Lista klasyfikacyjna

Idzi DURAJ

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS ATENA GDAŃSK

Jakub GORCZYCA

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: UKS ATENA GDAŃSK

Jakub Fogt

Broń: Floret (Fl)
Kategoria: Juniorzy młodsi (kadeci) (Jmł)
Klub: POLONIA 1912 LESZNO

Miejsce Imię i Nazwisko Suma punktów Szczegóły
1. Idzi DURAJ 136
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 35, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 24, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 79, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 19, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 14, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 2, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 5, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 1, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 17, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0
2. Jakub GORCZYCA 132
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 19, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 5, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 3, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 13, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 14, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 2, P: 0
3. Jakub Fogt 128
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 18, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 52, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 7, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 57, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 13, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 15, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 1, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 5, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 5, P: 0
4. Bartosz SZCZOTKO 120
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 23, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 53, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 52, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 1, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 13, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 2, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 12, P: 0
5. Marceli Cendrowski 108
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 12, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 23, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 11, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 10, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0
6. Filip STARKOWSKI 100
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 12, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 23, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 20, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 65, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 5, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 9, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 3, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 36, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 1, P: 0
7. Hubert Fedorów 80
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 35, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 44, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 18, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 84, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 29, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 18, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 14, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 6, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 6, P: 0
8. Szymon PUCKOWSKI 76
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 21, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 58, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 19, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0
9. Adam KRUSZONA 76
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 8, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 65, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 46, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 7, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 18, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 5, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 13, P: 0
10. Gracjan WAŚCIŃSKI 76
  • Challenge Wratislavia, M: 120, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 9, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 7, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 18, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0
11. Miłosz MOŻEJKO 72
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 47, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 48, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 29, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 59, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 37, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 27, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 22, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 10, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 9, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0
12. Ludomir DŁUGOKĘCKI 68
  • Challenge Wratislavia, M: 69, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 17, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 11, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 14, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 3, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 23, P: 0
13. Tymon Kowalski 64
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 51, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 27, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 98, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 10, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 20, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 7, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 39, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 17, P: 0
14. Łukasz Tomyślak 64
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 38, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 29, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 28, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 49, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 44, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 12, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0
15. Szymon PYSKŁO 60
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 20, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 2, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 17, P: 0
16. Stanisław JURGA 60
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 22, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 14, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 84, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 6, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 33, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 16, P: 0
17. Jan KSIĄŻEK 56
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 25, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 12, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 9, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0
18. Maciej Surma 48
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 30, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 17, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 23, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 37, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 26, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 24, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 27, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0
19. Maksymilian LEŚNIEWSKI 48
  • Challenge Wratislavia, M: 72, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 24, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 16, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 37, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0
20. Damian DUDZIŃSKI 44
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 30, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 28, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 8, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 25, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 34, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 29, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 18, P: 0
21. Szymon PISAREWICZ 42
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 29, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 49, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 35, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 26, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 68, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 21, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 26, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 6, P: 0
22. Maksymilian DOROSZKIEWICZ 40
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 34, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 47, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 43, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 19, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 28, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 19, P: 0
23. Wiktor Rut 38
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 64, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 3, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 48, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 37, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0
24. Stanisław HOFFMANN 38
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 59, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 15, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 25, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 13, P: 0
25. Adam LIZAK 36
  • Challenge Wratislavia, M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 33, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 34, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 11, P: 0
26. Aleksander JANCZAK 34
  • Challenge Wratislavia, M: 97, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 51, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 31, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0
27. Oliver HURINSKY 32
  • Challenge Wratislavia, M: 54, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 11, P: 0
28. Hubert LEOPOLD 32
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 32, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 89, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 55, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 17, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 21, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 19, P: 0
29. Michał Pakuła 32
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 54, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 28, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 12, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 61, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 24, P: 0
30. Tomasz RZEPKA 29
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 52, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 8, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 20, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 51, P: 0
31. Filip HRYNIEWIECKI 27
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 119, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 14, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 63, P: 0
32. Mateusz WIOSNA 26
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 19, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 15, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0
33. Franciszek OLSZEWSKI 22
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 21, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 27, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 18, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 43, P: 0
34. Jan Jerzy GACZYŃSKI 22
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 45, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 37, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 36, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 88, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 41, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 20, P: 0
35. Szymon BOGUSŁAWSKI 20
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 20, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 8, P: 0
36. Szymon Głowiński 20
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 42, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 25, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 22, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0
37. Eryk JAWORSKI 17
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 58, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 79, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 61, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 35, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 23, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 27, P: 0
38. Jan ŚCIBIWOŁK 16
  • Challenge Wratislavia, M: 77, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 16, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 44, P: 0
39. Alex Kardyś 14
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 15, P: 0
40. Mateusz ŻOŁNOWSKI 14
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 43, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 49, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 39, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 49, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0
41. Mikołaj ŻYMANT 11
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 59, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 48, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 21, P: 0
42. Jan Sowa 10
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 44, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 34, P: 0
43. Ksawery KOZŁOWSKI 10
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 22, P: 0
44. Tristan THRUN 10
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 34, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 110, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 22, P: 0
45. Cyprian GULIŃSKI 10
  • Challenge Wratislavia, M: 114, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 35, P: 0
46. Bartosz Pyskło 10
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 50, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 82, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 38, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 48, P: 0
47. Marcel BUJAS 10
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 49, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 121, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 44, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 46, P: 0
48. Daniel TURBO 9
  • Challenge Wratislavia, M: 112, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 28, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 52, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 44, P: 0
49. Jakub KOSIŁA-WOJCIECHOWSKI 9
  • Challenge Wratislavia, M: 108, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 54, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 30, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 35, P: 0
50. Adam Szuflita 9
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 48, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 53, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 66, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 46, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 46, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 64, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0
51. Jakub TUSK 8
  • Gdańska Kuźnia, M: 32, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0
52. Szczepan DURAJ 8
  • Challenge Wratislavia, M: 104, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 25, P: 0
53. Olaf KARAWACKI 8
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 31, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 35, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 26, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 45, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0
54. Jakub CZAJKOWSKI 8
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 61, P: 0

  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 25, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 29, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 21, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 34, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 29, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 35, P: 0
55. Grzegorz KONDRAT 8
  • Challenge Wratislavia, M: 113, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 42, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 30, P: 0
56. Jan WYSZYŃSKI 8
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 32, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 49, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 42, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 49, P: 0
57. Franciszek Śliż 7
  • Challenge Wratislavia, M: 90, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 28, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 60, P: 0
58. Karol KWIATKOWSKI 6
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 35, P: 0
59. Dominik Truszczyński 6
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 32, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 105, P: 0
60. Aleksander WESOŁOWSKI 6
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 33, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 37, P: 0
61. Rafał TRYBUŁOWSKI 6
  • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 28, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 47, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 45, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 30, P: 0
62. Mateusz ŁOPATNIUK 6
  • Gdańska Kuźnia, M: 33, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 31, P: 0
63. Dawid JEGLIŃSKI 6
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 63, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 50, P: 0
64. Franciszek Nawrocki 6
  • Challenge Wratislavia, M: 39, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 59, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 55, P: 0
65. Szymon PAŁASZ 6
  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 55, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 48, P: 0

  • XI Puchar Ziem Północnych, M: 31, P: 0

  • Challenge Wratislavia, M: 95, P: 0

  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0
66. Jan Chojnacki 5
  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 62, P: 0

  • Gdańska Kuźnia, M: 47, P: 0
67. Miłosz ŚWIĄTKOWSKI 5
  • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 45, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 36, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 53, P: 0

  • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 37, P: 0
68. Maksym KOWALSKI 5
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 50, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 39, P: 0
69. Odyseusz CIESIELSKI 5
  • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0

  • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 55, P: 0

  • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 45, P: 0
70. Filip JAKUBOWSKI 4
    71. Jeremi LEWANDOWSKI 4
    • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 37, P: 0

    • Gdańska Kuźnia, M: 28, P: 0
    71. Przemysław MAJER 4
      73. Stanisław LAKS 4
      • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 42, P: 0
      74. Kacper ZADROŻNY 4
      • Challenge Wratislavia, M: 36, P: 0
      75. Jacek ŁĘSKI 4
      • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 36, P: 0

      • Challenge Wratislavia, M: 45, P: 0

      • Challenge Wratislavia, M: 40, P: 0
      76. Hubert GÓRNY 4
      • Gdańska Kuźnia, M: 41, P: 0

      • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 33, P: 0
      77. Aleksander BIEŃKOWSKI 4
      • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 47, P: 0

      • Challenge Wratislavia, M: 102, P: 0
      78. Franciszek SROKA 4
      • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 28, P: 0

      • Challenge Wratislavia, M: 67, P: 0

      • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 40, P: 0
      79. Marek PIEKARSKI 4
      • Gdańska Kuźnia, M: 43, P: 0

      • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 42, P: 0
      80. Tadeusz Chojnacki 4
      • Challenge Wratislavia, M: 85, P: 0
      81. Filip CYGNAR 3
      • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 39, P: 0
      82. Feliks Wiśnik 3
      • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 54, P: 0

      • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 58, P: 0
      83. Maksymilian PEŁSZYK 3
      • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 52, P: 0
      84. Jakub Kędziora 3
      • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 53, P: 0
      85. Joachim JUCHNIEWICZ 2
      • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 44, P: 0

      • Gdańska Kuźnia, M: 36, P: 0
      86. Szymon MODRZEWSKI 2
      • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 38, P: 0
      87. Paweł DOLAŃSKI 2
      • Gdańska Kuźnia, M: 40, P: 0
      87. Mikołaj FIRLEJ 2
      • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 40, P: 0
      87. Paweł SIUDUT 2
      • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 40, P: 0
      90. Alan BUCZAK 2
      • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 41, P: 0
      91. Patryk Sawicki 2
      • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 50, P: 0
      92. Aleksander KUŹMIŃSKI 2
      • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0
      92. Filip BRZOSTOWSKI 2
      • Toruńska Katarzyna - Ogólnopolski Turniej we florecie , M: 39, P: 0

      • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 45, P: 0
      94. Artur CICHOROWSKI 2
      • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 46, P: 0
      95. Piotr KOMOROWSKI 2
      • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0
      95. Olgierd Borkowski 2
        97. Miłosz ZIELIŃSKI 2
          98. Mateusz PUCKOWSKI 2
          • Challenge Wratislavia, M: 70, P: 0
          99. Stanisław MICHALSKI 2
          • Challenge Wratislavia, M: 71, P: 0
          100. Antoni ZAKRZEWSKI 2
          • Challenge Wratislavia, M: 86, P: 0

          • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie dziewcząt i chłopców, M: 47, P: 0

          • Challenge Wratislavia, M: 74, P: 0
          101. Michał BAŃKOWSKI 2
          • Gdańska Kuznia - Otwarte Mistrzostwa ZKPiG nr 26 w Gdańsku, M: 39, P: 0

          • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 57, P: 0

          • XI Puchar Ziem Północnych, M: 32, P: 0

          • Challenge Wratislavia, M: 82, P: 0
          102. Jakub Narolewski 2
          • Challenge Wratislavia, M: 91, P: 0
          103. Marcin SIWEK 2
          • Challenge Wratislavia, M: 99, P: 0
          104. Jakub CHOCHOŁOWSKI 2
          • Challenge Wratislavia, M: 106, P: 0
          105. Marcel KUŹMICKI 2
          • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 56, P: 0

          • XI Puchar Ziem Północnych, M: 38, P: 0

          • Challenge Wratislavia, M: 115, P: 0
          106. Iwo DRÓŻDŻ 2
          • Challenge Wratislavia, M: 118, P: 0
          107. Maksymilian Markowski 2
          • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 55, P: 0
          108. Jakub PAZOŁA 2
          • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 64, P: 0

          • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 58, P: 0
          109. Kacper LUTO 2
          • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 60, P: 0

          • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 62, P: 0
          110. Sambor ZIELIŃSKI 1
            111. Adrian OTTLEWSKI 1
            • Puchar Ziem Północnych we florecie dziewcząt i chłopców, M: 50, P: 0
            112. Jakub ZIELECKI 1
              113. Aleksander UMIŃSKI 1
                114. Hubert JARA 1
                • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 57, P: 0
                115. Karol KLEBBA 1
                • Otwarte Mistrzostwa Bydgoszczy we florecie, M: 60, P: 0
                116. Cezary GINTER 1
                • Europejski Festiwal Szermierczy, M: 62, P: 0
                116. Jan Gajc 1
                • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 62, P: 0
                118. Mikołaj PAŁUBICKI 1
                • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 65, P: 0
                119. Maksymilian JARMOŁOWSKI 1
                • Międzynarodowy Turniej Dzieci we florecie dziewcząt i chłopców, M: 67, P: 0

                Sponsor Strategiczny oraz Partnerzy