Lista klasyfikacyjna

Zbierada Bartłomiej

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: PKSZERM WARSZAWA

SZURLEJ Bartłomiej

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS WRATISLAVIA WROCŁAW

KOŁPA Piotr

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KS OLIMP LUBIN

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski II
2. Puchar Polski III
3. Puchar Polski I
4. Puchar Polski II
5. Puchar Polski III
6. Mistrzostwa Polski
7. Puchar Polski I
8. Puchar Polski II
9. Puchar Polski III
10. Puchar Polski I
11. Puchar Polski II
12. Puchar Polski III
13. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
14. Mistrzostwa Polski
15. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
16. Puchar Polski I


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.
1. Zbierada Bartłomiej 2000 PKSZERM WARSZAWA 202 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 9

Pkt: 0
M: 1
2. SZURLEJ Bartłomiej 2000 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 187 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 7
3. KOŁPA Piotr 2000 Klub Sportowy Olimp Lubin 167 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 19

Pkt: 0
M: 11
4. Rachwalik Michał 2000 Uczniowski Klub Sportowy START 96 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 36

Pkt: 0
M: 3
5. Koc Franciszek 2000 T.S. WISŁA KRAKÓW 84 Pkt: 0
M: 70

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 20

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 10

Pkt: 0
M: 2
6. PIEKARZ Michał 2000 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 64
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 68
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 67
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 9
7. NOGANOWICZ Karol 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 61
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 5
8. MARCINIAK Jarosław 2000 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 58 Pkt: 0
M: 63

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 53

Pkt: 18
M: 7
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 22


Pkt: 0
M: 10
9. KAŁUZIŃSKI Tomasz 2001 AZS AWF KATOWICE 52 Pkt: 0
M: 50

Pkt: 4
M: 28
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 18
M: 6
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 11

Pkt: 0
M: 19
10. BULANDRA Jan 2002 AZS AWF KATOWICE 44

Pkt: 0
M: 66
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 62



Pkt: 2
M: 35
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 0
M: 61

Pkt: 0
M: 6
11. GIDZIŃSKI Piotr 2000 Klub Szermierzy Warszawianka 44 Pkt: 1
M: 41
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 20


Pkt: 12
M: 13
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 50


12. BIAŁAS Maciej 2000 RMKS RYBNIK 43 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 2
M: 34

Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 21
13. RUTZ Stanisław 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 40 Pkt: 4
M: 29

Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 50


Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 3
14. PIŁAT Mateusz 2000 MKS GRYF MIELEC 39 Pkt: 0
M: 65
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 1
M: 48

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 46

Pkt: 0
M: 33
15. CHLEBIK Adam 2001 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 36
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 1
M: 41



Pkt: 0
M: 60
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 0
M: 53
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 1
M: 43



Pkt: 0
M: 15
16. RADOSZ Mikołaj 2002 AZS AWF KRAKÓW 36

Pkt: 0
M: 51
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 60


Pkt: 1
M: 47
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 18
M: 8

Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 8
17. Socha Jan 2002 PKSZERM WARSZAWA 31



Pkt: 2
M: 38



Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 28

Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 30
18. Urban Piotr 2003 AZS AWF KRAKÓW 31


Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 55




Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 14
M: 11



Pkt: 0
M: 23
19. DĘBICKI Dawid 2001 T.S. WISŁA KRAKÓW 26
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 4
M: 27


Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 62


20. MARCZAK Jan 2001 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 25 Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 70
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 30

Pkt: 0
M: 11
21. ANTKIEWICZ Mikołaj 2000 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 23

Pkt: 4
M: 31
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 73

Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 65

Pkt: 0
M: 24
22. MANDRYSZ Sebastian 2002 RMKS RYBNIK 21

Pkt: 0
M: 75
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 47


23. Cieślik Jakub 2002 PKSZERM WARSZAWA 21



Pkt: 0
M: 72


Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 21


Pkt: 0
M: 66

Pkt: 0
M: 13
24. SOCHACZEWSKI Victor 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 21 Pkt: 1
M: 43
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 67




Pkt: 2
M: 38
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 56

Pkt: 0
M: 18
25. Huwer Kamil 2001 AZS AWF KATOWICE 21 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 50

Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 27
26. TUMAS Marcin 2001 RMKS RYBNIK 20 Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 52



Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 20
27. Buśko Robert 2002 AZS AWF KATOWICE 19

Pkt: 0
M: 58

Pkt: 4
M: 32

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 72

Pkt: 0
M: 48

Pkt: 0
M: 31
28. KAŹMIERSKI MACIEJ 2003 MKS GRYF MIELEC 18








Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 70
Pkt: 12
M: 13



Pkt: 0
M: 29
29. MUSIOLIK Bartłomiej 2001 RMKS RYBNIK 17 Pkt: 1
M: 45
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 22
30. Gramza Maciej 2002 KS SZPADA WROCŁAW 16

Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 54



Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 1
M: 44



Pkt: 0
M: 14
31. NOSSARZEWSKI Antoni 2002 PKSZERM WARSZAWA 16








Pkt: 0
M: 52
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 25



Pkt: 0
M: 16
32. Chomiak Mikołaj 2000 PKSZERM WARSZAWA 16

Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 64




Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 60

Pkt: 0
M: 25
33. OGONOWSKI Szymon 2002 PKSZERM WARSZAWA 16








Pkt: 4
M: 26
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 8
M: 23



Pkt: 0
M: 17
34. Urban Paweł 2003 AZS AWF KRAKÓW 14








Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 18




35. MARCOL Maciej 2001 AZS AWF KATOWICE 14

Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 56


Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 34


Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 28
36. BONIECKI Jakub 2001 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 13



Pkt: 0
M: 70


Pkt: 4
M: 30

Pkt: 0
M: 61

Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 32


37. CZECHOWSKI Grzegorz 2000 PKSZERM WARSZAWA 13 Pkt: 0
M: 80

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 32
38. STASIENIUK Paweł 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 12

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 68



Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 8
M: 22



Pkt: 0
M: 26
39. KRZYŻYŃSKI Artur 2001 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 11

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 70





Pkt: 1
M: 43
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 12
M: 16




40. Cnotalski Przemysław 2002 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 11


Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 75

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 56

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 44


41. GŁOWACKI Mikołaj 2000 PIAST GLIWICE 10 Pkt: 0
M: 76

Pkt: 0
M: 66
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 1
M: 46




Pkt: 2
M: 36
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 1
M: 41




42. PROKOP Rafał 2000 ZERWIKAPTUR KRAKÓW 10 Pkt: 0
M: 72

Pkt: 0
M: 52
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 63
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 1
M: 48

Pkt: 0
M: 49


43. Adamczyk Patryk 2001 AZS AWF KATOWICE 6

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 4
M: 28


Pkt: 0
M: 70
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 1
M: 46




44. PODOLSKI Piotr 2001 T.S. WISŁA KRAKÓW 5 Pkt: 0
M: 82

Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 73



Pkt: 0
M: 72

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 39


Pkt: 0
M: 77


45. Frydrych Kacper 2002 Uczniowski Klub Sportowy Sokolik MOSiR Krosno 5








Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 53


46. Sojka Dominik 2002 AZS AWF KATOWICE 5


Pkt: 0
M: 80
Pkt: 0
M: 80

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 70
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 60





47. MICHALCZYK Sebastian 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 5

Pkt: 0
M: 73
Pkt: 0
M: 67


Pkt: 2
M: 39


Pkt: 0
M: 54
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 88

Pkt: 0
M: 67


48. ŚMIEJA Wojciech 2003 T.S. GÓRNIK RADLIN 4









Pkt: 0
M: 61
Pkt: 4
M: 26




49. GODLEWSKI Bartłomiej 2002 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 4

Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 4
M: 31



Pkt: 0
M: 66

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 54




50. LEWANDOWSKI Ryszard 2001 PKSZERM WARSZAWA 4


Pkt: 0
M: 63
Pkt: 8
M: 18




Pkt: 0
M: 60

Pkt: 4
M: 32




51. KITLIŃSKI Bartosz 2003 Klub Sportowy Olimp Lubin 4

Pkt: 0
M: 78







Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 38




52. GŁOWACKI Dominik 2002 UKS SOKRATES CZĘSTOCHOWA 4



Pkt: 0
M: 93

Pkt: 0
M: 70


Pkt: 0
M: 74
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 2
M: 39




53. WOLDEYES Grzegorz 2001 MUSZKIETER GLIWICE 4








Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 52




54. HAŁACZKIEWICZ Michał 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3

Pkt: 0
M: 56
Pkt: 0
M: 72
Pkt: 0
M: 78




Pkt: 4
M: 31






54. CHRAPKA Stefan 2002 PIAST GLIWICE 3










Pkt: 4
M: 31




56. KRAWCZYK Michał 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3 Pkt: 0
M: 78

Pkt: 0
M: 59

Pkt: 1
M: 41




Pkt: 4
M: 32






57. MICHALIK Filip 2000 Klub Szermierzy Warszawianka 3


Pkt: 0
M: 82
Pkt: 0
M: 82


Pkt: 0
M: 62

Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 2
M: 40




58. PAKUŁA Jan 2002 Klub Szermierzy Warszawianka 3



Pkt: 0
M: 88




Pkt: 0
M: 49
Pkt: 1
M: 45


Pkt: 0
M: 69


59. KORZENIEWSKI Stanisław 2001 PKSZERM WARSZAWA 3

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 71
Pkt: 1
M: 42




Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 55




60. DUTKIEWICZ Kamil 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 3



Pkt: 0
M: 84





Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 49




61. Migas Piotr 2002 PIAST GLIWICE 3



Pkt: 0
M: 74


Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 64

Pkt: 0
M: 57


Pkt: 0
M: 74


62. DURNAŚ Michał 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3








Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 63





63. Łucki Kacper 2003 AZS AWF KRAKÓW 2










Pkt: 1
M: 45




64. GÓRAL Marcin 2000 2

Pkt: 0
M: 70
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 87




Pkt: 1
M: 46






65. Krupa Kacper 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 2

Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 63

Pkt: 0
M: 65

Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 83
Pkt: 0
M: 53




66. Kasperczak Kamil 2000 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 2








Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 54





67. LEWANOWICZ Jan 2002 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 2








Pkt: 0
M: 55

Pkt: 0
M: 64




68. Tarachanowicz Szymon 2003 AZS AWF KRAKÓW 2








Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 56




69. WESOŁOWSKI Michał 2001 PIAST GLIWICE 2


Pkt: 0
M: 81
Pkt: 0
M: 86




Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 86
Pkt: 0
M: 58




70. PŁOTCZYK Paweł 2003 T.S. GÓRNIK RADLIN 1








Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 70





70. PUCHAŁA Mateusz 2003 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 1








Pkt: 0
M: 69
Pkt: 0
M: 78
Pkt: 0
M: 50




72. KOCZERGIN Daniel 2002 Krakowski Klub Szermierzy 1









Pkt: 0
M: 52





73. CHMIELEWSKI Ryszard 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1


Pkt: 4
M: 26





Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 56





74. Jędrzejczyk Radosław 2002 AZS AWF KATOWICE 1









Pkt: 0
M: 58





74. Morek Kacper 2003 KS SZPADA WADOWICE 1








Pkt: 0
M: 58

Pkt: 0
M: 83




76. ZAGÓRNY Mateusz 2001 IKS WARSZAWA 1










Pkt: 0
M: 59




76. MARZOCH Filip 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1

Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 57

Pkt: 0
M: 55



Pkt: 0
M: 78

Pkt: 0
M: 59




78. GÓRSKI Max 2002 PKSZERM WARSZAWA 1









Pkt: 0
M: 85
Pkt: 0
M: 61




79. FERLAS-WOJCIECHOWSKI Tymoteusz 2003 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1










Pkt: 0
M: 62




79. STACHOWSKI Hubert 2002 1








Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 74
Pkt: 0
M: 70




81. NELZA Radosław 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1



Pkt: 0
M: 85




Pkt: 0
M: 63
Pkt: 0
M: 67





81. Żelazny Marcin 2004 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 1










Pkt: 0
M: 63




83. BARNAŚ Piotr 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 1








Pkt: 0
M: 66
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 74




Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content