Lista klasyfikacyjna

Hubert KLUGHARDT

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

Jan MŁYNEK

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

Ireneusz FILEK

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: SKS GRASS-HOPPER KALWARIA

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Hubert KLUGHARDT 104
  • Challenge Wratislavia, M: 67, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 52, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 23, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 24, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 1, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 28, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 1, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 9, P: 0
2. Jan MŁYNEK 100
  • Challenge Wratislavia, M: 20, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 34, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 38, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 34, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 3, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 27, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 8, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 2, P: 0
3. Ireneusz FILEK 92
  • Challenge Wratislavia, M: 9, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 7, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 28, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 21, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 17, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 5, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 1, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 5, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 1, P: 0
4. Adam Sojka 84
  • Challenge Wratislavia, M: 43, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 16, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 3, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 15, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 8, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 6, P: 0
5. Wojciech MARCZAK 80
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 8, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 7, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 2, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 29, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 36, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0
6. Paweł KLYTTA 78
  • Challenge Wratislavia, M: 60, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 17, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 42, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 38, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 2, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 3, P: 0
7. Jan SKALSKI 60
  • Challenge Wratislavia, M: 13, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 52, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 20, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 56, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 3, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 2, P: 0
8. Jerzy GIEDROJĆ 60
  • Challenge Wratislavia, M: 26, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 28, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 57, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 17, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 19, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 49, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 11, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0
9. Hubert ŁAGAN 60
  • Challenge Wratislavia, M: 69, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 37, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 22, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 33, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 5, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 55, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 9, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 11, P: 0
10. Antoni NIECKARZ 56
  • Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 16, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 9, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 22, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 8, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 19, P: 0
11. Antoni ŚCIBICH 52
  • Challenge Wratislavia, M: 5, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 3, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 7, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 17, P: 0
12. Paweł SPANDEL 49
  • Challenge Wratislavia, M: 79, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 18, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 63, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 7, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 54, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 23, P: 0
13. Jan KAZIMIERCZAK 48
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 38, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 48, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 10, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 21, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 3, P: 0
14. Jakub ARMATA 48
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 22, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 35, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 10, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 13, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 28, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 16, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 5, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 15, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 33, P: 0
15. Jeremi SŁAWEK 44
  • Challenge Wratislavia, M: 54, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 16, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 27, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 6, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 5, P: 0
16. Patryk CETNAR 44
  • Challenge Wratislavia, M: 30, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 41, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 25, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 11, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 52, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 36, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 12, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 22, P: 0
17. Szymon WODNIAK 40
  • Challenge Wratislavia, M: 18, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 24, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 30, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 7, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 31, P: 0
18. Szymon WALKOWIAK 40
  • Challenge Wratislavia, M: 76, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 15, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 27, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 32, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0
19. Augustyn Kapias 38
  • Challenge Wratislavia, M: 39, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 21, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 13, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 11, P: 0
20. Czcibor PARTYKA 36
  • Challenge Wratislavia, M: 70, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 21, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 27, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 19, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 12, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 44, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 14, P: 0
21. Jan Zachorowski 34
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 29, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 8, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 33, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 17, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 30, P: 0
22. Ziemowit ŚLEDZIŃSKI 30
  • Challenge Wratislavia, M: 80, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 23, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 36, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 41, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 8, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 36, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 23, P: 0
23. Mateusz EMILIANOWICZ 30
  • Challenge Wratislavia, M: 22, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 33, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 63, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 16, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 14, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 37, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 35, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 26, P: 0
24. Dominik Kwaśnik 28
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 36, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 29, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 14, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 15, P: 0
25. Błażej LITWIN 26
  • Challenge Wratislavia, M: 62, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 41, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 29, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 13, P: 0
26. Maciej SZURLEJ 26
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 27, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 56, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 14, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 38, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 22, P: 0
27. Jerzy STANKIEWICZ 26
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 43, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 24, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 17, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 24, P: 0
28. Jan MIESZKIEŁŁO 25
  • Challenge Wratislavia, M: 54, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 32, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 6, P: 0
29. Adam Siergiej 20
  • Challenge Wratislavia, M: 35, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 39, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 63, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 49, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0
30. Paweł WOJAK 18
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 42, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 50, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 22, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 46, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 19, P: 0
31. Jacek ŁĘSKI 17
  • Challenge Wratislavia, M: 52, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 12, P: 0
32. Jakub Szóstek 17
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 49, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 72, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 31, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 48, P: 0
33. Filip BEDNER 16
  • Puchar Ziem Północnych, M: 9, P: 0
34. Mateusz JAGUSZEWSKI 16
  • Challenge Wratislavia, M: 28, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 11, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 12, P: 0
35. Szymon WOJCIECHOWSKI 16
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 25, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 14, P: 0
36. Kacper SZYNAL 16
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 44, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 45, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 35, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 16, P: 0
37. Oliwier MACHNIK 16
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 18, P: 0
38. Adrian GAJDA 14
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 43, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 25, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 48, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 47, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 20, P: 0
39. Aleksander PASZAK 14
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 36, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 48, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 46, P: 0
40. Jakub KURZYŃSKI 13
  • Challenge Wratislavia, M: 68, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 13, P: 0
41. Mikołaj Puchała 13
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 30, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 16, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 50, P: 0
42. Mateusz MARUCHA 10
  • Challenge Wratislavia, M: 80, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 49, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 18, P: 0
43. Bartłomiej KUROWSKI 9
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 40, P: 0

  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 26, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 72, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 20, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 53, P: 0
44. Hubert GIDZIŃSKI 9
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 61, P: 0
45. Mikołaj KOPEĆ 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0
46. Jędrzej WOŹNIAK 8
  • Puchar Ziem Północnych, M: 24, P: 0
47. Błażej Bednarski 8
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 26, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0
48. Wojciech KRASNOWSKI 8
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 54, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 56, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 41, P: 0
49. Patryk CZERW 6
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 25, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 34, P: 0
50. Franciszek CHLUBEK 6
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 39, P: 0
51. Jan WAWRZYNIAK 6
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 34, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 28, P: 0
52. Maksymilian BIENIEK 6
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 43, P: 0
53. Jan ULMAN 6
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 50, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 32, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 47, P: 0
54. Bartosz ZBRZYZNY 6
  • Challenge Wratislavia, M: 71, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 56, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 27, P: 0
55. Igor LEWANDOWSKI 6
  • Challenge Wratislavia, M: 77, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 53, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 40, P: 0
56. Jakub CHOJNACKI 5
  • Challenge Wratislavia, M: 59, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 26, P: 0
57. Franciszek ZIELIŃSKI 5
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 45, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 51, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 46, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 42, P: 0
58. Mateusz BIEDROŃSKI 5
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 44, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 61, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 53, P: 0
59. Kajetan CIARKOWSKI 5
  • Challenge Wratislavia, M: 43, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 54, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 45, P: 0
60. Mateusz WIKŁO 5
  • Challenge Wratislavia, M: 77, P: 0

  • Gwiazdka ze szpadą, M: 57, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 44, P: 0
61. Michał JAGŁOWSKI 4
  • Puchar Ziem Północnych, M: 25, P: 0
62. Aleksander HAMERSKI 4
  • Puchar Ziem Północnych, M: 27, P: 0
63. Paweł Matuszewski 4
  • Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0
64. Jakub GAJEWSKI 4
  • Puchar Ziem Północnych, M: 40, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 30, P: 0
64. Kamil BARCZYŃSKI 4
  • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0
66. Szymon MODRZEWSKI 4
  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0
66. Jarosław MIKODA 4
  • Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0
66. Bartosz BOGUCKI 4
  • Challenge Wratislavia, M: 31, P: 0
69. Mateusz KAWCZYK 4
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 62, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 38, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 39, P: 0
70. Dawid WITOSZEK 4
  • Challenge Wratislavia, M: 82, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 46, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 52, P: 0
71. Patryk ZWIERZCHOWSKI 3
  • "Gwiazdka ze szpadą", M: 54, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 64, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 35, P: 0
72. Radosław ORDOWSKI 3
  • Gwiazdka ze szpadą, M: 52, P: 0
73. Paweł MIKOŁAJCZYK 3
  • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 51, P: 0

  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 52, P: 0

  • Muszkieter Trophy, M: 47, P: 0
74. Wojciech TETLA 2
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 33, P: 0
74. Franciszek PŁATEK 2
  • Puchar Ziem Północnych, M: 33, P: 0
76. Mieszko OSTROWSKI 2
  • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 34, P: 0
77. Mikołaj MRÓZ 2
  • Muszkieter Trophy, M: 35, P: 0
78. Hubert LISIAK 2
  • Challenge Wratislavia, M: 36, P: 0
79. Tymon ROSS-ŻÓŁKIEWICZ 2
    80. Kacper KOŹMIŃSKI 2
      81. Kacper KONOPKA 2
      • Muszkieter Trophy, M: 42, P: 0
      82. Karol MYSZI 2
      • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 45, P: 0
      83. Stanisław KONDERA 1
      • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 44, P: 0

      • "Gwiazdka ze szpadą", M: 45, P: 0

      • Muszkieter Trophy, M: 49, P: 0
      83. Michał CZAJKA 1
        83. Krzysztof WEISE 1
        • Challenge Wratislavia, M: 49, P: 0
        86. Jędrzej RUSIN 1
          86. Wojciech MATYSZOK 1
          • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 51, P: 0
          88. Dawid BAJ 1
          • "Gwiazdka ze szpadą", M: 47, P: 0

          • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 55, P: 0
          89. Maksymilian ZAKRZEWSKI 1
          • Ogólnopolski Turniej z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 57, P: 0
          90. Bartosz WALASEK 1
          • Challenge Wratislavia, M: 60, P: 0
          91. Jan OLBRYŚ 1
          • Ogólnopolski Turniej Szermierczy z okazji Dnia Edukacji Narodowej, M: 53, P: 0
          92. Filip MURAWSKI 1
          • Puchar Ziem Północnych, M: 30, P: 0

          • Challenge Wratislavia, M: 65, P: 0
          93. Aleksander SVENSSON 1
          • Challenge Wratislavia, M: 70, P: 0
          94. Bartosz KALECIŃSKI 1
          • Challenge Wratislavia, M: 77, P: 0
          95. Nikodem KRZYWICKI 1
          • Challenge Wratislavia, M: 79, P: 0

          Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy