Lista klasyfikacyjna

LACHMAN Antonina

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

ŻURAWSKA Karolina

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU

Oklińska Marta

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: UKS DE LA SALLE GDAŃSK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Ogólnopolski Turniej Dzieci
2. Challenge Wratislavia
3. Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików
4. Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka
5. "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku
6. Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców
7. XI Puchar Ziem Północnych
8. Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku
9. Europejski Festiwal Szermierczy
10. Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie
11. Challenge Wratislavia
12. Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców
13. Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców
14. XI Puchar Ziem Północnych


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
1. LACHMAN Antonina 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 136 Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 1
2. ŻURAWSKA Karolina 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 132






Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 2
3. Oklińska Marta 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 128
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 5

Pkt: 0
M: 9

Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 6
4. ZACHAREWICZ Ewa 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 120 Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 3
5. KOŁODZIEJCZYK Malwina 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 108
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 5
6. WIERZCHOWSKA Barbara 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 92 Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 39

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 7
7. SZPEJNA Daniela 2004 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 84






Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 10
8. SZEMPLIŃSKA Natalia 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 80
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 14
9. BAN Zofia 2003 AZS AWF WARSZAWA 76 Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 20

Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 28
10. SZMIT Laura 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 70
Pkt: 0
M: 70
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 6

Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 15
11. KISIELEWSKA Alicja 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 68

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 9


Pkt: 0
M: 10

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 22
12. Dębicka Oliwia 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 68
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 10

Pkt: 0
M: 21

Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 21
13. SOŁTYS Julia 2003 AZS AWF WARSZAWA 64 Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 20
14. SZATARSKA Maja 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 62






Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 65

Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 26
15. Daniewska Michalina 2003 AZS AWF WARSZAWA 60 Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 41
16. KUBACZYK Klaudia 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 48

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 37



Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 31

17. JERZ Lena 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 46







Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 24
18. Sroka Aleksandra 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 40 Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 32


Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 28

19. KOWALSKA OLIWIA 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 38






Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 111
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 38
20. STACHULAK Oliwia 2004 BUDOWLANI TORUŃ 34






Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 125
Pkt: 0
M: 19

Pkt: 0
M: 44
21. Liszka Aleksandra 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 32 Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 42


Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 27
22. OLSZEWSKA Amelia 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 30






Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 44



Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 12
23. Woźniak Natalia 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 30






Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 37

Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 13
24. KANAS Konstancja 2004 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 28







Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 47

Pkt: 0
M: 27

25. MICHAŁEK Paulina 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 26







Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 9
26. MIĘTKA Gabriela 2004 KS POLONIA 1912 LESZNO 24






Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 95
Pkt: 0
M: 21

Pkt: 0
M: 52
27. KLÓJ Aleksandra 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 24
Pkt: 0
M: 75
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 28


Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 107

Pkt: 0
M: 32

28. OLSZÓWKA Jagoda 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 22







Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 66

Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 32
29. LEWUSZ Aleksandra 2004 KS POLONIA 1912 LESZNO 21







Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 127
Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 47
30. CICHOROWSKA Lena 2004 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 20








Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 13


31. GOŁEMBSKA Katarzyna 2003 KS POLONIA 1912 LESZNO 20

Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 21

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 85
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 42
32. PRAŁAT Klaudia 2003 KS POLONIA 1912 LESZNO 20 Pkt: 0
M: 34






Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 92
Pkt: 0
M: 30


33. ŻELECHOWSKA Oliwia 2003 UKS ATENA GDAŃSK 18


Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 75



34. BORKOWSKA Zuzanna 2004 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 16







Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 71

Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 23
35. TRZCIŃSKA Patrycja 2003 AZS AWF WARSZAWA 14








Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 83



36. CISOWSKA Zuzanna 2004 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 12






Pkt: 0
M: 18


Pkt: 0
M: 82


Pkt: 0
M: 34
37. LEWANDOWSKA Karolina 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 12






Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 40

Pkt: 0
M: 122


Pkt: 0
M: 31
38. ŁOPUSZYŃSKA Rozalia 2004 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 11








Pkt: 0
M: 21


Pkt: 0
M: 43

39. JAKIMIAK Iga 2003 Klub Szermierczy Wrocławianie 10






Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 36


40. KWIATKOWSKA Julita 2003 ZJEDNOCZENI PABIANICE 8










Pkt: 0
M: 20


40. NAKLICKA Julia 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 8 Pkt: 0
M: 22



Pkt: 0
M: 26







Pkt: 0
M: 20

42. NEHRING Natalia 2003 Klub Szermierczy Wrocławianie 8

Pkt: 0
M: 46




Pkt: 0
M: 22






43. MULAK Julia 2004 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 8






Pkt: 0
M: 29




Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 35
44. BEKALARCZYK Katarzyna 2004 UKS ATENA GDAŃSK 8









Pkt: 0
M: 118
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 45
45. SZCZEPANIAK Anna 2004 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6








Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 106



46. ROMPCZYK Sara 2004 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6








Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 108



47. ANDERS Wiktoria 2003 Klub Szermierczy Wrocławianie 6
Pkt: 0
M: 71





Pkt: 0
M: 31


Pkt: 0
M: 116



48. JUSZCZYK Dominika 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 6







Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 114



49. SZYMANIAK Dominika 2004 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 4








Pkt: 0
M: 26




50. Urban Maja 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 4










Pkt: 0
M: 29


51. STELMACH Weronika 2004 UKS ATENA GDAŃSK 4






Pkt: 0
M: 32






52. DĄBROWSKA Laura 2003 UKS ATENA GDAŃSK 4



Pkt: 0
M: 33



Pkt: 0
M: 38



Pkt: 0
M: 40

53. STARKOWSKA Anna 2003 KS POLONIA 1912 LESZNO 4







Pkt: 0
M: 48



Pkt: 0
M: 44

54. CECOT Julia 2004 Klub Szermierczy Wrocławianie 2










Pkt: 0
M: 37


55. ROLSKA Helena 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2










Pkt: 0
M: 40


56. STRACZUK Zofia 2004 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 2












Pkt: 0
M: 48
57. ZIELIŃSKA Martyna 2003 AZS AWF WARSZAWA 2









Pkt: 0
M: 49



58. CZERWIŃSKA Lena 2004 AZS AWF WARSZAWA 2









Pkt: 0
M: 93



59. KOKOSIŃSKA Nicola 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 2









Pkt: 0
M: 97



60. SOLIWODA Oliwia 2004 UKS ATENA GDAŃSK 2









Pkt: 0
M: 101



61. GINTER Anna 2003 IKS LESZNO 2
Pkt: 0
M: 83

Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 45




Pkt: 0
M: 113



62. GOŹDZIŃSKA Oliwia 2004 IKS LESZNO 1












Pkt: 0
M: 50
63. Turbo Sonia 2004 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1












Pkt: 0
M: 51
64. Papużyńska Roksana 2003 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 1



Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 30






Pkt: 0
M: 53
65. Brzozowska Maja 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1












Pkt: 0
M: 54

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content