Lista klasyfikacyjna

SZABELSKA Oliwia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ

ŁAWSKA Magdalena

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: WROCŁAWIANIE

WASILCZUK Dominika

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Puchar Polski I
5. Puchar Polski II
6. Puchar Polski III
7. Mistrzostwa Polski
8. Puchar Polski I
9. Puchar Polski II
10. Puchar Polski III
11. Puchar Polski III
12. Puchar Polski I
13. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
14. Mistrzostwa Polski
15. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15.
1. SZABELSKA Oliwia 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 189 Pkt: 2
M: 39
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 6
2. ŁAWSKA Magdalena 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 178 Pkt: 2
M: 33

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 1
3. WASILCZUK Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 129 Pkt: 14
M: 10

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 10
4. Wisoky Weronika 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 114 Pkt: 8
M: 17

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 0
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 5
5. Pijaczyńska Kinga 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 88 Pkt: 8
M: 23

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 7
6. MURAWSKA Karolina 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 79 Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 2
7. Włosińska Julia 2000 AZS AWF WARSZAWA 69
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 24
8. Oklińska Marta 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 60


Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 18
M: 7




Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 20

Pkt: 0
M: 9
9. Gondek Natalia 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 59

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 32

Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 13
10. WIECZOREK Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 56


Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 11
11. ARCISZEWSKA Oliwia 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 54

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 3
12. Jabłonowska Kaja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 53


Pkt: 12
M: 13
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 23
13. SADOWSKA Jagoda 2000 AZS AWF WARSZAWA 48 Pkt: 2
M: 36
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 28


Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 26
14. Brzezińska Zofia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 48


Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 16
15. KOZŁOWSKA Alicja 2000 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 46 Pkt: 1
M: 45

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 20
16. SUCHOMSKA Zuzanna 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 41 Pkt: 1
M: 44


Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 2
M: 36


Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 25
17. NECZYŃSKA Adrianna 2001 IKS LESZNO 40

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 18
18. LACHMAN Antonina 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 39


Pkt: 2
M: 36
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 10




Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 30
19. WINIARSKA Katarzyna 2001 UKS ATENA GDAŃSK 39 Pkt: 8
M: 22

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 34

20. KOŁODZIEJCZYK Malwina 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 35


Pkt: 0
M: 73
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 26




Pkt: 0
M: 57
Pkt: 2
M: 37


Pkt: 0
M: 3
21. HAŁABURDA Zofia 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 34


Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 5




Pkt: 4
M: 30
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 29
22. Kolibabka Julia 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 34 Pkt: 4
M: 30

Pkt: 1
M: 44
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 0
M: 44

23. SADOWSKA Maria 2000 KS POLONIA 1912 LESZNO 30
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 19
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 19


24. JÓŹWIAK Zuzanna 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 30


Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 18
M: 8


Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 22
25. Wasilczuk Karolina 2002 AZS AWF WARSZAWA 26


Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 41


Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 12
26. BORKOWSKA Anna 2000 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 25 Pkt: 2
M: 35

Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 18



Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 32


27. TURKIEWICZ Katarzyna 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 25
Pkt: 0
M: 52


Pkt: 1
M: 46
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 26

28. Cichocka Konstancja 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 23



Pkt: 0
M: 56
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 1
M: 43

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 2
M: 38


Pkt: 0
M: 8
29. ŻURAWSKA Karolina 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 23


Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 4
M: 27




Pkt: 2
M: 38
Pkt: 14
M: 10


Pkt: 0
M: 15
30. Dębicka Oliwia 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 19


Pkt: 0
M: 56
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 12
M: 15




Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 24


Pkt: 0
M: 19
31. DARDA Paulina 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 18


Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 24

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 33

32. Kluszczyńska Sandra 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 18


Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 2
M: 40

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 27
33. Figler Andżelika 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 17 Pkt: 8
M: 19

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 12
M: 13

Pkt: 0
M: 48



Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 21
34. SZATARSKA Maja 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 17


Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 8
M: 20




Pkt: 0
M: 56
Pkt: 12
M: 15


Pkt: 0
M: 28
35. MICHNIEWICZ Julia 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 16

Pkt: 1
M: 41
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 55


Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 17



36. BESSMAN Julia 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 16
Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 64

Pkt: 4
M: 31

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 8
M: 21


Pkt: 0
M: 17
37. Rogóż Alicja 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 16 Pkt: 2
M: 34


Pkt: 0
M: 53
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 31
38. WYWIAŁ Zuzanna 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 16



Pkt: 0
M: 59
Pkt: 2
M: 36


Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 32
39. Bytner Malwina 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 15


Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 21


Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 31

40. MAJSZEWSKA Kinga 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 13


Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 42



Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 22

Pkt: 0
M: 14
41. Polewicz Zuzanna 2000 IKS LESZNO 12 Pkt: 4
M: 32

Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 27


Pkt: 4
M: 28
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 0
M: 55
Pkt: 4
M: 32



42. Sobczak-Domańska Maja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 9


Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 8
M: 23



Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 37

43. PALUCH Aleksandra 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 8 Pkt: 4
M: 25

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 1
M: 42




Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 29



44. BAN Zofia 2003 AZS AWF WARSZAWA 7




Pkt: 1
M: 47





Pkt: 1
M: 41



45. ZACHAREWICZ Ewa 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6


Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 51





Pkt: 4
M: 27



46. SZMIT Laura 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 6



Pkt: 0
M: 63
Pkt: 4
M: 32




Pkt: 0
M: 59
Pkt: 2
M: 39



47. TROJANOWSKA Hanna 2001 Klub Szermierczy Wrocławianie 6




Pkt: 0
M: 62




Pkt: 0
M: 60
Pkt: 1
M: 42



48. HYŻYK Oliwia 2002 IKS LESZNO 6



Pkt: 0
M: 65
Pkt: 1
M: 48




Pkt: 0
M: 58
Pkt: 1
M: 43



49. Daniewska Michalina 2003 AZS AWF WARSZAWA 6


Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 1
M: 44




Pkt: 0
M: 64
Pkt: 1
M: 44



50. Kręc Emilia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6




Pkt: 0
M: 52

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 59



51. BARAN Weronika 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 5







Pkt: 4
M: 26


Pkt: 0
M: 71



52. SZEMPLIŃSKA Natalia 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 5




Pkt: 8
M: 19





Pkt: 0
M: 65



53. WITKIEWICZ Joanna 2002 UKS ATENA GDAŃSK 5



Pkt: 0
M: 68




Pkt: 1
M: 42

Pkt: 0
M: 67

Pkt: 0
M: 43

54. KANAS Konstancja 2004 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 5




Pkt: 1
M: 43





Pkt: 0
M: 55



55. KISIELEWSKA Alicja 2003 KS AZS AWFIS GDAŃSK 4


Pkt: 0
M: 50
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 35





Pkt: 1
M: 46



56. DZIWOSZ Hanna 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4


Pkt: 0
M: 74

Pkt: 1
M: 46


Pkt: 2
M: 39






57. KUBACZYK Klaudia 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 4










Pkt: 1
M: 48



58. Dejczer Natasza 2002 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 4


Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 76
Pkt: 2
M: 38





Pkt: 0
M: 53



59. LEWANDOWSKA Karolina 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 4



Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 55





Pkt: 0
M: 52



60. POLEK Alicja 2000 Klub Szermierczy Wrocławianie 4


Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 51



Pkt: 1
M: 46


Pkt: 0
M: 62



61. WIERZCHOWSKA Barbara 2003 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 3


Pkt: 0
M: 70
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 4
M: 29




Pkt: 0
M: 49




62. SIERADZAN Laura 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3




Pkt: 2
M: 39





Pkt: 0
M: 70



63. KOWALSKA OLIWIA 2004 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 3


Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 59





Pkt: 0
M: 50



64. KLÓJ Aleksandra 2003 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 2




Pkt: 0
M: 50





Pkt: 0
M: 79



65. CISOWSKA Zuzanna 2004 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 2



Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 58





Pkt: 0
M: 75



66. GOŁEMBSKA Katarzyna 2003 KS POLONIA 1912 LESZNO 2




Pkt: 0
M: 64





Pkt: 0
M: 68



67. Woźniak Natalia 2004 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2




Pkt: 0
M: 57





Pkt: 0
M: 78



68. Papużyńska Roksana 2003 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 2










Pkt: 0
M: 60



69. SZPEJNA Daniela 2004 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 1




Pkt: 0
M: 49









70. ZIOBROWSKA Natalia 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 1




Pkt: 0
M: 53









70. OLSZÓWKA Jagoda 2004 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 1














72. SOŁTYS Julia 2003 AZS AWF WARSZAWA 1




Pkt: 0
M: 54









72. MICHAŁEK Paulina 2004 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 1


Pkt: 0
M: 75







Pkt: 0
M: 54



74. DĄBROWSKA Laura 2003 UKS ATENA GDAŃSK 1










Pkt: 0
M: 56



75. RYBAK Magdalena 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1


Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 69






Pkt: 0
M: 57



75. TRZCIŃSKA Patrycja 2003 AZS AWF WARSZAWA 1



Pkt: 0
M: 73










77. LANGA Lena 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 1










Pkt: 0
M: 58



78. SZCZECHOWSKA Laura 2005 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 1




Pkt: 0
M: 60









78. STACHULAK Oliwia 2004 BUDOWLANI TORUŃ 1




Pkt: 0
M: 60





Pkt: 0
M: 69



78. KĘDZIORA Zuzanna 2005 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 1










Pkt: 0
M: 73



81. BORKOWSKA Zuzanna 2004 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 1










Pkt: 0
M: 61



82. RÓŻYCKA Joanna 2000 UKS-I BOHUN TORUŃ. 1




Pkt: 0
M: 63









82. OLSZEWSKA Amelia 2004 KS AZS AWFIS GDAŃSK 1









Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 63



84. BORZYSZKOWSKA Zofia 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 1


Pkt: 0
M: 65







Pkt: 0
M: 64



Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content