Lista klasyfikacyjna

Antonina LACHMAN

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Karolina ŻURAWSKA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU

Marta OKLIŃSKA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS DE LA SALLE GDAŃSK

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Antonina LACHMAN 136
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 5, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 48, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 6, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 1, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 2, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 15, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 7, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 12, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0
2. Karolina ŻURAWSKA 132
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 7, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 2, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 1, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 18, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0
3. Marta OKLIŃSKA 128
  • Challenge Wratislavia, M: 8, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 5, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 16, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 5, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 1, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0
4. Ewa ZACHAREWICZ 120
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 8, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 19, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 15, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 7, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 8, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 14, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 2, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 30, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 2, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0
5. Malwina KOŁODZIEJCZYK 108
  • Challenge Wratislavia, M: 56, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 27, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 6, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 8, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 5, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 1, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 25, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0
6. Barbara WIERZCHOWSKA 92
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 20, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 38, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 14, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 38, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 13, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 39, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 13, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 22, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0
7. Daniela SZPEJNA 84
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 11, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 9, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 8, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 24, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0
8. Natalia SZEMPLIŃSKA 80
  • Challenge Wratislavia, M: 23, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 36, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 22, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 17, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 10, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 11, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 11, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 34, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0
9. Zofia BAN 76
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 30, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 31, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 29, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 18, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 14, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 51, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0
10. Laura SZMIT 70
  • Challenge Wratislavia, M: 70, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 22, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 14, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 12, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 26, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 6, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0
11. Alicja KISIELEWSKA 68
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 29, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 26, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 34, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 9, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 10, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0
12. Oliwia Dębicka 68
  • Challenge Wratislavia, M: 49, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 30, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 27, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 19, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 13, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 10, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0
13. Julia SOŁTYS 64
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 24, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 33, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 36, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 31, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 8, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 13, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 52, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0
14. Maja SZATARSKA 62
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 5, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 12, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 65, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0
15. Michalina Daniewska 60
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 19, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 65, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 21, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 18, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 15, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 6, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 22, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 5, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 31, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 41, P: 0
16. Klaudia KUBACZYK 48
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 26, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 37, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 12, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 36, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 63, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0
17. Lena JERZ 46
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 42, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 9, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 54, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 16, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0
18. Aleksandra SROKA 40
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 25, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 38, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 33, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 32, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 14, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 33, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 6, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 57, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0
19. OLIWIA KOWALSKA 38
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 24, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 29, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 12, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 111, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0
20. Oliwia STACHULAK 34
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 19, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 20, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 17, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 125, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 44, P: 0
21. Aleksandra Liszka 32
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 15, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 40, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 32, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 19, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 19, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 59, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0
22. Amelia OLSZEWSKA 30
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 23, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 44, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0
23. Natalia Woźniak 30
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 17, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 25, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 37, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0
24. Konstancja KANAS 28
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 28, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 10, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 47, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0
25. Paulina MICHAŁEK 26
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 26, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 58, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0
26. Gabriela MIĘTKA 24
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 28, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 46, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 20, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 95, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 52, P: 0
27. Aleksandra KLÓJ 24
  • Challenge Wratislavia, M: 75, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 35, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 31, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 28, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 20, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 41, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 24, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 107, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0
28. Jagoda OLSZÓWKA 22
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 35, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 15, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 66, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0
29. Aleksandra LEWUSZ 21
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 51, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 18, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 127, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 47, P: 0
30. Lena CICHOROWSKA 20
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 23, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0
31. Katarzyna GOŁEMBSKA 20
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 37, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 43, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 21, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 27, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 85, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 42, P: 0
32. Klaudia PRAŁAT 20
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 34, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 27, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 45, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 22, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 92, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0
33. Oliwia ŻELECHOWSKA 18
  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 21, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 36, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 15, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 30, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 75, P: 0
34. Zuzanna BORKOWSKA 16
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 31, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 71, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0
35. Patrycja TRZCIŃSKA 14
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 16, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 83, P: 0
36. Zuzanna CISOWSKA 12
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 18, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 82, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0
37. Karolina LEWANDOWSKA 12
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 25, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 40, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 122, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0
38. Rozalia ŁOPUSZYŃSKA 11
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0
39. Iga JAKIMIAK 10
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 30, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 29, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0
40. Julita KWIATKOWSKA 8
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0
40. Julia NAKLICKA 8
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 22, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 26, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0
42. Natalia NEHRING 8
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 46, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 22, P: 0
43. Julia MULAK 8
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 29, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0
44. Katarzyna BEKALARCZYK 8
  • Challenge Wratislavia, M: 118, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 45, P: 0
45. Anna SZCZEPANIAK 6
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 25, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 106, P: 0
46. Sara ROMPCZYK 6
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 28, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 108, P: 0
47. Wiktoria ANDERS 6
  • Challenge Wratislavia, M: 71, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 31, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 116, P: 0
48. Dominika JUSZCZYK 6
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 32, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 114, P: 0
49. Dominika SZYMANIAK 4
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 26, P: 0
50. Maja Urban 4
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0
51. Weronika STELMACH 4
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 32, P: 0
52. Laura DĄBROWSKA 4
  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 33, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 38, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0
53. Anna STARKOWSKA 4
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 48, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0
54. Julia CECOT 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0
55. Helena ROLSKA 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0
56. Zofia STRACZUK 2
  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 48, P: 0
57. Martyna ZIELIŃSKA 2
  • Challenge Wratislavia, M: 49, P: 0
58. Lena CZERWIŃSKA 2
  • Challenge Wratislavia, M: 93, P: 0
59. Nicola KOKOSIŃSKA 2
  • Challenge Wratislavia, M: 97, P: 0
60. Oliwia SOLIWODA 2
  • Challenge Wratislavia, M: 101, P: 0
61. Anna GINTER 2
  • Challenge Wratislavia, M: 83, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 35, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 113, P: 0
62. Oliwia GOŹDZIŃSKA 1
  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 50, P: 0
63. Sonia Turbo 1
  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 51, P: 0
64. Roksana PAPUŻYŃSKA 1
  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 23, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 53, P: 0
65. Maja Brzozowska 1
  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 54, P: 0

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy

Sponsor Strategiczny

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy