Lista klasyfikacyjna

Matuszak Sylwia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KKSZ KONIN

MAZUREK Marta

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: UKS 13 BIAŁYSTOK

TOBIASZEWSKA Martyna

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: UKS 13 BIAŁYSTOK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
3. Puchar Polski I
4. Puchar Polski II
5. Puchar Polski III
6. Puchar Polski IV
7. Mistrzostwa Polski
8. Mistrzostwa Polski
9. Puchar Polski I
10. Puchar Polski II
11. III Puchar Polski
12. Mistrzostwa Polski
13. Puchar Polski III
14. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
1. Matuszak Sylwia 1997 Koniński Klub Szermierczy 321 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 8


2. MAZUREK Marta 1998 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 220 Pkt: 8
M: 20
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 12
M: 14


Pkt: 0
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 22
M: 3



3. TOBIASZEWSKA Martyna 1997 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 187 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 22
M: 3


Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 21


4. Cieślar Zuzanna 2000 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 150 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 18
M: 7

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 16


5. Kurzyna Urszula 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 119

Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 13


6. WALERIAŃCZYK Weronika 2001 Koniński Klub Szermierczy 109

Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 33

Pkt: 4
M: 26

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 30


7. ZAWODNIAK Małgorzata 2000 Koniński Klub Szermierczy 104 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 4
M: 29


Pkt: 0
M: 15
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 23


8. Nowinowska Natalia 1999 Koniński Klub Szermierczy 101
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 8
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 24


9. Okine Marta 2000 KS KARABELA 87
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 18


10. WALAS Natalia 1998 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 81 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 12
M: 14



11. REMLEIN Antonina 1997 O.Ś. AZS POZNAŃ 70


Pkt: 12
M: 13



Pkt: 0
M: 29

Pkt: 18
M: 8

Pkt: 0
M: 29


12. Marciniak Agata 1999 O.Ś. AZS POZNAŃ 61 Pkt: 2
M: 33


Pkt: 8
M: 24

Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 31

Pkt: 14
M: 9

Pkt: 0
M: 27


13. ZIOMEK Marta 2000 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 56







Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 15




14. KRÓLIKOWSKA Nadia 1997 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 54 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 26


15. ŁUKASIK Anna 1999 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 53 Pkt: 4
M: 30

Pkt: 8
M: 17
Pkt: 14
M: 12


Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 12
M: 15



16. Papuzińska Alicja 2001 Koniński Klub Szermierczy 48

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 23



Pkt: 0
M: 35
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 16




17. Gałecka Natalia 2002 AZS AWF WARSZAWA 44







Pkt: 8
M: 22
Pkt: 4
M: 26




18. Szulc Barbara 2001 O.Ś. AZS POZNAŃ 41

Pkt: 4
M: 25




Pkt: 0
M: 27
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 22




19. Cieślar Julia 2002 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 38








Pkt: 14
M: 10




20. Rowińska Emilia 2002 AZS AWF WARSZAWA 38







Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 21



Pkt: 8
M: 17
21. Seredyńska Blanka 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 36













22. Bartosz Roksana 2002 DRAGON ŁÓDŹ 34







Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 19




23. SIEDLEC Ewelina 1999 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 32







Pkt: 4
M: 32
Pkt: 8
M: 24




24. WYSOCKA Natalia 2001 Koniński Klub Szermierczy 32 Pkt: 2
M: 34

Pkt: 8
M: 22




Pkt: 0
M: 28
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 8
M: 20



25. ROMAŃCZYK Aleksandra 2001 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 30

Pkt: 4
M: 31




Pkt: 0
M: 33
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 4
M: 29



26. GŁOWACKA Izabela 2001 Koniński Klub Szermierczy 30

Pkt: 2
M: 35
Pkt: 8
M: 22



Pkt: 0
M: 34
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 4
M: 28



27. ZIĘBACZ Wiktoria 2002 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 28







Pkt: 2
M: 39
Pkt: 4
M: 29




28. STRACHOWSKA Julia 1998 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 28
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 19


Pkt: 4
M: 25



29. OUDEJANS Maria 2001 AZS AWF WARSZAWA 23







Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 23




30. SZYMAŃSKA Barbara 1999 AZS AWF WARSZAWA 20




Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 14
M: 11




31. SZYMAŃSKA Julia 2001 Koniński Klub Szermierczy 20

Pkt: 2
M: 38











32. RUTECKA Nikola 2000 Koniński Klub Szermierczy 20



Pkt: 4
M: 30


Pkt: 0
M: 22
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 27




33. OLEJKO Daria 2001 UKS SZABLA BRZOZA 15








Pkt: 8
M: 20




34. Borkowska Weronika 2001 KS KARABELA 14


Pkt: 4
M: 32





Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 32



35. SZTYBER Magdalena 1997 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 14

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 30




Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 30




36. STREJCZYK Sandra 2000 AZS AWF KATOWICE 12








Pkt: 2
M: 34




37. NOWICKA Małgorzata 2002 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 10







Pkt: 2
M: 33




Pkt: 8
M: 22
38. HADJ BACHIR Aischa 2002 Koniński Klub Szermierczy 9







Pkt: 1
M: 41





39. MALISZEWSKA Weronika 2002 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 8







Pkt: 8
M: 24





40. STRACHOWSKA Małgorzata 1998 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 8

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 28









41. SKONIECZNA Daria 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 8








Pkt: 4
M: 31



Pkt: 4
M: 30
42. GÓROWSKA Natalia 1998 DRAGON ŁÓDŹ 5


Pkt: 4
M: 26






Pkt: 4
M: 31



43. Fic Michalina 1999 Koniński Klub Szermierczy 4

Pkt: 2
M: 36
Pkt: 8
M: 20




Pkt: 4
M: 25





44. MICHALAK Weronika 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 4 Pkt: 4
M: 25

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 16




Pkt: 4
M: 27





44. Bieniasz Weronika 2002 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 4












Pkt: 4
M: 27
46. Mieczkowska Gabriela 2000 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 4


Pkt: 4
M: 31





Pkt: 4
M: 32




47. SKOWROŃSKA Jagoda 2002 AZS AWF WARSZAWA 3













48. NOWICKA Julia 2001 UKS SZABLA BRZOZA 3













49. MULARSKA Wiktoria 2002 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2








Pkt: 2
M: 33




50. JACKOWSKA Maria 2001 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 2












Pkt: 2
M: 34
51. JANUSZEWSKA Karolina 2000 Koniński Klub Szermierczy 2








Pkt: 2
M: 35




52. ŚWIERC Zuzanna 2002 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 2







Pkt: 2
M: 37





Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content