Lista klasyfikacyjna

Zając Ewa

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

KOZŁOWSKA Aniela

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS HAJDUCZEK OLSZTYN

Kozieł Klaudia

Broń: Szabla (Szb)
Kategoria: Młodzieżowcy (M)
Klub: TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Ogólnopolski Turniej Młodzików o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 6 w Koninie
2. Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli
3. Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli dziewcząt i chłopców
4. Ogólnopolski Turniej Młodzików o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 6 w Koninie
5. Mistrzostwa Polski
6. Mistrzostwa Polski
7. Ogólnopolski Turniej Młodzików w szabli


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
1. Zając Ewa 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 82 Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 5


2. KOZŁOWSKA Aniela 2005 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 77 Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 33


3. Kozieł Klaudia 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 76 Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 9


4. Porada Paulina 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 75 Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 7


5. Malgrem Klaudia 2003 KS KARABELA 74 Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 8


6. Lenkiewicz Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 70 Pkt: 0
M: 25

Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 10


7. TRAGER Dominika 2003 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 70
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 17


8. Woźniak Nikola 2003 Koniński Klub Szermierczy 66 Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 44





9. Porada Zuzanna 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 61
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 22


10. Nagórska Anastazja 2004 O.Ś. AZS POZNAŃ 57


Pkt: 0
M: 22



11. MYRTA Emilia 2003 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 54
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 23


12. Laskowska Natalia 2003 AZS AWF WARSZAWA 54
Pkt: 0
M: 27

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 24


13. FIGUŁA Anastazja 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 50 Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 30


14. SZWEDA Aleksandra 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 48 Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 29


15. Buselt Zuzanna 2004 Koniński Klub Szermierczy 42 Pkt: 0
M: 46

Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 59


16. JOPEK Wiktoria 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 38 Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 36


17. STĘPCZYŃSKA Emilia 2003 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 38

Pkt: 0
M: 37

Pkt: 0
M: 42


18. ZIELIŃSKA Marta 2004 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 38 Pkt: 0
M: 18

Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 15


19. Wróbel Zuzanna 2003 KS KARABELA 38
Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 32


20. KONDRUSIK Nina 2004 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 38 Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 49

Pkt: 0
M: 45


21. DOMŻALSKA Pola 2003 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 38
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 51


22. ZARĘBA Anita 2003 Uczniowski Klub Sportowy RIPOSTA OLSZTYN 36
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 35


23. ZŁOTKOWSKA Martyna 2003 Koniński Klub Szermierczy 34






24. Koziarska Natalia 2003 Koniński Klub Szermierczy 34
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 43


25. NOWIK Justyna 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 34
Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 27


26. BANIECKA Martyna 2003 Koniński Klub Szermierczy 32






27. SZLAGA Julia 2003 Grodziski Klub Szermierczy 32


Pkt: 0
M: 28



28. KOŁUCKA Patrycja 2003 O.Ś. AZS POZNAŃ 32
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 16



29. SUSZCZYŃSKA Kinga 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 28 Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 21

Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 14


30. TYMA Justyna 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 26 Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 49


31. ŻYZNOWSKA Antonina 2003 AZS AWF WARSZAWA 24 Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 28




Pkt: 0
M: 24
32. PIPCZYŃSKA Olga 2003 DRAGON ŁÓDŹ 24


Pkt: 0
M: 29


Pkt: 0
M: 38
33. TARASIUK Marcelina 2003 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 24 Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 41


34. KOŁUCKA Weronika 2003 O.Ś. AZS POZNAŃ 22


Pkt: 0
M: 35



35. PAKUŁA Karina 2004 Koniński Klub Szermierczy 22


Pkt: 0
M: 46



36. MAKOWSKA Agata 2004 Koniński Klub Szermierczy 18


Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 60


37. PIPCZYŃSKA Maja 2003 DRAGON ŁÓDŹ 18


Pkt: 0
M: 40



38. GÓROWSKA Amelia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 18






39. HOFFMANN Magdalena 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 18 Pkt: 0
M: 37

Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 47


40. Habryn Emilia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 18


Pkt: 0
M: 42



41. WIĘCKIEWICZ Maria 2005 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY SZABLA ZĄBKI 16





Pkt: 0
M: 48
42. SAŁATA Amelia 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 16

Pkt: 0
M: 35




43. KOWAL Wiktoria 2005 KS AZS-AWF POZNAŃ 16


Pkt: 0
M: 45



44. CZECH Wiktoria 2004 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 16






45. KALUS Oliwia 2004 Koniński Klub Szermierczy 16
Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 50


46. DZIĘCIELAK Martyna 2003 Koniński Klub Szermierczy 14 Pkt: 0
M: 48

Pkt: 0
M: 33

Pkt: 0
M: 52


47. Kozanecka Sonia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 14


Pkt: 0
M: 31


Pkt: 0
M: 37
48. SMEKTAŁA Kamila 2003 Koniński Klub Szermierczy 14
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 48
Pkt: 0
M: 32
Pkt: 0
M: 55


49. LIPIŃSKA Natalia 2005 DRAGON ŁÓDŹ 14





Pkt: 0
M: 39
50. TALECKA Laura Maria 2005 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 12






51. GONTARZ Alicja 2004 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 12 Pkt: 0
M: 29

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 47
52. PŁOŃSKA Sara Wiktoria 2004 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 12





Pkt: 0
M: 45
53. Kordel Kalina 2004 ZAGŁĘBIOWSKI KLUB SZERMIERCZY 12



Pkt: 0
M: 46


54. MISIORNA Krystyna 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 10





Pkt: 0
M: 53
55. KITA Magdalena 2004 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 10

Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 44


Pkt: 0
M: 51
56. JEZIORSKA Nela 2003 AZS AWF WARSZAWA 8
Pkt: 0
M: 47





57. SKOWROŃSKA Kaja 2004 AZS AWF WARSZAWA 8
Pkt: 0
M: 35





58. SOKOŁOWSKA Oliwia 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 8



Pkt: 0
M: 48


59. CIUPA Marika 2004 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 8






60. PIOTROWSKA Oliwia 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 6 Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 43
Pkt: 0
M: 33



61. Pilewska Julia 2005 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 6

Pkt: 0
M: 47
Pkt: 0
M: 34



62. Graupen Inez 2005 Koniński Klub Szermierczy 6






62. MAY Zuzanna 2004 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 6 Pkt: 0
M: 53

Pkt: 0
M: 41




64. MODRZEJEWSKA Kamila 2003 KS AZS-AWF POZNAŃ 6
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 37



65. SZYMANIAK Dominika 2004 UKS HAJDUCZEK OLSZTYN 6






66. BEŁBOT Zofia 2004 Uczniowski Klub Sportowy "Trzynastka" Białystok 6






67. CZUCHRA Anna 2005 KLUB SPORTOWY "KOLEJARZ 24" KATOWICE 6 Pkt: 0
M: 52






68. ŁATACZ Małgorzata 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4






69. KIDAWA Zofia 2004 TMS ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 4
Pkt: 0
M: 45


Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 55

Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content