Lista klasyfikacyjna

Walczyk-Klimaszyk Julia

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Łyczbińska Hanna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: KU AZS-UAM POZNAŃ

Jelińska Martyna

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF POZNAŃ

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Puchar Polski I
2. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
3. Puchar Polski III
4. Puchar Polski IV
5. Mistrzostwa Polski
6. Puchar Polski I
7. Puchar Polski II/Puchar Europy U23
8. Puchar Polski IV
9. Puchar Polski III
10. Mistrzostwa Polski


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. Walczyk-Klimaszyk Julia 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 595 Pkt: 25
M: 2
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 7



2. Łyczbińska Hanna 1990 KU AZS-UAM POZNAŃ 525 Pkt: 18
M: 6
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 1


Pkt: 18
M: 8


3. Jelińska Martyna 1992 KS AZS-AWF POZNAŃ 396 Pkt: 12
M: 14
Pkt: 22
M: 3


Pkt: 0
M: 9
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 22
M: 3


4. Łyczbińska Marta 1990 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 328 Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 25
M: 2


5. Synoradzka Martyna 1988 KS AZS-AWF POZNAŃ 263
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 5

Pkt: 18
M: 5
Pkt: 30
M: 1


6. Chrzanowska - Kasprzyk Marika 1995 KU AZS-UAM POZNAŃ 218 Pkt: 30
M: 1
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 18
M: 5

Pkt: 0
M: 2
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 18
M: 5


7. Chrzanowska Julia 1997 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 210 Pkt: 14
M: 10
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 18
M: 6


Pkt: 30
M: 1
8. WOJTKOWIAK Małgorzata 1982 KS AZS-AWF POZNAŃ 150

Pkt: 18
M: 7

Pkt: 0
M: 3


Pkt: 18
M: 7


9. TOMCZAK Renata 1999 IKS LESZNO 121 Pkt: 8
M: 17
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 19


Pkt: 22
M: 3
10. Vetulani Maria 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 110 Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 14
M: 10


11. GOŁĘBIOWSKA Natalia 1994 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 95 Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 29
Pkt: 18
M: 6

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 12
M: 13

Pkt: 14
M: 9


12. PALISZEWSKA Monika 1990 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 90 Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 25

Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 12


Pkt: 18
M: 6


13. Jeglińska Aleksandra 1999 AZS AWF WARSZAWA 90 Pkt: 1
M: 42
Pkt: 1
M: 43

Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 14
M: 10

Pkt: 8
M: 19


14. LIDZBARSKA Julia 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 90 Pkt: 8
M: 20

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 13


Pkt: 8
M: 20
15. SULIK Sandra 1996 Klub Szermierczy Wrocławianie 80 Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 39
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 0
M: 11
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 24


Pkt: 14
M: 10
16. MECH Marta 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 80 Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 14


17. MOSKOVSKA Anastasiya 1991 BUDOWLANI TORUŃ 78






Pkt: 22
M: 3


18. LACHMAN Katarzyna 1996 KS AZS-AWF POZNAŃ 75 Pkt: 18
M: 7
Pkt: 12
M: 16

Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 13





19. Matysiak Katarzyna 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 70 Pkt: 8
M: 18
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 4
M: 28


Pkt: 4
M: 25
20. ŻUROWSKA Beata 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 70 Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 0
M: 19
Pkt: 14
M: 11



Pkt: 12
M: 13
21. Toporska Joanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 70 Pkt: 4
M: 31

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 43
Pkt: 8
M: 17

Pkt: 14
M: 12


22. WASILCZUK Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 65
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 4
M: 31

Pkt: 0
M: 29
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 17


23. MENDOZA Geiglys 1994 Klub Szermierczy Wrocławianie 60





Pkt: 14
M: 11


Pkt: 14
M: 12
24. WIADEREK Alicja 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 60 Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 14
M: 11


25. Długosz Martyna 1996 KU AZS-UAM POZNAŃ 55 Pkt: 12
M: 13
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 22
M: 3

Pkt: 0
M: 8
Pkt: 25
M: 2




26. CZAJKA Weronika 1995 ZJEDNOCZENI PABIANICE 55 Pkt: 4
M: 29
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 8
M: 18



27. SZABELSKA Oliwia 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 55 Pkt: 4
M: 32
Pkt: 2
M: 33



Pkt: 8
M: 23
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 12
M: 13


28. Pijaczyńska Kinga 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 50

Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 34

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 12
M: 15


29. BURACZEWSKA Julia 1996 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 50




Pkt: 4
M: 25

Pkt: 12
M: 16


30. SADOWSKA Jagoda 2000 AZS AWF WARSZAWA 45
Pkt: 1
M: 42
Pkt: 8
M: 20






Pkt: 8
M: 17
31. Wojtaluk Julia 1998 KU AZS-UAM POZNAŃ 40 Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 4
M: 29


Pkt: 4
M: 27
32. SZEWCZYK Wiktoria 1998 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 40 Pkt: 8
M: 24
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 18
M: 8


Pkt: 4
M: 27
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 8
M: 20


33. KOZŁOWSKA Alicja 2000 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 40 Pkt: 1
M: 43
Pkt: 4
M: 32

Pkt: 4
M: 25



Pkt: 8
M: 22


34. Włosińska Julia 2000 AZS AWF WARSZAWA 39

Pkt: 2
M: 37

Pkt: 0
M: 26

Pkt: 2
M: 38


Pkt: 12
M: 14
35. FRĄCKOWIAK Aleksandra 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 36 Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 8
M: 19


Pkt: 8
M: 18



Pkt: 8
M: 22
36. OPOLSKA Aleksandra 1993 AZS AWF WARSZAWA 36 Pkt: 4
M: 28
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 36

Pkt: 0
M: 17

Pkt: 1
M: 48



37. FRĄCKOWIAK Adrianna 1997 Klub Szermierczy Wrocławianie 30 Pkt: 14
M: 11
Pkt: 4
M: 30



Pkt: 8
M: 20



Pkt: 8
M: 23
38. BOBER Zuzanna 1999 KS AZS AWFIS GDAŃSK 30 Pkt: 1
M: 41

Pkt: 4
M: 26
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 41
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 4
M: 25


39. ŻELECHOWSKA Sara 1997 KU AZS-UAM POZNAŃ 29 Pkt: 4
M: 25
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 22



Pkt: 8
M: 21


40. MURAWSKA Karolina 2001 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 29
Pkt: 2
M: 35

Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 44

Pkt: 1
M: 46
Pkt: 8
M: 24


41. WIECZOREK Aleksandra 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 26








Pkt: 2
M: 36
42. Jabłonowska Kaja 2002 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 26





Pkt: 1
M: 41



43. Gondek Natalia 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 26
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 34

Pkt: 0
M: 32

Pkt: 1
M: 43



44. SHELTON Aleksandra 1982 25




Pkt: 12
M: 15




45. Brzezińska Zofia 2002 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 23






Pkt: 8
M: 23


46. ANUSZEWSKA Justyna 1989 KS AZS AWFIS GDAŃSK 20



Pkt: 0
M: 15





47. Wisoky Weronika 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 20

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 30





48. Wasilczuk Karolina 2002 AZS AWF WARSZAWA 15






Pkt: 8
M: 18


49. Figler Andżelika 2001 KS AZS-AWF POZNAŃ 15








Pkt: 8
M: 19
50. JÓŹWIAK Zuzanna 2002 KS AZS-AWF POZNAŃ 15








Pkt: 8
M: 24
50. SZYMCZAK Anna 1997 KS AZS AWFIS GDAŃSK 15 Pkt: 12
M: 16
Pkt: 8
M: 19



Pkt: 8
M: 24




52. BRONIKOWSKA Zofia 1998 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10 Pkt: 2
M: 33
Pkt: 2
M: 36
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 0
M: 28


Pkt: 4
M: 26


53. PTAK Halina 1993 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 10








Pkt: 4
M: 28
54. Kolibabka Julia 2001 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10








Pkt: 4
M: 31
55. CZAJKA Justyna 1995 ZJEDNOCZENI PABIANICE 10 Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 33

Pkt: 4
M: 32



56. SUCHOMSKA Zuzanna 2000 KS AZS-AWF POZNAŃ 8









57. BORKOWSKA Anna 2000 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 8









58. GRZELCZYK Marta 2002 UKS-I BOHUN TORUŃ. 8









59. MEJZA Agnieszka 1996 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 8


Pkt: 4
M: 27






60. RUDZIŃSKA Patrycja 1998 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 6



Pkt: 0
M: 35




Pkt: 2
M: 34
61. NIECIECKA Aleksandra 1999 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 6








Pkt: 2
M: 35
62. SZOSTAKIEWICZ Alicja 1998 KS AZS AWFIS GDAŃSK 6

Pkt: 2
M: 38

Pkt: 0
M: 39





62. MICHNIEWICZ Julia 2000 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 6

Pkt: 2
M: 39






Pkt: 2
M: 36
64. Kluszczyńska Sandra 2001 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 6









65. PALUCH Aleksandra 2000 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 6









66. SOBCZAK Zuzanna 1993 KS AZS AWFIS GDAŃSK 5
Pkt: 8
M: 21


Pkt: 0
M: 24





Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content