Lista klasyfikacyjna

Sowa Piotr

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: WKS KOLEJARZ WROCŁAW

Gorczyca Tomasz

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: KS AZS AWFIS GDAŃSK

KUL Michał

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS ATENA GDAŃSK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Ogólnopolski Turniej Dzieci
2. Challenge Wratislavia
3. Międzynarodowy Turniej Dzieci i Młodzików
4. Europejski Festiwal Szermierczy-VIII Memoriał Fechmistrza Jana Nowaka
5. "Gdańska Kuźnia" - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku
6. Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców
7. XI Puchar Ziem Północnych
8. Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku
9. Europejski Festiwal Szermierczy
10. Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie
11. Challenge Wratislavia
12. Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców
13. Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców
14. XI Puchar Ziem Północnych


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
1. Sowa Piotr 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 152 Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 5


2. Gorczyca Tomasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 152 Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 7


3. KUL Michał 2005 UKS ATENA GDAŃSK 132 Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 21


Pkt: 0
M: 21

Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 14

Pkt: 0
M: 2
4. KANCI Maksymilian 2005 KS POLONIA 1912 LESZNO 124 Pkt: 0
M: 22




Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 19

Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 2


5. Nowak Jan 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 124 Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 1


6. Krawczyński Melchior 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 124 Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 13


Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 3


7. Fedorowicz Karol 2005 AZS AWF WARSZAWA 120
Pkt: 0
M: 79
Pkt: 0
M: 19


Pkt: 0
M: 20

Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 7



8. Ginda Piotr 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 116 Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 3



9. Jurczak Tomasz 2005 AZS AWF WARSZAWA 100 Pkt: 0
M: 12



Pkt: 0
M: 15


Pkt: 0
M: 8


Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 6


10. Kulpaczyński Łukasz 2005 KS AZS AWFIS GDAŃSK 96 Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 12


11. Prajzner Mikołaj 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 88 Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 9


12. JURCZAK Mateusz 2005 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 80 Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 28


Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 9


Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 16


13. BEDNER Filip 2005 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 64 Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 6

Pkt: 0
M: 13

Pkt: 0
M: 17



14. RADAJEWSKI Marcin 2005 IKS LESZNO 60






Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 13


15. Fogt Jakub 2006 KS POLONIA 1912 LESZNO 56

Pkt: 0
M: 39




Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 15


16. KRUSZONA Bartosz 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 56
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 10


17. DURAJ Idzi 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 50






Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 79
Pkt: 0
M: 8


18. STARKOWSKI Filip 2006 KS POLONIA 1912 LESZNO 44

Pkt: 0
M: 52




Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 23


Pkt: 0
M: 19


19. ANDRZEJEWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 40 Pkt: 0
M: 30


Pkt: 0
M: 40

Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 91
Pkt: 0
M: 11


20. GAWENDA Patryk 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 38
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 11


Pkt: 0
M: 67


Pkt: 0
M: 8
21. KAPAŁA Adrian 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 34

Pkt: 0
M: 38


Pkt: 0
M: 40


Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 62


Pkt: 0
M: 23
22. Surma Maciej 2006 AZS AWF WARSZAWA 30

Pkt: 0
M: 41





Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 24


23. BUCZYŁO Konrad 2005 UKS ATENA GDAŃSK 26
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 48

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 13


Pkt: 0
M: 60



24. JĘDROSZKOWIAK Igor 2005 KS POLONIA 1912 LESZNO 26

Pkt: 0
M: 58




Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 75



25. Kruszona Adam 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 24

Pkt: 0
M: 42






Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 45


26. JURGA Stanisław 2006 ZJEDNOCZENI PABIANICE 24 Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 50





Pkt: 0
M: 22


Pkt: 0
M: 25


27. WINKHOF Filip 2005 IKS LESZNO 22







Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 22


28. JANKOWSKI Jan 2005 UKS-I BOHUN TORUŃ. 22

Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 38

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 92



29. ZAPÓR Ksawery 2005 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20






Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 49
30. BIELAWSKI Jan 2005 UKS-I BOHUN TORUŃ. 18 Pkt: 0
M: 29


Pkt: 0
M: 25



Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 22



Pkt: 0
M: 44
31. Fedorów Hubert 2006 Miejski Klub Sportowy Świt Nowy Dwór Mazowiecki 18






Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 84



32. CZAJKOWSKI Jakub 2006 UKS ATENA GDAŃSK 17







Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 29


33. GORCZYCA Jakub 2007 UKS ATENA GDAŃSK 16 Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 46






Pkt: 0
M: 19

Pkt: 0
M: 21


34. Tomyślak Łukasz 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 16






Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 25
35. PISAREWICZ Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 16






Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 30


36. CIEPŁY Oliwier 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 14









Pkt: 0
M: 76



37. SZCZOTKO Bartosz 2006 UKS ATENA GDAŃSK 13






Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 53




Pkt: 0
M: 30
38. MAĆKOWIAK Maksymilian 2005 IKS LESZNO 13







Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 26



Pkt: 0
M: 24
39. SZUKAŁA Adam 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 12






Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 96



40. MOŻEJKO Miłosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12






Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 59


41. PUCKOWSKI Szymon 2006 UKS ATENA GDAŃSK 11






Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 58




Pkt: 0
M: 35
42. LEOPOLD Hubert 2006 UKS ATENA GDAŃSK 9






Pkt: 0
M: 32


Pkt: 0
M: 89
Pkt: 0
M: 55

Pkt: 0
M: 45
43. PANCER Jan 2005 UKS ATENA GDAŃSK 8
Pkt: 0
M: 80
Pkt: 0
M: 54


Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 19






44. BOGUSŁAWSKI Szymon 2006 UKS ATENA GDAŃSK 8






Pkt: 0
M: 20






45. OLSZEWSKI Franciszek 2007 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 8








Pkt: 0
M: 21




46. MIKA Antoni 2005 IKS LESZNO 8













47. FIRKOWSKI Paweł 2005 UKS ATENA GDAŃSK 8






Pkt: 0
M: 24






47. BELLITZAY Kacper 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 8







Pkt: 0
M: 24





49. DUDZIŃSKI Damian 2006 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 8








Pkt: 0
M: 30




50. Kowalski Tymon 2006 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 7







Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 27



Pkt: 0
M: 45
51. PAŁASZ Szymon 2006 UKS ATENA GDAŃSK 7







Pkt: 0
M: 55


Pkt: 0
M: 48


52. BAŃKOWSKI Michał 2006 KS AZS-AWF POZNAŃ 7






Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 57





53. KSIĄŻEK Jan 2006 UKS ATENA GDAŃSK 6






Pkt: 0
M: 25





Pkt: 0
M: 48
54. TRYBUŁOWSKI Rafał 2006 UKS ATENA GDAŃSK 6






Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 47





55. KARAWACKI Olaf 2006 UKS ATENA GDAŃSK 6






Pkt: 0
M: 31






56. Łęski Jacek 2006 PKSZERM WARSZAWA 6






Pkt: 0
M: 36


Pkt: 0
M: 45



57. GACZYŃSKI Jan Jerzy 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 6







Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 37




58. Cendrowski Marceli 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 4










Pkt: 0
M: 26


59. Gonda Jakub 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 4 Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 84
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 35




Pkt: 0
M: 27





60. SROKA Franciszek 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4







Pkt: 0
M: 28





61. MIŁKOWSKI Tymoteusz 2006 UKS-I BOHUN TORUŃ. 4








Pkt: 0
M: 31




62. Truszczyński Dominik 2008 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 4








Pkt: 0
M: 32




63. KUCHTA-KALKOWSKI Ludwik 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 4

Pkt: 0
M: 55







Pkt: 0
M: 99
Pkt: 0
M: 35


64. ŚWIĄTKOWSKI Miłosz 2006 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 4








Pkt: 0
M: 45



Pkt: 0
M: 36
65. Pakuła Michał 2006 UKS ATENA GDAŃSK 4










Pkt: 0
M: 40

Pkt: 0
M: 39
66. CZAJKOWSKI Grzegorz 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 4








Pkt: 0
M: 40

Pkt: 0
M: 43


67. CZARKOWSKI Radosław 2005 UKS ATENA GDAŃSK 4






Pkt: 0
M: 45






68. ZAKRZEWSKI Antoni 2006 AZS AWF WARSZAWA 4









Pkt: 0
M: 86


Pkt: 0
M: 47
69. CYGAŃSKI Antoni 2006 BUDOWLANI TORUŃ 3








Pkt: 0
M: 50




70. KUŹMICKI Marcel 2006 KS AZS-AWF POZNAŃ 3







Pkt: 0
M: 56





71. CYBULSKI Mateusz 2005 Klub Szermierczy Wrocławianie 3








Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 56


72. MARWITZ Witold 2005 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 3






Pkt: 0
M: 46

Pkt: 0
M: 52




73. SPICH Michał 2006 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 3







Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 46




74. Szuflita Adam 2007 UKS ATENA GDAŃSK 3








Pkt: 0
M: 48

Pkt: 0
M: 53


75. WESOŁOWSKI Aleksander 2006 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 2








Pkt: 0
M: 33




75. MATJASZCZUK Hubert 2006 UKS ATENA GDAŃSK 2






Pkt: 0
M: 33






77. THRUN Tristan 2006 UKS ATENA GDAŃSK 2






Pkt: 0
M: 34






77. EMILIANOWICZ Mateusz 2005 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2













77. DOROSZKIEWICZ Maksymilian 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 2








Pkt: 0
M: 34




80. LEWANDOWSKI Jeremi 2006 UKS ATENA GDAŃSK 2






Pkt: 0
M: 37






81. SPICH Mateusz 2007 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 2








Pkt: 0
M: 38




81. MAKAŁOWSKI Adam 2005 IKS LESZNO 2










Pkt: 0
M: 38


83. BRZOSTOWSKI Filip 2007 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 2








Pkt: 0
M: 39




83. DYNKOWSKI Hubert 2005 UKS RONDO SZCZECIN 2

Pkt: 0
M: 53











85. KŁOS Maciej 2005 UKS ATENA GDAŃSK 2






Pkt: 0
M: 40






86. KUĹąMICKI Marcel 2006 2










Pkt: 0
M: 41


86. Pyskło Szymon 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 2












Pkt: 0
M: 41
88. LAKS Stanisław 2007 BUDOWLANI TORUŃ 2








Pkt: 0
M: 42




88. WENERSKI Franciszek 2006 UKS ATENA GDAŃSK 2






Pkt: 0
M: 42






90. ŻOŁNOWSKI Mateusz 2007 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 2








Pkt: 0
M: 43




90. ROGOWSKI Jędrzej 2006 UKS-I BOHUN TORUŃ. 2






Pkt: 0
M: 43






92. Sowa Jan 2008 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2








Pkt: 0
M: 44




92. JUCHNIEWICZ Joachim 2006 UKS ATENA GDAŃSK 2






Pkt: 0
M: 44






92. HOFFMANN Stanisław 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2










Pkt: 0
M: 44


95. Rut Wiktor 2007 UKS ATENA GDAŃSK 2










Pkt: 0
M: 46


96. BIEŃKOWSKI Aleksander 2008 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 2








Pkt: 0
M: 47




96. HRYNIEWIECKI Filip 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 2

Pkt: 0
M: 56








Pkt: 0
M: 47


98. PAWŁOWSKI Tymoteusz 2005 UKS ATENA GDAŃSK 2

Pkt: 0
M: 59




Pkt: 0
M: 48






99. HURINSKY Oliver 2006 AZS AWF WARSZAWA 2









Pkt: 0
M: 54



100. ROBACKI Borys 2005 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2




Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 20



Pkt: 0
M: 61



101. LASKUS Filip 2005 AZS AWF WARSZAWA 2









Pkt: 0
M: 74



102. BUJAS Marcel 2007 BUDOWLANI TORUŃ 1








Pkt: 0
M: 49




103. Sawicki Patryk 2008 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 1








Pkt: 0
M: 50




103. Pyskło Bartosz 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 1










Pkt: 0
M: 50


105. RZEPKA Tomasz 2006 UKS ATENA GDAŃSK 1










Pkt: 0
M: 52


106. Wiśnik Feliks 2009 KS AZS-AWF POZNAŃ 1










Pkt: 0
M: 54


107. JAWORSKI Eryk 2006 UKS ATENA GDAŃSK 1










Pkt: 0
M: 58


108. 1










Pkt: 0
M: 60


109. TARAJKOWSKI Patryk 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 1







Pkt: 0
M: 62





110. WIŚNIEWSKI Paweł 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 1







Pkt: 0
M: 63





Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content