Lista klasyfikacyjna

BINKO Aleksandra

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: IKS LESZNO

SKOCZYLAS Weronika

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: AZS AWF WARSZAWA

ROMPCZYK Karolina

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy (J)
Klub: UKS DE LA SALLE GDAŃSK

Lista zawodów brana pod uwagę w klasyfikacji:
1. Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku
2. Europejski Festiwal Szermierczy
3. Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie
4. Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców
5. Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców
6. XI Puchar Ziem Północnych
7. Challenge Wratislavia
8. Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców
9. Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie
10. Gdańska Kuźnia
11. Europejski Festiwal Szermierczy
12. Challenge Wratislavia


Miejsce Imię i Nazwisko Rocznik Klub Suma punktów 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. BINKO Aleksandra 2006 IKS LESZNO 144 Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 46
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 1
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 18
2. SKOCZYLAS Weronika 2006 AZS AWF WARSZAWA 124 Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 21
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 3

Pkt: 0
M: 21
3. ROMPCZYK Karolina 2006 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 116

Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 5
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 8

Pkt: 0
M: 2
4. WOJTAS Hanna 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 104





Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 2
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 12

Pkt: 0
M: 5
5. JAROSIEWICZ Natalia 2006 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 92 Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 23

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 30
Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 13

Pkt: 0
M: 13
6. Telatyńska Bianka 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 92


Pkt: 0
M: 39


Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 6
Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 22

Pkt: 0
M: 8
7. MAJOREK Zofia 2006 UKS ATENA GDAŃSK 90 Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 5

Pkt: 0
M: 3
8. Wiśniewska Julia 2006 AZS AWF WARSZAWA 78 Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 59

Pkt: 0
M: 6


Pkt: 0
M: 20
9. DOROSZKIEWICZ Wiktoria 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 76

Pkt: 0
M: 35



Pkt: 0
M: 65
Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 23
10. BYZEWSKA Alicja 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 72





Pkt: 0
M: 62
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 19
Pkt: 0
M: 20

Pkt: 0
M: 33
11. BESSMAN Gabriela 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 72
Pkt: 0
M: 36
Pkt: 0
M: 23
Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 31

Pkt: 0
M: 9
Pkt: 0
M: 24
Pkt: 0
M: 10

Pkt: 0
M: 26
12. Nelza Dominika 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 68





Pkt: 0
M: 32

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 6

Pkt: 0
M: 25
13. DUDZIUK Julia 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 64






Pkt: 0
M: 7
Pkt: 0
M: 8
Pkt: 0
M: 7

Pkt: 0
M: 39
14. SKORA Victoria 2006 IKS LESZNO 64
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 33
Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 11
Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 43
15. WILKE Laura 2006 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 60


Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 28



Pkt: 0
M: 2

Pkt: 0
M: 14
16. JAKUBOWSKA Marta 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 60 Pkt: 0
M: 31


Pkt: 0
M: 44

Pkt: 0
M: 35


Pkt: 0
M: 3
Pkt: 0
M: 11


17. JASZCZOŁT Nadia 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 60

Pkt: 0
M: 15

Pkt: 0
M: 41

Pkt: 0
M: 33

Pkt: 0
M: 10
Pkt: 0
M: 9

Pkt: 0
M: 10
18. WOJEWÓDZKA Zuzanna 2007 KS AZS-AWF POZNAŃ 56

Pkt: 0
M: 13
Pkt: 0
M: 38


Pkt: 0
M: 71
Pkt: 0
M: 14
Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 18

Pkt: 0
M: 35
19. BEKALARCZYK Monika 2006 UKS ATENA GDAŃSK 56


Pkt: 0
M: 45
Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 84
Pkt: 0
M: 16
Pkt: 0
M: 12
Pkt: 0
M: 21

Pkt: 0
M: 29
20. SZEFERA Emilia 2007 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 44

Pkt: 0
M: 17
Pkt: 0
M: 37


Pkt: 0
M: 80
Pkt: 0
M: 22
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 26

Pkt: 0
M: 12
21. Szularz Amelia 2006 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 44





Pkt: 0
M: 89
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 15
Pkt: 0
M: 17

Pkt: 0
M: 30
22. NOWAKOWSKA Aleksandra 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 38







Pkt: 0
M: 16


Pkt: 0
M: 47
23. UŁASIUK Weronika 2006 UKS ATENA GDAŃSK 32 Pkt: 0
M: 12



Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 32



Pkt: 0
M: 1


24. KAPAŁA Emilia 2006 KS AZS AWFIS GDAŃSK 28 Pkt: 0
M: 40


Pkt: 0
M: 24

Pkt: 0
M: 39

Pkt: 0
M: 20
Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 14


25. WALCZYK Zuzanna 2007 ZJEDNOCZENI PABIANICE 24


Pkt: 0
M: 34


Pkt: 0
M: 73
Pkt: 0
M: 33




26. KWAŚNIEWSKA Julia 2006 UKS ATENA GDAŃSK 24


Pkt: 0
M: 30




Pkt: 0
M: 31
Pkt: 0
M: 16


27. WILCZYŃSKA Wiktoria 2006 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 22




Pkt: 0
M: 50

Pkt: 0
M: 8




28. Góralczyk Zuzanna 2006 KS AZS-AWF POZNAŃ 22

Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 40
Pkt: 0
M: 43

Pkt: 0
M: 41
Pkt: 0
M: 29
Pkt: 0
M: 45


Pkt: 0
M: 46
29. SZAFRAN Helena 2007 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 20


Pkt: 0
M: 41



Pkt: 0
M: 27
Pkt: 0
M: 30


Pkt: 0
M: 32
30. Trzcińska Natalia 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 18






Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 36



31. DĄBROWSKA Oliwia 2006 18

Pkt: 0
M: 30



Pkt: 0
M: 77

Pkt: 0
M: 26
Pkt: 0
M: 19

Pkt: 0
M: 41
32. FIJAŁKOWSKA Hanna 2007 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 18

Pkt: 0
M: 31



Pkt: 0
M: 82
Pkt: 0
M: 39
Pkt: 0
M: 38



33. KOWALCZYK Amelia 2007 UKS ATENA GDAŃSK 16


Pkt: 0
M: 53








34. LACHMAN Barbara 2007 KS AZS-AWF POZNAŃ 15


Pkt: 0
M: 29


Pkt: 0
M: 91
Pkt: 0
M: 23



Pkt: 0
M: 55
35. GATZ Zuzanna 2006 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 14






Pkt: 0
M: 53
Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 32


36. KARPIŃSKA Zuzanna 2006 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 14

Pkt: 0
M: 16

Pkt: 0
M: 47

Pkt: 0
M: 86

Pkt: 0
M: 33


Pkt: 0
M: 36
37. MIELCAREK Martyna 2007 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 13






Pkt: 0
M: 18
Pkt: 0
M: 52
Pkt: 0
M: 31


38. KUBACZYK Katarzyna 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 13

Pkt: 0
M: 26



Pkt: 0
M: 54

Pkt: 0
M: 49
Pkt: 0
M: 22

Pkt: 0
M: 37
39. RADZIK Dominika 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 12











40. KĘDZIA-STĘPKOWSKA Aniela 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 12










Pkt: 0
M: 16
41. DUDZIC Nina 2006 UKS ATENA GDAŃSK 12


Pkt: 0
M: 55





Pkt: 0
M: 30


42. KOWALSKA Luiza 2006 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 11







Pkt: 0
M: 42


Pkt: 0
M: 50
43. MICHALAK Karolina 2006 IKS LESZNO 11






Pkt: 0
M: 57




44. URMAŃSKA Julia 2006 IKS LESZNO 11






Pkt: 0
M: 64
Pkt: 0
M: 23


Pkt: 0
M: 45
45. DUDEK Malwina 2006 11







Pkt: 0
M: 25
Pkt: 0
M: 34

Pkt: 0
M: 61
46. KOLASA Pola 2006 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 10


Pkt: 0
M: 54




Pkt: 0
M: 37
Pkt: 0
M: 25


47. ROLL Nina 2006 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 10





Pkt: 0
M: 39

Pkt: 0
M: 41


Pkt: 0
M: 31
48. KOWALEWSKA Ewa 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 9


Pkt: 0
M: 51



Pkt: 0
M: 34
Pkt: 0
M: 43


Pkt: 0
M: 52
49. MAKOWSKA Karolina 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 8






Pkt: 0
M: 21




50. WOJTAS Zofia 2008 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 8











50. Płaza Zofia 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 8






Pkt: 0
M: 24




52. KOWALSKA KINGA 2009 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 8

Pkt: 0
M: 36




Pkt: 0
M: 30




53. DYRKA Barbara 2007 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 8





Pkt: 0
M: 84
Pkt: 0
M: 28
Pkt: 0
M: 39



54. Ścieszyńska Liliana 2007 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 6










Pkt: 0
M: 48
55. ZARZYCKA Maja 2007 TORUŃSKA AKADEMIA FLORETU 6







Pkt: 0
M: 40



56. SACHARCZUK Agata 2007 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 6






Pkt: 0
M: 35

Pkt: 0
M: 29


57. NOWAKOWSKA Zofia 2007 KS AZS-AWF POZNAŃ 6







Pkt: 0
M: 48



58. DĄBROWSKA Liliana 2006 UKS ATENA GDAŃSK 5








Pkt: 0
M: 28

Pkt: 0
M: 51
59. DUSZYŃSKA Paulina 2007 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 5






Pkt: 0
M: 50
Pkt: 0
M: 29



60. MARYNIAK Milena 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 4











61. KRYSZK Kalina 2006 UKS ATENA GDAŃSK 4








Pkt: 0
M: 27


62. KAPICA Tola 2007 AZS AWF WARSZAWA 4






Pkt: 0
M: 31




63. MATEJA Zosia 2006 UKS DE LA SALLE GDAŃSK 4






Pkt: 0
M: 46

Pkt: 0
M: 33


64. DUDZIŃSKA Nikola 2009 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 4






Pkt: 0
M: 45




65. GORLIKOWSKA Nicole 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 4






Pkt: 0
M: 48




66. ROBASZEK Zuzanna 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 4






Pkt: 0
M: 44
Pkt: 0
M: 46



67. Posadzy Hanna 2007 Międzyszkolny Klub Sportowy KUSY 3










Pkt: 0
M: 60
68. KOLENDA Agata 2006 Klub Szermierczy Wrocławianie 3






Pkt: 0
M: 40



Pkt: 0
M: 56
69. SZAFRAN Wiktoria 2006 WKS KOLEJARZ WROCŁAW 2


Pkt: 0
M: 48

Pkt: 0
M: 48






70. GROMELSKA Oliwia 2007 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 2

Pkt: 0
M: 19









71. LEWANDOWSKA Nina 2008 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 2

Pkt: 0
M: 27









72. Płaza Małgorzata 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2






Pkt: 0
M: 36




73. MOŚ TERESA 2009 UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY PRZY MŁODZIEŻOWYM DOMU KULTURY NR 5 W BYDGOSZCZY 2






Pkt: 0
M: 37




73. PARTYKA Alicja 2009 Uczniowski Klub Sportowy 35 Bielawy 2

Pkt: 0
M: 37









73. SMEKTAŁA Brygida 2006 UKS RONDO SZCZECIN 2











76. Wiśnik Florentyna 2009 KS AZS-AWF POZNAŃ 2











77. BORODZIUK Helena 2007 UKS GDAŃSKA SZKOŁA SZERMIERKI 2






Pkt: 0
M: 42




78. Wierzbicka Hanna 2007 UKS PAŁAC MŁODZIEŻY SYRENA 2






Pkt: 0
M: 43




79. AFTAŃSKA Martyna 2007 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 2







Pkt: 0
M: 47



79. Bogacka Emilia 2008 KS POLONIA 1912 LESZNO 2






Pkt: 0
M: 47




81. TARNAWSKA Natalia 2006 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 2





Pkt: 0
M: 80





82. WŁODARCZYK Karolina 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 2





Pkt: 0
M: 92





83. MOCHOROWSKA Michalina 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 1







Pkt: 0
M: 51



83. Sołśnia Weronika 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 1






Pkt: 0
M: 51




85. Neumann Maja 2008 KS POLONIA 1912 LESZNO 1






Pkt: 0
M: 54




86. KARCZMARCZYK Zuzanna 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 1






Pkt: 0
M: 55




87. DUDZIŃSKA Oliwia 2007 WARTA-MUSZKIETEROWIE POZNAŃ 1










Pkt: 0
M: 57
88. BALASIŃSKA Magdalena 2006 Klub Szermierczy Wrocławianie 1






Pkt: 0
M: 58




88. PIĄTEK Aleksandra 2007 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 1






Pkt: 0
M: 58




88. GROBELNA Olga 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 1










Pkt: 0
M: 58
91. SZYMAŃSKA Zuzanna 2006 KS d'ARTAGNAN-URSYNÓW 1










Pkt: 0
M: 59
92. WYCIŚLIK Kamila 2008 Uczniowski Klub Sportowy "Floret" Ruda Śląska 1






Pkt: 0
M: 60




92. LEWANDOWSKA Michalina 2009 FUNDACJA GDAŃSKA SZKOŁA FLORETU 1






Pkt: 0
M: 60




94. Powąska Wiktoria 2007 Klub Szermierczy Wrocławianie 1






Pkt: 0
M: 62




95. Plutecka Zofia 2008 Klub Szermierczy Wrocławianie 1






Pkt: 0
M: 63




Partnerzy

Partner Główny

Należymy do struktur

Partnerzy

Skip to content