Lista klasyfikacyjna

SHELTON Aleksandra

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub:

Kozaczuk Małgorzata

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

KĘDZIORA Katarzyna

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KKSZ KONIN

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski II
2. Puchar Polski III
3. Mistrzostwa Polski
4. Puchar Polski III
5. Puchar Polski IV
6. Puchar Polski I/PE U 23
7. Puchar Polski IV
8. Puchar Polski I
9. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
10. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. SHELTON Aleksandra 1982 670 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 30
M: 1





2. Kozaczuk Małgorzata 1988 AZS AWF WARSZAWA 565 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2


3. KĘDZIORA Katarzyna 1990 Koniński Klub Szermierczy 448
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3


4. JÓŹWIAK Bogna 1983 O.Ś. AZS POZNAŃ 345

Pkt: 0
M: 3


Pkt: 25
M: 2

Pkt: 30
M: 1


5. Puda Marta 1991 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 303 Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 12
M: 14


6. Wątor Angelika 1994 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 195 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 12
M: 13


7. WALCZAK Karolina 1993 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 158 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 5


8. CIEŚLAR Karolina 1996 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 138

Pkt: 0
M: 11
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 22
M: 3


9. OSTOJSKA Matylda 1990 AZS AWF WARSZAWA 138 Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 6


10. Komisarczyk Martyna 1992 KS KARABELA 130 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 7


11. WIĘCKOWSKA Irena 1982 Koniński Klub Szermierczy 118


Pkt: 14
M: 12
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 12




12. Matuszak Sylwia 1997 Koniński Klub Szermierczy 110 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 9


13. WARSZAWSKA Pamela 1993 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 110 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 14
M: 11


14. KALETA Karolina 1996 KS KARABELA 95 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 19


15. KOSTRZEWA Michalina 1996 O.Ś. AZS POZNAŃ 85 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 17


16. DRYGAŁA Gabriela 1995 O.Ś. AZS POZNAŃ 85 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 12


17. MAZUREK Marta 1998 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 80 Pkt: 18
M: 8

Pkt: 0
M: 15
Pkt: 12
M: 14



Pkt: 8
M: 20


18. TOBIASZEWSKA Martyna 1997 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 75 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 12
M: 15

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 23


19. Grzegorek Małgorzata 1994 KS KARABELA 75 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 31


20. Kurzyna Urszula 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 60


Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 20





21. Cieślar Zuzanna 2000 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 55
Pkt: 8
M: 22


Pkt: 4
M: 27

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 12
M: 16


22. PASTERNAK Magdalena 1991 AZS AWF KATOWICE 50 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 8


Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 21


23. MAKSYM Martyna 1998 Koniński Klub Szermierczy 50
Pkt: 14
M: 12


Pkt: 4
M: 30

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 15


24. STRACHOWSKA Julia 1998 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 50


Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 25





25. Okine Marta 2000 KS KARABELA 50
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 30

Pkt: 12
M: 16

Pkt: 4
M: 27



26. BIJAK Sylwia 1993 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 50
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 12
M: 15



27. KRÓLIKOWSKA Nadia 1997 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 50 Pkt: 8
M: 17


Pkt: 8
M: 23

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 26


28. Dobińska Julia 1996 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 45 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 18


Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 18


29. WALAS Natalia 1998 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 45 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 24


30. Rowińska Karolina 1996 AZS AWF WARSZAWA 45

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 18
M: 7



31. PAŁCZYŃSKA Patrycja 1995 AZS AWF WARSZAWA 40 Pkt: 18
M: 5

Pkt: 0
M: 2



Pkt: 18
M: 6



32. Sajewicz Izabela 1987 AZS AWF WARSZAWA 35

Pkt: 0
M: 14


Pkt: 14
M: 10




33. WĄTOR Joanna 1996 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 35 Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 28
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 4
M: 27


34. ZAWODNIAK Małgorzata 2000 Koniński Klub Szermierczy 35


Pkt: 4
M: 29



Pkt: 4
M: 32


35. ŁUKASIK Anna 1999 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 30
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 25



Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 30


36. POPCZYK Emilia 1998 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 30


Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 4
M: 28


37. Nowinowska Natalia 1999 Koniński Klub Szermierczy 25



Pkt: 8
M: 22





38. Marciniak Agata 1999 O.Ś. AZS POZNAŃ 16 Pkt: 8
M: 21



Pkt: 4
M: 32

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 33


39. CHOJNACKA Paulina 1999 Koniński Klub Szermierczy 15


Pkt: 8
M: 22


Pkt: 4
M: 28



40. DRÓŻDŻ Kinga 1994 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15

Pkt: 0
M: 24







41. SKUBISZEWSKA Marta 1987 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 15 Pkt: 18
M: 7

Pkt: 0
M: 21







42. SMARDZEWSKA Alicja 1995 AZS AWF WARSZAWA 15









43. MICHALAK Weronika 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 10
Pkt: 8
M: 23





Pkt: 4
M: 25


44. WALERIAŃCZYK Weronika 2001 Koniński Klub Szermierczy 10



Pkt: 4
M: 26





45. STRACHOWSKA Małgorzata 1998 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 10


Pkt: 4
M: 28






46. TOMCZUK Katarzyna 1994 AZS AWF WARSZAWA 10



Pkt: 4
M: 29





46. WYSOCKA Monika 1997 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 10
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 26



Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 29


48. RUTECKA Nikola 2000 Koniński Klub Szermierczy 10


Pkt: 4
M: 30






49. SZYMAŃSKA Barbara 1999 AZS AWF WARSZAWA 10



Pkt: 4
M: 31





50. WYSOCKA Natalia 2001 Koniński Klub Szermierczy 6






Pkt: 2
M: 34


Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content