Lista klasyfikacyjna

BRYCH Barbara

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

Pawłowska Dominika

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

Pernach Aleksandra

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II
3. Puchar Polski III
4. Puchar Polski I
5. Mistrzostwa Polski
6. Puchar Polski I
7. Puchar Polski II
8. Puchar Polski III
9. Puchar Polski I
10. Puchar Polski II
11. Puchar Polski III
12. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
13. Mistrzostwa Polski
14. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
15. Puchar Polski II
16. Puchar Polski III


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.
1. BRYCH Barbara 2000 AZS AWF KRAKÓW 330 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 2


2. Pawłowska Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 207 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 25
M: 2

Pkt: 4
M: 28
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 1


3. Pernach Aleksandra 2000 AZS AWF KRAKÓW 145 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 18
M: 6

4. KNAPIK Agata 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 73 Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 17
5. Kawencka Ewa 2000 PIAST GLIWICE 72 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 12
M: 16
6. KLASIK Alicja 2004 RMKS RYBNIK 69







Pkt: 14
M: 10
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5


Pkt: 0
M: 3


7. MUSIAŁ Anna 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 65 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 1
M: 41
8. JANELLI Zofia 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 57




Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 9

Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 28


9. KNAPIK Katarzyna 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 56 Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 4
M: 29
10. Pękała Beata 2002 RMKS RYBNIK 47


Pkt: 2
M: 37

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 69
11. Uryga Patrycja 2000 PIAST GLIWICE 45 Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 4
M: 32

12. WRÓBLEWSKA Agata 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 44
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 17
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 53
13. STASZULONEK Karolina 2002 PIAST GLIWICE 42


Pkt: 0
M: 53

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 35
14. Wiktor Weronika 2002 AZS AWF KATOWICE 40


Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 59
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 12
M: 13
15. Gwóźdź Julia 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 39


Pkt: 0
M: 51

Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 14
M: 10
16. ROŻNIECKA Barbara 2000 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 38 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 22
17. MARUCHA Weronika 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 35 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 18
M: 6
18. WŁOCZKA Oliwia 2002 AZS AWF KATOWICE 34


Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 62
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 18
M: 7
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 22
M: 3
19. Kwiecień Julia 2001 PIAST GLIWICE 32

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 16

Pkt: 14
M: 11
20. FORCZEK Klaudia 2000 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 31 Pkt: 12
M: 15


Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 51
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 18
M: 8
21. Zgryźniak Kinga 2003 RMKS RYBNIK 30







Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 6



Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 30
22. Strzelczyk Olga 2000 UKS PIAST LEGNICA 27 Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 2
M: 36
23. JAROSZEK Aleksandra 2001 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 26


Pkt: 0
M: 57

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 30


Pkt: 12
M: 15
24. JAKUBOWSKA Martyna 2000 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 23

Pkt: 0
M: 59
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 1
M: 47

Pkt: 0
M: 16

Pkt: 1
M: 46
Pkt: 4
M: 28
25. ŚLIWIŃSKA Paulina 2000 DOSIR SOKOLNIA CHORZÓW 23 Pkt: 0
M: 50
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 31


Pkt: 0
M: 27

Pkt: 8
M: 21
26. SULEJ Zuzanna 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 22 Pkt: 4
M: 31

Pkt: 1
M: 48
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 41


Pkt: 0
M: 56
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 34
27. RAKOCZY Natalia 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21





Pkt: 1
M: 46


Pkt: 0
M: 52
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 22


28. Pamuła Zuzanna 2000 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 17 Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 58




Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 88
Pkt: 0
M: 70

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 26


29. Szklar Katarzyna 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 17





Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 59

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 12
M: 14


Pkt: 0
M: 19


30. Ziętek Patrycja 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 16




Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 34

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 18
31. SKIBA Paulina 2000 15 Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 50


Pkt: 0
M: 55

Pkt: 0
M: 50
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 55


Pkt: 0
M: 21
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 1
M: 48
32. WILAMOWSKA Klaudia 2000 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 14 Pkt: 0
M: 52
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 50

Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 66

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 54
33. ZACHOROWSKA Aleksandra 2002 PIAST GLIWICE 13





Pkt: 0
M: 51
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 65





34. LASZKIEWICZ Aleksandra 2002 KS SZPADA WROCŁAW 13


Pkt: 0
M: 78

Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 29


35. BYSTROŃSKA Maria 2000 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 13 Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 48

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 61

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 60

Pkt: 12
M: 14

36. Osadnik Maja 2004 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 12







Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 86
Pkt: 8
M: 19


Pkt: 0
M: 32


37. KRUPA Kamila 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 11 Pkt: 0
M: 67


Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 49


Pkt: 0
M: 80

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 2
M: 35

38. OBAL Aleksandra 2001 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 10 Pkt: 1
M: 47
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 61


Pkt: 0
M: 66

Pkt: 0
M: 63
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 28


Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 72
39. Frystacka Patrycja 2003 RMKS RYBNIK 9


Pkt: 8
M: 20




Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 62

Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 31
40. FUCHS Anita 2001 KS SZPADA WROCŁAW 9


Pkt: 0
M: 77



Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 64

Pkt: 0
M: 50



41. SZAŁACIŃSKA Zofia 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 8


Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 56

Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 69

Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 69
Pkt: 2
M: 40
42. TOKARSKA Klaudia 2002 Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 8


Pkt: 0
M: 72


Pkt: 0
M: 75

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 1
M: 46



Pkt: 2
M: 40

43. SZYMANOWSKA Karolina 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 6







Pkt: 0
M: 62
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 24





44. GRABOWSKA Anna 2000 PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC 6 Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 51




Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 4
M: 26



Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 56
45. DĘBICKA Ewa 2001 MUSZKIETER GLIWICE 6


Pkt: 8
M: 23




Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 29


Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 14
46. PIOTROWSKA Aleksandra 2003 AZS AWF KRAKÓW 6







Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 51





47. MICHALCZYK Marta 2004 Klub Szermierzy Warszawianka 6







Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 2
M: 37




Pkt: 0
M: 85
48. RUSIECKA Daria 2000 AZS AWF WROCŁAW 6 Pkt: 0
M: 49


Pkt: 2
M: 38




Pkt: 2
M: 34
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 59

Pkt: 0
M: 63
Pkt: 1
M: 43
49. PIEKARSKA Helena 2002 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 5







Pkt: 0
M: 64
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 0
M: 63



50. Denes Dominika 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 5


Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 67
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 53

Pkt: 0
M: 64



51. Korkus Emilia 2004 PIAST GLIWICE 4








Pkt: 0
M: 59
Pkt: 4
M: 29





52. Korczak Natalia 2001 AZS AWF WARSZAWA 4


Pkt: 0
M: 67

Pkt: 0
M: 70


Pkt: 2
M: 37
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 93



Pkt: 0
M: 53

53. WIECZOREK Anna 2003 PIAST GLIWICE 4







Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 1
M: 45




Pkt: 0
M: 61
54. Czajkowska Róża 2004 AZS AWF WARSZAWA 3







Pkt: 4
M: 25

Pkt: 0
M: 85





55. JAROSZEK Emilia 2004 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 3







Pkt: 0
M: 91
Pkt: 4
M: 26






56. SAUER Julia 2002 UKS TRÓJKA RADLIN 3







Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 72




Pkt: 0
M: 71
57. KŁOPOTOWSKA Klaudia 2002 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 3







Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 91
Pkt: 0
M: 61



Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 58
58. KOWALSKA Daria 2002 BUDOWLANI TORUŃ 3





Pkt: 0
M: 61

Pkt: 0
M: 53
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 78





59. SABALSKA Ewelina 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3







Pkt: 0
M: 77
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 2
M: 40



Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 62
60. CHYTROWSKA Maria 2003 BUDOWLANI TORUŃ 3







Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 78
Pkt: 0
M: 49




Pkt: 0
M: 78
61. BILIŃSKA Agnieszka 2000 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 3
Pkt: 0
M: 59

Pkt: 0
M: 58


Pkt: 0
M: 72
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 77
Pkt: 0
M: 95



Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 76
62. Politowska Julia 2001 AZS AWF KRAKÓW 3




Pkt: 0
M: 69


Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 55






63. Kuśmierz Zuzanna 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 3


Pkt: 0
M: 70

Pkt: 0
M: 63


Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 62




Pkt: 0
M: 70
64. KUŚKA Aleksandra 2002 UKS TRÓJKA RADLIN 2


Pkt: 2
M: 40




Pkt: 2
M: 33





Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 50
65. KLUGHARDT Gloria 2003 RMKS RYBNIK 2







Pkt: 0
M: 91

Pkt: 2
M: 36





65. OLCHOWIK Michalina 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 2







Pkt: 0
M: 72
Pkt: 2
M: 36






67. PINES Anna 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 2


Pkt: 0
M: 64





Pkt: 0
M: 80
Pkt: 2
M: 38





68. LEŚNIEWSKA Marta 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 2




Pkt: 0
M: 60


Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 98
Pkt: 0
M: 68




Pkt: 0
M: 82
69. NOWAK Zuzanna 2003 BUDOWLANI TORUŃ 2







Pkt: 0
M: 65
Pkt: 2
M: 40






70. ZIÓŁKOWSKA Weronika 2002 MKS PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW 2







Pkt: 1
M: 41







70. TOMASZEK Weronika 2002 KS SZPADA WROCŁAW 2


Pkt: 0
M: 69


Pkt: 0
M: 75



Pkt: 1
M: 41

Pkt: 0
M: 66



72. LULEWICZ Nina 2001 MUSZKIETER GLIWICE 2






Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 82
Pkt: 1
M: 42




Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 38
73. KOTULSKA Agata 2003 T.S. GÓRNIK RADLIN 2







Pkt: 1
M: 43







74. Frydrych Małgorzata 2000 Centrum Szermierki "Riposta" - Toruń 2


Pkt: 0
M: 79





Pkt: 0
M: 74
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 52



75. MURY Julia 2003 BUDOWLANI TORUŃ 2








Pkt: 1
M: 46






76. Majchrzak Julia 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 2








Pkt: 0
M: 82
Pkt: 1
M: 47




Pkt: 0
M: 83
77. Budzyń Maja 2003 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 2







Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 59





78. ŁAPKIEWICZ Julia 2003 AZS AWF WARSZAWA 1







Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 75
Pkt: 0
M: 76




Pkt: 0
M: 51
79. ZEMŁA Sylwia 2000 KS SZPADA WADOWICE 1







Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 94






79. SADOWSKA Paulina 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 1





Pkt: 0
M: 56



Pkt: 0
M: 50





81. JENDRZEJ Hanna 2003 UKS Wołodyjowski Siemianowice Śląskie 1







Pkt: 0
M: 85
Pkt: 0
M: 85
Pkt: 0
M: 51





82. BRAWAŃSKA Helena 2002 RMKS RYBNIK 1


Pkt: 0
M: 79




Pkt: 0
M: 52

Pkt: 0
M: 71



Pkt: 0
M: 64
Pkt: 1
M: 47
83. DOMAŃSKA Agata 2000 STSZERM LEGIA WARSZAWA 1


Pkt: 0
M: 49




Pkt: 0
M: 55





Pkt: 0
M: 65

84. JADCZAK Dominika 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 1








Pkt: 0
M: 97
Pkt: 0
M: 56





85. BOCHENEK Wiktoria 2002 AZS AWF KRAKÓW 1





Pkt: 0
M: 69

Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 79





85. JAWORSKA Maria 2001 AZS AWF WROCŁAW 1 Pkt: 0
M: 63


Pkt: 0
M: 62




Pkt: 0
M: 57





Pkt: 0
M: 59

85. LENCKOSZ Apolonia 2002 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 1








Pkt: 0
M: 92
Pkt: 0
M: 57





88. KALETA Karolina 2001 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 1




Pkt: 0
M: 54


Pkt: 0
M: 83
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 75



Pkt: 0
M: 52
Pkt: 8
M: 24
88. TUREK Kornelia 2001 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 1


Pkt: 0
M: 71




Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 89
Pkt: 0
M: 81




Pkt: 0
M: 75
90. MALCZOK Karolina 2003 UKS TRÓJKA RADLIN 1









Pkt: 0
M: 59





91. ANTCZAK Tatiana 2003 Klub Szermierzy Warszawianka 1







Pkt: 0
M: 60







92. Peret Karolina 2000 AZS AWF WARSZAWA 1




Pkt: 0
M: 55


Pkt: 0
M: 73
Pkt: 0
M: 84
Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 67



92. PISANO Roberta 2000 KS SZPADA WADOWICE 1







Pkt: 0
M: 87
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 91





Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content