Lista klasyfikacyjna

CIEŚLIK Cecylia

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Tercjak Oliwia

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

Ślęzak Katarzyna

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. "Gwiazdka ze szpadą"
2. Challenge Wratislavia
3. Gwiazdka ze szpadą
4. Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej
5. Puchar Ziem Północnych
6. Muszkieter Trophy
7. Challenge Wratislavia
8. Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej
9. Puchar Ziem Północnych
10. Muszkieter Trophy


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. CIEŚLIK Cecylia 2005 AZS AWF KATOWICE 100 Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 8




2. Tercjak Oliwia 2005 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 92 Pkt: 0
M: 6

Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 10

Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 8
3. Ślęzak Katarzyna 2005 AZS AWF KATOWICE 92 Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 9
4. RUP Sonia 2005 UKS PIAST LEGNICA 88 Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 9

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 16
5. Porwoł Liliana 2006 RMKS RYBNIK 84 Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 3





6. Pelon Patrycja 2005 Uczniowski Klub Sportowy START 84 Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 30
7. IZDEBSKA Wiktoria 2005 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 84 Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 6



Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 23
8. WIESNER Zuzanna 2005 MUSZKIETER GLIWICE 76 Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 22
9. RADWAN Patrycja 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 68
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 1

Pkt: 0
M: 34


10. Halemba Antonina 2006 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 68 Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 7




11. KOŁPA Joanna 2005 Klub Sportowy Olimp Lubin 66

Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 34




12. Korduła Antonina 2005 AZS AWF KATOWICE 60 Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 13

Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 38
13. 52 Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 25

14. GRUCZMAN Amelia 2005 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 42
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 5



Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 17
15. Środa Zuzanna 2005 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 40
Pkt: 0
M: 7

Pkt: 0
M: 8



Pkt: 0
M: 13

Pkt: 0
M: 20
16. LANGE Aleksandra 2005 UKS MUSZKIETER MOSINA 36

Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 16




17. NIEWADZI Zofia 2005 Klub Sportowy Olimp Lubin 36 Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 36
18. BATÓG Dominika 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 34 Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 33

Pkt: 0
M: 26


Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 9

19. Wolny Alicja 2005 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 32 Pkt: 0
M: 59

Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 18



Pkt: 0
M: 42
20. GARUS Oliwia 2006 AZS AWF KRAKÓW 30
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 18

Pkt: 0
M: 12




21. STASIUKIEWICZ Julia 2005 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 29
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 11





Pkt: 0
M: 41
22. OSTROWSKA Paulina 2006 PIAST GLIWICE 28 Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 14




23. PIWOWARCZYK Amelia 2005 UKS TOPÓR KRZESZOWICE 26 Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 18

Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 32
24. Reil Kaja 2006 T.S. GÓRNIK RADLIN 23
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 13






25. KWAPISZ Amelia 2005 T.S. GÓRNIK RADLIN 22 Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 38

Pkt: 0
M: 21

Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 25
26. HOLC Apolonia 2006 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 20

Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 15





27. CZAJKA Emilia 2005 T.S. GÓRNIK RADLIN 18 Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 29


28. PAUL Dominika 2006 18

Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 23





29. Dawidowicz Anna 2006 Klub Sportowy Olimp Lubin 17

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 24




30. Chorosińska Matylda 2005 Klub Szermierzy Warszawianka 16

Pkt: 0
M: 20


Pkt: 0
M: 17




31. CIBOROWSKA Gabriela 2006 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 16



Pkt: 0
M: 22





32. KOZDĘBA Weronika 2006 PIAST GLIWICE 16

Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 30




33. CIEŚLIK Natalia 2005 RMKS RYBNIK 14

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 37

Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 35


34. GAWROŃSKA Emilia 2005 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 14 Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 23






35. Prina Cerai Melania 2006 Klub Szermierzy Warszawianka 10

Pkt: 0
M: 21


Pkt: 0
M: 40




36. FEDOROWICZ Julia 2005 KS SZPADA WROCŁAW 10


Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 33




37. MĘŻYK Oliwia 2006 RMKS RYBNIK 10 Pkt: 0
M: 47

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 32




38. SZYMAŃSKA Aleksandra 2006 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 10

Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 26





39. RONER Karolina 2006 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 10

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 43




40. URBANEK Lena 2006 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 9
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 22






41. MĄDEL Kalina 2005 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 9
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 23






Pkt: 0
M: 21
42. Gęsińska Weronika 2005 TORUŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 9

Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 28





43. Brzuchalska Magdalena 2006 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 8



Pkt: 0
M: 19





44. POGODA Aleksandra 2005 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 8

Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 27




45. Jarosz Zuzanna 2006 T.S. GÓRNIK RADLIN 8
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 29




46. POPIELA Marta 2005 BUDOWLANI TORUŃ 7

Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 37





47. SZWED Małgorzata 2005 UKS TRÓJKA RADLIN 6

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 39






48. DEPTA Hanna 2006 UKS ATLAS TARNOWO PODGÓRNE 6



Pkt: 0
M: 30





49. GÓRSKA Julia 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 5
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 53







50. Żychowska Roksana 2006 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 5
Pkt: 0
M: 42

Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 39




51. BOGUCKA Patrycja 2006 MUSZKIETER GLIWICE 5 Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 47

Pkt: 0
M: 42




52. Wolny Zuzanna 2005 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4



Pkt: 0
M: 25





53. Kacała Hanna 2006 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 4



Pkt: 0
M: 27





54. JAROSZ Łucja 2005 MUKS 4
Pkt: 0
M: 28








55. KOJS Emilia 2005 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 4 Pkt: 0
M: 39


Pkt: 0
M: 29






56. KROCZYŃSKA Aleksandra 2005 UKS RONDO SZCZECIN 4



Pkt: 0
M: 31





57. CZERNER Agnieszka 2005 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 4


Pkt: 0
M: 32






58. Podsiadło Julia 2006 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 4

Pkt: 0
M: 40







59. SKORCZYŃSKA Antonia 2006 AZS AWF KRAKÓW 4


Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 42





60. GEMBARA Zuzanna 2005 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 3
Pkt: 0
M: 61


Pkt: 0
M: 33



Pkt: 0
M: 30

61. MUCHA Agata 2006 PIAST GLIWICE 3 Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 55

Pkt: 0
M: 35





62. MAŁOZIĘĆ Maria 2006 UKS TRÓJKA RADLIN 3

Pkt: 0
M: 50







63. Kraczla Zuzanna 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 3

Pkt: 0
M: 67
Pkt: 0
M: 42






64. BARTOSZEK Otylia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Zawisza" Katowice 3

Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 44






65. BANACH Oliwia 2006 MUSZKIETER GLIWICE 3

Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 45






66. NIEZGODA Anna 2005 PIAST GLIWICE 2 Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 33





Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 28
67. SĄCIŃSKA Julia 2005 KS ZAWISZA CZARNY 2

Pkt: 0
M: 35







68. KWIECIŃSKA Alicja 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2
Pkt: 0
M: 36







Pkt: 0
M: 34
69. PRZESTAŃSKA Iga 2006 MDK NR 1 BYTOM 2

Pkt: 0
M: 37







69. Wuzik Maja 2006 RMKS RYBNIK 2




Pkt: 0
M: 37




71. Zaborowska Maria 2006 Klub Szermierzy Warszawianka 2



Pkt: 0
M: 38





72. SZWERYN Oliwia 2006 UKS RONDO SZCZECIN 2



Pkt: 0
M: 39





73. BURAS Natalia 2005 2
Pkt: 0
M: 40






Pkt: 0
M: 31

73. FRAJ Martyna 2005 AKS MIKOŁÓW 2


Pkt: 0
M: 40






73. ADRIANEK Emilia 2005 UKS RONDO SZCZECIN 2



Pkt: 0
M: 40





76. KORCZYŃSKA Alicja 2006 T.S. GÓRNIK RADLIN 2 Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 41








76. Przywara Julia 2005 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 2




Pkt: 0
M: 41




76. MICHNIEWICZ Maja 2005 UKS RONDO SZCZECIN 2



Pkt: 0
M: 41





79. PERKOWSKA Wiktoria 2006 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 2



Pkt: 0
M: 43





80. STARTEK Nikola 2006 2
Pkt: 0
M: 44








81. ZAMECKA Zuzanna 2006 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 2

Pkt: 0
M: 48







82. LENCZEWSKA Anna 2006 T.S. GÓRNIK RADLIN 2

Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 51






83. JANULEWICZ Amelia 2006 1


Pkt: 0
M: 53






84. WNĘK Barbara 2005 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 1
Pkt: 0
M: 59




Pkt: 0
M: 47


Pkt: 0
M: 35
85. CECOT Amelia 2006 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 1

Pkt: 0
M: 60







86. KONOPKA Julia 2005 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 1

Pkt: 0
M: 65







87. LUBERA Weronika 2005 1

Pkt: 0
M: 70







Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content