Lista klasyfikacyjna

Jakub SURMA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

Adam JAKUBOWSKI

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK.

Piotr KAŚKÓW

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK.

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Jakub SURMA 120
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 19, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 46, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 28, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 18, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 25, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 10, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 2, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 10, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0
2. Adam JAKUBOWSKI 112
  • Challenge Wratislavia, M: 65, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 8, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 7, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 1, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 5, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 25, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 2, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0
3. Piotr KAŚKÓW 104
  • Challenge Wratislavia, M: 111, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 8, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 2, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 1, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 48, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0
4. Maciej Frącek 76
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 31, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 108, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 12, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 6, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 17, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 5, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 2, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 9, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 40, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0
5. Bartosz BOHDAN 76
  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 23, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 33, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 12, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 10, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 51, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0
6. Filip MAJEWSKI 68
  • Challenge Wratislavia, M: 95, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 24, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 10, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 14, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0
7. Mikołaj PŁASZCZEWSKI 64
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 24, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 106, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 18, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 25, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 32, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 3, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 45, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0
8. Antoni Bem 64
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 24, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 16, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 17, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0
9. Adam CHTIOUI 64
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 26, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 94, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 23, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 16, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 50, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 21, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 8, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 11, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 38, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0
10. Kamil Tomeczek 64
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 13, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 34, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 13, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 49, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0
11. Adam ŚWIERZYŃSKI 54
  • Challenge Wratislavia, M: 31, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 29, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 19, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 8, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 69, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 17, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0
12. Mikołaj OSSENTOWSKI 52
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 23, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 89, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 37, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 11, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 45, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 6, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 70, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 40, P: 0
13. Dominik KANIA 52
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 6, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 21, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 25, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 86, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0
14. Wiktor DOWNAR 46
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 29, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 81, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 42, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 36, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 28, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 37, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 31, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 24, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 98, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0
15. Iwo SZENK 46
  • Challenge Wratislavia, M: 120, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 38, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 32, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 12, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 13, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0
16. Paweł FIRCH 44
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 33, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 138, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 22, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 20, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 132, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0
17. Kamil Matusewicz 44
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 35, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 39, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 31, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 27, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 29, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 7, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0
18. Mikołaj Olszewski 40
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 23, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 48, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 29, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 126, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0
19. Oskar MACH 38
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 88, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 16, P: 0
20. Kacper SŁOMIŃSKI 38
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 15, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 18, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 135, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0
21. Krzysztof FIJAŁKOWSKI 38
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 39, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 35, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 34, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 20, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 23, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 71, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0
22. Arkadiusz Gajda 36
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 18, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 3, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 20, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 60, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0
23. Igor Woźniak 32
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 14, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 17, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 30, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 90, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0
24. Tomasz SREBNIAK 28
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 36, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 127, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 32, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 19, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 5, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 8, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 43, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 125, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0
25. Tymon Lewicki 28
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 38, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 46, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 19, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 141, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0
26. Dawid PIOSIK 27
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 53, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 26, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 136, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0
27. Błażej MAJEWSKI 27
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 28, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 138, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 41, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 26, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 31, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 50, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 15, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 102, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0
28. Ryszard CHMIELEWSKI 26
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 17, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 45, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 14, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 13, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 7, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 105, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0
29. Wiktor PAZOŁA 26
  • Challenge Wratislavia, M: 137, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 48, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 37, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 12, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 138, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0
30. Szymon PACHOLCZYK 25
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 49, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 28, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0
31. Mateusz KWIATKOWSKI 24
  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 29, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 9, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 27, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 96, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0
32. Jakub KOWALSKI 22
  • Challenge Wratislavia, M: 121, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 48, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 28, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 36, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 40, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 34, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 40, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 16, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 74, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0
33. Michał WIECZOREK 21
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 25, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 60, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 14, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 76, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0
34. Stanisław KORZENIEWSKI 18
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 45, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 19, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 17, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 134, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0
35. Krzysztof Łopatniuk 18
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 26, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0
36. Bartosz MAĆKOWIAK 16
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 37, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0
37. Bartłomiej NIZIO 16
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 37, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 130, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 33, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 29, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 28, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 115, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0
38. Wojciech SUCHODOLSKI 16
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 36, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 32, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 104, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0
39. Emil LANGA 14
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 29, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 130, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0
40. Stanisław HUMIENNY 13
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 38, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 54, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 51, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 55, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 21, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 139, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0
41. Stanisław STERNAU 12
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 32, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0
42. Szymon PEŁSZYK 12
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 40, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 42, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 33, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0
43. Tobiasz WAŚCIŃSKI 10
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 42, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0
44. Jakub KOTEK 8
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 18, P: 0
45. Maksymilian WĄSOWICZ 8
  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 13, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 30, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 47, P: 0
46. Tymoteusz PANDER 8
  • Challenge Wratislavia, M: 136, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 53, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 39, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 108, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0
47. Karol LESZYŃSKI 8
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 40, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 43, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 41, P: 0
48. Tymoteusz JACEWICZ 6
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 44, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0
49. Piotr ŚCIBIWOŁK 6
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 41, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0
50. Marcin Napieralski 6
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 36, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 136, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 39, P: 0
51. Jakub SUMOWSKI 5
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 59, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0
52. Tymon SOROTOWICZ 4
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0
53. Mikołaj FIRLEJ 4
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0
54. Jędrzej ŁOKAJ 4
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 31, P: 0
54. Julian LIS 4
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0
56. Kamil SCHWENDNER 4
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0
57. Karol KULSKI 4
  • Challenge Wratislavia, M: 81, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0
58. Antoni BIELAWSKI 4
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 32, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 49, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 35, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 34, P: 0
59. Karol BRABAŃSKI 4
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 97, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 42, P: 0
60. Piotr ROGACKI 3
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 57, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 117, P: 0
61. Mateusz ŻEROMSKI 2
  • Challenge Wratislavia, M: 98, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 26, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 33, P: 0
62. Jakub WESOŁOWSKI 2
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 35, P: 0
63. Grzegorz DROZGOWSKI 2
  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 36, P: 0
64. Michał DURCZAK 2
  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 37, P: 0
64. Jan NOAK 2
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 37, P: 0
64. Korneliusz POLAKOWSKI 2
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 37, P: 0
67. Szymon WASZAK 2
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 40, P: 0
68. Kacper KULAS 2
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 41, P: 0
69. Mateusz SKRZYPKOWSKI 2
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 42, P: 0
70. Michał KULKA 2
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 45, P: 0
71. Jakub Smuda 2
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 64, P: 0
72. Bartosz SACHARCZUK 2
  • Challenge Wratislavia, M: 112, P: 0

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy