Lista klasyfikacyjna

Lena PIĄTKOWSKA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS ATENA GDAŃSK

Oliwia Kulpaczyńska

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI.

Aleksandra Nowakowska

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Lena PIĄTKOWSKA 140
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 5, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 37, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 48, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 1, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 12, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0
2. Oliwia Kulpaczyńska 136
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 26, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 32, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 12, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 35, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 2, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 8, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 2, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 6, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 5, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 17, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0
3. Aleksandra Nowakowska 132
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 26, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 59, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 27, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 7, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 1, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 1, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 23, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 2, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0
4. Laura SZCZECHOWSKA 116
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 28, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 50, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 14, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 6, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 5, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0
5. Weronika SKOCZYLAS 112
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 33, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 19, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 2, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 24, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0
6. Adrianna WIERZCHOWSKA 108
  • Challenge Wratislavia, M: 81, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 40, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 34, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 43, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 11, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 8, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 27, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 2, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0
7. Matylda WINIECKA 104
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 14, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 20, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 11, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 12, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 5, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 1, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0
8. Róża WYKLAND 104
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 19, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 20, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 10, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 7, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 28, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0
9. Antonina Bartol 100
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 18, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 30, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 31, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 15, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 30, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 23, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 12, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 6, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 10, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0
10. Zuzanna KĘDZIORA 96
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 36, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 31, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 15, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 31, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0
11. Weronika TRACZ 80
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 25, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 32, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 24, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 19, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 26, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 11, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 48, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 1, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0
12. Barbara MICHALSKA 80
  • Challenge Wratislavia, M: 56, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 21, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 32, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 28, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 9, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 20, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0
13. NATALIA LEWANDOWSKA 76
  • Challenge Wratislavia, M: 68, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 21, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 5, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 22, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 30, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 12, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0
14. Magdalena DĄBECKA 76
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 34, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 18, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 5, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0
15. Karolina FUDALA 72
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 17, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 83, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 35, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 17, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 10, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 8, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 17, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 6, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 52, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0
16. Daria FILIPOWICZ 72
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 24, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 33, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 9, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 13, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 32, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0
17. Antonina KWIATKOWSKA 68
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 23, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 70, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 46, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 33, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 38, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 17, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 30, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 5, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 16, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0
18. Lena LANGA 60
  • Challenge Wratislavia, M: 70, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 29, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 36, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 11, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 10, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0
19. Julia GRACZYK 60
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 22, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 24, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 22, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 45, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 15, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 24, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 10, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 60, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0
20. Laura NAKLICKA 56
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 24, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 34, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 7, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0
21. Julia Wiśniewska 52
  • Challenge Wratislavia, M: 67, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 56, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 33, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 19, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 18, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 17, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0
22. Karolina ROMPCZYK 44
  • Challenge Wratislavia, M: 66, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 12, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 33, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 12, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0
23. Aleksandra BINKO 42
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 37, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 14, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 9, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 37, P: 0
24. Natalia JAROSIEWICZ 40
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 44, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 14, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 23, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 47, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0
25. Dominika WYTYK 36
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 52, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 22, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 31, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 20, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 49, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0
26. Maria Fedorów 34
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 25, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 37, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 14, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 45, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 16, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0
27. Agata BAJKÓW 32
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 24, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 32, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 43, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0
28. Anna ŚWIĄTKOWSKA 30
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 30, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 53, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 38, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 26, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 29, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 64, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0
29. Alicja TOMASZEWSKA 28
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 47, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 29, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 13, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 29, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 67, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0
30. Weronika UŁASIUK 24
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 12, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 54, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0
31. Nina GEMBAL 22
  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 42, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 20, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 51, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0
32. Laura WILKE 22
  • Challenge Wratislavia, M: 65, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0
33. Victoria SKORA 20
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 27, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 28, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 54, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0
34. Zofia MAJOREK 18
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 31, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 28, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 43, P: 0
35. Alina LAURENTOWICZ 16
  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 44, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 29, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0
36. Zuzanna KARPIŃSKA 16
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 16, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 71, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0
37. Gabriela BESSMAN 16
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 36, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 23, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0
38. Zuzanna WOJEWÓDZKA 14
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 13, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0
39. Nadia JASZCZOŁT 14
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 35, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 15, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0
40. Martyna TOMASZEWSKA 14
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 34, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 49, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 20, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 34, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0
41. Amelia CIEŚLICKA 14
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 36, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 38, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 35, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 38, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 39, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 21, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0
42. Wiktoria KOC 14
  • Challenge Wratislavia, M: 84, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 38, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 44, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0
43. Aleksandra ROLNIK 12
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0
44. Julia DĄBROWSKA 12
  • Challenge Wratislavia, M: 37, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0
45. Pola PAWELEC 12
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 24, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0
46. Emilia SZEFERA 12
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 17, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 56, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0
47. Izabela KALISZ 12
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 42, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0
48. Emilia KAPAŁA 12
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 40, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 39, P: 0
49. Iga SMORGOWICZ 12
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 28, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 27, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 45, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 66, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 41, P: 0
50. Pola LAMENT 10
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 40, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 21, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 68, P: 0
51. Dagmara ZIEMIANOWICZ 10
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 30, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 38, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0
52. Oliwia GROMELSKA 8
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 19, P: 0
53. Zuzanna Góralczyk 8
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 25, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0
54. Gabrysia MARTYNIAK 8
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 34, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0
55. Marta JAKUBOWSKA 8
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 31, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0
56. Linda FALKIEWICZ 6
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 59, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 35, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0
57. Gabriela KWIATKOWSKA 6
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 47, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 32, P: 0
58. Katarzyna KUBACZYK 4
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 26, P: 0
59. Emilia ADRIANEK 4
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 51, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0
59. Nina LEWANDOWSKA 4
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 27, P: 0
61. Barbara LACHMAN 4
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0
62. Julia KWAŚNIEWSKA 4
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0
62. Oliwia DĄBROWSKA 4
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 30, P: 0
64. Hanna FIJAŁKOWSKA 4
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 31, P: 0
65. Karina GAWEŁ 4
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0
66. Dominika HAŁUSZKIEWICZ 4
  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 41, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 36, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 33, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 0, P: 0
67. Monika BEKALARCZYK 4
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0
68. Amelia BIEGAŃSKA 4
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 46, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 46, P: 0
69. Wiktoria SZAFRAN 4
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 48, P: 0
70. Nel NILEK 3
  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 40, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 49, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 40, P: 0
71. Weronika GLAPKA 2
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 33, P: 0
72. Zuzanna WALCZYK 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 57, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0
73. Wiktoria DOROSZKIEWICZ 2
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 35, P: 0
74. KINGA KOWALSKA 2
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 36, P: 0
74. Zuzanna KARPINSKA 2
  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 36, P: 0
76. Alicja PARTYKA 2
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 37, P: 0
77. Bianka Telatyńska 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0
78. Helena SZAFRAN 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0
79. Maja MICHNIEWICZ 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 50, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 42, P: 0
79. Helena BRAUN 2
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0
81. Wiktoria KASPRZYK 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 55, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 44, P: 0
82. Aleksandra TAŃSKA 2
  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 45, P: 0
83. Emilia WRÓBEL 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0
84. Paulina POLAK 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0
84. Laura NOWAK 2
  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 47, P: 0
86. Aleksandra DEGLES 2
  • Challenge Wratislavia, M: 69, P: 0
87. Aleksandra KROCZYŃSKA 1
  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 49, P: 0
88. Julia PIELA 1
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 50, P: 0
88. Wiktoria WILCZYŃSKA 1
  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 50, P: 0
90. Ewa KOWALEWSKA 1
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 51, P: 0
91. Vanessa DERKACZ 1
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 52, P: 0
92. Amelia KOWALCZYK 1
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 53, P: 0
93. Pola KOLASA 1
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 54, P: 0
94. Nina DUDZIC 1
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 55, P: 0

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy