Lista klasyfikacyjna

RZĄDKOWSKI Andrzej

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WROCŁAWIANIE

DE BAZELAIRE Ludwik

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

TARASIEWICZ Maxime

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: WROCŁAWIANIE

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
3. Puchar Polski I
4. Puchar Polski III
5. Mistrzostwa Polski
6. Puchar Polski I
7. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
8. Mistrzostwa Polski
9. Puchar Polski II
10. Puchar Polski III
11. Puchar Polski IV
12. Mistrzostwa Polski
13. Puchar Polski I
14. Puchar Polski III
15. Mistrzostwa Polski
16. Puchar Polski II
17. Puchar Polski III
18. Puchar Świata
19. Puchar Polski IV


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19.
1. RZĄDKOWSKI Andrzej 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 323 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 1







2. DE BAZELAIRE Ludwik 1997 AZS AWF WARSZAWA 206 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 22
M: 3


Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 19




3. TARASIEWICZ Maxime 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 168 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 8
M: 17


Pkt: 25
M: 2
Pkt: 30
M: 1


4. PODRALSKI Maciej 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 153 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 25
M: 2

Pkt: 0
M: 17
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3


Pkt: 25
M: 2



Pkt: 25
M: 2


5. Rudnicki Mikołaj 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 148 Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 4
M: 27


Pkt: 1
M: 47
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 0
M: 8
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 22
M: 3


6. Borowiec Piotr 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 139
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 24

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 8
M: 17


7. Wojtkowiak Adrian 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 137 Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 8


8. Czartoryski Szymon 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 124 Pkt: 4
M: 30

Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 18
M: 8


Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 6


9. Bem Maciej 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 110




Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 8
M: 19
Pkt: 8
M: 20


10. ŻURAWSKI Bartosz 1997 KS AZS-AWF POZNAŃ 87 Pkt: 8
M: 20

Pkt: 14
M: 12
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 29


Pkt: 18
M: 7


11. Zakrzewski Jan 2000 AZS AWF WARSZAWA 84 Pkt: 1
M: 47

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 22

Pkt: 2
M: 35


12. Jurkiewicz Jan 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 83 Pkt: 1
M: 41

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 30

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 12
M: 16


Pkt: 2
M: 38
Pkt: 12
M: 15


13. SANCHEZ Derwuin 1998 Klub Szermierczy Wrocławianie 70





Pkt: 4
M: 31



Pkt: 12
M: 13


Pkt: 4
M: 26





14. KUBIAK Filip 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 70 Pkt: 0
M: 52
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 14
M: 9


15. Martyniak Patryk 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 68 Pkt: 1
M: 43

Pkt: 18
M: 7
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 14
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 19


16. SZULPIN Patryk 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 67 Pkt: 0
M: 49

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 2
M: 37


Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 8
M: 22


Pkt: 18
M: 5


17. GOC Bartosz 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 65 Pkt: 0
M: 50

Pkt: 2
M: 37
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 40

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 12
M: 14



Pkt: 12
M: 13


18. KOŚLICKI Michał 1998 KU AZS-UAM POZNAŃ 62 Pkt: 1
M: 45
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 44
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 26

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 24





19. MILLER Jakub 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 49 Pkt: 4
M: 25

Pkt: 12
M: 14
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 8
M: 24

Pkt: 0
M: 6
Pkt: 8
M: 18


Pkt: 0
M: 21
Pkt: 14
M: 11



Pkt: 22
M: 3


20. Szpygiel Jędrzej 1998 AZS AWF WARSZAWA 48 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 8
M: 22

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 43


21. PODRALSKI Adam 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 46




Pkt: 2
M: 40


Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 19





22. Iżycki Filip 2000 AZS AWF WARSZAWA 44
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 28
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 22
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 8
M: 19

Pkt: 0
M: 38

Pkt: 8
M: 24


23. MOŻEJKO Mateusz 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 43
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 47
Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 33


Pkt: 8
M: 22


24. BRZEZIŃSKI Jan 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 39 Pkt: 1
M: 48

Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 49
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 22
Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 27

Pkt: 0
M: 16
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 31


Pkt: 4
M: 32


25. STRÓŻYŃSKI Tomasz 1998 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 38 Pkt: 0
M: 58
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 2
M: 33




Pkt: 0
M: 10
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 8
M: 18

Pkt: 0
M: 9
Pkt: 2
M: 37



Pkt: 12
M: 16


26. Dołżycki Jakub 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 37
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 2
M: 39


Pkt: 1
M: 42

Pkt: 0
M: 40
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 2
M: 35


Pkt: 4
M: 26


27. Szczypiński Kacper 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 32

Pkt: 2
M: 36


Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 58

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 44




Pkt: 2
M: 33


28. Seyfried Kacper 2000 KS AZS AWFIS GDAŃSK 32

Pkt: 8
M: 18


Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 44
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 30


Pkt: 2
M: 38


29. CIERLUK Jakub 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 26

Pkt: 1
M: 42


Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 15
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 43

Pkt: 4
M: 31


30. OLBROMSKI Michał 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 24 Pkt: 0
M: 60

Pkt: 8
M: 19


Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 35
Pkt: 1
M: 43



Pkt: 4
M: 25

Pkt: 0
M: 42
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 25


31. KRUKOWSKI Jędrzej 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 24

Pkt: 12
M: 16



Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 50
Pkt: 2
M: 40


32. OLSZEWSKI Wiktor 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 20 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 4
M: 32




Pkt: 0
M: 20
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 21









33. Sowa Mikołaj 1998 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 20 Pkt: 2
M: 33

Pkt: 4
M: 30




Pkt: 0
M: 9
Pkt: 1
M: 46


Pkt: 0
M: 18
Pkt: 8
M: 24



Pkt: 12
M: 14


34. MLICKI Szymon 2002 KS AZS AWFIS GDAŃSK 20







Pkt: 2
M: 33


Pkt: 0
M: 25
Pkt: 4
M: 32






35. BORATYN Filip 2000 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 19

Pkt: 0
M: 50




Pkt: 0
M: 41
Pkt: 12
M: 14


Pkt: 0
M: 34
Pkt: 4
M: 28






36. ORSZYŃSKI Oskar 1997 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 19
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 18
M: 8



Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 0
M: 40
Pkt: 12
M: 15



Pkt: 14
M: 10


37. PERA Aleksander 1999 KS AZS-AWF POZNAŃ 19

Pkt: 2
M: 40
Pkt: 1
M: 47



Pkt: 0
M: 36
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 38
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 1
M: 43



38. CZAJA Franciszek 2001 AZS AWF WARSZAWA 18






Pkt: 0
M: 45


Pkt: 1
M: 47

Pkt: 2
M: 34
Pkt: 4
M: 27


Pkt: 1
M: 48


39. ŚWIERGOCKI Krzysztof 1999 AZS AWF WARSZAWA 18 Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 49




Pkt: 4
M: 25


Pkt: 0
M: 32
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 39





40. ROMERO Roger 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 16









Pkt: 4
M: 29


Pkt: 2
M: 36





41. STACHERA Wiktor 2000 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 16






Pkt: 0
M: 46
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 1
M: 48



Pkt: 1
M: 46


42. CZERWIŃSKI Iwo 2002 AZS AWF WARSZAWA 14








Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 39








43. Gościński Ireneusz 1999 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 14




Pkt: 1
M: 48





Pkt: 0
M: 31
Pkt: 1
M: 46






44. BEM Kacper 1998 KS AZS-AWF POZNAŃ 13

Pkt: 1
M: 48





Pkt: 1
M: 48
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 36



Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 44


45. GLEZMAN Jakub 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 13 Pkt: 4
M: 27

Pkt: 8
M: 21




Pkt: 0
M: 17
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 33
Pkt: 4
M: 29



Pkt: 4
M: 27


46. CHTIOUI Michał 2000 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 12

Pkt: 1
M: 45
Pkt: 2
M: 40



Pkt: 0
M: 32
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 36


Pkt: 2
M: 39



Pkt: 4
M: 29


47. DOŁŻYCKI Mateusz 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 12
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 2
M: 35




Pkt: 0
M: 29
Pkt: 1
M: 41
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 50



Pkt: 1
M: 45


48. Pichłacz Szymon 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 11










Pkt: 0
M: 39







49. OLSZOWSKI Daniel 1998 BUDOWLANI TORUŃ 10 Pkt: 0
M: 57

Pkt: 12
M: 15
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 35


Pkt: 0
M: 19
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 8
M: 20






Pkt: 14
M: 12


50. SZCZUROWSKI Jakub 2000 AZS AWF WARSZAWA 10







Pkt: 4
M: 26
Pkt: 2
M: 35


Pkt: 4
M: 31



Pkt: 1
M: 47


51. JASIŃSKI Krystian 1998 AZS AWF WARSZAWA 8

Pkt: 4
M: 27

Pkt: 0
M: 46


Pkt: 0
M: 48
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 4
M: 30






Pkt: 8
M: 22


52. Bołąkowski Mateusz 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 7

Pkt: 0
M: 51




Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 49


Pkt: 0
M: 42
Pkt: 4
M: 30






53. HAŁADUDA Kacper 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 6










Pkt: 0
M: 29







54. Kasprzyk Sławomir 1999 Klub Szermierczy Wrocławianie 6

Pkt: 1
M: 41



Pkt: 0
M: 63

Pkt: 4
M: 32

Pkt: 0
M: 50

Pkt: 2
M: 38



Pkt: 2
M: 37


55. BOŁDZIŁO Igor 2002 KU AZS-UAM POZNAŃ 5








Pkt: 1
M: 43

Pkt: 0
M: 35







56. Sieradzan Jakub 2000 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4








Pkt: 1
M: 47


Pkt: 1
M: 44






57. Szymański Hubert 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3










Pkt: 0
M: 41







58. Januszewski Kuba 2001 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3










Pkt: 0
M: 43




Pkt: 0
M: 49


59. Surowiak Teodor 2002 AZS AWF WARSZAWA 2








Pkt: 2
M: 33









59. SZYPULSKI Ignacy 2000 IKS WARSZAWA 2











Pkt: 2
M: 33






61. Fredrych Michał 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 2











Pkt: 2
M: 35






62. Biedrzycki Mateusz 2002 AZS AWF WARSZAWA 2








Pkt: 2
M: 38









63. NOWAK Franciszek 2001 IKS WARSZAWA 2







Pkt: 2
M: 40







Pkt: 1
M: 41


64. KOZIELEWSKI Kosma 2000 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 2 Pkt: 0
M: 54

Pkt: 4
M: 28









Pkt: 1
M: 41






64. FIJAŁKOWSKI Jędrzej 2000 AZS AWF WARSZAWA 2








Pkt: 1
M: 41






Pkt: 2
M: 39


66. KOGUC Filip 2002 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 2











Pkt: 1
M: 43






67. KRUŻEWSKI Aleksander 2001 IKS WARSZAWA 2

Pkt: 1
M: 47






Pkt: 1
M: 44









68. Wiśnik Olaf 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 2








Pkt: 1
M: 45









69. Pawski Alan 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 2








Pkt: 1
M: 46









70. DEPTUŁA Kacper 2002 Klub Szermierczy Wrocławianie 2








Pkt: 1
M: 48









Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content