Lista klasyfikacyjna

TRZEBIŃSKA Ewa

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KATOWICE

Knapik-Miazga Renata

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF KRAKÓW

PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena

Broń: Szpada (Szp)
Kategoria: Seniorzy (S)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Mistrzostwa Polski
2. Puchar Polski I
3. Puchar Polski II
4. Puchar Polski III
5. Mistrzostwa Polski
6. Puchar Polski I
7. Puchar Polski II
8. Puchar Polski III
9. Puchar Polski IV/Puchar Europy U23
10. Puchar Polski IV/Puchar Europy U23


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. TRZEBIŃSKA Ewa 1989 AZS AWF KATOWICE 820 Pkt: 0
M: 14
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 11





2. Knapik-Miazga Renata 1988 AZS AWF KRAKÓW 543 Pkt: 0
M: 5
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 65
M: 1
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 30
M: 1


3. PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena 1986 AZS AWF WARSZAWA 308 Pkt: 0
M: 1
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 55
M: 2
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 25
M: 2


4. RUTZ Barbara 1995 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 275 Pkt: 0
M: 9
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 18
M: 7
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 53
M: 3
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 18
M: 6


5. PYTKA Kamila 1994 AZS AWF WARSZAWA 268 Pkt: 0
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 30
M: 9
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 22
M: 3


6. Swatowska-Wenglarczyk Martyna 1994 AZS AWF KATOWICE 238 Pkt: 0
M: 10
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 40
M: 6
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 14
M: 10


7. DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta 1982 AZS AWF KATOWICE 223 Pkt: 0
M: 7
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 40
M: 5
Pkt: 25
M: 2
Pkt: 22
M: 3


8. JARECKA Aleksandra 1995 AZS AWF KRAKÓW 208 Pkt: 0
M: 2
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 30
M: 1
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 15
M: 20
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 12
M: 13


9. MROSZCZAK Anna 1997 RMKS RYBNIK 170 Pkt: 0
M: 8
Pkt: 12
M: 14

Pkt: 18
M: 7
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 25
M: 14
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 8
M: 21


10. ZAGAŁA Jagoda 1994 PIAST GLIWICE 125 Pkt: 0
M: 18
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 53
M: 3
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 18
M: 8


11. BŁACH Blanka 1991 AZS AWF WROCŁAW 113 Pkt: 0
M: 28
Pkt: 22
M: 3
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 0
M: 38
Pkt: 40
M: 8
Pkt: 14
M: 10



12. POLIS Anna 1989 AZS AWF KRAKÓW 105 Pkt: 0
M: 44
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 6
M: 44
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 12
M: 14


13. Pawłowska Magdalena 1994 AZS AWF WARSZAWA 95 Pkt: 0
M: 17
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 18
M: 5
Pkt: 8
M: 24
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 25
M: 15
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 14
M: 12


14. SZKLAR Aleksandra 1995 AZS AWF KATOWICE 95 Pkt: 0
M: 33
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 18
M: 7


15. JAKUBOWICZ Anna 1993 Klub Szermierzy Warszawianka 95 Pkt: 0
M: 13
Pkt: 8
M: 18
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 8
M: 17
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 15
M: 22
Pkt: 12
M: 13
Pkt: 12
M: 15


16. MROCHEM Karolina 1995 AZS AWF KATOWICE 90 Pkt: 0
M: 34
Pkt: 14
M: 10
Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 6
M: 35
Pkt: 12
M: 14
Pkt: 4
M: 28


17. GAJOWNICZEK Magdalena 1995 AZS AWF WARSZAWA 85 Pkt: 0
M: 50
Pkt: 8
M: 22
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 18
M: 6
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 10
M: 25
Pkt: 8
M: 21
Pkt: 8
M: 19


18. LUŻYŃSKA Magdalena 1993 AZS AWF KATOWICE 76 Pkt: 0
M: 23
Pkt: 1
M: 48
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 18
M: 8
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 15
M: 17
Pkt: 4
M: 30
Pkt: 1
M: 46


19. MIZERA Olga 1991 AZS AWF WARSZAWA 75 Pkt: 0
M: 36
Pkt: 2
M: 33
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 15
M: 24
Pkt: 18
M: 8



20. JURECKA Julia 1994 AZS AWF WROCŁAW 60


Pkt: 8
M: 22
Pkt: 0
M: 12





21. ŁUSZCZ Weronika 1996 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 60 Pkt: 0
M: 3
Pkt: 8
M: 20
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 14
M: 12
Pkt: 0
M: 25

Pkt: 12
M: 16
Pkt: 14
M: 11


22. BRYCH Barbara 2000 AZS AWF KRAKÓW 55 Pkt: 0
M: 20
Pkt: 14
M: 12

Pkt: 12
M: 13
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 10
M: 31

Pkt: 4
M: 30


23. MARSZOŁEK Angelika 1990 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 55 Pkt: 0
M: 21

Pkt: 4
M: 25

Pkt: 0
M: 30
Pkt: 10
M: 30
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 2
M: 38


24. WILASZEK Paulina 1997 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 55
Pkt: 12
M: 15

Pkt: 4
M: 25
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 6
M: 46




25. KOLANKO Julia 1998 AZS AWF WROCŁAW 50 Pkt: 0
M: 35
Pkt: 0
M: 52

Pkt: 4
M: 29
Pkt: 0
M: 29

Pkt: 2
M: 38
Pkt: 2
M: 39


26. MOSLER Dominika 1989 T.S. GÓRNIK RADLIN 48 Pkt: 0
M: 16
Pkt: 18
M: 7


Pkt: 0
M: 33





27. Pawłowska Dominika 2000 AZS AWF WARSZAWA 45



Pkt: 0
M: 7





28. KLIMEK Stella 1994 AZS AWF KATOWICE 40 Pkt: 0
M: 15
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 8
M: 23
Pkt: 0
M: 26
Pkt: 6
M: 39
Pkt: 0
M: 60
Pkt: 2
M: 35


29. Falińska Julia 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 38 Pkt: 0
M: 25
Pkt: 8
M: 24

Pkt: 8
M: 20
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 6
M: 38




30. PYTKA Sara 1995 AZS AWF WARSZAWA 35 Pkt: 0
M: 37

Pkt: 8
M: 23

Pkt: 0
M: 22
Pkt: 6
M: 40
Pkt: 1
M: 48



31. MALOWANIEC Oliwia 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 35 Pkt: 0
M: 29
Pkt: 1
M: 47
Pkt: 8
M: 19
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 0
M: 42
Pkt: 30
M: 12
Pkt: 4
M: 25



32. Guzik Dominika 1996 AZS AWF KRAKÓW 32 Pkt: 0
M: 19

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 61
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 1
M: 41


33. JĘDRZEJEWSKA Klaudia 1994 AZS AWF KATOWICE 31
Pkt: 0
M: 56
Pkt: 12
M: 15
Pkt: 0
M: 59
Pkt: 0
M: 54





34. MAZANEK Karolina 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 31 Pkt: 0
M: 12
Pkt: 2
M: 37

Pkt: 4
M: 30
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 30
M: 11
Pkt: 18
M: 7



35. Wiktor Weronika 2002 AZS AWF KATOWICE 30



Pkt: 0
M: 16





36. RABCZEWSKA Weronika 1998 AZS AWF WROCŁAW 29 Pkt: 0
M: 22
Pkt: 8
M: 21


Pkt: 0
M: 35
Pkt: 15
M: 19
Pkt: 14
M: 9
Pkt: 8
M: 22


37. Piekarska Barbara 1998 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 28 Pkt: 0
M: 39
Pkt: 4
M: 32
Pkt: 4
M: 30

Pkt: 0
M: 43
Pkt: 6
M: 45




38. GŁOWACKA Julita 1989 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 27


Pkt: 1
M: 43
Pkt: 0
M: 32





39. KNAPIK Katarzyna 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 26


Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 18





40. ZAMACHOWSKA Wiktoria 1998 AZS AWF KRAKÓW 25
Pkt: 12
M: 16
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 58
Pkt: 0
M: 68
Pkt: 0
M: 64
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 27


41. Saritaş Józefina 1993 AZS AWF WARSZAWA 24 Pkt: 0
M: 11
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 2
M: 37
Pkt: 4
M: 28
Pkt: 0
M: 37

Pkt: 4
M: 27
Pkt: 2
M: 36


42. BŁASZCZYK Martyna 1995 KS SZPADA WROCŁAW 22

Pkt: 4
M: 32
Pkt: 1
M: 41

Pkt: 0
M: 58




43. KONWICKA Izabella 1998 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 21

Pkt: 1
M: 42
Pkt: 8
M: 21

Pkt: 0
M: 59

Pkt: 1
M: 45


44. Mielańczyk Martyna 1989 WLKS KMICIC CZĘSTOCHOWA 21 Pkt: 0
M: 29


Pkt: 2
M: 33
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 30
M: 10
Pkt: 14
M: 11
Pkt: 14
M: 9


45. WRÓBLEWSKA Agata 2001 AZS WRATISLAVIA WROCŁAW 20
Pkt: 4
M: 29

Pkt: 4
M: 32






46. Olchowik Zuzanna 1999 Klub Szermierzy Warszawianka 20

Pkt: 2
M: 35

Pkt: 0
M: 46





47. MUSIAŁ Anna 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 18
Pkt: 4
M: 26
Pkt: 0
M: 51

Pkt: 0
M: 48





48. Peret Karolina 2000 AZS AWF WARSZAWA 16
Pkt: 4
M: 25
Pkt: 1
M: 47







49. KOŚCIELNIAK Kaja 1996 MUSZKIETER GLIWICE 16


Pkt: 4
M: 27


Pkt: 8
M: 17
Pkt: 8
M: 20


50. ŻURAKOWSKA-ZUGAJ Aleksandra 1991 AZS AWF WARSZAWA 16 Pkt: 0
M: 49

Pkt: 4
M: 29


Pkt: 6
M: 36

Pkt: 2
M: 33


51. Kruk Magdalena 1991 AZS AWF KRAKÓW 15



Pkt: 0
M: 28





52. Uryga Patrycja 2000 PIAST GLIWICE 15



Pkt: 0
M: 31





53. Białek Marta 1996 AZS AWF WARSZAWA 14
Pkt: 0
M: 55
Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 57
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 6
M: 48
Pkt: 0
M: 54
Pkt: 2
M: 37


54. Kawencka Ewa 2000 PIAST GLIWICE 14


Pkt: 2
M: 39
Pkt: 0
M: 47
Pkt: 6
M: 33

Pkt: 2
M: 40


55. Strzelczyk Olga 2000 UKS PIAST LEGNICA 14
Pkt: 1
M: 44

Pkt: 0
M: 54
Pkt: 0
M: 40





56. Pernach Aleksandra 2000 AZS AWF KRAKÓW 12 Pkt: 0
M: 41
Pkt: 2
M: 34
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 0
M: 66
Pkt: 15
M: 23
Pkt: 1
M: 46
Pkt: 12
M: 16


57. BYSTROŃSKA Maria 2000 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 12
Pkt: 1
M: 42

Pkt: 2
M: 37






58. MAJGIER Katarzyna 1999 PIAST GLIWICE 12
Pkt: 2
M: 38

Pkt: 1
M: 47






59. Żelichowska Sandra 1997 AZS AWF WARSZAWA 12
Pkt: 2
M: 39

Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 75
Pkt: 6
M: 41




60. KRZEMIŃSKA Natalia 1996 T.S. WISŁA KRAKÓW 12 Pkt: 0
M: 43

Pkt: 1
M: 43
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 0
M: 49





61. WERYK Małgorzata 1997 T.S. WISŁA KRAKÓW 12 Pkt: 0
M: 50

Pkt: 1
M: 41
Pkt: 1
M: 44
Pkt: 0
M: 62
Pkt: 6
M: 43
Pkt: 2
M: 40
Pkt: 4
M: 29


62. JANECKA Iga 1995 T.S. WISŁA KRAKÓW 12
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 1
M: 46

Pkt: 6
M: 42
Pkt: 4
M: 26



63. SKRZYPCZAK Wiktoria 1999 AZS AWF WARSZAWA 10
Pkt: 4
M: 30


Pkt: 0
M: 61


Pkt: 1
M: 43


64. STANUCH Aleksandra 1999 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 8



Pkt: 0
M: 36





65. Przeniosło Joanna 1997 AZS AWF KRAKÓW 8



Pkt: 0
M: 39





66. Ziętek Patrycja 2002 BYTOMSKIE TOWARZYSTWO SZERMIERCZE 8



Pkt: 0
M: 44





67. MARUCHA Weronika 2001 SZKOLNY KLUB SZERMIERCZY "FLESZ" ŚWIDNICA 8



Pkt: 0
M: 45





68. TOMICKA Olimpia 1998 KS SZPADA WROCŁAW 6

Pkt: 2
M: 34


Pkt: 10
M: 27
Pkt: 4
M: 31
Pkt: 4
M: 25


69. JANICKA Weronika 1999 AZS AWF KATOWICE 6 Pkt: 0
M: 40
Pkt: 2
M: 35
Pkt: 0
M: 52


Pkt: 15
M: 18
Pkt: 0
M: 56



70. GAJÓWKA Maria 1999 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6
Pkt: 2
M: 36


Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 56




71. KNAPIK Agata 2000 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6


Pkt: 2
M: 38
Pkt: 0
M: 70





72. TARASIEWICZ Katarzyna 1997 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 6

Pkt: 2
M: 40




Pkt: 1
M: 47


72. KES Agata 1999 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 6
Pkt: 2
M: 40








74. GALIŃSKA Aleksandra 1993 STSZERM LEGIA WARSZAWA 6 Pkt: 0
M: 29
Pkt: 1
M: 41



Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 51
Pkt: 1
M: 48


74. DYJEWSKA Anetta 1990 AZS AWF WARSZAWA 6 Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 51

Pkt: 1
M: 41
Pkt: 0
M: 65

Pkt: 4
M: 29



76. RAKOCZY Natalia 2002 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6
Pkt: 1
M: 43








77. CEWIŃSKA Ida 1994 AZS AWF WARSZAWA 6
Pkt: 0
M: 53
Pkt: 1
M: 45

Pkt: 0
M: 67

Pkt: 2
M: 37



78. SULEJ Zuzanna 2001 Klub Szermierzy Warszawianka 6

Pkt: 1
M: 46

Pkt: 0
M: 58





79. GĘSIKOWSKA Emilia 1999 AZS AWF WARSZAWA 6


Pkt: 1
M: 48






79. BEŁZ Aleksandra 1988 PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 6

Pkt: 1
M: 48
Pkt: 0
M: 55






Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content