIAST GLIWICE 5
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 62





Pkt: 0
M: 74


Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 1
M: 44




61. KYRCZ Julia 1999 PIAST GLIWICE 5

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 12
M: 15







Pkt: 0
M: 53
Pkt: 1
M: 41





62. Przeniosło Joanna 1997 AZS AWF KRAKÓW 4
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 1
M: 47




Pkt: 0
M: 7



Pkt: 4
M: 26





63. Pawłowska Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 4
Pkt: 8
M: 22






Pkt: 0
M: 41


Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 51




64. MAJGIER Katarzyna 1999 PIAST GLIWICE 4
Pkt: 0
M: 61

Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 60





Pkt: 1
M: 46

Pkt: 2
M: 38




65. Dominiak Natalia 1998 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 4











Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 39




66. BYSTROŃSKA Maria 2000 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 4

Pkt: 1
M: 46








Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 48





67. OBAL Aleksandra 2001 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 4










Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 50




68. FUTYMA Barbara 1998 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 3
Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 64








Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 49



69. KLEMCZYŃSKA Magda 1996 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 2







Pkt: 0
M: 63


Pkt: 1
M: 47






69. SOBOLEWSKA Aleksandra 1999 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 2











Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 55




Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content