Lista klasyfikacyjna

Piotr Sowa

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: WKS KOLEJARZ WROCŁAW.

Tomasz GORCZYCA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS ATENA GDAŃSK

Michał KUL

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS ATENA GDAŃSK

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Piotr Sowa 152
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 2, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 7, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 6, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 2, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 1, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 10, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 5, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 3, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 5, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0
2. Tomasz GORCZYCA 152
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 8, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 49, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 2, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 2, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 10, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 1, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 6, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0
3. Michał KUL 132
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 18, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 20, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 7, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 11, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 2, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 2, P: 0
4. Maksymilian KANCI 124
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 18, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 1, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 24, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 2, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 1, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0
5. Jan Nowak 124
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 11, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 61, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 5, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 6, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 2, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 13, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 1, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0
6. Melchior Krawczyński 124
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 10, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 37, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 20, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 19, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 13, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 2, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 3, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 32, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 5, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0
7. Karol Fedorowicz 120
  • Challenge Wratislavia, M: 79, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 19, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 10, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 3, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 6, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 7, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 17, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0
8. Piotr Ginda 116
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 13, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 69, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 6, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 18, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 18, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 16, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 14, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 7, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 12, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0
9. Tomasz Jurczak 100
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 12, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 15, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 8, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 5, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0
10. Łukasz Kulpaczyński 96
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 21, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 62, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 26, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 14, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 12, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 9, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 48, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 12, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 12, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0
11. Mikołaj Prajzner 88
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 17, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 65, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 23, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 28, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 6, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 17, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 10, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0
12. Mateusz JURCZAK 80
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 9, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 28, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 9, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 23, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 16, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0
13. Filip BEDNER 64
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 14, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 3, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 6, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 13, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0
14. Marcin RADAJEWSKI 60
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 14, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 33, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 14, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 51, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0
15. Jakub Fogt 56
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 39, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 18, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 52, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 7, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 57, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0
16. Bartosz KRUSZONA 56
  • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 25, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 27, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 25, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 11, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 37, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0
17. Idzi DURAJ 50
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 35, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 24, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 79, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0
18. Filip STARKOWSKI 44
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 52, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 12, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 23, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0
19. Adam ANDRZEJEWSKI 40
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 30, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 40, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 26, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 37, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 20, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 91, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0
20. Patryk GAWENDA 38
  • Challenge Wratislavia, M: 67, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 12, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 19, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 11, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 67, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0
21. Adrian KAPAŁA 34
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 38, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 15, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 16, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 62, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0
22. Maciej Surma 30
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 41, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 30, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 17, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0
23. Konrad BUCZYŁO 26
  • Challenge Wratislavia, M: 59, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 48, P: 0

  • "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 26, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 13, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 60, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0
24. Igor JĘDROSZKOWIAK 26
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 58, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 41, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 50, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 13, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 75, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0
25. Adam KRUSZONA 24
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 42, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 8, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 65, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0
26. Stanisław JURGA 24
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 27, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 50, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 22, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0
27. Filip WINKHOF 22
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 31, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 36, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0
28. Jan JANKOWSKI 22
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 37, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 42, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 27, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 46, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 23, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 92, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0
29. Ksawery ZAPÓR 20
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 30, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 43, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 15, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 51, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 49, P: 0
30. Jan BIELAWSKI 18
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 29, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 25, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 17, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0
31. Hubert Fedorów 18
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 35, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 44, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 18, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 84, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0
32. Jakub CZAJKOWSKI 17
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 61, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 25, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0
33. Jakub GORCZYCA 16
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 31, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 46, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 19, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0
34. Łukasz Tomyślak 16
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 38, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 29, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 28, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 49, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0
35. Szymon PISAREWICZ 16
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 29, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 49, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 35, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0
36. Oliwier CIEPŁY 14
  • Challenge Wratislavia, M: 76, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0
37. Bartosz SZCZOTKO 13
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 23, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 53, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0
38. Maksymilian MAĆKOWIAK 13
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 59, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 26, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0
39. Adam SZUKAŁA 12
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 22, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 42, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 96, P: 0
40. Miłosz MOŻEJKO 12
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 47, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 48, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 29, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 59, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 37, P: 0
41. Szymon PUCKOWSKI 11
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 21, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 58, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0
42. Hubert LEOPOLD 9
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 32, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 89, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 55, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0
43. Jan PANCER 8
  • Challenge Wratislavia, M: 80, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 54, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 19, P: 0
44. Szymon BOGUSŁAWSKI 8
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 20, P: 0
45. Franciszek OLSZEWSKI 8
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 21, P: 0
46. Antoni MIKA 8
  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0
47. Paweł FIRKOWSKI 8
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 24, P: 0
47. Kacper BELLITZAY 8
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 24, P: 0
49. Damian DUDZIŃSKI 8
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 30, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0
50. Tymon Kowalski 7
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 51, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 27, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0
51. Szymon PAŁASZ 7
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 55, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0
52. Michał BAŃKOWSKI 7
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 39, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 57, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0
53. Jan KSIĄŻEK 6
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 25, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0
54. Rafał TRYBUŁOWSKI 6
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 28, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 47, P: 0
55. Olaf KARAWACKI 6
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 31, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0
56. Jacek ŁĘSKI 6
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 36, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 45, P: 0
57. Jan Jerzy GACZYŃSKI 6
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 45, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 37, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 36, P: 0
58. Marceli Cendrowski 4
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0
59. Jakub Gonda 4
  • Ogólnopolski Turniej Dzieci, M: 16, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 84, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 31, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka, M: 35, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 27, P: 0
60. Franciszek SROKA 4
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 28, P: 0
61. Tymoteusz MIŁKOWSKI 4
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 31, P: 0
62. Dominik Truszczyński 4
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 32, P: 0
63. Ludwik KUCHTA-KALKOWSKI 4
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 55, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 99, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0
64. Miłosz ŚWIĄTKOWSKI 4
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 45, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0
65. Michał Pakuła 4
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0
66. Grzegorz CZAJKOWSKI 4
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 40, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0
67. Radosław CZARKOWSKI 4
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 45, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 40, P: 0
68. Antoni ZAKRZEWSKI 4
  • Challenge Wratislavia, M: 86, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0
69. Antoni CYGAŃSKI 3
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 50, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0
70. Marcel KUŹMICKI 3
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 56, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0
71. Mateusz CYBULSKI 3
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 41, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 56, P: 0
72. Witold MARWITZ 3
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 46, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 52, P: 0
73. Michał SPICH 3
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 54, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 46, P: 0
74. Adam Szuflita 3
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 48, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 53, P: 0
75. Aleksander WESOŁOWSKI 2
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 33, P: 0
75. Hubert MATJASZCZUK 2
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 33, P: 0
77. Tristan THRUN 2
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 34, P: 0
77. Mateusz EMILIANOWICZ 2
  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0
77. Maksymilian DOROSZKIEWICZ 2
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 34, P: 0
80. Jeremi LEWANDOWSKI 2
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 37, P: 0
81. Mateusz SPICH 2
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 38, P: 0
81. Adam MAKAŁOWSKI 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0
83. Filip BRZOSTOWSKI 2
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 39, P: 0
83. Hubert DYNKOWSKI 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 53, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 39, P: 0
85. Maciej KŁOS 2
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 40, P: 0
86. Marcel KUĹąMICKI 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0
86. Szymon PYSKŁO 2
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0
88. Stanisław LAKS 2
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 42, P: 0
88. Franciszek WENERSKI 2
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 42, P: 0
90. Mateusz ŻOŁNOWSKI 2
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 43, P: 0
90. Jędrzej ROGOWSKI 2
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 43, P: 0
92. Jan Sowa 2
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 44, P: 0
92. Joachim JUCHNIEWICZ 2
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 44, P: 0
92. Stanisław HOFFMANN 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0
95. Wiktor Rut 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0
96. Aleksander BIEŃKOWSKI 2
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 47, P: 0
96. Filip HRYNIEWIECKI 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 56, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0
98. Tymoteusz PAWŁOWSKI 2
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików, M: 59, P: 0

  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 48, P: 0
99. Oliver HURINSKY 2
  • Challenge Wratislavia, M: 54, P: 0
100. Borys ROBACKI 2
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 61, P: 0
101. Filip LASKUS 2
  • Challenge Wratislavia, M: 74, P: 0
102. Marcel BUJAS 1
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 49, P: 0
103. Patryk Sawicki 1
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 50, P: 0
103. Bartosz Pyskło 1
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 50, P: 0
105. Tomasz RZEPKA 1
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 52, P: 0
106. Feliks Wiśnik 1
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 54, P: 0
107. Eryk JAWORSKI 1
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 58, P: 0
108. Franciszek SOSNOWSKI-PAWLUK 1
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 60, P: 0
109. Patryk TARAJKOWSKI 1
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 62, P: 0
110. Paweł WIŚNIEWSKI 1
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 63, P: 0

Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy